Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Тема закрита 
Морские свинки
Автор Повідомлення
GigivaGON Немає
Ученик
*

Повідомлень: 2
Приєднався: Nov 2015

Повідомлення: #11
11-11-2015 22:53 RE: Морские свинки

Дуже хотів завести собі маленьку лисеньку мосрьку свинку, я вже й забув, як вони називались. в своєму місті не відшукав таких на той момент, тому завів собі голенького пацючка, який прожив кілька років, вірою і правдою наминаючи мою казену їжу.
зараз знову хочу лисеньку морську, чи не підкажете, як за нею доглядати, може, щось цікаве?
дякую!
Шукати всі повідомлення учасника
petruha Немає
Писатель
***

Повідомлень: 552
Приєднався: Apr 2009
Киев, Академгородок
Octavia Tour 1.6 BFQ - Octavia Tour 1.9 TDI ASZ 96kWt - Passat B7 2.0TDI DSG 130kWt сарай
Повідомлення: #12
14-11-2015 01:00 RE: Морские свинки

Була лохмата морська свиня, жила довго але цим літом захворів і помер.
також я шиншиловод зі стажем 4 роки.
На сьогодні маю 5 шиншил: 3 хлопчика+ 2 дівчинки.
Кормляться кормом для шиншил+ вода+сіно+ сушка яблуко+ рідко можна горіхи потроху.
Особо не воняють, бо не мають потових залоз. Але бояться жари, при 30 градусах може статись тепловий удар і животіна загине. В мене попередні 2 шуши загинули від теплового удару.
і коли випускаєш бігать по квартирі, то можуть погризти провода, зарядки, навушники, кароче всьо шо не так лежить)))Hello!

18 лет бывает лишь раз в жизни! А 81 и того реже..
Имею возможность иметь козу… Но не имею желания. Имею желание иметь авто, но коза говорит – сначала шуба.
Шукати всі повідомлення учасника
Платон Немає
:)
*****

Повідомлень: 6 267
Приєднався: Apr 2007
Тут
Skoda Fabia Combi III
Повідомлення: #13
14-11-2015 07:12 RE: Морские свинки

блин. как то знакомые ездили отдыхать и оставили ключи от квартиры. чтоб кормил и убирал за этой свиньей. Капец, какая эта зараза вонючая,сьедает за день пакет травы, и насрала по всей кухне, кто хочет заводить, подумайте сначала

Бачу ціль не бачу перешкод!
Шукати всі повідомлення учасника
CCC Немає
Классик
****

Повідомлень: 944
Приєднався: Jul 2015
Старкон
Fabia, Lancer9, Sens, А7 1.6 (був)
Повідомлення: #14
14-11-2015 07:14 RE: Морские свинки

я считаю что в семье, если и должны быть то коты-собаки, другое от лукавого и смысла в нем не вижу вообще...у самого в детстве были и эти свиньи и мыши белые (ветлаборатория недалеко, там можно было набрать)... а по содержанию, очень не прихотливые животные, но жрут!....
Шукати всі повідомлення учасника
Тема закрита 


Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 1