Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Тема закрита 
Программа "Ревизор" - наглость и напор или всё законно ?
Автор Повідомлення
Zloy_suslik Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 1 778
Приєднався: Jul 2008
Киев
Opel Insignia
Повідомлення: #1
19-03-2016 12:25 Программа "Ревизор" - наглость и напор или всё законно ?

Может быть нужно было тему сразу в курилке создавать, но пусть будет пока тут. Вот только что переключая каналы наткнулся на эту передачу на Новом канале. Понятно, что шоу, рейтинги, зритель любит скандалы и т.д. и т.п, но поведение Абрамова и Жижы лично у меня вызывает исключительно возмущение. Подскажите пожалуйста - журналистам действительно так много можно ?

[Зображення: 4.gif]
Шукати всі повідомлення учасника
Снусмумрик Немає
деревянная нога :)))
*****

Повідомлень: 1 980
Приєднався: May 2015
Крайня північ Києва
читыре калеса и жОлтое маршрутко
Повідомлення: #2
19-03-2016 12:46 RE: Программа "Ревизор" - наглость и напор или всё законно ?

Суслик, я больше скажу - даже Вам можно много чего (т. е. разрешено законом), но никто Вам этого не позволит сделать...


А Ревизоры (неоднократно смотрел эту передачку, с Фреймут нравилась больше, этот бородатый на (м)едика смахивает) именно наглостью получают то, что им разрешено законом.
(Востаннє це повідомлення було змінене: 19-03-2016 12:47 Снусмумрик.)
Шукати всі повідомлення учасника
Zloy_suslik Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 1 778
Приєднався: Jul 2008
Киев
Opel Insignia
Повідомлення: #3
19-03-2016 12:49 RE: Программа "Ревизор" - наглость и напор или всё законно ?

(19-03-2016 12:46)Снусмумрик :  Суслик, я больше скажу - даже Вам можно много чего (т. е. разрешено законом), но никто Вам этого не позволит сделать...


А Ревизоры (неоднократно смотрел эту передачку, с Фреймут нравилась больше, этот бородатый на (м)едика смахивает) именно наглостью получают то, что им разрешено законом.

А какими законами/подзаконными актами они руководствуются в своей работе ?

[Зображення: 4.gif]
Шукати всі повідомлення учасника
Kaban-69 Немає
еще та свинья
****

Повідомлень: 1 277
Приєднався: May 2008
Мариуполь
1.9 tdi (AGR)
Повідомлення: #4
19-03-2016 12:51 RE: Программа "Ревизор" - наглость и напор или всё законно ?

(19-03-2016 12:46)Снусмумрик :  Суслик, я больше скажу - даже Вам можно много чего (т. е. разрешено законом), но никто Вам этого не позволит сделать...

+1
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
aSheik Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 107
Приєднався: May 2010
Черкассы
Fabia 1.4 AZF
Повідомлення: #5
20-03-2016 18:08 RE: Программа "Ревизор" - наглость и напор или всё законно ?

Цитата:Стаття 34. Кожному гарантується право на свободу думки і слова, на вільне вираження своїх поглядів і переконань.

Кожен має право вільно збирати, зберігати, використовувати і поширювати інформацію усно, письмово або в інший спосіб - на свій вибір.

{Офіційне тлумачення положення частини другої статті 34 див. в Рішенні Конституційного Суду № 2-рп/2012 від 20.01.2012}

Здійснення цих прав може бути обмежене законом в інтересах національної безпеки, територіальної цілісності або громадського порядку з метою запобігання заворушенням чи злочинам, для охорони здоров'я населення, для захисту репутації або прав інших людей, для запобігання розголошенню інформації, одержаної конфіденційно, або для підтримання авторитету і неупередженості правосуддя.

{Офіційне тлумачення положення частини третьої статті 34 див. в Рішенні Конституційного Суду № 2-рп/2012 від 20.01.2012}

Цитата:Стаття 50. Кожен має право на безпечне для життя і здоров'я довкілля та на відшкодування завданої порушенням цього права шкоди.

Кожному гарантується право вільного доступу до інформації про стан довкілля, про якість харчових продуктів і предметів побуту, а також право на її поширення. Така інформація ніким не може бути засекречена.

это конституция Украины ))
думаю еще есть куча ссылок из Законов

Что за фраза?! «Берегите мамы дочек,у меня растёт сыночек»?! ….ДА У МЕНЯ ТАКИЕ ДОЧКИ - БЕРЕГИТЕ ВЫ СЫНОЧКА!!!
Шукати всі повідомлення учасника
Dimonn Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 3 114
Приєднався: Jun 2007

WTS 8T8T FoxKiller
Повідомлення: #6
20-03-2016 18:12 RE: Программа "Ревизор" - наглость и напор или всё законно ?

(19-03-2016 12:49)Zloy_suslik :  
(19-03-2016 12:46)Снусмумрик :  Суслик, я больше скажу - даже Вам можно много чего (т. е. разрешено законом), но никто Вам этого не позволит сделать...


А Ревизоры (неоднократно смотрел эту передачку, с Фреймут нравилась больше, этот бородатый на (м)едика смахивает) именно наглостью получают то, что им разрешено законом.

А какими законами/подзаконными актами они руководствуются в своей работе ?

А внимательно послушайте, они там иногда говорят...
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
vladdash Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 222
Приєднався: Jul 2007

Skoda Octavia А5 1.6MPI, Audi A6 allroad quattro 3.0 TDI
Повідомлення: #7
20-03-2016 19:39 RE: Программа "Ревизор" - наглость и напор или всё законно ?

На мою думку, кухня будь-якого закладу громадського харчування є виробничою зоною де проходить виробничий процес, відповідно, там не повинні знаходитися сторонні особи, про що на дверях кухні повинна бути вивішена вивіска "Стороннім особам вхід заборонено". Так званий "ревізор" і його команда з приблизно 10-20 осіб є сторонніми особами і їхня присутність на кухні є неприпустимою. Потрапити на кухню вони можуть тільки по згоді керівника закладу після проходження первинного інструктажу з охорони праці з відповідними записами в журналі реєстрації вступних інструктажів. Інакше, в разі коли з "ревізором" чи кимось з його команди на кухні щось станеться (попечеться, підсковзнеться, облиється кип'ятком чи когось вдарить струмом) відповідальність буде лежати на власникові (керівникові) закладу. Я б їх на кухню не пускав власне під таким приводом.

Бензин ваш - идеи наши.
Шукати всі повідомлення учасника
bumblebee93 Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 1 981
Приєднався: Sep 2011
ВЕ
Повідомлення: #8
20-03-2016 19:50 RE: Программа "Ревизор" - наглость и напор или всё законно ?

Був у багатьох "кухнях" ресторанів свого міста,то я вам так скажу,про це треба говорити й розповідати...бо вивіска й дизайн про стерильність на кухні не розкажуть! Це все є наша безпека,наше з вами здоров'я. Й коли ви платите за послугу певну суму,то вона має бути якісна(не тільки стосовно харчів))
ПС.А хто дивився коли Фреймут пологовий відвідувала....Курить
Шукати всі повідомлення учасника
Босяк Немає
Вадя
****

Повідомлень: 1 168
Приєднався: Feb 2011
КалиХВорния, 55км от Киева
На коне)
Повідомлення: #9
20-03-2016 21:07 RE: Программа "Ревизор" - наглость и напор или всё законно ?

(20-03-2016 19:50)bumblebee93 :  ПС.А хто дивився коли Фреймут пологовий відвідувала....Курить
Я смотрел.....но коментсЯ удивленЯ удивленЯ удивлен

[Зображення: 148008-8.png] ..45-45..
Шукати всі повідомлення учасника
aSheik Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 107
Приєднався: May 2010
Черкассы
Fabia 1.4 AZF
Повідомлення: #10
20-03-2016 21:28 RE: Программа "Ревизор" - наглость и напор или всё законно ?

(20-03-2016 19:39)vladdash :  На мою думку, кухня будь-якого закладу громадського харчування є виробничою зоною де проходить виробничий процес, відповідно, там не повинні знаходитися сторонні особи, про що на дверях кухні повинна бути вивішена вивіска "Стороннім особам вхід заборонено". Так званий "ревізор" і його команда з приблизно 10-20 осіб є сторонніми особами і їхня присутність на кухні є неприпустимою. Потрапити на кухню вони можуть тільки по згоді керівника закладу після проходження первинного інструктажу з охорони праці з відповідними записами в журналі реєстрації вступних інструктажів. Інакше, в разі коли з "ревізором" чи кимось з його команди на кухні щось станеться (попечеться, підсковзнеться, облиється кип'ятком чи когось вдарить струмом) відповідальність буде лежати на власникові (керівникові) закладу. Я б їх на кухню не пускав власне під таким приводом.

какая производственная зонаЯ удивлен какой инструктаж? о чем инструктировать?

у них у всех есть сан. книжки, все одеты в халаты шапочки и тд
по поводу ревизора, мне кажется в некоторых вопросах перегибает, но в целом иногда охреневаешь от нашего "сервиса"...

Что за фраза?! «Берегите мамы дочек,у меня растёт сыночек»?! ….ДА У МЕНЯ ТАКИЕ ДОЧКИ - БЕРЕГИТЕ ВЫ СЫНОЧКА!!!
Шукати всі повідомлення учасника
Тема закрита 


Можливо схожі теми...
Тема: Автор Відповідей: Переглядів: Останнє
  Подскажите как правильно поступить, желательно законно!!!... METROLOG 20 7 015 01-11-2012 13:20
Останнє: METROLOG
  Законно или нет? Pomka 2 1 613 25-01-2009 12:11
Останнє: Pomka
  Парковочный краб во дворе - законно ли? Юка 2 3 182 28-02-2008 15:43
Останнє: Юка

Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 1