Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Тема закрита 
Полоса для общественного транспорта
Автор Повідомлення
Kolyan Немає
Классик
****

Повідомлень: 1 141
Приєднався: Sep 2006
Варшава
Peugeot 3008 2G, moto
Повідомлення: #151
11-12-2015 10:36 RE: Полоса для общественного транспорта

(11-12-2015 09:34)LUPUS :  бо місто не розраховано на таку кількість транспорту
подивіться відсоток від загальної площі міста який займають дороги в Києві та в інших НОРМАЛЬНИХ містах світу. в нас він менший!

Факты есть?
В ссылках ранее, которые я постил, как раз тенденция в современных городах дать больше места для людей, а не для машин.

(11-12-2015 09:34)LUPUS :  але це усе мало що дасть без модернізації доріг та розв*язок....
Как я ранее и писал, кроме как попи*деть на других, которые Вам все не обеспечили, больше идей нет. К сожалению =(
Шукати всі повідомлення учасника
Andrew_S Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 2 789
Приєднався: Nov 2011
Киев
A5 FL 1.8 TSI
Повідомлення: #152
11-12-2015 10:38 RE: Полоса для общественного транспорта

Ок. В час пик полоса ОТ мешает. Но вот только что ехал по Перова. Нормальный трафик, машин немного, но из общего кол-ва авто процентов 30 едет по полосе ОТ. Вот как это объяснить? Жлобство, по другому никак.

"You run your mouth and I'll run my business, brother..." Jordan Louis
Шукати всі повідомлення учасника
SOA Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 3 884
Приєднався: Apr 2008
Киев,р-он Харьковский
Фабия, Авео (были), Ford Fusion
Повідомлення: #153
11-12-2015 10:39 RE: Полоса для общественного транспорта

(11-12-2015 10:31)uds214 :  да нє смєшітє мої тапочки, яке там похолодало? а те що я на 15-20 хвилин довше в дорозі теж списати на холод?
а про німців, так це ви корявий приклад навели. щось я так думаю, що німець ніколи не дозволить собі все це так зробити через задницю Hello!
У меня Фабия и тоже на литр больше стала кушать , на моём маршруте, без пробок.
А по поводу немцев, попробуйте стать КАК немец и завязать покрепче свой ТЕРПЕЦЬ. Когда в Штатах предлагаешь американцу, что-то сделать не так как положено, например улицу в две полосы перейти на красный свет, без машин.... он удивлённо говорит, на полном серьёзе... Это не законно!
Шукати всі повідомлення учасника
ABU Немає
пожиратель змей и кузнечикофф
*****

Повідомлень: 6 174
Приєднався: Sep 2005
Киев, Позняки
Octavia 1.6 > Octavia Tour 2.0 > Octavia A5 DSG > PRADO ABU KIEV EDITION
Skype IDabu_berloff
Повідомлення: #154
11-12-2015 10:40 RE: Полоса для общественного транспорта

Я стою в пробке, но не выезжаю на полосу ОТ и не пускаю всех тех кто потом лезет с этой полосы перед светофором или мешает впереди стоящая машина им Hello!
Начинать надо с себя.
Буду долго стоять в пробках, поставлю машину и буду ездить ОТ Hello!

Андрей
---------------------------------------------------
Ані сала, ні свині - Тільки Ю.. на стіні.
Нема хліба, ні свині - А є Я... на стіні.
Сало й хрін до нього є, Є корова, хліб, земля! І довколо все моє. Й на стіні в портреті - я!
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
LUPUS Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 4 064
Приєднався: Oct 2008

Повідомлення: #155
11-12-2015 10:59 RE: Полоса для общественного транспорта

Kolyan
якись ви дивний...
ви задали питання я відповів.
якщо вам не подобається відопвідь то це ваші особисті проблеми
мене, як платника податків мало цікавить фраза, що грошей немає.
якщо людина йде на керівні посади в політку, керувати містом... вона повинна нести велику відповідальність та вміти приймати важливі рішення.
коли людина йде щоб пілити гроші на землі та велодоріжках.. а я з цього маю тільки геморой та підвищені витрати... то не треба мені розповідати про любов до всього людства та відсутність грошей на ремонт та будівництво доріг
я ж не кажу що не буду сплачувати податок на дороги допоки ви їх не відремонтуєте... а за власні гроші потім ще ремонтую ходову та гуму...
коли вас влаштовує радянський підхід до вирішення проблем - це ваше особисте ...
а я хочу щоб вирішували НОРМАЛЬНО або складали повноваження та йшли геть Hello!
Шукати всі повідомлення учасника
uds214 Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 4 046
Приєднався: Jun 2011
Trojeschyna
лайба на швальбах
Повідомлення: #156
11-12-2015 11:08 RE: Полоса для общественного транспорта

(11-12-2015 10:39)SOA :  
(11-12-2015 10:31)uds214 :  да нє смєшітє мої тапочки, яке там похолодало? а те що я на 15-20 хвилин довше в дорозі теж списати на холод?
а про німців, так це ви корявий приклад навели. щось я так думаю, що німець ніколи не дозволить собі все це так зробити через задницю Hello!
У меня Фабия и тоже на литр больше стала кушать , на моём маршруте, без пробок.
А по поводу немцев, попробуйте стать КАК немец и завязать покрепче свой ТЕРПЕЦЬ. Когда в Штатах предлагаешь американцу, что-то сделать не так как положено, например улицу в две полосы перейти на красный свет, без машин.... он удивлённо говорит, на полном серьёзе... Это не законно!

ну знову ж таки, как нємєц, как нємєц. та вони такі правильні були, що аж гітлера до влади привели, і разом з ним ділов натворили. ви би проїхались з тиждень по конкретним проблемним, уже тепер, ділянкам, тоді може і німці ваші не пригодяться, вникните в суть питання.
а уявіть, якщо транспортний поток стане як у 2008році? це ж буде 10 балів навіть не в час пік!
p.s. не хочу здаватись нескромним, але якби всі водії поводили себе на дорогах, як я, то, повірте, було би дуже, дуже непогано
(Востаннє це повідомлення було змінене: 11-12-2015 11:10 uds214.)
Шукати всі повідомлення учасника
Миша Чех Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 14 628
Приєднався: Dec 2010
Praha (ex Киев)
Škoda Octavia IV 2.0TDI
Повідомлення: #157
11-12-2015 11:20 RE: Полоса для общественного транспорта

(11-12-2015 09:34)LUPUS :  1) проаналізувати причини виникнення заторів

1. Взяти всі автівки, які запарковані в першій смузі під знаком "Зупинка заборонена" та вивезти їх на свалку.

Інші пункти не знадобляться.

П.С. Біда в тому, що у нас в країні "законы пишутся для дураков, для умных - примечания".
Шукати всі повідомлення учасника
LUPUS Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 4 064
Приєднався: Oct 2008

Повідомлення: #158
11-12-2015 11:24 RE: Полоса для общественного транспорта

(11-12-2015 11:20)m.dreval :  
(11-12-2015 09:34)LUPUS :  1) проаналізувати причини виникнення заторів

1. Взяти всі автівки, які запарковані в першій смузі під знаком "Зупинка заборонена" та вивезти їх на свалку.

Інші пункти не знадобляться.

П.С. Біда в тому, що у нас в країні "законы пишутся для дураков, для умных - примечания".

пальцем навіть не в небо... скоріше в інше місце де зараз наша економіка....
знайдіть на теліги припарковані в правій смузі авто... Hello!
Шукати всі повідомлення учасника
Миша Чех Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 14 628
Приєднався: Dec 2010
Praha (ex Киев)
Škoda Octavia IV 2.0TDI
Повідомлення: #159
11-12-2015 11:40 RE: Полоса для общественного транспорта

(11-12-2015 11:24)LUPUS :  
(11-12-2015 11:20)m.dreval :  
(11-12-2015 09:34)LUPUS :  1) проаналізувати причини виникнення заторів

1. Взяти всі автівки, які запарковані в першій смузі під знаком "Зупинка заборонена" та вивезти їх на свалку.

Інші пункти не знадобляться.

П.С. Біда в тому, що у нас в країні "законы пишутся для дураков, для умных - примечания".

пальцем навіть не в небо... скоріше в інше місце де зараз наша економіка....
знайдіть на теліги припарковані в правій смузі авто... Hello!

А ми тут про Києв в цілому, чи про Телігу в частностях?

Якщо про Телігу в частності, то проблема там не в тому, що перший ряд забрали під ГТ, а в тому, що ліві повороти трошки по-дєбільному організовані. А організація цих поворотів нам дісталася в спадщину ще від совка. Так що нема чому дивуватися. Але це не причина, чтому не пробувати будувати якісну систему ГТ в Києві.

А якщо глобально, то припарковані авто під знаками в першій смузі я бачив, наприклад, на відрізку від Лук'янівки до Майдану. Сплошняком.
Скажу відверто, мене впєчатліл всєобщій пох..изм та нехтування законом.
(Востаннє це повідомлення було змінене: 11-12-2015 11:41 Миша Чех.)
Шукати всі повідомлення учасника
LUPUS Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 4 064
Приєднався: Oct 2008

Повідомлення: #160
11-12-2015 11:45 RE: Полоса для общественного транспорта

добре! я не виправдовую порушників знаку парковка заборонена, АЛЕ реально де там паркуватись? відповідь не їхати туди на авто не приймається!
Заборонити парковку це легко. вирішити проблему складніше! але ж ніхто не займається!
якби були норм паркінги з АДЕКВАТНОЮ вартістю, яку в змозі сплатити більшість водіїв - ніхто б напевно так масово не кидав авто аби де...
Шукати всі повідомлення учасника
Тема закрита 


Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 1