Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Тема закрита 
Украина. Шаги к восстановлению и процветанию
Автор Повідомлення
developer Немає
Ребята, давайте жить дружно!
*****

Повідомлень: 4 801
Приєднався: May 2010
Киев Оболонь
Octavia Tour 1.8Ti (была); Toyota Corolla gibryd
Повідомлення: #3931
27-05-2015 11:06 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

(27-05-2015 09:30)1.2HTP :  Где-то была соответствующая тема, но не нашел...
Шокин заявил, что поддерживает право граждан на свободное владение оружием
http://112.ua/obshchestvo/shokin-zayavil...32211.html
Личное мнение что еще рано...

+1 Тоже думаю, что рано. Сейчас и так не один инцидент не обходится без применения оружия. А если оно будет у всех участников конфликтов? Facepalm
Однажды, на даче поздно вечером зашел к соседу во двор попросить, чтобы приглушили музыку (у жены сильно болела голова). Так пъяный сосед встретил с палкой, а я даже топора не прихватил с собой. А была бы у меня пушка, что бы было - не представляю (очень зол я был тогда). А если бы у него была тоже?
Кто определит меру допустимой самообороны? Курить
(Востаннє це повідомлення було змінене: 27-05-2015 11:11 developer.)
Шукати всі повідомлення учасника
Vovan Немає
шволоч !!!!!!!
*****

Повідомлень: 5 130
Приєднався: Jan 2008
Киев-В.Дымерка-Киев
Tour 1.9 TDI AGR(нажаль, була)
Повідомлення: #3932
27-05-2015 11:11 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

(27-05-2015 11:06)developer :  +1 Тоже думаю, что рано. Сейчас и так не один инцидент не обходится без применения оружия. А если оно будет у всех участников конфликтов? Facepalm
А может конфликтов будет меньше, если уроды будут знать, что могут получить "зарегеную" пулю в ответ?
Курить

Вже в минулому: Octavia 1.9 TDI (2008г.) AGR/No EGR//VNT17@1.3 Bar/3bar map/Bosio PowerPlus 764 0,232 Nozzles/Chip by RomSLR.
Мечтать даже полезно - потом к этому стремишся!!!
**93-39**
О99-733-О3-8шесть
Шукати всі повідомлення учасника
1.2HTP Немає
CAXA
*****

Повідомлень: 9 479
Приєднався: Sep 2006
Днепр
Повідомлення: #3933
27-05-2015 11:12 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

(27-05-2015 11:11)Vovan :  А может конфликтов будет меньше, если уроды будут знать, что могут получить "зарегеную" пулю в ответ?
Курить
пока дискуссия на эту тему бесконечна Курить
(Востаннє це повідомлення було змінене: 27-05-2015 11:12 1.2HTP.)
Шукати всі повідомлення учасника
Alexa Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 6 764
Приєднався: May 2008

Seat Altea 1.6 TDI. Skoda Octavia A5 2.0 TDI була.
Повідомлення: #3934
27-05-2015 13:13 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

Міністр економічного розвитку і торгівлі Айварас Абромавичус уточнив, що звільнений з міністерства Саша Боровик не пройшов спецперевірку в тому числі через те, що його документи були загублені при пересиланні поштою.

Про це він розповів в інтерв'ю "Українській правді".
На думку Абромавичуса, Боровик переслідував кар'єрні і піарні цілі:
"Як ви бачите, виходячи з останніх подій, швидше за все, у Саші було якесь незадоволене бажання йти в політику, чого, в принципі, у мене та інших членів команди зовсім немає.
Ось це бажання вийти на медіа, спілкуватися з різними політичними партіями, робити якісь прес-релізи. Тому якщо це була одна з його цілей - побажаємо йому успіху. Він, звичайно, людина з цікавим минулим, але в міністерстві все-таки потрібно пахати", - зазначив Абромавичус.
За його словами Боровик за час перебування в міністерстві не зробив нічого:
"На жаль, нічого. Це теж було однією з причин, чому його довелося звільнити".
На запитання, чи знав міністр про те, що Боровик навчався в школі КДБ 4 роки, а потім підробивши документи, втік до Праги до його призначення в міністерство, Абромавичус відповів:
"Я знав деякі уривки з цього. Тому що я зазвичай питаю людей про те, чи є у них якісь скелети в шафі.
Він точно не сказав, що там навчався. Просто згадав, що був якийсь літній табір, і коли він зрозумів, чим там пахне, що вербувати хочуть, то відразу втік. Цю ж історію він розповів Міністерству юстиції.
Звичайно, ми очікували, що при спецперевірці все з'ясується. Якщо є у людини якісь старі неправильні зв'язки, то вони повинні були проявитися. Спецслужби повинні працювати в цьому напрямку, але Саша так і не почав проходити спецперевірку.
І про тата (який працював у КДБ Львівської області - УП) Саша не згадував - про нього я дізнався тільки в день догляду Саші, і це тільки додало впевненості моєму рішенню ", - сказав Абромавичус.
Зволікання з призначенням Боровика Абромавичус пояснив таким чином:
"... По-перше, він сам досить повільно збирав документи. Він сказав, що його дівчина відправила на пошту, звичайну пошту, всі документи в Мюнхені і вони загубилися. Я кажу: "Чому не DHL?" Він відповів: "Сказала, що так дешевше, а йде такий же час". Я здивувався, але подумав, що всякі ситуації бувають".
Про роль у призначенні Боровика відомого блогера Слави Рабиновича Абромавичус повідав наступне:
"Якщо вони разом були в Києві, то шкода, але Саша мені збрехав. Тому що в день до того, як ми збиралися вносити подання на Сашу, Слава Рабинович написав у своєму блозі, що "Нарешті Україна мене почула, мого близького друга Сашу Боровика збираються призначити першим заступником".
"Я викликав Сашу і кажу: " Саша, ти ще не призначений, ми тебе ще не подали, документи не зібрали. What the hell, як кажуть". На що він відповів: "Так я його не знаю, ми пару разів переписувалися в інтернеті, він мені просто запит колись зробив про недотримання Будапештського меморандуму".
Він наполягав, що вони ніколи не зустрічалися і один одного не знають", - зазначив міністр.


У 2010 році російський “Внешэкономбанк” (ВЭБ) профінансував операцію з придбання українського металургійного холдингу “Індустріальний союз Донбасу” на $ 1 млрд, з яких $ 300 млн пішло на виборчу кампанію Юлії Тимошенко. Про це повідомляє журнал Forbes з посиланням на джерело, близьке до керівництва одного з російських держбанків, пишуть Патріоти України за матеріалами РБК. Угода з продажу 50% плюс 2 акції ІСД групі російських інвесторів на чолі з колишнім співвласником Evraz Group Олександром Катуніним відбулася в січні 2010 року. Її деталі не розкривалися, було лише відомо, що ВЭБ виступив як сторона, що фінансує. Як розповів співрозмовник видання, перед виборами в Україні Володимир Путін (у 2010 році він був головою наглядової ради ВЭБа) і Тимошенко восени 2009 року зустрілися в Ялті; імовірно, в цей період і була досягнута домовленість про продаж контрольного пакету в ІСД. “Зустріч прем’єрів пройшла напередодні президентських виборів на Україні, а Путін підтримував Тимошенко. Частиною цієї підтримки були угоди по газу та отримання ВЭБом контролю в ІСД”, – повідомило джерело. Як зазначається, незадовго до здійснення операції Фонд національного добробуту позапланово розмістив на депозиті у ВЭБ $ 2 млрд. Аналітики оцінювали суму, сплачену російськими інвесторами за контрольний пакет ІСД, приблизно в стільки ж. Співвласниками ІСД в даний час є бізнесмени Сергій Тарута і Олег Мкртчан (володіють частками по 24,99%), пише видання, спираючись на дані системи розкриття інформації СПАРК і кіпрських реєстрів. Тарута і ще один екс-акціонер холдингу, колишній заступник губернатора Донецької області Віталій Гайдук (володів 38,7%) в період здійснення угоди були радниками Тимошенко “і могли зайняти високі пости в уряді в разі її перемоги”. Як відомо, на виборах в лютому 2010 року Віктор Янукович випередив Тимошенко на 3%. Сама екс-прем’єр відмовилася коментувати можливість фінансування її кампанії російським банком. “Юлія Володимирівна не спілкується з російськими ЗМІ, поки наші країни перебувають у стані війни”, – заявила її представник Марина Сорока. Пізніше прес-служба Тимошенко поширила її повідомлення, в якому говориться, що дана інформація не відповідає дійсності. У свою чергу Тарута заперечує використання грошей від продажу ІСД в політичних цілях. “Тимошенко про угоду нічого не знала, ми нікого не ставили до відома. Тільки в грудні 2009 року ми проінформували про неї наших кредиторів”, – стверджує він. До речі, “Індустріальний союз Донбасу” – один з найбільших металургійних холдингів України. За підсумками 2008 року ІСД виробив 10 млн т сталі і увійшов до тридцятки найбільших металургійних компаній світу. У холдинг входять Алчевський металургійний комбінат, Алчевський коксохімічний завод, Дніпропетровський металургійний комбінат імені Дзержинського, а також угорський завод Dunaferr і польський меткомбінат Huta Czestochowa.
Джерело: http://patrioty.org.ua/forbes-viborchu-k...skiy-bank/
(Востаннє це повідомлення було змінене: 27-05-2015 16:23 Alexa.)
Шукати всі повідомлення учасника
developer Немає
Ребята, давайте жить дружно!
*****

Повідомлень: 4 801
Приєднався: May 2010
Киев Оболонь
Octavia Tour 1.8Ti (была); Toyota Corolla gibryd
Повідомлення: #3935
27-05-2015 16:40 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

Не пора ли Воной посетить ГПУ и вернуться в места не столь отдаленные вязать рукавички бойцам АТО к зимней кампании (если, конечно, война на Донбасе не завершится к тому времени)? Mr. Green
Шукати всі повідомлення учасника
Lady Немає
девочка из администрации
*****

Повідомлень: 22 054
Приєднався: Mar 2007

серебристая :))
Повідомлення: #3936
28-05-2015 15:10 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

С 1 июня назначения спецпенсий прекращается

"Поэтому с 1 июня 2015 Пенсионный фонд Украины прекращает назначать пенсии по специальным законам. С июня все пенсии народным депутатам, министрам, судьям, прокурорам, таможенникам, налоговикам и другим чиновникам будут назначаться в соответствии с Законом "Об общеобязательном государственном пенсионном страховании", как всем обычным людям", - подчеркнул министр, отметив, что эта норма не касается ученых и военнослужащих.

Не нужно меня обижать, я девочка ранимая, чуть что-сразу в слезы… а потом с заплаканными глазами так сложно понять кому попадаешь лопатой по голове…
Девушка
Дякую всім. Було весело! (с) Mr. Green
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
Донской Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 5 333
Приєднався: Oct 2009
КиЁв
Повідомлення: #3937
29-05-2015 01:53 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

Наше бытиЁ и реалии..
Вот вспомнил ностальгическое кино, а в песнях, прямо, как у нас..
1. Нас господа к обману приучили - "Волшебный голос Джельсомино"

2. Странные люди - "Волшебный голос Джельсомино"

P.S. Первая ссылка - как мы жили при якубовиче и ДО него.
Вторая ссылка - это мы сейчас, то, что происходит у нас сейчас..
Как ни странно - но так давно джельсомино спел про нас в будущем)))

Экономь воду - разбавляй её.. Недоумение
(Востаннє це повідомлення було змінене: 29-05-2015 01:58 Донской.)
Шукати всі повідомлення учасника
Lady Немає
девочка из администрации
*****

Повідомлень: 22 054
Приєднався: Mar 2007

серебристая :))
Повідомлення: #3938
29-05-2015 12:35 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

Украина обошла РФ в рейтинге инвестпривлекательности

Украина занимает 89-е место в мировом рейтинге инвестиционной привлекательности, находясь между Филиппинами и Мальдивами.

Россия занимает 100-е место, Беларусь – 85-е, Молдова – 87-е.
Mr. Green

Не нужно меня обижать, я девочка ранимая, чуть что-сразу в слезы… а потом с заплаканными глазами так сложно понять кому попадаешь лопатой по голове…
Девушка
Дякую всім. Було весело! (с) Mr. Green
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
Alexa Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 6 764
Приєднався: May 2008

Seat Altea 1.6 TDI. Skoda Octavia A5 2.0 TDI була.
Повідомлення: #3939
29-05-2015 16:19 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

Самый бедный президент в истории
29.05.2015, 16:44 • 962 • 2


Это Томас Исидор Ноель Санкара, президент Буркина-Фасо. Важным для продвижения революции Томас Санкара, считавшийся харизматичным лидером, считал личный пример.

Президент жил на жалование армейского капитана, составлявшее $450 в месяц, а президентский оклад в $2000 перечислял в сиротский фонд (после свержения и убийства Санкары оказалось, что его личное имущество состояло из старого автомобиля «Пежо», купленного ещё до прихода к власти, холодильника со сломанным морозильником, трёх гитар и четырёх велосипедов). Одним из первых нововведений его правительства стало обнародование доходов и счетов всех госчиновников.

Более того, Санкара запретил устанавливать в своем кабинете кондиционер, поскольку ему «стыдно перед людьми, которым недоступна такая роскошь», и отказался санкционировать развешивание своих портретов в публичных местах и офисах в связи с тем, что «у нас в стране таких, как я, семь миллионов».

Был продан весь правительственный автопарк, состоявший из «Мерседесов», вместо которых для нужд министров были приобретены «Рено 5» - самые дешёвые на тот момент автомобили в стране. Санкара урезал зарплаты чиновников, а также запретил им пользоваться личными шоферами и летать по авиабилетам первого класса. От чиновников требовалось сменить дорогие западные костюмы на традиционную хлопковую тунику, сшитую местными жителями.

Под новый год администраторов обязывали сдать по месячному окладу в пользу социальных фондов. Уволив однажды половину кабинета, Санкара отправил их на коллективные фермы - трудиться на земле, «где от них будет больше пользы». Уже через три года после прихода Санкары к власти (в 1986 году) Всемирный Банк констатировал, что в Буркина-Фасо была полностью искоренена коррупция.
Шукати всі повідомлення учасника
Gonzalez Немає
капитан улитка
*****

Повідомлень: 3 044
Приєднався: Jun 2006
Киев
Skoda Octavia 1.9TDI --- Mazda 3 1.6AT
Повідомлення: #3940
29-05-2015 21:05 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

На Шустере говорят, что Саакашвили назначили губернатором Одесской области.

TDI форева!
Шукати всі повідомлення учасника
Тема закрита 


Можливо схожі теми...
Тема: Автор Відповідей: Переглядів: Останнє
  Украина. Прыжки к восстановлению ...или в бездну.. smile 2 633 390 718 09-02-2022 12:11
Останнє: MaksymS
  Интервью Чичваркина про Украину власть и шаги к востановлению Firestarter 2 1 924 23-10-2017 19:06
Останнє: Dimon325

Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 1