Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Відповісти 
Трасса Чоп-Львов-Ровно-Киев (Е-40,М-06) состояние дороги.
Автор Повідомлення
vil100 Немає
Писатель
***

Повідомлень: 271
Приєднався: Oct 2010
Ukraine
Octavia Tour 1,9 TDI 2008 -была ;BMW 520d E61-2007.
Повідомлення: #191
22-11-2011 14:20 RE: Трасса Чоп-Львов-Ровно-Киев (Е-40,М-06) состояние дороги.

(21-11-2011 23:31)Чебышев :  
(21-11-2011 23:15)ABU :  [quote='maxm' pid='1183486' dateline='1321897390']
А Автодоре работаете? Razz
не угадал Wave
Я думаю подразумевалась под автодором вся дорожная отрасль. Да, я дорожник.

Андрей, не обращай внимание.
Эти зомби всё равно.... не верят.
Я им примеры с турками на КХД привёл годичной давности Ездят по дорогам уже законченным, нахваливают - а по дорогам, которые строятся теми же строителями, уже выносят свой "профессиональный" вердикт о непригодности. Цыплят по осени считают. Вот даст Бог вспомню через годик - подниму эти сообщения, посмотрим.


Я думаю подразумевалась под автодором вся дорожная отрасль. Да, я дорожник - нет оснований вам не доверять...
я инженер-строитель и мне непонятно,как можно сдать дорогу в эксплуатацию с незавершенным дорожным полотном.(нет завершающего слоя).Хм
Дом без крыши или комуникаций не кто не считает готовым к эксплуатации...Hello! может в дорожников так и должно быть?
и последнее:
извините ,меня непонятливого,получаеться - сделали основание и отчитались о новой трассе???
а как проект? ... там ведь расчитывается нагрузка-согласно составных частей дорожного полотна...
автомобили будут разбивать ,как мне кажеться, незаконченную конструкцию,тем более с ямами...
боюсь гости с Евросоюза Вас (дорожников не поймут)...Вы сказали через годик посмотрим 22.11.2012г?(через годик чепионат -закочится).
кому нужна незаконченная дорога?
Житомир -Ровно я понимаю сделали и то = не закончили благоустройство (разделительная полоса)...а что с Турками? чем они не устроили?дорога получилась хорошей,лучше Одеской -однозначно.
в заключении :
где места для отдыха,туалеты,столики,лавочки??? спрашиваю как специалиста по дорогам...или все должны останавливаться в кафе или запраках.
это я к тому,что на протяжении от Львова до Киева не видел таковых.
Жалкое подобие(заасфальтированая площадка с столиками и лавочками) были замечены но это только подобие...Недоумение и ни одного нового туалета.
те которые стоят на остановках(автобусов) с дыркой в полу - не являються туалетами...или я не прав?
Немцы недавно у меня спрашивали об этом - я не знал что ответить...сказал,что мол еще сделают ..соврал...страну(людей) хаить не хотелось...Hello!
не обижайтесь,я понимаю,что Вы не Министр Транспорта,но все же - может проясните ситуацию?Hello!
Извините - перечитал Ваши предыдущие ответы....толково но не все понятно...
Житомир - Ровно ??? сколько слоев асфальта лежит?
если три - то что мешает тоже сделать Житомир - Киев?
если два - то почему качество лучше???
Турки лучше Итальянцев (... там и там РАБЫ Украинцы)???
Я понимаю может не по адресу,но Вы владеете информацией и это радует - помогите Пожалуста,,, у нас в стране все делаеться тихо...одна фраза::: до конца строительного сезона:::: чего стоит!!!!

Одна человеческая жизнь стоит больше чем стоимость электричества потребляемого уличными фонарями города...
(Востаннє це повідомлення було змінене: 22-11-2011 15:27 vil100.)
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Чебишов Немає
Cipollino
****

Повідомлень: 1 447
Приєднався: May 2007
Київ-Полтава
Nissan X-Trail 2.0 CVT
Повідомлення: #192
22-11-2011 15:52 RE: Трасса Чоп-Львов-Ровно-Киев (Е-40,М-06) состояние дороги.

(22-11-2011 14:20)vil100 :  нет оснований вам не доверять...
я инженер-строитель и мне непонятно,как можно сдать дорогу в эксплуатацию с незавершенным дорожным полотном.(нет завершающего слоя).Хм
Дом без крыши или комуникаций не кто не считает готовым к эксплуатации...Hello! может в дорожников так и должно быть?
и последнее:
извините ,меня непонятливого,получаеться - сделали основание и отчитались о новой трассе???
а как проект? ... там ведь расчитывается нагрузка-согласно составных частей дорожного полотна...
автомобили будут разбивать ,как мне кажеться, незаконченную конструкцию,тем более с ямами...
боюсь гости с Евросоюза Вас (дорожников не поймут)...Вы сказали через годик посмотрим 22.11.2012г?(через годик чепионат -закочится).
кому нужна незаконченная дорога?
Житомир -Ровно я понимаю сделали и то = не закончили благоустройство (разделительная полоса)...а что с Турками? чем они не устроили?дорога получилась хорошей,лучше Одеской -однозначно.
в заключении :
где места для отдыха,туалеты,столики,лавочки??? спрашиваю как специалиста по дорогам...или все должны останавливаться в кафе или запраках.
это я к тому,что на протяжении от Львова до Киева не видел таковых.
Жалкое подобие(заасфальтированая площадка с столиками и лавочками) были замечены но это только подобие...Недоумение и ни одного нового туалета.
те которые стоят на остановках(автобусов) с дыркой в полу - не являються туалетами...или я не прав?
Немцы недавно у меня спрашивали об этом - я не знал что ответить...сказал,что мол еще сделают ..соврал...страну(людей) хаить не хотелось...Hello!
не обижайтесь,я понимаю,что Вы не Министр Транспорта,но все же - может проясните ситуацию?Hello!

Давайте спочатку.
1. Де я написав, що дорогу здадуть в експлуатацію до Євро? Введеня в експлуатацію передбачається пізніше. Контракт у італійців на 1,5 роки. До Євро мають зробити 2 шари асфальтобетону і максимально всю інфраструктуру.
На відміну від цивільного будівництва не має можливості ділянку робіт огородити парканом і працювати. Неможливо закрити дорогу, тим більше таку, від Києва до Житомира. Рух має відбуватися. Тому в будь-якому разі - зробили 2 шари на одному проїзді, перекинули рух, роблять 2 шари на іншому. І Ви не повірите - так само і в Європі на дорогах, що реконструюються. Інакше бути не може! Це не нове будівництво в чистому полі. Будівництво будинка і дороги це дві різні речі - непотрібно їх порівнювати. Тим більше порівнювати капітальний ремонт дороги та будівництво нового будинку
2. Я в цій темі вже писав, але Ви не читали. Розрахунок дорожнього одягу ведеться на навантаження, що прогнозуються через 11 років. Тому сьогоднішній рух не зашкодить за той рік, що дорога буде працювати без шару асфальтобетону.
3. Про потребу дороги взагалі марення. Ви вважаєте, після чемпіонату по дорозі не їздитимуть?
4. Про місця відпочинку...
Тут проблема. Відповідно до ДБН вони мають бути через 15-20 км. Але необов'язково державні. Тому якщо хтось не хоче використовувати АЗС та кафе - його проблеми.
Є в проекті на Київ - Чоп майданчики відпочинку. І спочатку вони передбачались подібні до європейських. Але потім виникли 2 питання. перше - відведення земель під ці майданчики. Друге - вартість цих робіт, та кошти на утримання. Їх як завжди немає. Виріщили зменшити площу і облаштування. Тому на мій погляд, варіант з облаштуванням майданчиків біля АЗС та кафе - найкращий варіант. Там хазяїн за ними і дивитися буде.
5. Туалети на зупинках.... Це ще одна гостра тема. Але тут до браку коштів добавляється ще й виховання окремих індивідумов. І я не тільки про те, що в дирку не потрапляють - я і про те, що фінська і навіть наша сантехніка довго не простоїть - або розіб'ють, або вкрадуть. Тому я знову таки за АЗС та кафе.



сообщения объединены
(22-11-2011 14:20)vil100 :  Извините - перечитал Ваши предыдущие ответы....толково но не все понятно...
Житомир - Ровно ??? сколько слоев асфальта лежит?
если три - то что мешает тоже сделать Житомир - Киев?
если два - то почему качество лучше???
Турки лучше Итальянцев (... там и там РАБЫ Украинцы)???
Я понимаю может не по адресу,но Вы владеете информацией и это радует - помогите Пожалуста,,, у нас в стране все делаеться тихо...одна фраза::: до конца строительного сезона:::: чего стоит!!!!

Житомир - Ровно - 3 шари асфальтобетону, але зимувало 2. Так було на Київ - Харків, так само буде і на Київ - Житомир. В зиму входимо з 2 на одному проїзді (майже на всій ділянці). До Євро - 2 на обох проїздах. Чекаємо поки пройде чемпіонат - влаштовуємо третій. Зробити три заважують терміни та зима. Я вже писав в іншій темі, італійці мабуть хабаря Папі Римському занесли і він домовився - погода така. що дозволяє їм ще й досі працювати, але зима все ж таки буде. Вони змушені будуть зупинитися.
Мені поки що важко порівнювати італійців та турків. Турки працюють швидше, але якість кажуть краще у італійців хоч і не набагато. Про "рабів" українців... Ну можна і не працювати, якщо рабські умови. Але такі обсяги маленькі фірми не потягнуть. А щодо умов праці в українських корпораціях - я невпевнений що там становище працівників краще.
Про кінець будівельного сезону - самі були шоковані. Але тут десь неправильно сказали, десь перекрутили репортери. Малось на увазі, що до кінця будівельного сезону відкриють рух максимально по двух проїздах. Мова не йшла про введення в експлуатацію. Ось джерело інформації: сайт Укравтодору


[Зображення: 5.png][Зображення: Iqisg.gif]
Праці Чебишова носять відбиток геніальності
Буде удача!
(Востаннє це повідомлення було змінене: 22-11-2011 16:13 Чебишов.)
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
vil100 Немає
Писатель
***

Повідомлень: 271
Приєднався: Oct 2010
Ukraine
Octavia Tour 1,9 TDI 2008 -была ;BMW 520d E61-2007.
Повідомлення: #193
22-11-2011 20:54 RE: Трасса Чоп-Львов-Ровно-Киев (Е-40,М-06) состояние дороги.

(22-11-2011 15:52)Чебышев :  
(22-11-2011 14:20)vil100 :  нет оснований вам не доверять...
я инженер-строитель и мне непонятно,как можно сдать дорогу в эксплуатацию с незавершенным дорожным полотном.(нет завершающего слоя).Хм
Дом без крыши или комуникаций не кто не считает готовым к эксплуатации...Hello! может в дорожников так и должно быть?
и последнее:
извините ,меня непонятливого,получаеться - сделали основание и отчитались о новой трассе???
а как проект? ... там ведь расчитывается нагрузка-согласно составных частей дорожного полотна...
автомобили будут разбивать ,как мне кажеться, незаконченную конструкцию,тем более с ямами...
боюсь гости с Евросоюза Вас (дорожников не поймут)...Вы сказали через годик посмотрим 22.11.2012г?(через годик чепионат -закочится).
кому нужна незаконченная дорога?
Житомир -Ровно я понимаю сделали и то = не закончили благоустройство (разделительная полоса)...а что с Турками? чем они не устроили?дорога получилась хорошей,лучше Одеской -однозначно.
в заключении :
где места для отдыха,туалеты,столики,лавочки??? спрашиваю как специалиста по дорогам...или все должны останавливаться в кафе или запраках.
это я к тому,что на протяжении от Львова до Киева не видел таковых.
Жалкое подобие(заасфальтированая площадка с столиками и лавочками) были замечены но это только подобие...Недоумение и ни одного нового туалета.
те которые стоят на остановках(автобусов) с дыркой в полу - не являються туалетами...или я не прав?
Немцы недавно у меня спрашивали об этом - я не знал что ответить...сказал,что мол еще сделают ..соврал...страну(людей) хаить не хотелось...Hello!
не обижайтесь,я понимаю,что Вы не Министр Транспорта,но все же - может проясните ситуацию?Hello!

Давайте спочатку.
1. Де я написав, що дорогу здадуть в експлуатацію до Євро? Введеня в експлуатацію передбачається пізніше. Контракт у італійців на 1,5 роки. До Євро мають зробити 2 шари асфальтобетону і максимально всю інфраструктуру.
На відміну від цивільного будівництва не має можливості ділянку робіт огородити парканом і працювати. Неможливо закрити дорогу, тим більше таку, від Києва до Житомира. Рух має відбуватися. Тому в будь-якому разі - зробили 2 шари на одному проїзді, перекинули рух, роблять 2 шари на іншому. І Ви не повірите - так само і в Європі на дорогах, що реконструюються. Інакше бути не може! Це не нове будівництво в чистому полі. Будівництво будинка і дороги це дві різні речі - непотрібно їх порівнювати. Тим більше порівнювати капітальний ремонт дороги та будівництво нового будинку
2. Я в цій темі вже писав, але Ви не читали. Розрахунок дорожнього одягу ведеться на навантаження, що прогнозуються через 11 років. Тому сьогоднішній рух не зашкодить за той рік, що дорога буде працювати без шару асфальтобетону.
3. Про потребу дороги взагалі марення. Ви вважаєте, після чемпіонату по дорозі не їздитимуть?
4. Про місця відпочинку...
Тут проблема. Відповідно до ДБН вони мають бути через 15-20 км. Але необов'язково державні. Тому якщо хтось не хоче використовувати АЗС та кафе - його проблеми.
Є в проекті на Київ - Чоп майданчики відпочинку. І спочатку вони передбачались подібні до європейських. Але потім виникли 2 питання. перше - відведення земель під ці майданчики. Друге - вартість цих робіт, та кошти на утримання. Їх як завжди немає. Виріщили зменшити площу і облаштування. Тому на мій погляд, варіант з облаштуванням майданчиків біля АЗС та кафе - найкращий варіант. Там хазяїн за ними і дивитися буде.
5. Туалети на зупинках.... Це ще одна гостра тема. Але тут до браку коштів добавляється ще й виховання окремих індивідумов. І я не тільки про те, що в дирку не потрапляють - я і про те, що фінська і навіть наша сантехніка довго не простоїть - або розіб'ють, або вкрадуть. Тому я знову таки за АЗС та кафе.



сообщения объединены
(22-11-2011 14:20)vil100 :  Извините - перечитал Ваши предыдущие ответы....толково но не все понятно...
Житомир - Ровно ??? сколько слоев асфальта лежит?
если три - то что мешает тоже сделать Житомир - Киев?
если два - то почему качество лучше???
Турки лучше Итальянцев (... там и там РАБЫ Украинцы)???
Я понимаю может не по адресу,но Вы владеете информацией и это радует - помогите Пожалуста,,, у нас в стране все делаеться тихо...одна фраза::: до конца строительного сезона:::: чего стоит!!!!

Житомир - Ровно - 3 шари асфальтобетону, але зимувало 2. Так було на Київ - Харків, так само буде і на Київ - Житомир. В зиму входимо з 2 на одному проїзді (майже на всій ділянці). До Євро - 2 на обох проїздах. Чекаємо поки пройде чемпіонат - влаштовуємо третій. Зробити три заважують терміни та зима. Я вже писав в іншій темі, італійці мабуть хабаря Папі Римському занесли і він домовився - погода така. що дозволяє їм ще й досі працювати, але зима все ж таки буде. Вони змушені будуть зупинитися.
Мені поки що важко порівнювати італійців та турків. Турки працюють швидше, але якість кажуть краще у італійців хоч і не набагато. Про "рабів" українців... Ну можна і не працювати, якщо рабські умови. Але такі обсяги маленькі фірми не потягнуть. А щодо умов праці в українських корпораціях - я невпевнений що там становище працівників краще.
Про кінець будівельного сезону - самі були шоковані. Але тут десь неправильно сказали, десь перекрутили репортери. Малось на увазі, що до кінця будівельного сезону відкриють рух максимально по двух проїздах. Мова не йшла про введення в експлуатацію. Ось джерело інформації: сайт Укравтодору

Ну что сказать.....Толково.
СПАСИБО!!!Hello!
Хоть и не совсем ,что Вы сазали согласен...в часности о стоянках(местах отдыха).ДБН -надо выполнять а не пепекладывать с больной головы на здоровую.(хозяев кафе и заправок). Им землю выделили? а автодору -выделить -проблема?что то ждесь не то...
Почему Поляки могут это сделать(я видел недавно новые участки к Евро 2012) а нам что то мешает?
Я не говорю о Венгрии,Австрии,(платные дороги) Германии...
Я бы лично платил за Виньетку(матрицу),всеравно платим за дороги(дорожный сбор) или топливо(свежее нововведение)....знал бы что дороги хорошие и платные....
А так понятно и спасибо!!!Все стало более менее ясно...
только с трудом вериться,что дорогами занялись просто так а не к Евро...
и последне - видел как работали Турки(рабочие Украинцы) было более организовано и быстро.Полосы с разметкой открывали польностью готовыми.Черновой разрешали ездить мало....
Еще раз Спасибо за информацию!
Удачной Зимы. Дружба

прискорбно осозновать,что у нас еще долго не будет толку...ни с дорогами ни с ....

Одна человеческая жизнь стоит больше чем стоимость электричества потребляемого уличными фонарями города...
(Востаннє це повідомлення було змінене: 22-11-2011 21:12 vil100.)
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Чебишов Немає
Cipollino
****

Повідомлень: 1 447
Приєднався: May 2007
Київ-Полтава
Nissan X-Trail 2.0 CVT
Повідомлення: #194
22-11-2011 21:37 RE: Трасса Чоп-Львов-Ровно-Киев (Е-40,М-06) состояние дороги.

З приводу відведення земель.
Хазяїну АЗС воно потрібно, а нафіга воно потрібно, якщо це не своє?
Коштів на експлуатацію не вистачає, а тут ще майданчики підтримуй....
Якось в 2001 у складі делегації їздив Європою. Будівельники казали "Дайте завдання - посадимо кусти на розділювальній як в Італії", а експлуатаціонщики відповідали: "А хто про них дбати буде?"

А документацію на реабілітацію Київ - Чоп почали готувати ще в 2000 - задовго до Євро.

Здається поки що на всі запитання дав відповіді. Удачи!Hello!


[Зображення: 5.png][Зображення: Iqisg.gif]
Праці Чебишова носять відбиток геніальності
Буде удача!
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
CJ Немає
Сestovatel......
****

Повідомлень: 1 128
Приєднався: May 2006
Ukraine, Kiev
Skoda Fabia Mk.1,(1.4 AME) Česká auta
Skype IDiicjii
Повідомлення: #195
06-12-2011 15:33 RE: Трасса Чоп-Львов-Ровно-Киев (Е-40,М-06) состояние дороги.

28.11.2011
Рух автотранспорту на ділянці Київ-Житомир (км 25+800 – км 128+000) автодороги М-06 Київ - Чоп тимчасово обмежено
У зв’язку з капітальним ремонтом рух автомобільного транспорту на ділянці Київ-Житомир автомобільної дороги М-06 Київ – Чоп тимчасово обмежено. Ремонтні роботи ведуться на 11 відрізках дороги:
- км 25+800 – км 47+800 (правий проїзд);
- км47+900 – км 56+500 (лівий проїзд);
- км 56+600 – км 58+100 (правий проїзд);
- км 58+200 – км 66+850 (лівий проїзд);
- км 66+950 - км 74+320 (правий проїзд);
- км 74+840 – км 84+050 (лівий проїзд);
- км 84+150 – км 85+400 (правий проїзд);
- км 89+400 – км 106+200 (правий проїзд);
- км 108+900 – км 116+300 (правий проїзд);
- км 116+350 – км 119+350 (лівий проїзд);
- км 119+400 – км 120+650 (правий проїзд).
Швидкість руху обмежено до 40 км/год
Відкриття руху автотранспорту планується до кінця будівельного сезону.
Укравтодор приносить вибачення за тимчасові незручності

Источник

World is not big like you reprisend...It's small and fragile.
Protect it.
The one world is not enough.
[Зображення: f998a5eba284.gif]
067-977-Four Six-Five Tow
I don’t want Russian occupation [Зображення: 27b7586f979e.jpg]
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Чебишов Немає
Cipollino
****

Повідомлень: 1 447
Приєднався: May 2007
Київ-Полтава
Nissan X-Trail 2.0 CVT
Повідомлення: #196
06-12-2011 21:16 RE: Трасса Чоп-Львов-Ровно-Киев (Е-40,М-06) состояние дороги.

(06-12-2011 15:33)CJ :  28.11.2011
Рух автотранспорту на ділянці Київ-Житомир (км 25+800 – км 128+000) автодороги М-06 Київ - Чоп тимчасово обмежено
У зв’язку з капітальним ремонтом рух автомобільного транспорту на ділянці Київ-Житомир автомобільної дороги М-06 Київ – Чоп тимчасово обмежено. Ремонтні роботи ведуться на 11 відрізках дороги:

- км 89+400 – км 106+200 (правий проїзд);

Новини з фронту!!!!

Вже тиждень, як відкрито руху на ділянці від 91+600 до 101+00 км на обох напрямках!!!


[Зображення: 5.png][Зображення: Iqisg.gif]
Праці Чебишова носять відбиток геніальності
Буде удача!
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
CJ Немає
Сestovatel......
****

Повідомлень: 1 128
Приєднався: May 2006
Ukraine, Kiev
Skoda Fabia Mk.1,(1.4 AME) Česká auta
Skype IDiicjii
Повідомлення: #197
13-12-2011 14:09 RE: Трасса Чоп-Львов-Ровно-Киев (Е-40,М-06) состояние дороги.

13.12.2011
Ремонт дороги Київ-Житомир триватиме до кінця будівельного сезону-2011
[Зображення: km_451_M-06_Road_Kyiv-Chop.JPG]
Укравтодор приносить вибачення за тимчасові незручності у зв’язку з капітальним ремонтом ділянки Київ-Житомир автомобільної дороги М-06 Київ – Чоп.
[Зображення: 0000009640.jpg]
Звертаємо увагу водіїв на необхідність дотримання швидкісного режиму та вимог дорожніх знаків. На ділянках, що ремонтуються, встановлено обмеження швидкості руху автомобільного транспорту до 40 км на годину. Швидкісний режим на решті ділянок здійснюється відповідно до правил дорожнього руху. Загальна протяжність ділянок, на яких ведуть ремонтні роботи становить 113,9 км.
На даний час ремонтні роботи ведуться цілодобово відразу на 11 відрізках автошляху Київ-Житомир:
[Зображення: dor_rem4.jpg]
- км 25+800 – км 40+870 (правий проїзд);
- км 40+980 – км 56+500 (лівий проїзд);
- км 56+600 – км 58+100 (правий проїзд);
- км 58+200 – км 66+850 (лівий проїзд);
- км 66+950 - км 74+320 (правий проїзд);
- км 74+840 – км 84+050 (лівий проїзд);
- км 84+150 – км 85+400 (правий проїзд);
- км 89+400 – км 106+200 (правий проїзд);
- км 108+900 – км 116+300 (правий проїзд);
- км 116+350 – км 119+350 (лівий проїзд);
- км 119+400 – км 120+650 (правий проїзд).
В ході виконання ремонтних робіт на зазначеній дорозі використовуються найсучасніші технології, які поширені в багатьох країнах Європи. Зокрема, з метою підвищення стійкості покриття до утворення пластичних деформацій під дією руху великовагових транспортних засобів, яка часто виникає у вигляді колійності, верхній шар дорожнього одягу влаштовується зі щебенево-мастикового асфальтобетону (ЩМА) на основі бітуму, модифікованого полімерними добавками, який характеризується підвищеною колієстійкістю.
Застосовується армування асфальтобетонного покриття сучасними геотекстильними матеріалами.
Шар основи дорожнього одягу влаштовують із суміші, укладеної за технологією холодного ресайклінгу.
На основному проїзді I категорії планується встановити дорожні знаки III типорозміру із застосуванням високо інтенсивної світлоповертальної плівки. На ділянках доріг, де рівень шуму від руху транспортних засобів не відповідає нормативним вимогам, передбачається встановлення шумозахисних екранів вітчизняного виробництва.
Для підвищення рівня безпеки руху та покращення якості зимового утримання автомобільної дороги М-06 Київ-Чоп на ділянці Київ-Житомир планується впровадження системи метеорологічного контролю. Встановлення дорожніх метеостанцій надасть можливість прогнозувати утворення ожеледиці та снігових заметів на покритті автодороги, зменшити вартість зимового утримання та підвищити рівень безпеки дорожнього руху.
Для зручності проїзду автотранспорту у зимовий період рух на зазначених ділянках планується відкрити до кінця будівельного сезону 2011 року.
М-06 Київ – Чоп належить до об’єктів, задіяних до проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу, а тому завершення усіх ремонтних робіт на цій дорозі планується до кінця травня 2012 року.

Источник

World is not big like you reprisend...It's small and fragile.
Protect it.
The one world is not enough.
[Зображення: f998a5eba284.gif]
067-977-Four Six-Five Tow
I don’t want Russian occupation [Зображення: 27b7586f979e.jpg]
(Востаннє це повідомлення було змінене: 13-12-2011 14:11 CJ.)
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Polaris Немає
Классик
****

Повідомлень: 1 012
Приєднався: Nov 2006
Київ
Octavia А5 1,6i (4к4к)
Повідомлення: #198
14-12-2011 18:57 RE: Трасса Чоп-Львов-Ровно-Киев (Е-40,М-06) состояние дороги.

(06-12-2011 21:16)Чебышев :  Новини з фронту!!!!

Вже тиждень, як відкрито руху на ділянці від 91+600 до 101+00 км на обох напрямках!!!
А когда у нас окончание "будівельного сезону"?

Мнение автора может не совпадать с его точкой зрения
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Чебишов Немає
Cipollino
****

Повідомлень: 1 447
Приєднався: May 2007
Київ-Полтава
Nissan X-Trail 2.0 CVT
Повідомлення: #199
14-12-2011 21:45 RE: Трасса Чоп-Львов-Ровно-Киев (Е-40,М-06) состояние дороги.

(14-12-2011 18:57)Polaris :  
(06-12-2011 21:16)Чебышев :  Новини з фронту!!!!

Вже тиждень, як відкрито руху на ділянці від 91+600 до 101+00 км на обох напрямках!!!
А когда у нас окончание "будівельного сезону"?

Різдво італійці святкують в Україні. Новий рік - у сонячній Італії. Канікули в них з 30 грудня по 10 січня. Я сумніваюсь, що на цей термін відкриють обидва проїзди.

Минулого четверга сказали їх керівнику проекту "Зима почалась, сніг пішов". Він відповів, що зима ще не почаласьУпал и качаюсь

Ой, великий хабарь вони Папі занесли.... Скорбим Будівельний сезон все не закінчується.


[Зображення: 5.png][Зображення: Iqisg.gif]
Праці Чебишова носять відбиток геніальності
Буде удача!
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Polaris Немає
Классик
****

Повідомлень: 1 012
Приєднався: Nov 2006
Київ
Octavia А5 1,6i (4к4к)
Повідомлення: #200
21-12-2011 09:50 RE: Трасса Чоп-Львов-Ровно-Киев (Е-40,М-06) состояние дороги.

Как обстоят дела на участке Киев-Житомир? График опережаем? Поехали

Мнение автора может не совпадать с его точкой зрения
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Відповісти 


Можливо схожі теми...
Тема: Автор Відповідей: Переглядів: Останнє
  Состояние Варшавской трассы (Е-373,М-07) RuslanRage 362 429 955 12-09-2022 09:08
Останнє: Челенжер
  Состояние дороги и советы по Житомир- --Каменец-Подольский. SOA 8 4 231 23-09-2021 09:12
Останнє: Максимилиан
  Состояние дороги Киев-Одесса 195/65/R15 768 455 761 06-09-2021 09:31
Останнє: SOA
  Киев-Черновцы.Маршрут?Состояние дорог? ЧАП 155 91 929 09-07-2021 06:57
Останнє: egorka
  Из Николаева в Краматорск - состояние дорог Deda 35 14 551 06-05-2021 13:24
Останнє: Andy0048
  Глеваха (Одесская трасса)-Рославичи-Подгорцы-Ходосовка-Соличное шоссе-аэропорт Мавпун 5 1 995 23-03-2021 16:49
Останнє: Мавпун
  днепр-киев-житомир-ровно sania2021 5 2 192 16-03-2021 21:05
Останнє: sania2021
  Состояние дороги Харьков - Днепр. StreetLine 1 2 575 16-11-2020 10:02
Останнє: zikki
Star Кировоград-Умань-Винница-Хмельницкий-Тернополь-Львов Vra4 7 4 764 28-06-2020 17:51
Останнє: Sergeo
  Ровно - Луцк. Как лучше ехать? StreetLine 11 5 403 26-06-2020 20:03
Останнє: StreetLine

Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 1