Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Тема закрита 
Не повторюйте мою помилку.
Автор Повідомлення
luk Немає
Ученик
*

Повідомлень: 16
Приєднався: Sep 2009

Skoda Octavia 1.6
Повідомлення: #1
20-03-2010 21:16 Не повторюйте мою помилку.

Всім привіт, шановні Шкодоводи! Доводжу до відома! Якщо в когось в машині розбились втулки які кріплять радіатор - поміняйте терміново! В результаті, на перший погляд невеличкої проблеми в мене розбились підшипники на вентиляторі охолодження, заміна оригінал 2000 грн. не ориг. 700 грн.. Перевірка радіатора: 1. відкрити капотSmile, 2. по горизонталі порухати радіатор знизу; Люфту немає бути.
***Може хтось знає, де можна купити б/у вентилятор або новий не дорого може бути не оригінал?
***Чи можна з неробочого вентилятора переставити підшипник? Може хто знає майстра, який би реставрував, скліпав один з двох...?
Шукати всі повідомлення учасника
otarnavsky Немає
Газовик
***

Повідомлень: 434
Приєднався: Jan 2009
Львів
octavia tour 1.6 BFQ ГБО
Повідомлення: #2
21-03-2010 13:40 Ответ: Не повторюйте мою помилку.

десь була тема..про те, що низ радіатора можна закріпити шурупами..при наступній зміні масла так і зроблю (треба захист двигуна для цього знімати)
http://www.skoda-club.org.ua/forum/showt...1%80%D0%B0
http://forum.skoda-club.ru/viewtopic.php...%25F0%25E0

[Зображення: ab80484.gif]
интересное
(Востаннє це повідомлення було змінене: 21-03-2010 13:48 otarnavsky.)
Шукати всі повідомлення учасника
dider Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 168
Приєднався: Oct 2009

Повідомлення: #3
21-03-2010 19:40 Ответ: Не повторюйте мою помилку.

(21-03-2010 13:40)otarnavsky :  десь була тема..про те, що низ радіатора можна закріпити шурупами..при наступній зміні масла так і зроблю (треба захист двигуна для цього знімати)
http://www.skoda-club.org.ua/forum/showt...1%80%D0%B0
http://forum.skoda-club.ru/viewtopic.php...%25F0%25E0

мені на ТО-1 міняли в тулки , вже гриміло , і шланг підтерло ..
нічого н е платив

ТУР 1,6 . BFQ. 5+


Не за что
Шукати всі повідомлення учасника
VovaLviv Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 93
Приєднався: Nov 2008

Октавия Тур 1,6 5+
Повідомлення: #4
22-03-2010 12:37 Ответ: Не повторюйте мою помилку.

"в мене розбились підшипники на вентиляторі охолодження" А вони розбились від чого? Від вібрації (коливання радіатора) під час руху? Серйозно...
В мене ситуація була з тим така: На ТО-1 на Галич Авто майстер помахав радіатором знизу (машина на підйомнику, заміна масла - захист знятий) і підклав під нього знизу (по середині радіатора) щось схоже на губку, але пружню, розміром з сірникову коробку. Тоді я цьому, через незнання суті проблеми, ненадав значення. Кілька тижнів тому заїхав на Галант Авто (невеликий камінець попав в колесі між гальмівним диском і кріпленням супорта і почав там калатати), майстер теж махав радіатором і казав, що при наступній заміні масла під радіатор треба запхати половину (розріз вздовж) гумки від саленблока, сказав, що буде як демпфуюча подушка... А зараз можна їздити і так... От і думай, чи їздити чи вживати заходів...КуритьКуритьКурить

Умей ценить того, Кто без тебя неможет. И не гонись за тем, Кто счаслив без тебя...
Шукати всі повідомлення учасника
oleg_lviv Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 141
Приєднався: Jan 2008
Львів
Octavia 1.6
Повідомлення: #5
23-03-2010 00:17 Ответ: Не повторюйте мою помилку.

Підшипник вентилятора від цього не розбивається. Просто це хвороба оригінальних вентиляторів. Я 2 роки тому поміняв собі вентилятор і досі жодного люфту. Купував вентилятор фірми Валео. Коштував він тоді 200 грн., а оригінал 1500 грн.
Шукати всі повідомлення учасника
VovaLviv Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 93
Приєднався: Nov 2008

Октавия Тур 1,6 5+
Повідомлення: #6
23-03-2010 12:45 Ответ: Не повторюйте мою помилку.

Розглядав сьогодні радіатор в своєму Турику. Дійсно нижня частина "ходить" десь на 5-7мм.ShockedShockedShocked Видно, що кріплення його конструктивно є на шурупах збоку вище середини. Але знизу дротів чи патрубків, які б могли явно терти об радіатор, коли той коливається при русі авто не помітив...КуритьКуритьКурить Щодо підшипників на вентиляторі, то думаю, що дійсно на авто в автора теми вони полетіли явно не від руху радіатора! КуритьКуритьКурить Ще одне помітив, що при відкритому капоті руку можна запхати спокійно спереду до низу радіатора (власне так побачив, що він ходить знизу), і щось та підіпхати під нього - наприклад кусок гуми. Це, думаю, унеможливить горизонтальний рух нижньої частини, і не треба знімати захист!!! КуритьКуритьКурить Спробую так зробити!

Умей ценить того, Кто без тебя неможет. И не гонись за тем, Кто счаслив без тебя...
(Востаннє це повідомлення було змінене: 23-03-2010 12:52 VovaLviv.)
Шукати всі повідомлення учасника
Тема закрита 


Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 1