Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Відповісти 
Двигатель 1,6 TDI. Проблемы и решения.
Автор Повідомлення
toledo Немає
Классик
****

Повідомлень: 974
Приєднався: Mar 2015
Одесса
Altea XL 1.6 CAYC
Повідомлення: #2341
11-12-2023 14:59 RE: Двигатель 1,6 TDI. Проблемы и решения.

(11-12-2023 14:45)Саша233 :  
(01-11-2023 18:12)Саша233 :  1.6 tdi троїть і дає білий дим на холодну/ авто гріється під горку або на малій швидкості

Вітаю!Прохання допомогти досвідченим форумчанамHello!
1) Зіткнувся з проблемою: при заведенні на холодну двигун троїть, а позаду ціла біла хмарка) При цьому якщо машину заводити після 5 хвилин як вставив ключ, то такого може й не бути (у 4 з 5 умовно випадків). Є думка, що форсунки не доливають. Помилок по цьому не видає, діагностика нічого не дала, як і передача форсунок на стенд
2) авто гріється по приборці при русі зі швидкістю 70-90 км, а особливо - під горку. При цьому фактично стрілка залітає у червону зону, а бачок аньифриза просто теплий, само собою немає ніякого пару з капоту і тд. Рівень антифриза в нормі. Був варіант, що датчик глючить, але його заміна нічого не змінила. Ну і найцікавіше: на швидкості 120+ авто абсолютно не перегрівається і навіть входить в нормальну зону, якщо перед цим перегрілося. Любить швидкість, так би мовити)))Є думки з цього приводу?

Для звіту, може комусь допоможе:
1) після підзарядки акб почала заводитися трохи ліпше (або це самонавіювання:lolSmile. Компресія не дуже, але прокладка не пробита. Є ще підозра на стартер від майстра. У мене ще є підозра на егр, його прочистили, але помилка раніше часто висіла. Глобально не сильно заважає, бо авто завжди заводиться, хоч і не з півоборота. Але хотілося б довести справу до кінця;
2) з нагрівом питання закрите з МегатрансRespect. Проблема була у вентиляторі охолодження, вирішили швидко і за розумну ціну Аплодисменты
Какая именно ошибка по ЕГР, а то не помню писали ли вы или нет. Если потенциометр низкое значение и с подшиником все гуд, иногда достаточно просто снять плату и пропаять, как то ковырял форумчанину его плату, подкидывал сопротивление и т.д, но там было достаточно просто подпаять плохие контакты платы на посадочное место по итогу, хотя такой инфы не встречал. Если ошибка по егр вылазит, то у вас будут и проблемы с регой. На 2.0 такие же егр, но такая ошибка не встречается, но лишь изза того, что мозги сименс при старте проверяют положения потенциометра, а бошевским мозгам на 2.0 на эти положения до сраки.
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Саша233 Немає
Ученик
*

Повідомлень: 15
Приєднався: Nov 2023
Київ
Golf 6/ 1,6tdi
Повідомлення: #2342
11-12-2023 22:54 RE: Двигатель 1,6 TDI. Проблемы и решения.

(11-12-2023 14:59)toledo :  
(11-12-2023 14:45)Саша233 :  
(01-11-2023 18:12)Саша233 :  1.6 tdi троїть і дає білий дим на холодну/ авто гріється під горку або на малій швидкості

Вітаю!Прохання допомогти досвідченим форумчанамHello!
1) Зіткнувся з проблемою: при заведенні на холодну двигун троїть, а позаду ціла біла хмарка) При цьому якщо машину заводити після 5 хвилин як вставив ключ, то такого може й не бути (у 4 з 5 умовно випадків). Є думка, що форсунки не доливають. Помилок по цьому не видає, діагностика нічого не дала, як і передача форсунок на стенд
2) авто гріється по приборці при русі зі швидкістю 70-90 км, а особливо - під горку. При цьому фактично стрілка залітає у червону зону, а бачок аньифриза просто теплий, само собою немає ніякого пару з капоту і тд. Рівень антифриза в нормі. Був варіант, що датчик глючить, але його заміна нічого не змінила. Ну і найцікавіше: на швидкості 120+ авто абсолютно не перегрівається і навіть входить в нормальну зону, якщо перед цим перегрілося. Любить швидкість, так би мовити)))Є думки з цього приводу?

Для звіту, може комусь допоможе:
1) після підзарядки акб почала заводитися трохи ліпше (або це самонавіювання:lolSmile. Компресія не дуже, але прокладка не пробита. Є ще підозра на стартер від майстра. У мене ще є підозра на егр, його прочистили, але помилка раніше часто висіла. Глобально не сильно заважає, бо авто завжди заводиться, хоч і не з півоборота. Але хотілося б довести справу до кінця;
2) з нагрівом питання закрите з МегатрансRespect. Проблема була у вентиляторі охолодження, вирішили швидко і за розумну ціну Аплодисменты
Какая именно ошибка по ЕГР, а то не помню писали ли вы или нет. Если потенциометр низкое значение и с подшиником все гуд, иногда достаточно просто снять плату и пропаять, как то ковырял форумчанину его плату, подкидывал сопротивление и т.д, но там было достаточно просто подпаять плохие контакты платы на посадочное место по итогу, хотя такой инфы не встречал. Если ошибка по егр вылазит, то у вас будут и проблемы с регой. На 2.0 такие же егр, но такая ошибка не встречается, но лишь изза того, что мозги сименс при старте проверяют положения потенциометра, а бошевским мозгам на 2.0 на эти положения до сраки.

Цікава думка, не стикався ще з такою версією. Про помилку по егр не писав, вона не проявляється вже майже рік після промивки самого сажевого фільтра, але це скоріше відстрочило проблему, а не повністю її прибрало.Коду помилки, на жаль, не знаю, наступні діагностики нічого не виявили. Тоді майстри говорили, що егр невдовзі доведеться видалити або замінити
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
toledo Немає
Классик
****

Повідомлень: 974
Приєднався: Mar 2015
Одесса
Altea XL 1.6 CAYC
Повідомлення: #2343
12-12-2023 02:10 RE: Двигатель 1,6 TDI. Проблемы и решения.

Чтобы вы меня правильно поняли. Зависит от того какая ошибка, ловит ли егр клин, как там серп, как холодильник который часто прощается... Но есть ошибка по малому значению и она бывает только на Симос мозгах, так как Бош мозгам те показания по барабану (ну или граница сдвинута прилично), если правильно помню, нижнее показание напруги бош мозгами даже не выводится на диагнозу. Дело было лет 7 назад наверно, всего и не вспомнишь
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
ВадимВ Немає
Ученик
*

Повідомлень: 6
Приєднався: Dec 2022

Шкода А5 ФЛ 1.6 тді CAYC 4*4 привід
Повідомлення: #2344
12-12-2023 10:27 RE: Двигатель 1,6 TDI. Проблемы и решения.

(09-12-2023 00:34)toledo :  
(08-12-2023 23:35)ВадимВ :  
(08-12-2023 19:29)toledo :  [quote='ВадимВ' pid='2857941' dateline='1701975451']
Можливо хтось порадить/допоможе з такою проблемою:
з літа ...вже декілька місяців при роботі мотора особливо на холодну дуже чути, але коли прогрівається теж чути хоч можливо менше - посторонній шум в роботі двигуна схожий на тріщьотку/стрекотіння, і відбувається цей звук тільки коли тисну на газ (2,3,4 передачі), чим більше тисну тим більше наростає тріскотіння, якщо рівно тримаю газ то - рівне трісконня, на холостому ході кручу двигун до 2600 тис. обертів (максимум) нічого не проявляється.... інколи пару разів пропадав цей звук взагалі їздив не чув
Помилок ніяких не видає, перевіряю постійно Васею, форсунки теж в межах норми( 1-0,34, 2га +0,86, 3тя - 0,47, 4та - 0,15 орієнтовно такі показники, змінюються, але більше 1 ніколи не показує)
Мотор добре заводиться і на холодну і на гарячу, витрата пального теж в нормі,регенерації проходять періодично, короче ніяких явних відхилень по мотору не має...
Можливо в когось було щось схоже...
Откройте ssp 442, судя по схеме, датчик температуры после радиатора, стоит не на выходе с радиатора... Рекомендую потрогать рукой патрубок выхода с радиатора. Датчик похоже показывает температуру перед теплообменником егр, на его входе условно. Думается что у вас все нормально, если не брали дешевый новый термос, просто такая специфика двигателя в низких температурах забортного воздуха. Трогайте патрубок

Ну форсы любят цокотеть, хотя чаще при езде в"натяг". Показатели коррекций форс это скорее косвенный показатель когда ваще хана.. я бы делал адаптацию форс, а там смотрел уже что буде после нее.


Теж про адаптацію читав тут на форумі, але щось ніхто її так і не зміг зробити, преривали і тоді взагалі хана формасам, корегування дуже великі значення...тому сам своїм Васею за 800 грн., не ризукую таку процедуру робити, але якщо до дизеліста потраплю, то можливо спробуємо нормальною діагностикою зробити...
Не знаю, кто такие все и какая там хана форсам... С дуру можно и х.сломать. если форсы выбиваются с тест плана Вага, то адаптация и не заканчивается. Ну это так к слову. И то, привести обратно всё можно, только форсунки от этого лучше работать не станут. Я вам просто предложил, что мона попробовать, так как что-то где-то цокотит понятие такое... Может масло поменять поможет я предложил самый простой вариант, который вы можете и сами с шнурком за 800 грн сделать, если прошивка движка не из первых, там ваг непрописал нормально процедуру и не важно чем вы там будете запускать, даже диллер не сможет запустить без обновления прошивки... Прошивка должна быть выше 9971 для CAYC если память не изменяет. А там решайте что хотите, вы спросили, я ответил.

В мене я так розумію геть старенька прошивка ЕБУ стоїть 8880...тому адаптація форс не варіант напевно(
І взагалі ніякої інфи. не нагуглив про дану прошивку...


Файл(и) Мініатюри
   
(Востаннє це повідомлення було змінене: 12-12-2023 10:36 ВадимВ.)
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Саша233 Немає
Ученик
*

Повідомлень: 15
Приєднався: Nov 2023
Київ
Golf 6/ 1,6tdi
Повідомлення: #2345
12-12-2023 16:27 RE: Двигатель 1,6 TDI. Проблемы и решения.

(12-12-2023 02:10)toledo :  Чтобы вы меня правильно поняли. Зависит от того какая ошибка, ловит ли егр клин, как там серп, как холодильник который часто прощается... Но есть ошибка по малому значению и она бывает только на Симос мозгах, так как Бош мозгам те показания по барабану (ну или граница сдвинута прилично), если правильно помню, нижнее показание напруги бош мозгами даже не выводится на диагнозу. Дело было лет 7 назад наверно, всего и не вспомнишь

Ну нехай, спостерігатиму далі, може буде якась помилка. Зафіксую поки ті симптоми, що є:
1) погано заводиться на холодну, особливо після нічного простою;
2) з другого разу завжди заводиться з півобороту;
3) якщо пробувати завести на холодну з першого разу, то теж заведеться, але десь 7-10 секунд потроїть і дасть хмару білого диму;
4) на гарячу заводиться з півобороту.
Компресію і діагностику зроблено, акб заряджено, форсунки Сіменс теж давав на стенд.
Дякую всім за обговорення!
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
toledo Немає
Классик
****

Повідомлень: 974
Приєднався: Mar 2015
Одесса
Altea XL 1.6 CAYC
Повідомлення: #2346
13-12-2023 10:44 RE: Двигатель 1,6 TDI. Проблемы и решения.

(12-12-2023 10:27)ВадимВ :  
(09-12-2023 00:34)toledo :  
(08-12-2023 23:35)ВадимВ :  
(08-12-2023 19:29)toledo :  [quote='ВадимВ' pid='2857941' dateline='1701975451']
Можливо хтось порадить/допоможе з такою проблемою:
з літа ...вже декілька місяців при роботі мотора особливо на холодну дуже чути, але коли прогрівається теж чути хоч можливо менше - посторонній шум в роботі двигуна схожий на тріщьотку/стрекотіння, і відбувається цей звук тільки коли тисну на газ (2,3,4 передачі), чим більше тисну тим більше наростає тріскотіння, якщо рівно тримаю газ то - рівне трісконня, на холостому ході кручу двигун до 2600 тис. обертів (максимум) нічого не проявляється.... інколи пару разів пропадав цей звук взагалі їздив не чув
Помилок ніяких не видає, перевіряю постійно Васею, форсунки теж в межах норми( 1-0,34, 2га +0,86, 3тя - 0,47, 4та - 0,15 орієнтовно такі показники, змінюються, але більше 1 ніколи не показує)
Мотор добре заводиться і на холодну і на гарячу, витрата пального теж в нормі,регенерації проходять періодично, короче ніяких явних відхилень по мотору не має...
Можливо в когось було щось схоже...
Откройте ssp 442, судя по схеме, датчик температуры после радиатора, стоит не на выходе с радиатора... Рекомендую потрогать рукой патрубок выхода с радиатора. Датчик похоже показывает температуру перед теплообменником егр, на его входе условно. Думается что у вас все нормально, если не брали дешевый новый термос, просто такая специфика двигателя в низких температурах забортного воздуха. Трогайте патрубок

Ну форсы любят цокотеть, хотя чаще при езде в"натяг". Показатели коррекций форс это скорее косвенный показатель когда ваще хана.. я бы делал адаптацию форс, а там смотрел уже что буде после нее.


Теж про адаптацію читав тут на форумі, але щось ніхто її так і не зміг зробити, преривали і тоді взагалі хана формасам, корегування дуже великі значення...тому сам своїм Васею за 800 грн., не ризукую таку процедуру робити, але якщо до дизеліста потраплю, то можливо спробуємо нормальною діагностикою зробити...
Не знаю, кто такие все и какая там хана форсам... С дуру можно и х.сломать. если форсы выбиваются с тест плана Вага, то адаптация и не заканчивается. Ну это так к слову. И то, привести обратно всё можно, только форсунки от этого лучше работать не станут. Я вам просто предложил, что мона попробовать, так как что-то где-то цокотит понятие такое... Может масло поменять поможет я предложил самый простой вариант, который вы можете и сами с шнурком за 800 грн сделать, если прошивка движка не из первых, там ваг непрописал нормально процедуру и не важно чем вы там будете запускать, даже диллер не сможет запустить без обновления прошивки... Прошивка должна быть выше 9971 для CAYC если память не изменяет. А там решайте что хотите, вы спросили, я ответил.

В мене я так розумію геть старенька прошивка ЕБУ стоїть 8880...тому адаптація форс не варіант напевно(
І взагалі ніякої інфи. не нагуглив про дану прошивку...
Похоже вообще из первых партий авто... У вас работать не будет и в целом там много изменений с тех пор в прошивках, много чего пофиксили...
Part Version File type Additional info
FL_03L906023LQ 9590 frf
9970
9971
9972
9978
9979


(12-12-2023 16:27)Саша233 :  
(12-12-2023 02:10)toledo :  Чтобы вы меня правильно поняли. Зависит от того какая ошибка, ловит ли егр клин, как там серп, как холодильник который часто прощается... Но есть ошибка по малому значению и она бывает только на Симос мозгах, так как Бош мозгам те показания по барабану (ну или граница сдвинута прилично), если правильно помню, нижнее показание напруги бош мозгами даже не выводится на диагнозу. Дело было лет 7 назад наверно, всего и не вспомнишь

Ну нехай, спостерігатиму далі, може буде якась помилка. Зафіксую поки ті симптоми, що є:
1) погано заводиться на холодну, особливо після нічного простою;
2) з другого разу завжди заводиться з півобороту;
3) якщо пробувати завести на холодну з першого разу, то теж заведеться, але десь 7-10 секунд потроїть і дасть хмару білого диму;
4) на гарячу заводиться з півобороту.
Компресію і діагностику зроблено, акб заряджено, форсунки Сіменс теж давав на стенд.
Дякую всім за обговорення!
Компрессия, свечи, форсунки. Врядли что-то другое. Если форсы дали на стенд, перепрописали новый код и доверяете стенду, если запуск летом хороший после простоя а с понижением температуры плозой, попробуйте перед холодным стартом включить раза два жажигание по секунд 30 и потом стартануть, посмотрите будут ли отличия. Если в 2х пунктах уверены, попробуйте глянуть свечи
(Востаннє це повідомлення було змінене: 13-12-2023 10:53 toledo.)
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
ВадимВ Немає
Ученик
*

Повідомлень: 6
Приєднався: Dec 2022

Шкода А5 ФЛ 1.6 тді CAYC 4*4 привід
Повідомлення: #2347
13-12-2023 12:31 RE: Двигатель 1,6 TDI. Проблемы и решения.

(13-12-2023 10:44)toledo :  
(12-12-2023 10:27)ВадимВ :  
(09-12-2023 00:34)toledo :  
(08-12-2023 23:35)ВадимВ :  
(08-12-2023 19:29)toledo :  [quote='ВадимВ' pid='2857941' dateline='1701975451']
Можливо хтось порадить/допоможе з такою проблемою:
з літа ...вже декілька місяців при роботі мотора особливо на холодну дуже чути, але коли прогрівається теж чути хоч можливо менше - посторонній шум в роботі двигуна схожий на тріщьотку/стрекотіння, і відбувається цей звук тільки коли тисну на газ (2,3,4 передачі), чим більше тисну тим більше наростає тріскотіння, якщо рівно тримаю газ то - рівне трісконня, на холостому ході кручу двигун до 2600 тис. обертів (максимум) нічого не проявляється.... інколи пару разів пропадав цей звук взагалі їздив не чув
Помилок ніяких не видає, перевіряю постійно Васею, форсунки теж в межах норми( 1-0,34, 2га +0,86, 3тя - 0,47, 4та - 0,15 орієнтовно такі показники, змінюються, але більше 1 ніколи не показує)
Мотор добре заводиться і на холодну і на гарячу, витрата пального теж в нормі,регенерації проходять періодично, короче ніяких явних відхилень по мотору не має...
Можливо в когось було щось схоже...
Откройте ssp 442, судя по схеме, датчик температуры после радиатора, стоит не на выходе с радиатора... Рекомендую потрогать рукой патрубок выхода с радиатора. Датчик похоже показывает температуру перед теплообменником егр, на его входе условно. Думается что у вас все нормально, если не брали дешевый новый термос, просто такая специфика двигателя в низких температурах забортного воздуха. Трогайте патрубок

Ну форсы любят цокотеть, хотя чаще при езде в"натяг". Показатели коррекций форс это скорее косвенный показатель когда ваще хана.. я бы делал адаптацию форс, а там смотрел уже что буде после нее.


Теж про адаптацію читав тут на форумі, але щось ніхто її так і не зміг зробити, преривали і тоді взагалі хана формасам, корегування дуже великі значення...тому сам своїм Васею за 800 грн., не ризукую таку процедуру робити, але якщо до дизеліста потраплю, то можливо спробуємо нормальною діагностикою зробити...
Не знаю, кто такие все и какая там хана форсам... С дуру можно и х.сломать. если форсы выбиваются с тест плана Вага, то адаптация и не заканчивается. Ну это так к слову. И то, привести обратно всё можно, только форсунки от этого лучше работать не станут. Я вам просто предложил, что мона попробовать, так как что-то где-то цокотит понятие такое... Может масло поменять поможет я предложил самый простой вариант, который вы можете и сами с шнурком за 800 грн сделать, если прошивка движка не из первых, там ваг непрописал нормально процедуру и не важно чем вы там будете запускать, даже диллер не сможет запустить без обновления прошивки... Прошивка должна быть выше 9971 для CAYC если память не изменяет. А там решайте что хотите, вы спросили, я ответил.

В мене я так розумію геть старенька прошивка ЕБУ стоїть 8880...тому адаптація форс не варіант напевно(
І взагалі ніякої інфи. не нагуглив про дану прошивку...
Похоже вообще из первых партий авто... У вас работать не будет и в целом там много изменений с тех пор в прошивках, много чего пофиксили...
Part Version File type Additional info
FL_03L906023LQ 9590 frf
9970
9971
9972
9978
9979

Авто саме виготовлення кінець 2011 року, модельний 2012 рік, але можливо блоки управління саме з такою прошивкою ще ставились на авто даного типу, бо на скільки я розумію не тільки прошивки різні йшли а і блоки управління різні такою встановлювались...
В ідеалі краще перепршити блок на нову прошивку?
Хоча хтось навпаки на старіші відкатує, добре було б знати характериистики прошивки і зміни між прошивками які відбувались...
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
toledo Немає
Классик
****

Повідомлень: 974
Приєднався: Mar 2015
Одесса
Altea XL 1.6 CAYC
Повідомлення: #2348
13-12-2023 12:36 RE: Двигатель 1,6 TDI. Проблемы и решения.

Это вам нужно искать, смотреть TPI, помню что в 9970 завели наконец адаптауию, помоему в этой же устранили проблему подмерзания клапана ЕГР... Ну там как бы вадны и последние буквы ЭБУ, возможно с вашим блоком подмерзание ЕГР и не было проблемой, нариканий, хотя наверняка на все схмежные эбу в прошивках такие же обновления. Стоит или нет - ну у вас пеально древняя, могут ли возникнуть какие то доп проблемы - думаю да, так как у вас и так имеются проблемы, егр уставший, как и форсы... Даже на свежих авто иногда при последних ДГ прошивках возникали проблемы с форсами и егр, но Дяг прошивка покрывается доп гарантией вага на форсы, его, поэтому там зная о доп гарантии вопрос решался самим вагом
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
ВадимВ Немає
Ученик
*

Повідомлень: 6
Приєднався: Dec 2022

Шкода А5 ФЛ 1.6 тді CAYC 4*4 привід
Повідомлення: #2349
13-12-2023 14:07 RE: Двигатель 1,6 TDI. Проблемы и решения.

(13-12-2023 12:36)toledo :  Это вам нужно искать, смотреть TPI, помню что в 9970 завели наконец адаптауию, помоему в этой же устранили проблему подмерзания клапана ЕГР... Ну там как бы вадны и последние буквы ЭБУ, возможно с вашим блоком подмерзание ЕГР и не было проблемой, нариканий, хотя наверняка на все схмежные эбу в прошивках такие же обновления. Стоит или нет - ну у вас пеально древняя, могут ли возникнуть какие то доп проблемы - думаю да, так как у вас и так имеются проблемы, егр уставший, как и форсы... Даже на свежих авто иногда при последних ДГ прошивках возникали проблемы с форсами и егр, но Дяг прошивка покрывается доп гарантией вага на форсы, его, поэтому там зная о доп гарантии вопрос решался самим вагом

Дякую за інфо. Як доберусь до профільного сервіса, тоді більше знатиму і вирішу, що далі робити в т.ч. з прошивкою, оскільки нинішня прошивка мене влаштовує, проблем крім вище описаної не має, все чітко працює, регенерації сажевого, розхід пального (от недавно по трасі їздив 600 + км. , на бак заміряв. 5.9л витрата пального/ 100 км., можливо трохи вище ніж би хотілось, але повний привід не має куди подіти), заводиться на холодну і на гарячу ок...
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
toledo Немає
Классик
****

Повідомлень: 974
Приєднався: Mar 2015
Одесса
Altea XL 1.6 CAYC
Повідомлення: #2350
13-12-2023 14:46 RE: Двигатель 1,6 TDI. Проблемы и решения.

Если устраивает, ничего не шейте и не важно что вам "проф" сервис скажет, бо проблемы могут позвонить
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Відповісти 


Можливо схожі теми...
Тема: Автор Відповідей: Переглядів: Останнє
  Лямбда-зонды, ошибки, решения Serzogaskoda 0 1 508 02-09-2021 15:01
Останнє: Serzogaskoda
  Низкое давление в рампе. Троит двигатель 2.0 Тди. Двигатель СААС egorka 5 3 797 28-01-2019 20:45
Останнє: egorka
  Подскажите решения проблемы Skodnik 9993 4 2 154 27-11-2013 15:53
Останнє: Skodnik 9993
  Проблемы с сигнализаией - не запускается двигатель при ее отключении developer 11 5 951 25-10-2012 11:32
Останнє: Bodyus
  Двигатель. Большие проблемы. Otto777 158 41 783 18-06-2010 07:57
Останнє: Di-ma
  ROOMSTER.Проблемы и методы их решения. Юрчик 2 2 690 07-08-2008 18:17
Останнє: _null_

Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 1