Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Тема закрита 
Где сменить Сайлентблоки в Киеве
Автор Повідомлення
SOA Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 3 880
Приєднався: Apr 2008
Киев,р-он Харьковский
Фабия, Авео (были), Ford Fusion
Повідомлення: #11
05-09-2018 08:05 RE: Где сменить Сайлентблоки в Киеве

надо всегда подходить..."а за сколько бы я поменял эти СБ" ?? Не кривя душой.
Шукати всі повідомлення учасника
Harrrd Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 117
Приєднався: Jul 2018
Киев
Oktavia A5 1.8TSI (2012)
Повідомлення: #12
05-09-2018 16:23 RE: Где сменить Сайлентблоки в Киеве

(05-09-2018 07:32)pn65 :  Позвоните на СТО на Приладном, у них было всегда дешевле...

Хорошо у них по 200 за штуку! а не по 300! Идеально. Но в суботту не хотят браться( а в будний не могу попасть в раб время. А так ребята молодцы. Замена фильта топливного за 45 грн вообще порадовала. Респект ребятам.


(04-09-2018 12:55)S.Sergey :  +380 (50) 347 65 69, звати Андрій, 300 робота, подзвони запитай

2 дня не берет трубку(


(05-09-2018 08:05)SOA :  надо всегда подходить..."а за сколько бы я поменял эти СБ" ?? Не кривя душой.

Не кривя душой. за 2 часа работы максимум, а по факту можно и за час справиться. 600 грн мне бы хватило с головой.
(Востаннє це повідомлення було змінене: 05-09-2018 16:25 Harrrd.)
Шукати всі повідомлення учасника
HDC Немає
Писатель
***

Повідомлень: 361
Приєднався: Jul 2018
Київ
Skoda Altea XL 1.6 ГБО
Повідомлення: #13
05-09-2018 19:55 RE: Где сменить Сайлентблоки в Киеве

(05-09-2018 16:23)Harrrd :  Хорошо у них по 200 за штуку! а не по 300! Идеально. Но в суботту не хотят браться( а в будний не могу попасть в раб время. А так ребята молодцы. Замена фильта топливного за 45 грн вообще порадовала. Респект ребятам.
Не кривя душой. за 2 часа работы максимум, а по факту можно и за час справиться. 600 грн мне бы хватило с головой.
Ну так візьміть самі й за годину поміняйте собі ці сайлентблоки, в чому проблема, якщо Вам 600 грн жалко платити?

А взагалі такі люди як Ви, що люблять машину ремонтувати кожен раз в іншому місці, по принципу "абипадішевлє", колись научаться, попадете на якогось криволапого після якого треба буде переробляти в кращому випадку, і потім зрозумієте що краще знайти 1 майстра в якого робити авто весь час.
Ті ж самі сайлентблоки, попадеться рагуль який їх не зможе правильно запресувати, і зробить це наперекос та цим же нові сайлентблоки будуть із дефектом. Або після встановлення болти розвалочні не подокручує... Ті хто машину експлуатують багато років зрозуміють про що я говорю. Вам ще треба до цього дожити.
Шукати всі повідомлення учасника
Harrrd Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 117
Приєднався: Jul 2018
Киев
Oktavia A5 1.8TSI (2012)
Повідомлення: #14
05-09-2018 22:17 RE: Где сменить Сайлентблоки в Киеве

(05-09-2018 19:55)HDC :  
(05-09-2018 16:23)Harrrd :  Хорошо у них по 200 за штуку! а не по 300! Идеально. Но в суботту не хотят браться( а в будний не могу попасть в раб время. А так ребята молодцы. Замена фильта топливного за 45 грн вообще порадовала. Респект ребятам.
Не кривя душой. за 2 часа работы максимум, а по факту можно и за час справиться. 600 грн мне бы хватило с головой.
Ну так візьміть самі й за годину поміняйте собі ці сайлентблоки, в чому проблема, якщо Вам 600 грн жалко платити?

А взагалі такі люди як Ви, що люблять машину ремонтувати кожен раз в іншому місці, по принципу "абипадішевлє", колись научаться, попадете на якогось після якого треба буде переробляти в кращому випадку, і потім зрозумієте що краще знайти 1 майстра в якого робити авто весь час.
Ті ж самі сайлентблоки, попадеться рагуль який їх не зможе правильно запресувати, і зробить це наперекос та цим же нові сайлентблоки будуть із дефектом. Або після встановлення болти розвалочні не подокручує... Ті хто машину експлуатують багато років зрозуміють про що я говорю. Вам ще треба до цього дожити.
Вы наверное невнимательно читали. Мне не жалко, ни 600 ни 800!
А вот 1200 это дохрена за час работы.
Кстати ребята с приборного переулка берут всего 800 при своем хорошем качестве. Почему то меньше чем остальные. Сделал бы у них, но по времени не получается.
Да и самому не проблема сделать. Была бы яма и оборудование.
Вы так лихо определили какой я человек? У меня до этого был пассат который я довольно долго обслуживал да и продолжаю обслуживать. И мастер был, но сплыл)
Да и не всегда цена это качество.
Присутствовал я на официальном сто фольксваген. Видел как там большие спецы, за большие деньги полтора часа стартер крутили почти без остановки.

Да и вообще я попросил совета. Люди подсказали. Спасибо! А вот зачем мне ваша желч. Не понимаю?! Или вы просто недовольны по жизни...
И насчет ''абыподешевле'' как Вам там ГБО с российским газом под задней точкой на 1.6, но абыподешевле не мешает ездить?
На моих машинках гбо принципиально не стоит
(Востаннє це повідомлення було змінене: 05-09-2018 22:19 Harrrd.)
Шукати всі повідомлення учасника
Ozzy Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 4 102
Приєднався: Jan 2017
Краматорск
Skoda Karoq 1.4TSi + 8АТ
Повідомлення: #15
06-09-2018 06:50 RE: Где сменить Сайлентблоки в Киеве

Я удивлен


Давай в эту тему еще отказ от всего российского не приплетать. От мовы то росийськой не отказался... А такой принципиальный, изза российского газа экономить не стану. "Ой дурак" ©
(Востаннє це повідомлення було змінене: 06-09-2018 06:52 Ozzy.)
Шукати всі повідомлення учасника
HDC Немає
Писатель
***

Повідомлень: 361
Приєднався: Jul 2018
Київ
Skoda Altea XL 1.6 ГБО
Повідомлення: #16
06-09-2018 08:23 RE: Где сменить Сайлентблоки в Киеве

(05-09-2018 22:17)Harrrd :  Вы наверное невнимательно читали. Мне не жалко, ни 600 ни 800!
А вот 1200 это дохрена за час работы.
Кстати ребята с приборного переулка берут всего 800 при своем хорошем качестве. Почему то меньше чем остальные. Сделал бы у них, но по времени не получается.
Да и самому не проблема сделать. Была бы яма и оборудование.
Вы так лихо определили какой я человек? У меня до этого был пассат который я довольно долго обслуживал да и продолжаю обслуживать. И мастер был, но сплыл)
Да и не всегда цена это качество.
Присутствовал я на официальном сто фольксваген. Видел как там большие спецы, за большие деньги полтора часа стартер крутили почти без остановки.

Да и вообще я попросил совета. Люди подсказали. Спасибо! А вот зачем мне ваша желч. Не понимаю?! Или вы просто недовольны по жизни...
И насчет ''абыподешевле'' как Вам там ГБО с российским газом под задней точкой на 1.6, но абыподешевле не мешает ездить?
На моих машинках гбо принципиально не стоит
Ви мене неправильно зрозуміли і нетуди понесло.
Я мав на увазі що любу роботу по авто повинні робити хороші спеціалісти. Я свого часу 5 років назад якраз попав на криволапих ( у звязку з переїздом в інше місто до старого перевіреноо майстра було далеко) саме при заміні сайлентблоків. Вони їх запресувати нормально не могли, можливо десь і надірвали так як після їхньої заміни сайлентблоки замало км пройшли. А ще після них в авто був постійний скрип при розгоні й торможінні, таке враження що авто має розсипатись на 2 частини, металевий скрегіт. Вертався до них, дивились, сказали все норм. Та коли я заїхав на нормальний сервіс то мені показали який болт був недокручений. Я потратив через це і лишнього часу, і грошей на ще одну діагностику, і грошей, тому й рекомендую до нормальних звертатись.
А з приводу того що хто економить на газу і в кого який мотор авто - це Ви пишете марно. Я вважаю що якщо мотор на авто такий що на газу працює безпроблемно- то це варто, особливо якщо пробіги не по 5-10 тисяч в рік. У мене в районі 28 тис. в рік.
Шукати всі повідомлення учасника
Harrrd Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 117
Приєднався: Jul 2018
Киев
Oktavia A5 1.8TSI (2012)
Повідомлення: #17
06-09-2018 14:21 RE: Где сменить Сайлентблоки в Киеве

(06-09-2018 08:23)HDC :  
(05-09-2018 22:17)Harrrd :  Вы наверное невнимательно читали. Мне не жалко, ни 600 ни 800!
А вот 1200 это дохрена за час работы.
Кстати ребята с приборного переулка берут всего 800 при своем хорошем качестве. Почему то меньше чем остальные. Сделал бы у них, но по времени не получается.
Да и самому не проблема сделать. Была бы яма и оборудование.
Вы так лихо определили какой я человек? У меня до этого был пассат который я довольно долго обслуживал да и продолжаю обслуживать. И мастер был, но сплыл)
Да и не всегда цена это качество.
Присутствовал я на официальном сто фольксваген. Видел как там большие спецы, за большие деньги полтора часа стартер крутили почти без остановки.

Да и вообще я попросил совета. Люди подсказали. Спасибо! А вот зачем мне ваша желч. Не понимаю?! Или вы просто недовольны по жизни...
И насчет ''абыподешевле'' как Вам там ГБО с российским газом под задней точкой на 1.6, но абыподешевле не мешает ездить?
На моих машинках гбо принципиально не стоит
Ви мене неправильно зрозуміли і нетуди понесло.
Я мав на увазі що любу роботу по авто повинні робити хороші спеціалісти. Я свого часу 5 років назад якраз попав на криволапих ( у звязку з переїздом в інше місто до старого перевіреноо майстра було далеко) саме при заміні сайлентблоків. Вони їх запресувати нормально не могли, можливо десь і надірвали так як після їхньої заміни сайлентблоки замало км пройшли. А ще після них в авто був постійний скрип при розгоні й торможінні, таке враження що авто має розсипатись на 2 частини, металевий скрегіт. Вертався до них, дивились, сказали все норм. Та коли я заїхав на нормальний сервіс то мені показали який болт був недокручений. Я потратив через це і лишнього часу, і грошей на ще одну діагностику, і грошей, тому й рекомендую до нормальних звертатись.
А з приводу того що хто економить на газу і в кого який мотор авто - це Ви пишете марно. Я вважаю що якщо мотор на авто такий що на газу працює безпроблемно- то це варто, особливо якщо пробіги не по 5-10 тисяч в рік. У мене в районі 28 тис. в рік.
Ну тогда вопрос снимается, вижу Вы хороший человек.


(06-09-2018 06:50)Ozzy :  Я удивлен


Давай в эту тему еще отказ от всего российского не приплетать. От мовы то росийськой не отказался... А такой принципиальный, изза российского газа экономить не стану. "Ой дурак" ©

Я же не писал что отказался от газа потому что он Российский. Я просто не приемлю газ. Даже украинский. просто газ. Без национальности. Долго объяснять, не хочу кому то что то доказывать, считайте что просто мне вот так вот хочется.
(Востаннє це повідомлення було змінене: 06-09-2018 14:31 Harrrd.)
Шукати всі повідомлення учасника
Center Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 134
Приєднався: Oct 2015

Повідомлення: #18
09-09-2018 21:29 RE: Где сменить Сайлентблоки в Киеве

Если вернуться из политики в тему)), то дешевле всего купить СБ
https://eshop.elit.ua/pages/cars/skoda/o...lentbloki/
и менять самому. Если нет, то могу посоветовать хорошую СТО
на Выборгской 90, но тоже лучше уже приехать со своими запчастями.
Ребята, конечно, хорошие, но все-равно накручивают(( А вот по работе -
цены по Киеву одни из самых адекватных.
Шукати всі повідомлення учасника
Тема закрита 


Можливо схожі теми...
Тема: Автор Відповідей: Переглядів: Останнє
  Сайлентблоки virtalik13 146 81 914 31-10-2018 08:05
Останнє: G.m
Photo Сайлентблоки заднего рычага [Octavia 4x4] m@estro 9 3 435 23-01-2017 09:56
Останнє: Duchovny
Information Как сменить межсервисный пробег на Octavia Tour? Gr_Vetal 53 21 780 31-08-2016 22:03
Останнє: Gr_Vetal
  сайлентблоки нижнего рычага передней подвески geol 7 3 137 06-07-2016 21:58
Останнє: geol
  Сайлентблоки HELP! Skodник 32 6 090 19-04-2016 20:00
Останнє: Razrushitell
Bug Сайлентблоки на тур STALEVAR 60 18 856 23-03-2016 09:40
Останнє: ByVamp
  Сайлентблоки с ТТ на ТУР / Установил Kosmos 94 58 480 03-10-2015 20:46
Останнє: kostya_ya
  Передние сайлентблоки передних рычагов!!! vpolo 29 26 588 10-07-2015 00:04
Останнє: ЛАЗАРЕВ
  Fabia 2002, AUB: Сайлентблоки переднего рычага Scorpio 12 13 290 18-02-2013 10:43
Останнє: Sergey__
  Сайлентблоки задней подвески а5 Bog001 3 3 236 28-01-2013 08:51
Останнє: Bog001

Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 1