Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Тема закрита 
Логотип з нержавійки
Автор Повідомлення
Roha Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 1 568
Приєднався: Mar 2007
Львов
была:Skoda Fabia 1.2 HTP (270 000 km), щас:Honda Civic 4d
Повідомлення: #71
28-01-2009 14:26  

+1 теж би замовив з "донецькою" поліровкою шильдік собі.

[Зображення: roha999.gif][Зображення: 7281.png]
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
vitalius Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 177
Приєднався: Sep 2008

Seat Toledo Superwagen
Повідомлення: #72
28-01-2009 21:33  

там справа не в поліровці а в металі, у нас проста нержавійка, у них "спеціальна" нержавійка із суперякісною поверхнею, і на тій поверхні є захисне покриття... Лого з такого матеріалу буде значно дорожче, крім того, таку нержавійку важко дістати (особисто для мене, бо я металами не займаюсь).

[Зображення: ab31474.gif]
Шукати всі повідомлення учасника
StE@LtH Немає
Да прибудет с вами сила
*****

Повідомлень: 2 931
Приєднався: Oct 2006
Львів
Skoda Pajero 3.2 DiD
Повідомлення: #73
29-01-2009 08:06  

vitalius :там справа не в поліровці а в металі, у нас проста нержавійка, у них "спеціальна" нержавійка із суперякісною поверхнею, і на тій поверхні є захисне покриття... Лого з такого матеріалу буде значно дорожче, крім того, таку нержавійку важко дістати (особисто для мене, бо я металами не займаюсь).

здається в цій темі нам пропонували автолюксом передати "суперякісну" нержавійку. Думаю що ініціативна група може це організувати якщо будуть ще бажаючі.

http://www.Skodniki.org.ua
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
andyvit Немає
Писатель
***

Повідомлень: 532
Приєднався: Apr 2008

Повідомлення: #74
29-01-2009 11:26  

vitalius :там справа не в поліровці а в металі, у нас проста нержавійка, у них "спеціальна" нержавійка із суперякісною поверхнею, і на тій поверхні є захисне покриття... Лого з такого матеріалу буде значно дорожче, крім того, таку нержавійку важко дістати (особисто для мене, бо я металами не займаюсь).

ну можливо, що він в них і трохи дорожчий, зато виглядає в кілька разів краще, як по якості так і по розміру. в такій якості і меншого розміру, ніж ніж наші в першому виконанні, я б замовив.

@ Medved і донецький клуб
хлопці, в яку ціну обійшлися вам шильдіки?
Шукати всі повідомлення учасника
Antares Немає
Привид Львівської гілки
***

Повідомлень: 465
Приєднався: Jan 2008

Повідомлення: #75
29-01-2009 11:49  

+ питання на що ви їх клеїли
а то не охота після мойки прислухатись чи по дорозі якась бляшка не затарабанила)
Шукати всі повідомлення учасника
andyvit Немає
Писатель
***

Повідомлень: 532
Приєднався: Apr 2008

Повідомлення: #76
29-01-2009 12:15  

Antares :+ питання на що ви їх клеїли
а то не охота після мойки прислухатись чи по дорозі якась бляшка не затарабанила)

бо буде задорого, як на тарабянячу на дорозі бляшку..[Зображення: super_smilies044.gif]
Шукати всі повідомлення учасника
Gleb Немає
СтанкоНаладчик
*****

Повідомлень: 1 594
Приєднався: May 2007
Київ
TLC95 Prado,ГАЗ69 та купа службових
Skype IDglesha_trumpf
Повідомлення: #77
01-02-2009 15:06  

Мої вітання Львів'янам Hello!
Так як я є розробником та впроваджувачем даної цяцьки, то можу відповісти на запитання, що виникають тут з приводу виробництва та кріплення.
Щодо виготовлення донецьких шильдиків, то вони були виготовлені із готової полірованої нержавки. В Києві я знайшов її за допомогою "Жовтих сторінок". У листопаді лист 2х1м коштував 250грн. З нього вийде десь 120-140 шильдиків. До того ж він завтовшки 0,8мм замість 1мм як вам виготовили. Отже собівартісь виробництва не буде більшою, ніж зараз, я впевнений.
Тож, спробуйте знайти нержавку, як я сказав і буде значно красивіше.
Як не знайдете, то передам з Києва.
До того ж на черзі Запорізька гілка, а там, певен, і інші собі захочуть. А зробити дійсно краще на NG Metall, де і зараз. Бо я знаю ціх хлопців, вони дійсно фахівці і працюють на дійсно першокласному обладнанні, тому зроблять усе як треба.
Щодо кріплення, то собі я наклеїв на тоненьку двохсторонню клейку стрічку, а зараз він напіввідклєївся. Потеплішає, заміню на 3М. Стрічку 3М я постійно бачу в "Метро" та в "Епіцентрі" (яка дурна назва для магазину будматеріалів Курить ), гадаю, що у Львові вони теж присутні. Головне, щоб була не тонкою. Шкода, але у вашому місті я не був, але мрію про це.
Перед кріпленням потрібно вигнути шильдик по місцю кріплення в здовж та в поперек і тільки після цього наклеювати та підрізати стрічку.
Честь!

А ты водил ТАКУЮ Шкоду?
ЧС8 SKODA 81E2. 10000 Л.С, 180км/ч, 0-100км/ч за 15 сек. ABS, ESP, MaxiDot и 12 турбин.
О50 917О755 Глеб
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
StE@LtH Немає
Да прибудет с вами сила
*****

Повідомлень: 2 931
Приєднався: Oct 2006
Львів
Skoda Pajero 3.2 DiD
Повідомлення: #78
02-02-2009 08:36  

Gleb :Потеплішає, заміню на 3М. Стрічку 3М я постійно бачу в "Метро" та в "Епіцентрі" (яка дурна назва для магазину будматеріалів Курить ), гадаю, що у Львові вони теж присутні. Головне, щоб була не тонкою. Шкода, але у вашому місті я не був, але мрію про це.

Як потеплішає, то приїжджай у Львівській Епіцентр або Метро за стрічкою 3М. Заодно ще й екскурсії тобі організуєм по памятках архутектури та пивних Wink

http://www.Skodniki.org.ua
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
andyvit Немає
Писатель
***

Повідомлень: 532
Приєднався: Apr 2008

Повідомлення: #79
02-02-2009 14:16  

Gleb :Мої вітання Львів'янам Hello!
Так як я є розробником та впроваджувачем даної цяцьки, то можу відповісти на запитання, що виникають тут з приводу виробництва та кріплення.
Щодо виготовлення донецьких шильдиків, то вони були виготовлені із готової полірованої нержавки. В Києві я знайшов її за допомогою "Жовтих сторінок". У листопаді лист 2х1м коштував 250грн. З нього вийде десь 120-140 шильдиків. До того ж він завтовшки 0,8мм замість 1мм як вам виготовили. Отже собівартісь виробництва не буде більшою, ніж зараз, я впевнений.
Тож, спробуйте знайти нержавку, як я сказав і буде значно красивіше.
Як не знайдете, то передам з Києва.
До того ж на черзі Запорізька гілка, а там, певен, і інші собі захочуть. А зробити дійсно краще на NG Metall, де і зараз. Бо я знаю ціх хлопців, вони дійсно фахівці і працюють на дійсно першокласному обладнанні, тому зроблять усе як треба.
Щодо кріплення, то собі я наклеїв на тоненьку двохсторонню клейку стрічку, а зараз він напіввідклєївся. Потеплішає, заміню на 3М. Стрічку 3М я постійно бачу в "Метро" та в "Епіцентрі" (яка дурна назва для магазину будматеріалів Курить ), гадаю, що у Львові вони теж присутні. Головне, щоб була не тонкою. Шкода, але у вашому місті я не був, але мрію про це.
Перед кріпленням потрібно вигнути шильдик по місцю кріплення в здовж та в поперек і тільки після цього наклеювати та підрізати стрічку.
Честь!


навіть, якщо лист такої нержавійки зараз буде коштувати 1000 грн, плюс доставка його до львова автолюксом і плюс сама робота, то один шильдік аж ніяк не має вийти дорожчим. хіба, що за роботу з нас зідруть 3 шкури.
і так приблизно виходить 1000 грн. доставка автолюком: вага+об"єм (точно не знаю, але десь думаю гривень 100, ну візмьмемо 200) і того 1200 грн. нехай з одного листа вийде 100 шильдіків, це 12 грн за шт.
скільки ж коштує робота, якщо попередні коштували 80 грн?
виходить, що дорожще вийти не має, і якість мала б бути супер. хіба що я не вкуртсі вартості лазерної порізки.
Шукати всі повідомлення учасника
Roha Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 1 568
Приєднався: Mar 2007
Львов
была:Skoda Fabia 1.2 HTP (270 000 km), щас:Honda Civic 4d
Повідомлення: #80
02-02-2009 15:50  

киньте пліз макет львівськіх шильдіків на мило roha999 [sob] gmail.com

є варіант зробити такі шильдіки з дзеркального полістеролу (по простому металізована пластмаса), товщина 1мм.
також можна з дзеркального ракалу (самоклеюча плівка). знаю, що та плівка клеється на мертво. єдиний недолік, що вона не має ідельної дзеракальної поверхні. скріше схожа на срібло, ніж на дзеркало.
з плівки буде найдешевше. з полістеролу трохи доорожче.
але щоб знати повну вартість треба макет.
пластмаса дуже гнучка. ідаельно лягає на любу поверхню

[Зображення: roha999.gif][Зображення: 7281.png]
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
Тема закрита 


Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 1