Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
форумчанин "Sinoptik_" будьте обережні...
Автор Повідомлення
Space Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 54
Приєднався: Aug 2015
Пригород сердца Украины
Octavia & Pajero Sport
Повідомлення: #1
28-12-2015 19:45 форумчанин "Sinoptik_" будьте обережні...

Доброго вечора шановні форумчани, знаю, не та гілка форума, але нажаль маю небагато повідомлень, щоб написати в гіллці "чорно-білий список", тож вирішив написати вам тут, щоб були обачні з цією людиною.

Значить так... На форумі в гілці "куплю" людина шукала плафон на турик, їй вже було запропоновано плафон, але нижче в темі - ось ця тема http://www.skoda-club.org.ua/forum/showt...id=107191, я побачив, що даний форумчанин під ніком "Sinoptik_" теж шукає даний девайс. Після заміни свого на супербовский, в мене лишився він. Я вирішив запропонувати його "синоптику", запросив за нього 100 грн, сума не велика, але не загорами Новий рік, самі розумієте, дрібниця. а приємно. На що синоптик згодився навіть :-"сказав навіщо наложним, можеш номер карти кинуть якщо є", я погодився, кинув номер карточки, і мабуть в надію своє "наївності", що на форумі здебільшого нормальні та порядні люди відправив йому плафон новою поштою. скинув номет ТТН йому. Дивлячись на сайті нової пошти, його забрали ще 16-го здається числа цього місяця, пишу йому в приватні, що чекаю від вас розрахунку. Мовчанка продовжувалась днів 3, спочатку на спроби подзвонити, йому у відповідь чув лише коронеьки "пі-лі-пі-лі" Нарешті на день 5й мені вдалось додзвонитись. на що почув відповідь, що з телефоном, щось сталось, я так і не розібрав. що саме. Цей товариш мені каже, що скинь смс з номером карточки я скину тобі кошти, що я в свою чергу і зробив. Пройшло ще трохи часу все чекаю на сумлінність цієї людини - нічого. Дзвоню знову, бо вже діло "принципа", бере слухавку якась дівчина, на що мені відповідає, що вам ті 100 грн так сильно потрібні, почекайте, скинемо через пару днів. Відповідаю, що сума звісно на сьогоднішній день "пльова", але ж вже пройло 10 днів з моменту отримання плафона. Я то звісно почекаю 2 дні і на цьому розмова скінчилась. Сьогодні вже 12 днів пройшло, а у відповідь нічого.
Мораль розповіді, визвати у людей якусь відповідальність за свої вчинки та слова. Не в тих 100 грн нещасних діло, просто домовляючись про щось будьте відповідальні.
І для шановних форумчан-одноклубників будьте обачні та уважні, з цією людиною, щоб не втрапити в таку неприємну ситуацію. Ось така коротенька розповідь про мою наївну довірливість(((...

П.С. прошу модераторів не карати мене, за те що може не там виклав розповіть свою, просто хочу, щоб більше ніхто не потрапив в таку ситуацію.
(Востаннє це повідомлення було змінене: 28-12-2015 20:10 Space.)
Шукати всі повідомлення учасника
Vitaly_N Немає
татаро-монголофоб
*****

Повідомлень: 13 649
Приєднався: Oct 2008
Харьков, Павлово поле
А5 1,6 MPI+ESP
Повідомлення: #2
28-12-2015 20:19 RE: форумчанин "Sinoptik_" будьте обережні...

дождёмся ответа виновника торжества

Пищик Андрей ...

Всю жизнь что-то портишь. В молодости девок, в старости воздух.
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
vo Немає
КарлЮнговичФрейд
*****

Повідомлень: 3 144
Приєднався: Jul 2005
пАсьолок коло Києва
red_eco_turbo
Повідомлення: #3
28-12-2015 20:22 RE: форумчанин "Sinoptik_" будьте обережні...

я вибачаюсь, а серце України де? якщо недалеко від Оболоні - ми (я) віддамо ті 100 грн. головне, щоб ви приїхали в пятницю ввечері. сіноптік_ - це дитя природи, яке постраждало від лихих дій Чорнобиля, а потім отримав велику травму мозку від подій на Сході України....
місцями сарказм, але про 100 грн - правда Hello!
Шукати всі повідомлення учасника
Space Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 54
Приєднався: Aug 2015
Пригород сердца Украины
Octavia & Pajero Sport
Повідомлення: #4
28-12-2015 20:44 RE: форумчанин "Sinoptik_" будьте обережні...

(28-12-2015 20:22)vo :  я вибачаюсь, а серце України де? якщо недалеко від Оболоні - ми (я) віддамо ті 100 грн. головне, щоб ви приїхали в пятницю ввечері. сіноптік_ - це дитя природи, яке постраждало від лихих дій Чорнобиля, а потім отримав велику травму мозку від подій на Сході України....
місцями сарказм, але про 100 грн - правда Hello!

))) дякую)) але гроші то таке "єрунда", дякую за підтримкуHello!)) приїхати навряд чи вийде(((
нажаль далеко від оболоні(
Шукати всі повідомлення учасника
nika Далеко
Обучаю плохому :)
*****

Повідомлень: 3 547
Приєднався: Mar 2009
за проспектом Перемоги
червона легкова фура))
Skype IDnika
Повідомлення: #5
28-12-2015 20:46 RE: форумчанин "Sinoptik_" будьте обережні...

(28-12-2015 20:22)vo :  я вибачаюсь, а серце України де? якщо недалеко від Оболоні - ми (я) віддамо ті 100 грн. головне, щоб ви приїхали в пятницю ввечері. сіноптік_ - це дитя природи, яке постраждало від лихих дій Чорнобиля, а потім отримав велику травму мозку від подій на Сході України....
місцями сарказм, але про 100 грн - правда Hello!

Упал и качаюсь Упал и качаюсь Упал и качаюсь

Правильний штурман & Шумахер у спідниці Поехали © Vantala
Невгамовна © F1a$#
Малявка © Vlad1358
"РятувАльниЦя МаЛібУ" © Mirack
Лікар Варя[Зображення: 8c5e69ca0918892d0be5c34b628737c1.gif]© білийUNDпухнастий
Богиня Перемоги © Maybe
Шукати всі повідомлення учасника
Бусёна Ивановна Немає
Жена Художника
*****

Повідомлень: 4 925
Приєднався: Nov 2007
Большой город
JEEP CHEROKEE limited, Skoda Kodiaq 2.
Повідомлення: #6
28-12-2015 20:51 RE: форумчанин "Sinoptik_" будьте обережні...

Упал и качаюсьУпал и качаюсьУпал и качаюсь

Те, кто читают книги, всегда будут управлять теми, кто смотрит телевизор.)
Шукати всі повідомлення учасника
Alan_ Немає
........
***

Повідомлень: 363
Приєднався: Dec 2011
Киев-Конча-Заспа - Обухов
Были Octavia 4x4 ARX сombi,Subaru H6 3.0 Оutback,Superb V6 Elegance, Сейчас V6 2,5 TDI
Повідомлення: #7
28-12-2015 20:54 RE: форумчанин "Sinoptik_" будьте обережні...

А таким порядочным казался Respect
Шукати всі повідомлення учасника
vo Немає
КарлЮнговичФрейд
*****

Повідомлень: 3 144
Приєднався: Jul 2005
пАсьолок коло Києва
red_eco_turbo
Повідомлення: #8
28-12-2015 20:56 RE: форумчанин "Sinoptik_" будьте обережні...

(28-12-2015 20:44)Space :  
(28-12-2015 20:22)vo :  я вибачаюсь, а серце України де? якщо недалеко від Оболоні - ми (я) віддамо ті 100 грн. головне, щоб ви приїхали в пятницю ввечері. сіноптік_ - це дитя природи, яке постраждало від лихих дій Чорнобиля, а потім отримав велику травму мозку від подій на Сході України....
місцями сарказм, але про 100 грн - правда Hello!

))) дякую)) але гроші то таке "єрунда", дякую за підтримкуHello!)) приїхати навряд чи вийде(((
нажаль далеко від оболоні(

жаль.... шо не в змозі приїхати(((( на наступній оболонській події ми порадимося, як вам допомогти. нажаль, (я сподіваюсь буде реально інакше) але, мальчєг наразі відірвався від земного притяжіння.... боюсь не впаде вам бабулєтто.. (скиньте мені Ваші реквізити в приватні повідомлення).

ПС
Тьозка перекінь цю тему в "теревеньки" - ми з неї зробимо гарний стьоб!

пс 2 - біля "знавця_погоди" постав "-кидала" аби гуглє ідентифікував ПоскакалиHello!
Шукати всі повідомлення учасника
Vitaly_N Немає
татаро-монголофоб
*****

Повідомлень: 13 649
Приєднався: Oct 2008
Харьков, Павлово поле
А5 1,6 MPI+ESP
Повідомлення: #9
28-12-2015 20:58 RE: форумчанин "Sinoptik_" будьте обережні...

(28-12-2015 20:56)vo :  
(28-12-2015 20:44)Space :  
(28-12-2015 20:22)vo :  я вибачаюсь, а серце України де? якщо недалеко від Оболоні - ми (я) віддамо ті 100 грн. головне, щоб ви приїхали в пятницю ввечері. сіноптік_ - це дитя природи, яке постраждало від лихих дій Чорнобиля, а потім отримав велику травму мозку від подій на Сході України....
місцями сарказм, але про 100 грн - правда Hello!

))) дякую)) але гроші то таке "єрунда", дякую за підтримкуHello!)) приїхати навряд чи вийде(((
нажаль далеко від оболоні(

жаль.... шо не в змозі приїхати(((( на наступній оболонській події ми порадимося, як вам допомогти. нажаль, (я сподіваюсь буде реально інакше) але, мальчєг наразі відірвався від земного притяжіння.... боюсь не впаде вам бабулєтто.. (скиньте мені Ваші реквізити в приватні повідомлення).

ПС
Тьозка перекінь цю тему в "теревеньки" - ми з неї зробимо гарний стьоб!

пс 2 - біля "знавця_погоди" постав "-кидала" аби гуглє ідентифікував ПоскакалиHello!

можно и мне скинуть реквизиты? Mr. Green

Всю жизнь что-то портишь. В молодости девок, в старости воздух.
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
Space Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 54
Приєднався: Aug 2015
Пригород сердца Украины
Octavia & Pajero Sport
Повідомлення: #10
28-12-2015 21:02 RE: форумчанин "Sinoptik_" будьте обережні...

(28-12-2015 20:56)vo :  
(28-12-2015 20:44)Space :  
(28-12-2015 20:22)vo :  я вибачаюсь, а серце України де? якщо недалеко від Оболоні - ми (я) віддамо ті 100 грн. головне, щоб ви приїхали в пятницю ввечері. сіноптік_ - це дитя природи, яке постраждало від лихих дій Чорнобиля, а потім отримав велику травму мозку від подій на Сході України....
місцями сарказм, але про 100 грн - правда Hello!

))) дякую)) але гроші то таке "єрунда", дякую за підтримкуHello!)) приїхати навряд чи вийде(((
нажаль далеко від оболоні(

жаль.... шо не в змозі приїхати(((( на наступній оболонській події ми порадимося, як вам допомогти. нажаль, (я сподіваюсь буде реально інакше) але, мальчєг наразі відірвався від земного притяжіння.... боюсь не впаде вам бабулєтто.. (скиньте мені Ваші реквізити в приватні повідомлення).

ПС
Тьозка перекінь цю тему в "теревеньки" - ми з неї зробимо гарний стьоб!

пс 2 - біля "знавця_погоди" постав "-кидала" аби гуглє ідентифікував ПоскакалиHello!

Дуже дякую, але не потрібно париться по цьому "поводу", Бог йому суддя. Він мені не дуже так і потрібен був. Краще комусь дійсно потребуючому хоть якусь копієчку - допомогти.

Дуже дякую всім, настрій піднялиБаян
(Востаннє це повідомлення було змінене: 28-12-2015 21:11 Space.)
Шукати всі повідомлення учасника


Можливо схожі теми...
Тема: Автор Відповідей: Переглядів: Останнє
  Будьте бдительны! Бусёна Ивановна 9 3 093 12-04-2015 17:22
Останнє: Gerzik
  Будьте бдительны, на дорогах - ЛЁД Axia 30 8 278 15-02-2012 16:48
Останнє: Alexus83
  Пробить номер & наклейки "Я паркуюсь как идиот&quot Rider 42 20 496 19-01-2012 00:48
Останнє: Lil
  Мужчины,будьте мужчинами!!! =Nazar= 40 10 566 28-10-2011 16:19
Останнє: Predator_76
  Левобережная, Броварской просп. - ремонт, будьте внимательны Rider 4 2 618 05-09-2011 22:43
Останнє: Mae$tro
  В Киеве появились фальшивые банкоматы, будьте осторожны ! vomel 48 15 092 19-01-2011 14:57
Останнє: nika
  Как инспекторы ГАИ "метят" права. Где ставят &quot Daniil 26 18 279 10-11-2010 07:59
Останнє: Dmitriu
  Холостяки, будьте начеку!!! Артемзон 15 4 842 03-05-2010 21:05
Останнє: Владислав
  новый развод, будьте внимательны!!! Supersonic 24 7 589 01-05-2010 01:20
Останнє: vo
  Осторожно беспредел, будьте внимательны!!! ЯрославГончаренко 27 6 789 19-11-2009 11:00
Останнє: Медведь

Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 1