Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Відповісти 
2001 Skoda Octavia комбайн 4x4 1.8 ARX
Автор Повідомлення
slavek Немає
Писатель
***

Повідомлень: 293
Приєднався: Jun 2015
Київщина
Skoda Octavia Combi RS 4x4
Повідомлення: #1
29-08-2015 20:38 2001 Skoda Octavia комбайн 4x4 1.8 ARX
Специфікація :
Виробник : Skoda
Модель : Octavia комбайн 4x4 Рік виробництва : 2001
Двигун : ARX Об’єм (л) : 1.8
Потужність (кс) : 180 Паливо : Бензин
Коробка передач : Механічна Привід : Повний
Кількість передач : 5

Файл(и) :
Мініатюри
                                       

Опис :
Ось і тут рішив свій авто виставити на показ)))

Авто брав на заміну мерседесу, поки що ніразу не жалію...

Доб довго не перекладати свій текст написаний раніше для драйву - просто скопіпащуSmile

І так, почнем:

С появлением пополнения в семье стал задумываться о целесообразности покупки универсала… Но ездя на мерсе я был очень прихотлив к будущей машине, долго облизывался на мерсовский универсал в кузове 124, но жена забраковала эту затею, потому как е-шечный универсал чем-то напоминает катафалк… Есть что-то в этом

Конкретно о смене авто начал задумываться месяцев 6 назад, тогда и начал продавать свой 124тий… не спешно...

В результате продал, точнее взял задаток и только тогда начал смотреть машинки… 124тых даже не смотрел, так как найти универсал хотя б в более-менее состоянии который бы не возил кирпичи и цемент очень сложно, почти анриал, а за вменяемые деньги тем более…

Присматривался к первой а6 в кузове универсал, так как искал автомат и там был доступен полный привод (если менять, то менять с музыкой)… Но посоветовавшись с опытными было решено, что большинство этих машин уже тоже уставшие, особенно за вменяемые деньги… и тут бродив по просторах авто.риа наткнулся на это предложение…

Синяя Шкода Октавия Тур 4х4 в неплохом состоянии, полный привод, 1.8Т 150 л.с. но механика… Было решено посмотреть авто…

270 ткм пробега, из них 208 ткм обслуживались на офф сервисе Шкода в Киеве некой Надеждой Б. до 2009 года, потом пол года ней владел директор чапаевки и после этого машинка попала до уже предыдущего владельца и с тех пор в одних руках.

И так, по осмотру
1. Кузов в хорошем состоянии
2. Уже сегодня увидел, что возле правого переднего колеса чуть-чуть примнут порог снизу (как мне сказали коллеги на многих шкодах такое наблюдается…)
3. все в родной краске, кроме передних крыльев и задней ляды (на крылах сколы красили, на ляде убирали знак шкода и логотип октахи)
4. Зазоры красивые
5. Двигатель работает исправно… не колотит его, едет бодро, при скорости 60 км/час на 4той расход 5.5 л/100км. 100 на 5той — 5-6. Вырезан кат и светился джеки-чан
6. Полный привод работает (насос муфты Халдекса отреставрирован). Проверили на грунтовке — работает
7. хорошее музло
8. Кузов в ДТП не попадал

Из минусов на сегодня:
1. треснутое лобовое — под замену
2. запах бенза при открытых передних окнах (в инете вычитал что возможно вентиляция бака, фильтр бенза, шланги и все под сидушкой и в районе заднего правого колеса) будем — починим
3. Колеса на 17… хоть и красивые от КросПоло, но хочу от ауди а3 с множеством круглых отверстий на 15 дюймов
4. Ксенон
5. большие будет видно после подъемника

Что в планах на ближайшее будущее
1. Поменять лобовуху
2. устранить запах бенза
3. Колеса на 15ть
4. Поменять ремень ГРМ с роликами, помпу и масла с фильтрами ( до меня лили мобил 1 5в-40)
5. Привыкнуть до механики
6. Поставить ГБО

На далекое будущее
1. Климат
2. автомат (хотя проще авто поменятьSmile)

Короче, машинку взял, чтобы ездить Smile

Ну вкратце как-то так Smile

А тепер доповню, що встиг зробити за два місяця полодіння авто
1. Післяпокупочні ремонти (мастила, фільтра, охлаждайка, ремні, ролики, натяжитєлі, прокладка клапанної кришки, повністю новий комплект ВКГ)
2. Поміняв відживші деталі (байпас, свічки (іридієві), жабку зчеплення)
3. Взув у колеса на 15 від ауді а3 (ніби ковка) і нову резину і зробив сход-розвал. Таке враження, що ззаду ніхто ніколи її не регулював...
4. Поміняв лямбду, але як виявилось проблема була в проводці, тому полагодили проводку на лямбда зонди
5. Замінив лобове скло на такий же Сплінтекс, тільки без значка шкоди
6. Поставив приборку і ЕБУ двигуна (мізки) від октавії РС. Тепер в мене можна сказати РСка на повному приводі і в кузові універсал.

Що ще в планах по доведенню до Вах-Вах стану
1. Задні аморти поміняти
2. Замінити задню муфту кардану
3. Зробити нижні задні ричаги розвальними
4. Відновити обігрів переднього крісла
5. Замінити руль, бо той вже лущиться
6. Встановити вже підготовлений круїз
7. Встановити саморобний максідот від Мавроді (теж уже комлект валяється готовий). Але ще під питанням


З Переходом на мізки від РСки став задумуватися про коробку від ТТшки (6ти-ступка), а з нею і кусок кардана, піввісі, куліса, маховик і зчеплення, але трошки не бюджетно виходить і для кожнодневної їзди вигоди мало

Також після ремонту проводки на лямбду можна сміливіше думати про ГБО
(Востаннє це повідомлення було змінене: 18-11-2015 08:15 slavek.)
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Tigra Немає
Агрессор с бульками
****

Повідомлень: 901
Приєднався: Oct 2011
Дикий запад
1.8t "DeLuxe Edition", 4х4 turbo
Повідомлення: #2
31-08-2015 08:30 RE: 2001 Skoda Octavia RS 4x4 Combi 1.8 ARX

Так держать ! Думаю впереди еще не малый путь по доработкам и улучшениям Wink

4x4 turbo - вопрос решает Wink
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
slavek Немає
Писатель
***

Повідомлень: 293
Приєднався: Jun 2015
Київщина
Skoda Octavia Combi RS 4x4
Повідомлення: #3
31-08-2015 09:36 RE: 2001 Skoda Octavia RS 4x4 Combi 1.8 ARX

(31-08-2015 08:30)Tigra :  Так держать ! Думаю впереди еще не малый путь по доработкам и улучшениям Wink

дякую!
Сильно відклонятись від оригіналу не планував, але якщо стане скучно, то доопрацювання будуть)

Поки що в мене з голови не виходить думка про пневму на задню підвіску... але ціна питання приблизно 700 доларів трошки кусається... але як на мене це потрібний тюнінг для універсала)))

БЖ на драйві:
Skoda Octavia Tour Combi 4x4
BMW 5-series e39
Mercedes E-classe w123
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Kosmos Немає
reseller
*****

Повідомлень: 2 077
Приєднався: Nov 2008
киев
WTS
Повідомлення: #4
31-08-2015 11:23 RE: 2001 Skoda Octavia RS 4x4 Combi 1.8 ARX

а шо за диски якісь галімі як для РСки???Smile

[Зображення: 11204046a0db.jpg]
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
fisker Немає
зубной техник
**

Повідомлень: 149
Приєднався: Mar 2012
г. Сумы
Octavia A4
Повідомлення: #5
31-08-2015 11:41 RE: 2001 Skoda Octavia RS 4x4 Combi 1.8 ARX

зато легкие и ковка
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
slavek Немає
Писатель
***

Повідомлень: 293
Приєднався: Jun 2015
Київщина
Skoda Octavia Combi RS 4x4
Повідомлення: #6
31-08-2015 14:15 RE: 2001 Skoda Octavia RS 4x4 Combi 1.8 ARX

(31-08-2015 11:23)Kosmos :  а шо за диски якісь галімі як для РСки???Smile

ці галімі диски з заводу ставили на audi s3, бо вони ковані і легенькі як наслідок... та й витрата палива з тими галімим дисками в місті 8л, з пробками - 9!
при покупці стояли 17ки з поло кроса - виглядали нічого так, але це не для цієї машини, точніше не для наших доріг...

БЖ на драйві:
Skoda Octavia Tour Combi 4x4
BMW 5-series e39
Mercedes E-classe w123
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Kosmos Немає
reseller
*****

Повідомлень: 2 077
Приєднався: Nov 2008
киев
WTS
Повідомлення: #7
31-08-2015 16:01 RE: 2001 Skoda Octavia RS 4x4 Combi 1.8 ARX

Головне щоб власнику подобалося, не в якому разі не хотів образити......
Покажіть хочаб одну С3 на таких дисках...
як на мене то дизайн як на штамповках,портить всю красу чудового автомобіля, хоча б уже 16 Спайдери поставити і то б вид був в сто разів кращим....

[Зображення: 11204046a0db.jpg]
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
slavek Немає
Писатель
***

Повідомлень: 293
Приєднався: Jun 2015
Київщина
Skoda Octavia Combi RS 4x4
Повідомлення: #8
31-08-2015 16:38 RE: 2001 Skoda Octavia RS 4x4 Combi 1.8 ARX

(31-08-2015 16:01)Kosmos :  Головне щоб власнику подобалося, не в якому разі не хотів образити......
Покажіть хочаб одну С3 на таких дисках...
як на мене то дизайн як на штамповках,портить всю красу чудового автомобіля, хоча б уже 16 Спайдери поставити і то б вид був в сто разів кращим....

та вони мене пруть не по дитячому))) ще їздячи на 124тому маріяв про ковку на 15ть, я її навіть дістав, але на мої супорта вона ставала тільки з проставками... тому їздив наа 16тій ковці...

я не лблю відкриті диски на авто, на яких немає що там показувати (були б хоча б 4поршневі супорти), або коли у величезному колесному диску малесенькі тормоза))

ось тут є диски на фотці

а ось як купив авто, то стояли круті диски на 17 з поло кроса

Файл(и) :
Мініатюри
   

БЖ на драйві:
Skoda Octavia Tour Combi 4x4
BMW 5-series e39
Mercedes E-classe w123
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Kosmos Немає
reseller
*****

Повідомлень: 2 077
Приєднався: Nov 2008
киев
WTS
Повідомлення: #9
31-08-2015 17:40 RE: 2001 Skoda Octavia RS 4x4 Combi 1.8 ARX

(31-08-2015 16:38)slavek :  а ось як купив авто, то стояли круті диски на 17 з поло кроса


оце була бомба

[Зображення: 11204046a0db.jpg]
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
slavek Немає
Писатель
***

Повідомлень: 293
Приєднався: Jun 2015
Київщина
Skoda Octavia Combi RS 4x4
Повідомлення: #10
31-08-2015 19:25 RE: 2001 Skoda Octavia RS 4x4 Combi 1.8 ARX

(31-08-2015 17:40)Kosmos :  оце була бомба

"Кожному своє" так було написано на воротах Бухенвальду Smile
якби продовжити тюнігувати гальма до ТТс-них, то може б і варто було лишити, а так, окрім великого розходу на тих колесах я нічого не замітив... думав лишати ці колеса, але ціна гуми на них мене просто вбила...
-1,5 літри на 100 км після переходу на 15ті колеса і машинка пролітає наші доблесні ями з горбами як сніжинка)) не мерседес, звісно, але все ж...

БЖ на драйві:
Skoda Octavia Tour Combi 4x4
BMW 5-series e39
Mercedes E-classe w123
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Відповісти 


Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 1