Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Відповісти 
Какой бензин заливаем ...
Автор Повідомлення
Capers Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 5 230
Приєднався: Jun 2006
Киев
Повідомлення: #111
10-07-2006 15:49  

НЕФТЕК - 95 Premium
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
codex Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 226
Приєднався: Aug 2005

Skoda Octavia A7 1.4
Повідомлення: #112
10-07-2006 16:22  

euripid :
codex :После того как почти заглох на бензине Лукойла - заправился на ANP (ул. Черновола бывш. Косиора) и долил присадку в бензин. Машину не узнать! Теперь думаю присадками регулярно пользоваться, хотя раньше скептически относился.

Какая именно присадка? Фамилию в студию)
Водитель наш говорит что REDEX очень ничего - пользуется регулярно. (до этого работал в такси, а там бензин выдают известно какой, только с присадками и ездил). Я залил купленую в ближайшем супермаркете, посмотрю название - скажу. Выбирал по описанию, чтобы чистила и помогала сгоранию. В любом случае от бывалых не слышал чтобы присадка в топливо давала отрицательный результат Smile. Проблемы могут быть только с присадками в масло да и то если залить и не ездить. Хотя и не дешевое это удовольствие получается на 30-50 копеек дороже бензин выходит.
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
val1 Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 94
Приєднався: Jul 2006

Шкода Фабия Сидан 1,2 HTP (1Z1Z)
Повідомлення: #113
17-07-2006 12:06  

А хтось може розповісти про стан АЗС в Луцьку - хто Шкоду свою де заправляє в цьому місті АЗС та Супермаркутів ..Я як їздив на Мазді та Жигулі ....заправлявся спочатку на ВОГ і то не на кожній з заправок..... потім на ЛукОйлі що на Рівненській... І на ТНК.... Найбезпроблемнішою Авто ставало після заправок на ЛукОйлі... Волиняни ,Лучани , чи ті шо в курсі справ по Луцьку - розкажіть стан речей в нашому регіоні.... Курить

Ворог не пройде /Л.Поддерев'янський/
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Rider Далеко
Самурай
*****

Повідомлень: 6 107
Приєднався: Jun 2006
BC VA MT
японец:)
Повідомлення: #114
21-08-2006 22:13  

http://www.korrespondent.net/main/162139/

Повбывав бы

Gonna ride the wild wind
Ain't dangerous - enough for me
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
dmitriyk Немає
Добрый модератор
*****

Повідомлень: 2 401
Приєднався: Sep 2005
Харьков
Fabia Combi 1.4 74kW -была
Повідомлення: #115
22-08-2006 08:08  

[quote="Rider"]http://www.korrespondent.net/main/162139/[quote]
"с реализации было снято 2,65 млн литров"
Мне интересно, куда девается этот бензин:
а) уничтожается на месте путём подрыва;
б) возвращается изготовителю для устранения недостатков;
в) реализуется на соседней заправке.
Курить
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
euripid Немає
Писатель
***

Повідомлень: 397
Приєднався: Oct 2005

Fabia Combi 1.2 HTP
Повідомлення: #116
22-08-2006 11:04  

val1 :А хтось може розповісти про стан АЗС в Луцьку... Волиняни ,Лучани , чи ті шо в курсі справ по Луцьку - розкажіть стан речей в нашому регіоні.... Курить

Тут ти нічого не доб"єшся...Пробуй взяти ініціативу на себе, і активізувати Волинське відділеня...Пройдися позареєстрованих користувачах, вибери всіх своїх і понаписуй їм всім. Перше, шо можна зробити - організувати зустріч ріел, вибрати координатора, а тоді відкривати на форумі регіональну гілку "Луцьк"...Там все і обговорите між собою..а тут більшості по барабану, який бензин на Луцьких заправках))
Успіхів Мир

Все буде добре - Л. КучмаSmile
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
val1 Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 94
Приєднався: Jul 2006

Шкода Фабия Сидан 1,2 HTP (1Z1Z)
Повідомлення: #117
22-08-2006 22:33  

euripid :[ Перше, шо можна зробити - організувати зустріч ріел, вибрати координатора, а тоді відкривати на форумі регіональну гілку "Луцьк"...Там все і обговорите між собою..а тут більшості по барабану, який бензин на Луцьких заправках))
Успіхів Мир
Так я би з радісттю але я шось нікого з Луцька тут поки шо не бачу Дятел .....Тут казали про якогось Oleg1 , але я шось не найшов його Я удивлен ........
Oleg1 якшо ти є і якшо ти з Луцька - Відгукнись...)))))))) Курить

Брати я знаю шо ви є..........я кличу вас В І Д Г У К Н І Т Ь С Я !!!!!!!!!! Прыгаю от радости

Ворог не пройде /Л.Поддерев'янський/
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Maryan Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 62
Приєднався: Dec 2005
Львів
Citroen Grand C4 Picasso, Subaru Outback 2010
Повідомлення: #118
06-09-2006 12:11 Глохне після заправки

В мене взагалі останні три рази щось дивне твориться. Коли заправляю пустий бак майже до повного машина заводиться, тримає холості обороти, але при будь-якій спробі збільшити обороти хоча б до 1000 об/хв (навіть якщо просто додати газу на нейтралці) глохне прямо біля бензоколонки. Якщо дати їй попрацювати на ХХ хвилину-другу - все починає знову працювати як годинник і не глохне аж до наступної заправки.

Що то може бути? Машина офігіває від свіжого бензину? Щось криво заливається? Їхати на сервіс щоб мотор дивилися?

Заправляюся завжди на тій же ж заправці (WOG). Fabia 1.4 75 к.с.
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Miroslavich Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 122
Приєднався: Jun 2006
Київ
A5 1.6 МРІ була; Altea 1.9 TDI
Повідомлення: #119
06-09-2006 14:33  

Вчера заправил на ОККО полный бак 95 (на Воссоединения), машинка начала тупить Оцтой Раньше почти всегда на у них заправлялся, все было ОК и на новой А5 и на бывшем Пассате. Еще спрасил, что за бензин у них сейчас, сказали прибалтийский как и раньше. Уже, блин, не знаю где и заправляться теперь... Недоумение

С уважением ко всем Шкодоводам
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Rider Далеко
Самурай
*****

Повідомлень: 6 107
Приєднався: Jun 2006
BC VA MT
японец:)
Повідомлення: #120
06-09-2006 17:50  

ОККО открыла свою 3-ю заправку в Киеве - напротив Каравана, что на ул.Луговой (Оболонь).
Теперь не надо ездить на Соломенку или Березняки!
Мир

Gonna ride the wild wind
Ain't dangerous - enough for me
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Відповісти 


Можливо схожі теми...
Тема: Автор Відповідей: Переглядів: Останнє
Bug Какой дизель заливаем ... Ruslan_skl 1 4 584 05-04-2020 11:35
Останнє: ПетроФФ

Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 1