Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Тема закрита 
Штатні динаміки в Фабі.
Автор Повідомлення
Alex-P Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 81
Приєднався: Jan 2015
Ірпінь
Октавія Вагон 1,6
Повідомлення: #1
11-11-2015 20:17 Штатні динаміки в Фабі.

Доброго вечора, друзі.
Виникло одне питання на яке не зміг знайти відповідь в тірнеті.
Питання в наступному. Фабія, комплектація Амбієнт. 2012 р. В авто стоїть від попереднього власника магнітола Піонер. Грає вона так собі (це я про радіо). Досить часто в ній виникають шуми немов-би я за 100 км від вишки. При цьому я катаюсь по місту Ірпінь. До того ж, грають лише 4 передні динаміки, 2 в стойках, 2 в дверях.
Хочу запитати. В розшифровці ВІН коду я не знайшов якесь посилання що до аудіопідготовки авто. Також не знайшов і кількості динаміків в авто. Хоча в задніх дверях стоять решітки такі як і спереду.
Як можна дізнатися кількість динаміків в авто не знімаючи задніх карт?
Чи можна це взнати витягнувши магнітолу та подивитися на роз"єм який підключений до мафона? Можливо для більш нафаршированого авто багатшої комплектації там і інший роз"єм?
Як взагалі можна оцінити якість рідних заводських динаміків? Нормальні вони чи такі щоб лише грали. Маю на роботі Комбо так ось в ньому музика більш приємніша на звук.
Я не те що меломан але люблю інструментальну музику.
Шукати всі повідомлення учасника
zhenya345 Немає
Классик
****

Повідомлень: 892
Приєднався: Jun 2012
Харьков (частенько Запорожье)
Shkoda Otavia WTS > Skoda yeti (Белый уазик new))))
Повідомлення: #2
11-11-2015 20:35 RE: Штатні динаміки в Фабі.

Если динамики сзади не играют, то их там нет... У жены фаба в максималке и тоже задних динамиков нет... По весне буду исправлять этот недочет машины

Не ошибается тот, кто ни чего не делает
[Зображення: 145818-10.png]
http://www.drive2.ru/r/skoda/923098/
[Зображення: ab269738.gif]
Шукати всі повідомлення учасника
Alex-P Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 81
Приєднався: Jan 2015
Ірпінь
Октавія Вагон 1,6
Повідомлення: #3
11-11-2015 20:38 RE: Штатні динаміки в Фабі.

Та я так і зрозумів. В тирнеті ще пишуть про те що якщо нема динаміків то нема і проводки з заводу. Якщо динаміки це пів-біди то проводка це вже тільки з весни(((
Шукати всі повідомлення учасника
Челенжер Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 2 108
Приєднався: Jul 2012
Киев
Skoda Fabia 1.4,16v(86 л.с.) 2012
Повідомлення: #4
11-11-2015 20:42 RE: Штатні динаміки в Фабі.

1. У Вас 4 динамика, два в дверях и пищалки в стойках, в задних дверях пусто, только решетки в картах, даже проводов нет.
2. По поводу радио, в Киеве тоже есть зоны где плохо ловит некоторые радиостанции.
3. Родных динамиков мне в принцепе хватает на магнитоле альпайн(но в планах заменить и в задние двери добавить), но если Вам их не хватает можете поменять вместе с проводами, все зависит от бюджета, плюс шумо вибро поклеить.
4. Если Вы любите инструментальнуюю музыку то пионер в утыль, он больше для попсы, техно подходит ( вряд ли у Вас там навороченный мафон стоит)
Шукати всі повідомлення учасника
makell Немає
Классик
****

Повідомлень: 1 044
Приєднався: Sep 2012
Киев
Fabia II 1.4 16v
Повідомлення: #5
11-11-2015 21:27 RE: Штатні динаміки в Фабі.

в амбиенте при аудиоподготовке только передние динамики, сзади нету, тоже сначала пионер стоял, но ловил норм.
Шукати всі повідомлення учасника
Барс Немає
Слухач
*****

Повідомлень: 2 904
Приєднався: Jan 2011
Boyarka-City & Novoraysk
Rapid 1.6 - чорненька
Повідомлення: #6
11-11-2015 21:32 RE: Штатні динаміки в Фабі.

По поводу проводки: соседу в Кордобу врезал задние динамики (тоже с завода небыло). В дверях естественно проводки не нашел, но! в жгуте, который между стойкой и задней дверью были свободные пины, как оказалось, звук туда доходил. Так что, учитывая ВАГовское родство, думаю в фабе так же.

Не той українець, який вміє говорити українською, а той, в жилах якого тече кров вільної людини.
Шукати всі повідомлення учасника
Alex-P Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 81
Приєднався: Jan 2015
Ірпінь
Октавія Вагон 1,6
Повідомлення: #7
11-11-2015 21:51 RE: Штатні динаміки в Фабі.

О, це вже є над чим поміркувати...
А в схемах електричних проводів на динаміки не вказують? Бо є в мене книга Третій Рим про Фабію. Так шось я там не бачу аудіопроводів.... Та їх і не повинно тут бути...(тихо сам з собою))) )
І ще питання. Можливо хтось з вас вже знімав декоративний пластик зі стійок авто. Де приблизно чи може хтось бачив отой коннектор...
Я так думаю що основний скелет проводки на всіх авто однаковий. Відмінності тільки в хвостах. А значить є десь роз"єм де теоретично закінчується "звук" за який не доплатили при замовленні всих 8 динаміків.
І ще одне питання. Можливо також вже зтикався з цим. Якщо на авто вже стоїть 4 динаміка то на виході магнітоли задіяно 4 пари контактів чи 2? Бо якщо 2 то десь повинен стояти фільтр на кожну сторону і потім вже з нього по парі на стойку та на двері.
(Востаннє це повідомлення було змінене: 11-11-2015 21:54 Alex-P.)
Шукати всі повідомлення учасника
Клиент Немає
big brother is watching me
***

Повідомлень: 667
Приєднався: Mar 2012

Повідомлення: #8
11-11-2015 23:02 RE: Штатні динаміки в Фабі.

Нужно ещё посмотреть на пионере. У меня лишних проводов нет.
Шукати всі повідомлення учасника
Александръ Далеко
Классик
****

Повідомлень: 818
Приєднався: Feb 2013
Харьков
Skoda Fabia combi 1.4 16V 2004г.в. + ГБО
Повідомлення: #9
12-11-2015 09:08 RE: Штатні динаміки в Фабі.

На выходе мафона задействовано 2 пары проводов из 4-ех. Динамика по факту 4, НЧ-СЧ динамик это в двери, и пища в стойке. Играют они через одну пару проводов, пищалка идет через фильтр. Значит еще две пары проводов под задние динамики из мафона не задействованы.
Либо задействованы в самой евроколодке, но концы валяются гдето.
(Востаннє це повідомлення було змінене: 12-11-2015 09:10 Александръ.)
Шукати всі повідомлення учасника
Alex-P Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 81
Приєднався: Jan 2015
Ірпінь
Октавія Вагон 1,6
Повідомлення: #10
12-11-2015 11:48 RE: Штатні динаміки в Фабі.

(12-11-2015 09:08)Александръ :  но концы валяются гдето.
Я також так само думаю. Сьогодні щупав гофру що йже з стійки між дверима до задньої дверки. Так в самій гофрі шось є. Розумію що там є як мінімум 2 провода на замок але товщина того що нащупав явно більша товщини двох проводів. Хочу зкинути одну карту та глянути.
Цікаво чи є десь поблизу дверей задніх роз"єм куди підходять хвости задніх динаміків....
Шукати всі повідомлення учасника
Тема закрита 


Можливо схожі теми...
Тема: Автор Відповідей: Переглядів: Останнє
  динаміки DILLEBRO Šved 3 1 198 15-03-2012 23:18
Останнє: Šved
  Штатні кнопки Тура TaRaseh 17 6 241 14-07-2011 12:46
Останнє: barabaka
Question Передні динаміки TaRaseh 23 5 501 20-06-2011 10:43
Останнє: Барс

Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 1