Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Тема закрита 
Война против дураков и дорог
Автор Повідомлення
Karbon Немає
ЕЗДОК
*****

Повідомлень: 2 910
Приєднався: Oct 2010
Ukraine, Kyiv
Skoda Octavia 1.6i (была)
Повідомлення: #11
11-12-2010 18:26 RE: Война против дураков и дорог

Добре, Чебышев, я з Вами погоджусь, якщо Ви дійсно бачите ситуацію з середини. Тоді зя"вляється інше питання - "Як вирішити дану проблему, та на які важелі потрібно тиснути..."

P.S.: Завжди приємно поспілкуватися з розумною людиною Rulez
Шукати всі повідомлення учасника
Vladimir67 Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 58
Приєднався: Apr 2009
Южноукраинск
Skoda Kodiaq 2.0 бензин
Повідомлення: #12
12-12-2010 11:24 RE: Война против дураков и дорог

А воровать действительно нужно меньше.. Как-то глава Николаевской обл. возмущался, что для ремонта дорог в области щебень по бумагам возили из Кременчуга (свои то карьеры совсем рядомУпал и качаюсь) и это только один маленький пример.
Шукати всі повідомлення учасника
Чебишов Немає
Cipollino
****

Повідомлень: 1 447
Приєднався: May 2007
Київ-Полтава
Nissan X-Trail 2.0 CVT
Повідомлення: #13
12-12-2010 12:56 RE: Война против дураков и дорог

(12-12-2010 11:24)Vladimir67 :  А воровать действительно нужно меньше.. Как-то глава Николаевской обл. возмущался, что для ремонта дорог в области щебень по бумагам возили из Кременчуга (свои то карьеры совсем рядомУпал и качаюсь) и это только один маленький пример.
Щебінь з Миколаївських кар'єрів міг просто не підходити за своїми характеристиками, таким як міцність, склад фракцій, вміст пилуватих частин, морозостійкість, форма та багато інших. Це перше. А по друге, він міг використовуватися в нижніх шарах дорожнього одягу, а для виготовлення асфальтобетону могли завозити з Кременчугу - знову ж такі як той, що більше підходить для асфальтобетону.
Ми розробляли один проект для Миколаївської області, і щебені там також використовувались немісцеві. Більше того, якщо не помиляюсь, на об'єкт в Севастополі ми возили щебені аж із Запоріжжя. Хоча для деяких цілей використовували і Балаклавський.
І у випадку якби ми використали місцеві матеріали, не дивлячись на їх придатність для цілей дорожнього будівництва, а дорога і року не простояла б - ті самі голови різних областей розповідали б, що всі матеріали покрали. А Ви б за ними повторювали вже ці тиради.

Згадую, як Червоненко коли став міністром транспорту розповідав, що при Кирпі лише пів-вагона купили (не будемо вдаватися у деталі - як це можна було купити лише половину). І що на Київ - Одеса вкрали 5 см асфальтобетону по всій трасі. І всі репортери підхопили це.
Але, 5 см доклали наступного року - просто в 2004 температури не дозволяли завершити роботи (а відрапортувати перед виборами дуже кортіло комусь). А по друге. Після Кірпи залишились відремонтовані та побудовані вокзали та залізничні колії. Київ - Одеса на ділянці Жашків - Червонознам'янка змінилась назавжди і в найкращу сторону.
Що залишив після себе Червоненко, як міністр транспорту? Те ж саме Бондар, Вінський і хто там ще був за ці 5 років?

Знову таки - я далекий від думки, що все добре в дорожньому будівництві. Але я впевнений, що позитиву тут також вистачає. А проблем не менше і в усіх інших галузях. Просто про позитив зараз розповідати немодно (віддає соцреалізмом), а про негатив на дорозі розповідати легко - в дорожньому будівництві всі в країні розбираються.
сообщения объединены
(11-12-2010 18:26)Karbon :  Добре, Чебышев, я з Вами погоджусь, якщо Ви дійсно бачите ситуацію з середини. Тоді зя"вляється інше питання - "Як вирішити дану проблему, та на які важелі потрібно тиснути..."

P.S.: Завжди приємно поспілкуватися з розумною людиною Rulez
Мені здається, що у порівнянні з минулими роками ситуація має дещо виправитися. Як в будівництві, так і експлуатації.
А важелі, тиск на які міг би спрацювати, знаходяться на Грушевського (в 2-х місцях) та на Банковій. Але чи не занадто коротке плече в цих важелів?


[Зображення: 5.png][Зображення: Iqisg.gif]
Праці Чебишова носять відбиток геніальності
Буде удача!
(Востаннє це повідомлення було змінене: 12-12-2010 13:04 Чебишов.)
Шукати всі повідомлення учасника
Karbon Немає
ЕЗДОК
*****

Повідомлень: 2 910
Приєднався: Oct 2010
Ukraine, Kyiv
Skoda Octavia 1.6i (была)
Повідомлення: #14
13-12-2010 09:14 RE: Война против дураков и дорог

(12-12-2010 12:56)Чебышев :  Мені здається, що у порівнянні з минулими роками ситуація має дещо виправитися. Як в будівництві, так і експлуатації.
А важелі, тиск на які міг би спрацювати, знаходяться на Грушевського (в 2-х місцях) та на Банковій. Але чи не занадто коротке плече в цих важелів?

Може воно й короткувате, але від мовчанки також нічого не зміниться. А що стосується коштів, так можу навести живий приклад: минулого року кошти було розподіленио таким чином, що в одному з великих міст (не Київ) грошей ледь вистачило на заправку техніки, уже не кажучи про сипучі матеріали...
Шукати всі повідомлення учасника
vitaminb2 Немає
Ученик
*

Повідомлень: 2
Приєднався: Dec 2010

Повідомлення: #15
13-12-2010 14:34 RE: Война против дураков и дорог

Цитата: Тому, моя думка, спочатку потрібно поміняти механізм фінансування.

І як успіхи??

Цитата:Я считаю тему весьма актуальной и поддерживаю автора.

Спасибо за поддержку!

Цитата: що Укравтодор, Київавтодор та інші зовсім не є злом.

Питання не у злі чи добрі, питання у виконанні своїх обов язків посадовими особами.

Цитата: Ви все ж таки визначтесь - потрібні Вам дороги, чи Ви проти них воюєте.

Якщо чесно, Ваш скепсіс просто огидний, я сам писав новини про те як СБУ "вязало" чиновників Укравтодору за дороги к своїм особнякам, яких не було у планах. Грошей не хватає на реконструкцію та будову нових доріг, а є ДСТУ про дороги, де в таблиці є строк залагодження аварійних місць залежно від розміру їх глибини.

Цитата: але від мовчанки також нічого не зміниться

+100500
Шукати всі повідомлення учасника
Чебишов Немає
Cipollino
****

Повідомлень: 1 447
Приєднався: May 2007
Київ-Полтава
Nissan X-Trail 2.0 CVT
Повідомлення: #16
13-12-2010 16:06 RE: Война против дураков и дорог

(13-12-2010 14:34)vitaminb2 :  Якщо чесно, Ваш скепсіс просто огидний, я сам писав новини про те як СБУ "вязало" чиновників Укравтодору за дороги к своїм особнякам, яких не було у планах. Грошей не хватає на реконструкцію та будову нових доріг, а є ДСТУ про дороги, де в таблиці є строк залагодження аварійних місць залежно від розміру їх глибини.

Ну я так і думав. Як писали Ільф і Петров: "Контора пишет!". Те, що Ви маєте якесь відношення до журналістики я зрозумів, ще по електронній адресі.
Те що, Ви спробуєте мене зрозуміти - я сумнівався. Думаю що цілі Ваші далеко не турбота про простих водіїв.
Виконання своїх обов'язків, кажете... Ніяка посадова особа не зможе зліпити з гівна кулю. І якщо кошти не надходять на рахунки Служб, то не надходять вони і на експлуатацію і латати ями за Вашими скаргами вони тільки гівном і зможуть. До весни можливо протримаються ті латки.

Новини Ви пишете... Ще скажіть, що Ви їх створюєте (вигадуєте). Написати про те, що когось СБУ пов'язало - це не подвиг. Це такий журналістський гламур. Останні роки про це лише ледачий не пише. Так само як і про дороги. Тим більше, наскільки я зрозумів з вашого повідомлення, Ваша писанина була не причиною, а наслідком дій СБУ.
Якщо ж Ви такий професійний журналіст, то не переписуйте новини з інших інтернет-видань, а спробуйте написати репортаж, про добові чергування взимку на ДЕД. Розпитайте там та самі подивитесь, чому дороги не латані, і взимку нечищені.
Але ж це потрібно буде добу чергувати. А може і не одну. А потім ще якось все це до купи звести. Ні. Краще через інтернет оголосити збір фотографій - навіть самому на дорогу виїзжати необхідності немає. Це називається чужими пирогами батька поминати.

Якщо чесно - начхати мені на Ваше відношення до мого скепсису. Мій скепсис поширюється і на Вас з Вашими професійними навичками. Невже на журфаках не вчать чітко і правильно формулювати свою думку? Все ж таки, чому Ви проти доріг воювати зібрались? Можете не відповідати - я скептично відношусь до такого явища, як добре сформульована Ваша відповідь.


[Зображення: 5.png][Зображення: Iqisg.gif]
Праці Чебишова носять відбиток геніальності
Буде удача!
(Востаннє це повідомлення було змінене: 15-12-2010 17:55 Чебишов.)
Шукати всі повідомлення учасника
RRV Немає
водитель любитель
***

Повідомлень: 653
Приєднався: Nov 2010
Чернігів
Fabia BME 1.2 05г. }`20} TOURAN BLS
Повідомлення: #17
05-02-2013 14:38 RE: Война против дураков и дорог

Курить Воскрешу темуMr. Green
Шукати всі повідомлення учасника
SOA На сайті
Мегаписака
*****

Повідомлень: 3 882
Приєднався: Apr 2008
Киев,р-он Харьковский
Фабия, Авео (были), Ford Fusion
Повідомлення: #18
05-02-2013 16:47 RE: Война против дураков и дорог

Хм... а я на дату не смотрел, и читал как вроде сегодня писали. Воистину актуальная тема и ничего не поменялось (практически) с 2010 -го года.
Шукати всі повідомлення учасника
Kucha Немає
новоиспеченный шкодовод
**

Повідомлень: 156
Приєднався: Mar 2012
Киев, Голосеево
Fabia II Combi 1,4
Повідомлення: #19
06-02-2013 09:01 RE: Война против дураков и дорог

Появился интересный проект ukryama.com. Вроде, говорят, что реально помогает. Сам не пробовал.

Полжизни за рулем...

[Зображення: ab216837.gif]
Шукати всі повідомлення учасника
Рореуе Немає
Писатель
***

Повідомлень: 266
Приєднався: Mar 2012
г. Харьков, Салтовка
Октуська 1.6 AKL
Повідомлення: #20
07-02-2013 01:00 RE: Война против дураков и дорог

ИМХО. Тут систему менять надо в высших эшелонах власти. Иначе просто потеряем время и нервы. Все это было бы возможно, но только в другой стране. Увы...Оцтой

[Зображення: 4ff61ad052ede.gif]

ГАИ в пролете - лечу на вертолете!!!!
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
Тема закрита 


Можливо схожі теми...
Тема: Автор Відповідей: Переглядів: Останнє
  помогите составить иск против ГАИ.И имеет ли смысл Брдэ 86 23 422 07-04-2013 22:26
Останнє: arstrong

Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 1