Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Тема закрита 
Заправки БРСМ
Автор Повідомлення
Олеся Немає
птичка - мозгоклюйка
*****

Повідомлень: 4 472
Приєднався: Jul 2008
Харьков, Салтовка
Skoda Fabia 1,4 Elegance больше нет :(((, красная Красотка
Skype IDolesya_ua
Повідомлення: #681
02-10-2014 22:17 RE: Заправки БРСМ

(02-10-2014 18:48)Former :  Заправки Ставицького заарештували через продаж неякісного бензину

Уважаемый, а что собственно Вы мне пытаетесь доказать??? Я понимаю, что Вам лично по каким-то причинам не нравится бензин БРСМ, но я сейчас задам несколько вопросов:
1. Если проверяла прокуратура Киевской области, то почему не работают который день и заправки в Харькове и Одессе???
2. Журналисты, как обычно Facepalm Там же написано, что уголовные дела возбуждены по ч. ч. 1 ст. 273 ККУ (порушення правил безпеки на вибухонебезпечних підприємствах), а некачественный бензин выявлен только на одной заправке п о с л е взрыва....

Банальная рейдерская атака и отжим бизнеса... Уголовные дела притянуты за уши... Вопросы к пожарным инспекторам и к тем, кто разрешал ввод заправки в эксплуатацию должен быть... Или они ведро с песком и багор не нашли???

[Зображення: eabe5947be61375028bee064665e65c5.gif]
Я девочка. Я не хочу ничего решать. Я хочу платье
Мое варенье:хочу-ем,хочу-на рожу тебе мажу!
Шукати всі повідомлення учасника
driver Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 177
Приєднався: Jul 2011
Киев
A5tsi
Повідомлення: #682
07-10-2014 11:45 RE: Заправки БРСМ

(02-10-2014 22:17)Олеся :  Банальная рейдерская атака и отжим бизнеса... Уголовные дела притянуты за уши... Вопросы к пожарным инспекторам и к тем, кто разрешал ввод заправки в эксплуатацию должен быть... Или они ведро с песком и багор не нашли???

+100500

недавний тест: http://project.ukrinform.ua/news/in_ukra...ine_73015/

....лідерами стали зразки від SOCAR (85,6), ОККО (85,8 ) і два зразка БРСМ - А - 95 євро (86 одиниць) і А - 95 Еко (86, 7 одиниць).
Шукати всі повідомлення учасника
Шкодчук Немає
Українець
*****

Повідомлень: 12 132
Приєднався: Oct 2008
Київ, Кинь-Ґрусть урочище
1,6 тур бо ...
Повідомлення: #683
07-10-2014 21:58 RE: Заправки БРСМ

"БРСМ–Нафта": час відповідати на запитання «Дзеркало тижня. Україна» №35
3 жовтня 2014


...От свіжі факти та цифри. За вісім місяців
2014 р. на нафтобази цієї мережі в Переяславі-Хмельницькому, Василькові та Козятині надійшло понад 28,7 тис. т присадок до палив. З митних документів випливає, що компанія "БРСМ-Нафта" імпортує з Росії октанопідвищувальну добавку "Октан-Еко" марки МК-4. Запитується, навіщо?

Далі, на нафтобази компанії залізницею надійшло більш як 10 тис. т газового конденсату. Знову запитання: навіщо на нафтобазі сировина, яку використовують для подальшої переробки, якщо ні в Переяславі-Хмельницькому, ні у Василькові, ні в Козятині офіційно немає нафтопереробних заводів (НПЗ)? Для повноти відчуттів додам, що їдуть на термінали БРСМ десятками тисяч тонн якась фракція ізопентанова та бензини невідомого маркування.

Ідемо далі. Згідно з даними Держстату, у січні—серпні автозаправна мережа БРСМ тільки за готівку продала 47,3 тис. т бензину А-95. На своїх АЗС компанія пропонує дві марки "п'ятого" — А-95 й А-95 Євро. Що ж до "Євро", то, як свідчать дані митниці, 2014 р. афілійований із БРСМ імпортер "УкрТрансОйл-2009" не завіз жодної тонни бензину А-95. Тобто "євро" там і не пахне.

Що ж до "простого" А-95, то на заправках БРСМ кажуть, що він, мовляв, із Кременчуцького НПЗ "Укртатнафта". От тільки в Кременчуці про це не знають: на бази БРСМ звідти залізницею не відправлено жодного вагона. З великою часткою впевненості можна припускати, що ніякого кременчуцького бензину на БРСМ немає, тому що мережі групи "Приват", яка управляє "Укртатнафтою", не вистачає бензину для власних потреб. Це видно за перебоями з паливом на заправках "Укрнафти" та ANP цієї весни та влітку, а також за початком імпорту бензину, що "Привату" загалом невластиво.

Виникає запитання, звідки в БРСМ узялося майже 50 тис. т бензину А-95? Точніше, що саме продали споживачам під цим маркуванням?...

Менеджмент БРСМ сьогодні кричить на кожному розі про беззаконня та свавілля силовиків, які розслідують досить своєрідну діяльність цієї мережі. Навіть провели пікетування Генпрокуратури, написали в усі органи влади та ЗМІ. Воно й зрозуміло, як бачимо, розслідувати є що. І це ми ще не торкнулися теми біоетанолу, який нібито додавався в альтернативні палива в 2013 р. Нещодавно фіскальні органи з'ясували, що зневоднений спирт в "Укрспирту" був лише на папері, а насправді це був звичайний харчовий спирт, який ішов на випуск "лівої" горілки. Збитки оцінюються в 3,5 млрд грн.

Хвилиночку, якщо біоетанолу не було, то що ж тоді додавали на БРСМ та в інших мережах в альтернативне паливо? І що сьогодні продають під виглядом альтернативного палива на БРСМ, коли фіскальна служба ліквідувала схему в "Укрспирті"? На підставі чого ці "виробники" одержують величезну пільгу за акцизом та іншими податками від держави?

Однак існує ймовірність того, що відповідей на численні запитання отримано не буде. Уже є мінімум два випадки, коли за дзвінком з Києва на місцях були змушені "втратити інтерес" до БРСМ...
http://gazeta.dt.ua/energy_market/brsm-n...nya-_.html

Вічна пам'ять Героям...
Шукати всі повідомлення учасника
Эдгар Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 2 104
Приєднався: Feb 2007
Киев. Позняки.
SuperB 1.8TSI (2020) Santa Sport 2017/ Golf7 2016.
Повідомлення: #684
07-10-2014 22:26 RE: Заправки БРСМ

(02-10-2014 22:17)Олеся :  
(02-10-2014 18:48)Former :  Заправки Ставицького заарештували через продаж неякісного бензину

Уважаемый, а что собственно Вы мне пытаетесь доказать??? Я понимаю, что Вам лично по каким-то причинам не нравится бензин БРСМ, но я сейчас задам несколько вопросов:
1. Если проверяла прокуратура Киевской области, то почему не работают который день и заправки в Харькове и Одессе???
2. Журналисты, как обычно Facepalm Там же написано, что уголовные дела возбуждены по ч. ч. 1 ст. 273 ККУ (порушення правил безпеки на вибухонебезпечних підприємствах), а некачественный бензин выявлен только на одной заправке п о с л е взрыва....

Банальная рейдерская атака и отжим бизнеса... Уголовные дела притянуты за уши... Вопросы к пожарным инспекторам и к тем, кто разрешал ввод заправки в эксплуатацию должен быть... Или они ведро с песком и багор не нашли???

Прикольно! Извините, а что Вы хотите доказать? Что господа Биба и Ставицкий -белые и пушистые??? У Ставицкого ничего не нашли(деньги миллионами, часы дорогие.. и это уверяю только малая чась) и он ничего не крал? А как Биба ходил и как себя вёл когда назначили министром Ставицкого. Пошли они нах...... Как говорил Глеб Жиглов голосом Высоцкого - и людям плевать как я его туда посажу!! И мне плевать и на Бибу, на Ставицкого и на БРСМ.

А насчет отжимания бизнеса. Гляньте на Беню. Вот спец. Картонную фабрику, свиноферму, и т.д у Царёва забрали (правильно, так этому скоту и нужно) так а почему не передали людям, государству, продали с аукциона и деньги на Армию или пенсии пенсионерам. Так нет! На каком основании Беня рассадил своих людей (бесплатно) на управление Царевскими компаниями и снова "качает" ..... Кому война, а кому......... бл.... ПРОТИВНО.......(((((

Умение сосредоточиться — ключ к успеху.
Шукати всі повідомлення учасника
Шкодчук Немає
Українець
*****

Повідомлень: 12 132
Приєднався: Oct 2008
Київ, Кинь-Ґрусть урочище
1,6 тур бо ...
Повідомлення: #685
25-11-2014 19:30 RE: Заправки БРСМ

Заправки "БРСМ-Нафта" покупает непонятный голландский инвестфонд...

Сеть автозаправок "БРСМ-Нафта", которая состоит из 135 станций и четырех нефтебаз, переходит во владение голландского инвестфонда FreezeOil Fund предпринимателя Руля Пипера (Roel Pieper). Об этом сообщила "ЛИГАБизнесИнформ" со ссылкой на заявление FreezeOil Fund.
...
Новость о "БРСМ-Нафте" - единственная на сайте FreezeOil Fund. Сама компания была создана летом этого года, хотя утверждается, что сотрудники компании 10 лет занимаются проектами в Восточной Европе, в частности в Украине, России и Турции. Сам сайт поддерживается российским провайдером ООО "Интернет-Хостинг" и расположен по российскому IP-адресу.

Единственное имя, которое упоминается на сайте, - это сам Руль Пипер.

"БРСМ-Нафта" была создана еще в середине 90-х годов, но пик роста ее автозаправочной сети пришелся на 2010-2013 годы. Эти успехи связывают с именем Эдуарда Ставицкого. Ставицкий неоднократно отрицал, что владеет долей в "БРСМ-Нафте", но журналистские расследования неоднократно доказывали обратное.

Ставицкий скрывается от украинского правосудия, предположительно в Израиле. Также есть неподтвержденная информация, что он получил израильское гражданство, сменил фамилию и стал Розенбергом. Laughing

Напомним, что летом этого года российский "Лукойл" объявил о продаже заправок в Украине австрийской компании.

Вічна пам'ять Героям...
Шукати всі повідомлення учасника
Рокенрольщик Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 3 958
Приєднався: Mar 2011
Киев Obolon
А5FL 1.6 MPI
Повідомлення: #686
25-11-2014 19:35 RE: Заправки БРСМ

Может бенз нормальный станет
Шукати всі повідомлення учасника
1.6 Немає
зажратый сеньор
*****
FC Skoda Club

Повідомлень: 5 900
Приєднався: Jun 2007
Київ, Сирець
антрацитовий тур
Повідомлення: #687
25-11-2014 21:15 RE: Заправки БРСМ

(25-11-2014 19:35)Рокенрольщик :  Может бенз нормальный станет
я так понял что фактический хозяин не измениться а просто поменяется что-то официально-юридически

Магия MyCode
Шукати всі повідомлення учасника
Шкодчук Немає
Українець
*****

Повідомлень: 12 132
Приєднався: Oct 2008
Київ, Кинь-Ґрусть урочище
1,6 тур бо ...
Повідомлення: #688
25-11-2014 21:26 RE: Заправки БРСМ

скорее всего..

Вічна пам'ять Героям...
Шукати всі повідомлення учасника
bumblebee93 Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 1 981
Приєднався: Sep 2011
ВЕ
Повідомлення: #689
25-11-2014 21:48 RE: Заправки БРСМ

Имхо,главное не поддерживать рос.производителя нефтепродуктов. А то последнее время много кто бренд меняет...надо повнимательнее...
(Востаннє це повідомлення було змінене: 25-11-2014 21:49 bumblebee93.)
Шукати всі повідомлення учасника
ABU Немає
пожиратель змей и кузнечикофф
*****

Повідомлень: 6 174
Приєднався: Sep 2005
Киев, Позняки
Octavia 1.6 > Octavia Tour 2.0 > Octavia A5 DSG > PRADO ABU KIEV EDITION
Skype IDabu_berloff
Повідомлення: #690
26-11-2014 11:04 RE: Заправки БРСМ

(25-11-2014 21:15)1.6 :  
(25-11-2014 19:35)Рокенрольщик :  Может бенз нормальный станет
я так понял что фактический хозяин не измениться а просто поменяется что-то официально-юридически

100 %

так же сделал и Лукойл, типа продался, но своим же Mr. Green

Напоминает старые времена, фишка с Золотым Гепардом Повбывав бы

Андрей
---------------------------------------------------
Ані сала, ні свині - Тільки Ю.. на стіні.
Нема хліба, ні свині - А є Я... на стіні.
Сало й хрін до нього є, Є корова, хліб, земля! І довколо все моє. Й на стіні в портреті - я!
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
Тема закрита 


Можливо схожі теми...
Тема: Автор Відповідей: Переглядів: Останнє
  Заправки Киев и Область All 24 4 200 27-05-2022 14:39
Останнє: thaiboxer
  Проверенные газовые заправки - Киев pn65 70 40 698 25-10-2020 22:47
Останнє: Alex66
  Газовые заправки в Киеве Misan 53 38 845 05-04-2016 10:10
Останнє: Сірий
  Заправки "ТАЛИСМАН" Karbon 25 11 003 18-10-2012 15:58
Останнє: matveyDK
  Потрібна така допомога (чек із заправки) Проценко 7 5 940 24-01-2012 16:51
Останнє: Проценко
  Заправки дизель (Правый берег). Yuring 6 3 932 25-04-2008 08:57
Останнє: Yuring

Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 1