Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Голосування: Как вы относитесь к вводу военного положения в Украине?
Я ЗА военное положение во всей стране.
Я ПРОТИВ любого военного положения.
Я ЗА военное положение только на Востоке страны.
Мне пофигу, как нибудь приспособлюсь ко всему.
[Показати результати]
Увага: Це відкрите голосування, інші учасники матимуть змогу бачити, за що Ви голосували.
Відповісти 
Военное положение на територии всей Украины. Все ЗА и ПРОТИВ.
Автор Повідомлення
makedonsky Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 6 021
Приєднався: May 2010
Ивано-Франковск
Fabia AME, A4 B8.5 AR
Повідомлення: #11
04-04-2015 19:44 RE: Военное положение на територии всей Украины. Все ЗА и ПРОТИВ.

(04-04-2015 18:48)VIESSMANN :  На сколько я понял, то когда введут военное положение, то денег никто не даст (кредиты в смысле)
А если так. То кто тогда его введет?

абсолютно верно. может простой патриот и ввел бы, но бизнесмен не введет.
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Lady Немає
девочка из администрации
*****

Повідомлень: 22 054
Приєднався: Mar 2007

серебристая :))
Повідомлення: #12
04-04-2015 21:38 RE: Военное положение на територии всей Украины. Все ЗА и ПРОТИВ.

я так понимаю,что ЗА воен.положение проголосовали те, кто уже побывал в зоне боевых действий????
или очень хотят туда попасть....

Не нужно меня обижать, я девочка ранимая, чуть что-сразу в слезы… а потом с заплаканными глазами так сложно понять кому попадаешь лопатой по голове…
Девушка
Дякую всім. Було весело! (с) Mr. Green
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
LUPUS Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 4 064
Приєднався: Oct 2008

Повідомлення: #13
04-04-2015 23:27 RE: Военное положение на територии всей Украины. Все ЗА и ПРОТИВ.

(04-04-2015 21:38)Lady :  я так понимаю,что ЗА воен.положение проголосовали те, кто уже побывал в зоне боевых действий????
или очень хотят туда попасть....

військовий стан це не лише бойові дії. це направлення економіки на підтримку армії. певна цензура в ЗМІ та в Інтернеті. Це можливість націоналізувати підприємства, що зараз належать олігархам без багаторокової судової волокити.
З.І. жодних внутрішніх перешкод щодо потрапляння в зону АТО для себе не бачу. виключно зовнішні фактори...
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Wasilich Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 1 665
Приєднався: Jul 2009
Запорожье
была A5 1.6 мех. амбиент сейчас А5 FL 1.6 АКПП элеганс
Повідомлення: #14
04-04-2015 23:39 RE: Военное положение на територии всей Украины. Все ЗА и ПРОТИВ.

(04-04-2015 18:35)bobryk :  
(04-04-2015 18:27)avtostat :  Рада ухвалила законопроект, який визнала Росію країною-агресором, а самопроголошені "ДНР" і "ЛНР" терористичними організаціями

Я удивлен
не вірю.
зараз пошукаю оригінал закону
Кажется только в первом чтении Курить

Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Andy0048 Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 214
Приєднався: Jan 2013
Бахмут (ех-Артемівськ)
Службовий Шкода Фабія; приватний FORD Kuga 2 рест
Повідомлення: #15
05-04-2015 21:46 RE: Военное положение на територии всей Украины. Все ЗА и ПРОТИВ.

(04-04-2015 21:38)Lady :  я так понимаю,что ЗА воен.положение проголосовали те, кто уже побывал в зоне боевых действий????
или очень хотят туда попасть....

Проголосовал ЗА ВП в Донецкой, т. к. живу в 20 км от линии фронта и многое видел и продолжаю видеть.
Вижу, как спешащего на передок волонтёра жарит ГАИшник "за пересечение сплошной". Вижу, как вынужденную переселенку - маму трёх детей - жену добровольца мурыжит противная тётка из собеса, месяцами не выдавая какую-то справку. Вижу, как дорожные службы латают дороги путём засыпания земельки в ямы, но слышу, что на это выделяются сотни миллионов. Вижу, как вновь избранный депутат-мажоритарщик, появившийся на рабочем месте считанные разы в этом созыве, умасливает стариков копеечными подачками, подогревая сепаратистские настроения...
За всё это по законам военного времени - к стенке без разговоров. А у нас тут нянчатся... Так нам Донетчину не спасти...
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Майстер Немає
kiy
*****

Повідомлень: 4 602
Приєднався: Mar 2008
Шаргород
Roomster 1,6 comfort T8T8 АКВАРИУМ
Повідомлення: #16
06-04-2015 04:34 RE: Военное положение на територии всей Украины. Все ЗА и ПРОТИВ.

При введені військового стану боєздатність армії як і країни ну ніяк не збільшиться. Тим паче вводити його на територіях, які не контролюємо ми абсолютна авантюра. Добавити ще пункт в Криму або Ростові в голосовалці, тоді і там порядок наведеться. Що теперишній владі мішає забрати бізнес в олігархів які привели до нас війну, перевести їх підрпиємства на випуск продукції на війско? Елементарна домовленність, що їх також не будут чіпати в разі чергової зміни влади. Іншої причини не бачу, їх виправдовування, що суди і тд- чиї суди, чиї прокурори? Чи не можуть знайти причини? Тоді гріш ціна їм всім на їй посадах. В Криму "націоналізували" скільки наших підприємств і надр землі?
При введені ВС все як було так і залишиться окрім в обмеженні для громадян і залучанню їх до дармової роботи. При таких кредитах можливо збудувати з нуля заводи по виробництву військової техніки чи зброї. Елементарний одяг можут шити фабрики в достатній кількості і якості? Взуття, спальні мішки, каски, бронежилети. Елементарне але на державному рівні в державних підприємствах. Це один стандарт, якість, робочі місця і амуніція в необмежених кількостях. Чому сьогодні не зняти всі таможенні побори на ввезення автомобілів для армії та автобусів чи карет швидкої допомоги? Коли в районному відділку МВС нелічено службового авто, то в військоматах їх не положено, як і власного автобусу для доставки військових в частини. Переплачує країна в рази, але стати поперек чиєгось бізнесу аніяк, тим паче всі знають чий він. Якщо тут запитань неміряно, то при введені ВС влада що шоче, те буде творити і ніхто не посміє і подумати про помилковість ії дій, іначе по закону військового часу Повбывав бы

142000 км на одометре.
Он же "kiy".
Безнаказанность порождает беспредел.
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Lady Немає
девочка из администрации
*****

Повідомлень: 22 054
Приєднався: Mar 2007

серебристая :))
Повідомлення: #17
06-04-2015 10:05 RE: Военное положение на територии всей Украины. Все ЗА и ПРОТИВ.

(05-04-2015 21:46)Andy0048 :  
(04-04-2015 21:38)Lady :  я так понимаю,что ЗА воен.положение проголосовали те, кто уже побывал в зоне боевых действий????
или очень хотят туда попасть....

Проголосовал ЗА ВП в Донецкой, т. к. живу в 20 км от линии фронта и многое видел и продолжаю видеть.
А у нас тут нянчатся... Так нам Донетчину не спасти...
ну так идите в армию!!! спасайте Донетчину!!!ПоскакалиПоскакали

(06-04-2015 04:34)МаSтеР :  При введені військового стану боєздатність армії як і країни ну ніяк не збільшиться. ....
+100500Курить
при введение ВП- Димона и всех кто уже год там пробыл в первых рядах вернут на фронт, а я этого уже не хочу!!!Evil or Very MadEvil or Very MadEvil or Very Mad

у нас большое количество молодых и здоровых беженцев с Донбасса- теперь их очередь!!!Курить

Не нужно меня обижать, я девочка ранимая, чуть что-сразу в слезы… а потом с заплаканными глазами так сложно понять кому попадаешь лопатой по голове…
Девушка
Дякую всім. Було весело! (с) Mr. Green
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Syperb Немає
Анестезиолог
*****

Повідомлень: 4 623
Приєднався: Apr 2010
Да, не тот нынче Днепр (с)
Повідомлення: #18
06-04-2015 10:34 RE: Военное положение на територии всей Украины. Все ЗА и ПРОТИВ.

Беженцы в подавляющем большинстве воевать принципиально не хотят.....

Если тебе роют яму- не мешай. Закончат- сделаешь себе бассейн.
А ты оказывается буйный(с) Storm
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Lady Немає
девочка из администрации
*****

Повідомлень: 22 054
Приєднався: Mar 2007

серебристая :))
Повідомлення: #19
06-04-2015 10:35 RE: Военное положение на територии всей Украины. Все ЗА и ПРОТИВ.

(06-04-2015 10:34)Syperb :  Беженцы в подавляющем большинстве воевать принципиально не хотят.....

вот и я не вижу причины .... если они сами свой дом защищать не хотят...Курить

Не нужно меня обижать, я девочка ранимая, чуть что-сразу в слезы… а потом с заплаканными глазами так сложно понять кому попадаешь лопатой по голове…
Девушка
Дякую всім. Було весело! (с) Mr. Green
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
nika Далеко
Обучаю плохому :)
*****

Повідомлень: 3 547
Приєднався: Mar 2009
за проспектом Перемоги
червона легкова фура))
Skype IDnika
Повідомлення: #20
06-04-2015 10:37 RE: Военное положение на територии всей Украины. Все ЗА и ПРОТИВ.

(06-04-2015 10:05)Lady :  
(05-04-2015 21:46)Andy0048 :  
(04-04-2015 21:38)Lady :  я так понимаю,что ЗА воен.положение проголосовали те, кто уже побывал в зоне боевых действий????
или очень хотят туда попасть....

Проголосовал ЗА ВП в Донецкой, т. к. живу в 20 км от линии фронта и многое видел и продолжаю видеть.
А у нас тут нянчатся... Так нам Донетчину не спасти...
ну так идите в армию!!! спасайте Донетчину!!!ПоскакалиПоскакали

+100500. а то наші хлопці там сидять в окопах, за те донецькі/луганські висловлюють глибоку занепокоєність

Правильний штурман & Шумахер у спідниці Поехали © Vantala
Невгамовна © F1a$#
Малявка © Vlad1358
"РятувАльниЦя МаЛібУ" © Mirack
Лікар Варя[Зображення: 8c5e69ca0918892d0be5c34b628737c1.gif]© білийUNDпухнастий
Богиня Перемоги © Maybe
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Відповісти 


Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 1