Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Тема закрита 
Допобачення
Автор Повідомлення
Igor_Lviv Немає
Классик
****

Повідомлень: 1 213
Приєднався: May 2007
Lviv
Mitsubishi
Повідомлення: #21
07-10-2009 09:37  

Мої пропозиції:
1. Тему - нафіг.
2. Адміністрації Клубу - формально підійти до розгляду ситуації, що виникла. З відповідними оргвисновками.
3. Антон, є бажання зрозуміти, що ж хоче Клуб?
Цитата:6.1.2. Модераторы
6.1.2.3. Могут быть сняты
6.1.2.3.2. По требованию участников форума в результате простого большинства при голосовании Администрации.
Скористайся правом дізнатись що хоче Клуб.

ЗІ. Ще кілька слів від себе. Помилка - повівся на провокації. Той, хто цього хотів (лише Пікачу???) - зараз отримує кайф від цієї теми та її розвитку!.. А в загальному - див. п.2.

[Зображення: 09013048.jpg]
Шукати всі повідомлення учасника
Одуванчик Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 101
Приєднався: Oct 2009

Skoda Fabia New 1.4i
Повідомлення: #22
07-10-2009 09:44 конфлікт

Нарахунок волейболу чи футболу, я тут не давно.
Але за цей короткий час зібралась команда по волейболу.
В четвер буде перша ігра, глянем що з того вийде Smile
То Пикачу - relax. Hello!

[Зображення: ab86320.gif]
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
krot2ks Немає
Писатель
***

Повідомлень: 318
Приєднався: May 2009
Львів
Skoda Fabia New 1.4 + допи
Повідомлення: #23
07-10-2009 09:45  

Антон, якби одноклубники "так до тебе ставились" то всі би дружно сказали "ну і пізд...й"

Глянь скільки людей зразу пропонують непланову зузстріч,значить їм не всеодно,значить вони нехочуть з тобою прошатись...
Тим більше хто -хто а ти дуже багато зробив для розвитку Львівської гілки,і якщо підеш,це буде величезна втрата!

Від себе скажу що з хамидлом треба просто поступати,якщо говорить багато,нарушає якісь правила,в бан і всьо. З ним сваритись,собі гірше робити, такі люди ловлять кайф від того.
Шукати всі повідомлення учасника
В... Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 1 781
Приєднався: Aug 2008
Львов
Octavia Tour vts
Повідомлення: #24
07-10-2009 09:56  

genikk :
andyvit :на мою думку Igor_Lviv - найбільш підходяща кандидатура для адміністрування львівської гілки.

підтримую Дружба

Не підтримую Курить він не шкодник Hello!
Шукати всі повідомлення учасника
antik Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 2 700
Приєднався: Jun 2007
Львов
Octavia A5 Sportback
Повідомлення: #25
07-10-2009 10:04  

andyvit :на мою думку Igor_Lviv - найбільш підходяща кандидатура для адміністрування львівської гілки.

genikk :підтримую Дружба

чет я не понял?! какая кандидатура?! кто кого поддерживает?!
вообще уже из ума повыживали?!
соберемся, все обсудим и никуда Антоха не удет... погорячился, с кем не бывает...

а впреть такие высказывания прошу держать при себе! здесь тема не о выборе новой Администрации! да и выбирать ее не вам!!!

http://www.drive2.ru/cars/audi/a5_sportb...ack/ant1k/
Шукати всі повідомлення учасника
Dvladimir Немає
Administrator
*****

Повідомлень: 679
Приєднався: Jul 2005
Не Киев
Skoda Fabia Combi 16V
Повідомлення: #26
07-10-2009 10:06  

pikach00 забанен за нарушение правил, Прощай, бан навсегда
Шукати всі повідомлення учасника
Igor_Lviv Немає
Классик
****

Повідомлень: 1 213
Приєднався: May 2007
Lviv
Mitsubishi
Повідомлення: #27
07-10-2009 10:21  

В... :Не підтримую Курить він не шкодник Hello!
Згоден.
Я не можу бути тут модератором. Ні фізично, ні морально. Достатньо того, що можу висловити свою думку. Яка, звичайно, не всім подобається. Природньо та нормально.

Тут є модератор, який підняв гілку на новий виток. Бракує досвіду? Надто м'який? Так давайте йому допоможемо!!!!!

[Зображення: 09013048.jpg]
Шукати всі повідомлення учасника
andyvit Немає
Писатель
***

Повідомлень: 532
Приєднався: Apr 2008

Повідомлення: #28
07-10-2009 10:22  

antik :
andyvit :на мою думку Igor_Lviv - найбільш підходяща кандидатура для адміністрування львівської гілки.

genikk :підтримую Дружба

чет я не понял?! какая кандидатура?! кто кого поддерживает?!
вообще уже из ума повыживали?!
соберемся, все обсудим и никуда Антоха не удет... погорячился, с кем не бывает...

а впреть такие высказывания прошу держать при себе! здесь тема не о выборе новой Администрации! да и выбирать ее не вам!!!

тут, можливо і не тема і не місце. але, в першому пості емоції взяли верх і StE@LtH категорично відмовляється від адміністрвання.
адміністратор не має керуватися емоціям, а має дотримуватися статуту (правил). адміністратор (представник влади) має не роздувати конфлікти і не ставати в ображену позу. адміністратор має скористатися правом попередження чи "бану". єдина адекватна реакція в дній ситуації була від Igor_Lviv тому я і висловив свою думку, чи в нас висловлювати свою думку заборонено, бо вона не співпадає з думкою модератора чи адміністратора?
нікого не хотів ображати. просто спробував тверезо оцінити ситуацію.

форум однозначно не місце для хамства і не місце для з"ясовування відносин. любі спроби роздування конфліків мають присікатися.

Two tears in the bucket?
Fuck it!
Шукати всі повідомлення учасника
Igor_Lviv Немає
Классик
****

Повідомлень: 1 213
Приєднався: May 2007
Lviv
Mitsubishi
Повідомлення: #29
07-10-2009 10:26  

Про модераторство - питання зняте і не виникало! Smile
В любому випадку, Шкода Клуб мені зовсім не чужий, так що дозвольте залишити за собою право вставляти свої "5 копійок" час від часу. Very Happy

[Зображення: 09013048.jpg]
Шукати всі повідомлення учасника
Antares Немає
Привид Львівської гілки
***

Повідомлень: 465
Приєднався: Jan 2008

Повідомлення: #30
07-10-2009 10:31  

Igor_Lviv :Про модераторство - питання зняте і не виникало! Smile
В любому випадку, Шкода Клуб мені зовсім не чужий, так що дозвольте залишити за собою право вставляти свої "5 копійок" час від часу. Very Happy
З якої це радості а ну киш Міциковод Драка

А якщо серйозно то ти прекрасно знаєш що ми завжді раді тебе бачити заскакуй до нас на зустрічі Wink
Шукати всі повідомлення учасника
Тема закрита 


Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 1