Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Тема закрита 
яке масло заливати?
Автор Повідомлення
JeepKa Немає
..
**

Повідомлень: 249
Приєднався: May 2009
Львів
Daimler-Benz W210 / SuperB 1.8t була / Hyundai Accent 07
Повідомлення: #11
25-05-2010 21:39 Ответ: яке масло заливати?

А як на рахунок Q8 5w40. Це якісне масло?

Руки в масле, жопа в мыле - я люблю автомобили!®

[Зображення: 922a7518b1dc.jpg]
Шукати всі повідомлення учасника
or4uk Немає
Джадай
**

Повідомлень: 145
Приєднався: May 2010
Лемберг
Pajero WGN, LC Prado
Повідомлення: #12
25-05-2010 22:20 Ответ: яке масло заливати?

залив ARAL 5v40, казали непогане масло

"Я,сцука,непревзойдённый гений паскудства"
Шукати всі повідомлення учасника
Schumacher Немає
Писатель
***

Повідомлень: 258
Приєднався: Apr 2009
Львів
,Skoda Felicia 1.3
Повідомлення: #13
26-05-2010 01:50 Ответ: яке масло заливати?

користувався цим маслом але не дужей довгий період,змінив його на Арал і Фукс.
Шукати всі повідомлення учасника
pete Немає
mihokXD

Повідомлень: 1 427
Приєднався: Jun 2007
Львов
vw polo 1,4
Skype IDmihokXD
Повідомлення: #14
26-05-2010 18:33 Ответ: яке масло заливати?

той ноу-нейм від офіціалів з бочки (котрі не підробляють і завозять централізовано) може бути в сто разів кращий від Лікві-молі, купленого на "Торпедо". бо кулібіни не сплять, і виробляють любе мастило для лохів - а там вже ніякі допуски не поможуть...
Шукати всі повідомлення учасника
SVAt Немає
Писатель
***

Повідомлень: 710
Приєднався: Aug 2007
Львів
Skoda Pajero Sport 3.0
Skype IDsvat351
Повідомлення: #15
26-05-2010 19:10 Ответ: яке масло заливати?

(26-05-2010 18:33)pete :  той ноу-нейм від офіціалів з бочки (котрі не підробляють і завозять централізовано) може бути в сто разів кращий від Лікві-молі, купленого на "Торпедо". бо кулібіни не сплять, і виробляють любе мастило для лохів - а там вже ніякі допуски не поможуть...

та ти шо!? справді!? Ну якщож його завозять централізовано то чого на двох офіціалах у Львові лють різне масло. На галанті мобіл турецький, а на галичі шелл? І доречі зауваж на галичі лють з фасовки, а не з бочки! А хто табі сказав що в бочці дійсно те що на бочці, чи може при тобі її відкривають, а навіть якщо так то якось турецька тіпа синтетика мене шось не дуже тішить. Ага і ще якщо ти настільки мудрий шоб купувати масло на торпедо то в мене до тебе ніяких питань нема. Масло треба купувати там де ти можеш отримати на вимогу сертифікат якості на це масло, висновок санепідем експертизи і інші документи які необхідні для того щоб це масло офіційно продавалося в Україні. і повір мені коли АРАЛ з бочки продають по 50 гривень за літр коли той жеш арал в баночці коштує близько 80 гривень то виникає логічне запитання, а невже баночка стільки коштує. Тому якщо ти дійсно любиш свою машину то задумайся на скільки. Невже так слабо щоб лити в неї ноу нейм??? хоч від когоб він там не був!

Skoda Pajero Sport 3.0
Шукати всі повідомлення учасника
JeepKa Немає
..
**

Повідомлень: 249
Приєднався: May 2009
Львів
Daimler-Benz W210 / SuperB 1.8t була / Hyundai Accent 07
Повідомлення: #16
27-05-2010 08:51 Ответ: яке масло заливати?

На дійсно офіційні СТО, якщо поставляеться Шел то тільки в бочках із прикріпленим сертифікатом, висновком, . . . .
Принаймі на початку своеї діяльності, а потім .........

Руки в масле, жопа в мыле - я люблю автомобили!®

[Зображення: 922a7518b1dc.jpg]
(Востаннє це повідомлення було змінене: 27-05-2010 08:55 JeepKa.)
Шукати всі повідомлення учасника
SVAt Немає
Писатель
***

Повідомлень: 710
Приєднався: Aug 2007
Львів
Skoda Pajero Sport 3.0
Skype IDsvat351
Повідомлення: #17
27-05-2010 19:59 Ответ: яке масло заливати?

не знаю як на рахунок шелу в бочках, мені на галичі заливали з літрушок.

Skoda Pajero Sport 3.0
Шукати всі повідомлення учасника
pete Немає
mihokXD

Повідомлень: 1 427
Приєднався: Jun 2007
Львов
vw polo 1,4
Skype IDmihokXD
Повідомлення: #18
27-05-2010 21:45 Ответ: яке масло заливати?

шановний Svat - я на торпедо масло не купляю, і в офіціалів також. Я просто висказав свою думку, не дуже великого спеціаліста, але в житті дещо вже бачившого. Просто сказав, що на тому бочковому маслі машини їздять і по 300-400 тисяч, а МОЖНА купити і на базарі. Бочки не підробляють, або підробляють значно менше ніж каністри, а те що після відкривання деякі "сервісмени" можуть туди щось набадяжити - імовірно. Взагалі на особистості не варто переходити - ти ж не знаєш хто я і ЩО я заливаю в свій двигун. Було запитання і кожен висказав свою думку.
PS: на рахунок баночки - ти коли пиво бочку купляєш, то собівартість літри буде таке ж, як плашкового??? Краще хай буде турецьке, ніж Винниківське....
(Востаннє це повідомлення було змінене: 27-05-2010 21:49 pete.)
Шукати всі повідомлення учасника
SVAt Немає
Писатель
***

Повідомлень: 710
Приєднався: Aug 2007
Львів
Skoda Pajero Sport 3.0
Skype IDsvat351
Повідомлення: #19
27-05-2010 22:38 Ответ: яке масло заливати?

Ну вибачай я не хотів нікого образити. А на рахунок банки і бочки то я не спорю, коли ти купляєш бочку масла то самособою вона тобі виходе дешевшою, але коли ти з тої бочки масло продаєш то я сумніваюся шо ти віддаш його за ту ціну за яку купив! І повір я не думаю,що ціна буде відрізнятися майже на 50%. А на рахунок особистостей то здається на пост Антона ти написав про ліквімолі яке продається на торпедо, і вот що цікаво який збіг саме те масло про яке писав Антон! Чи це в тебе просто так вийшло?!. А нарахунок бочкового масла яке продають наші горе продавці то я просто знаю неприємний випадок після якого в людини сильно погіршилася думка про масла однієї досить хорошої фірми, а після того як вдалося його переконати попробувати теж масло но в фасовочці то його думка перемінилася в зовсім іншу сторону і на інше масло він навіть дивитися не хоче. Повір мені каністри тоже не підробляють, просто такіж самі кулібіни такжеж само бадяжать, от тільки каністра хоч запломбована, запаяна і багато які мають і інші випендрони для захисту, а бочка закрита всього навсього на пробку, і тимбільше ще не бачив ніодної людини при якій цю бочку відкрили. Ладно говорити можна багато я майже переконаний що кожен лишиться при своїй думці. Що до себе то я знаю, що пишу бо масла це моя робота, і я трошки на цьому розуміюся.

Skoda Pajero Sport 3.0
Шукати всі повідомлення учасника
kym56 Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 133
Приєднався: Apr 2010

Повідомлення: #20
28-05-2010 12:26 Ответ: яке масло заливати?

З маслом треба бути обережним. Одна заправка туфтою може угробити двигун. Погане масло вилізає боком через 20-30 тис км і знайти крайніх трудно. Якщо машина з салону і обслуговується по сервісні книжці то ліпше масло лити в одному місці на СТО. І неважно чи з бочки чи з трьох літрової банки. Якщо щось станеться то по документах СТО буде відповідати хоч через 100 тис км. Якщо масло іде з різних місць, або невідомо що там було то треба що 1.5-2 тис провіряти якість в двигуні і при найменшій підозрі на туфту зразу міняти не дивлячись на пробіг. Підробок більше чим потрібно. Минулого року занесли залишки Мобіла на маслопереробний на експертизу - оказалась очищена переробка. А підробляють в основному дорогі марки.
Шукати всі повідомлення учасника
Тема закрита 


Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 1