Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Тема закрита 
Ксенон. Запретят?
Автор Повідомлення
Fuhrer Немає
Отщепенец
****

Повідомлень: 1 210
Приєднався: Nov 2006
АІ****НA
dCi Шайтан - ДДТ
Skype IDiredka1
Повідомлення: #41
17-03-2010 22:37 Ответ: Ксенон. Запретят?

Интересовался давеча у друга в Ужгороде. Линза на тур с автокорректором - 12 тонн грн. Задумался. Хотя, если вороне бог пошлет кусочек сыра, задумаюсь.....
Это бюджет без омывайки фар,над которым тоже думать нужно будет полюбому.....

Общался с ментами с большими звездами на погонах, ГАЙцы крепко сейчас думают над вопросом...... Дай бог, что бы думали с умом, что бы не было умников типа: Только на техосмотре и все такое....

+38 050 478 34 80 Ваня [Зображення: telephone.gif]
Шукати всі повідомлення учасника
Bulanets Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 145
Приєднався: Sep 2008
Киев, Подол
Skoda "VW" Superb
Повідомлення: #42
18-03-2010 10:46 Ответ: Ксенон. Запретят?

Если наведут порядок с колхозоксеноном - я буду двумя руками за, уж больно много развелось любителей тыкать газоразрядные лампы по принципу я вижу освещенный горизонт, а на остальных я ... прибором.
Шукати всі повідомлення учасника
Slammer Немає
Писатель
***

Повідомлень: 269
Приєднався: Sep 2008
Киев
Skoda Octavia Tour 1,9 TыDыIы
Повідомлення: #43
18-03-2010 15:20 Ответ: Ксенон. Запретят?

Laughing сори за офф


Файл(и) Мініатюри
   

[Зображення: slammer.gif]
Цивилизация - вредный лишай на теле планеты
Поскорее дождаться бы светлого праздника - конца света!
Шукати всі повідомлення учасника
Ruso Немає
Писатель
***

Повідомлень: 677
Приєднався: Jan 2008
Киев
Oktavia A5
Повідомлення: #44
18-03-2010 15:23 Ответ: Ксенон. Запретят?

(18-03-2010 10:46)Bulanets :  Если наведут порядок с колхозоксеноном - я буду двумя руками за, уж больно много развелось любителей тыкать газоразрядные лампы по принципу я вижу освещенный горизонт, а на остальных я ... прибором.

+1 Я точно так же думаю!
Очень раздражает когда тебе сзади на жигуляторе или волжане в зад слепят(Повбывав быПовбывав быПовбывав бы

067-598-35-35 Руслан
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
Ramires Немає
порохобот
*****

Повідомлень: 2 430
Приєднався: Oct 2009
Івано-Франківськ
Octavia Tour combi 1.8Т
Повідомлення: #45
18-03-2010 17:56 Ответ: Ксенон. Запретят?

(18-03-2010 15:23)Ruso :  
(18-03-2010 10:46)Bulanets :  Если наведут порядок с колхозоксеноном - я буду двумя руками за, уж больно много развелось любителей тыкать газоразрядные лампы по принципу я вижу освещенный горизонт, а на остальных я ... прибором.

+1 Я точно так же думаю!
Очень раздражает когда тебе сзади на жигуляторе или волжане в зад слепят(Повбывав быПовбывав быПовбывав бы

Это ещё куда не шло, а когда сзади тебя едет гружёный бус с колхозным ксеном - вот это вообще п***ц Повбывав бы
Я уже заметил, что если раньше только жигули колхозом увлекались, то сейчас волна на бусы пошла, а у них фары как-раз на уровне глаз водителя легковушки - пи**сы !!! Повбывав бы
Шукати всі повідомлення учасника
Mikka Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 1 911
Приєднався: Aug 2006
Київ
VW Golf Variant 1.4TSI
Skype IDmikkars
Повідомлення: #46
18-03-2010 19:34 Ответ: Ксенон. Запретят?

Шановні!

Судячи з дискусії я зрозумів, що під категорію "колгоспний ксенон" потрапляють всі автомобілі, у яких встановлено газорозрядні лампи не на заводі! Навть ті, які були встановлені на офіційних СТО в оригінальну блок-фару з лінзою!

Якщо я, наприклад, поставлю собі лінзовану оптику (яка призначена для встановлення ксенону), відповідні лампи і все це налаштую нормально, аби нікому в очі не світити, то у мене - "колгосп"???

Як на мене, то це вже занадто!

Українська мова - єдина державна мова в Україні!!!
[Зображення: 80447-c121314-tr1_preview.jpg]
(Востаннє це повідомлення було змінене: 18-03-2010 19:39 Mikka.)
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
Мангуп Немає
дегустатоР
****

Повідомлень: 1 261
Приєднався: Oct 2007
Севастополь
A5 FSI
Повідомлення: #47
18-03-2010 19:41 Ответ: Ксенон. Запретят?

(18-03-2010 19:34)Mikka :  Якщо я, наприклад, поставлю собі лінзовану оптику (яка призначена для встановлення ксенону), відповідні лампи і все це налаштую нормально, аби нікому в очі не світити, то у мене - "колгос"???

Вобщем-то это тоже типа колхоз, но колхоз грамотный Hello!
Тут уже более менее будет светить. Главное, чтобы оптика была с корректором (это линзованные фары под галогенки). Либо если родные фары под ксенон и без установки автокорректора, то не грузить машину.

Броня крепка и танки наши быстры.
Шукати всі повідомлення учасника
Fuhrer Немає
Отщепенец
****

Повідомлень: 1 210
Приєднався: Nov 2006
АІ****НA
dCi Шайтан - ДДТ
Skype IDiredka1
Повідомлення: #48
18-03-2010 20:46 Ответ: Ксенон. Запретят?

(18-03-2010 19:34)Mikka :  Шановні!

Судячи з дискусії я зрозумів, що під категорію "колгоспний ксенон" потрапляють всі автомобілі, у яких встановлено газорозрядні лампи не на заводі! Навть ті, які були встановлені на офіційних СТО в оригінальну блок-фару з лінзою!

Якщо я, наприклад, поставлю собі лінзовану оптику (яка призначена для встановлення ксенону), відповідні лампи і все це налаштую нормально, аби нікому в очі не світити, то у мене - "колгосп"???

Як на мене, то це вже занадто!

Шановне Панство!
З Вашого дозволу я вставлю свої п'ять копійк, добрє?

Так ось, якщо Ви, пане, встановите гозорозрядні лампи в лінзований оптичний прилад, при цьому, обладнаєте свій Транспортній Засіб Приладами автоматичного коррегування світлового пучка та омивачем цих оптичних приладів, то це не є "Колгосп". Наприклад, бюджет встановлення відповідних оптичних приладів з неменш відповідними автоматичними приладами регулювання світлового потоку, складає 12 000 гривень.

ЗІ. Витрати на омивач цього щастя не формувався.... Отаке...

+38 050 478 34 80 Ваня [Зображення: telephone.gif]
Шукати всі повідомлення учасника
Ramires Немає
порохобот
*****

Повідомлень: 2 430
Приєднався: Oct 2009
Івано-Франківськ
Octavia Tour combi 1.8Т
Повідомлення: #49
19-03-2010 18:29 Ответ: Ксенон. Запретят?

Тут ніхто на лінзовані фари не наїзжав - розмова точиться навколо встановлення ксенону в звичайну проекторну фару Hello!
А якщо ви не пожаліли грошей на рідний лінзований блок до шкоди і туди встановили ксенон - честь вам і хвала Respect
Шукати всі повідомлення учасника
Bulanets Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 145
Приєднався: Sep 2008
Киев, Подол
Skoda "VW" Superb
Повідомлення: #50
20-03-2010 23:32 Ответ: Ксенон. Запретят?

(18-03-2010 15:23)Ruso :  
(18-03-2010 10:46)Bulanets :  Если наведут порядок с колхозоксеноном - я буду двумя руками за, уж больно много развелось любителей тыкать газоразрядные лампы по принципу я вижу освещенный горизонт, а на остальных я ... прибором.
+1 Я точно так же думаю!
Очень раздражает когда тебе сзади на жигуляторе или волжане в зад слепят(Повбывав быПовбывав быПовбывав бы
Жигу с ксеноном не видел, видел Таврию )))) Самое зло - это Авео с его хрустальной оптикой и ксеноном, ощущения как кто-то спицу раскаленную в глаз втыкает.
Шукати всі повідомлення учасника
Тема закрита 


Можливо схожі теми...
Тема: Автор Відповідей: Переглядів: Останнє
  1 июня водителям авто запретят спорить с гаи! Гайдук Владимир 73 15 346 21-05-2015 19:02
Останнє: Шкодчук
  В Украине запретят покупать автомобили за «наличку» Алекс. 13 4 560 26-10-2012 15:45
Останнє: ratz

Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 1