Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Тема закрита 
Сімейне авто. Мінівен?
Автор Повідомлення
rdanov Немає
Писатель
***

Повідомлень: 423
Приєднався: Jan 2016
Кропивницький
VW Passat B7 1.6 TDI
Повідомлення: #51
28-04-2016 20:48 RE: Сімейне авто. Мінівен?

(28-04-2016 20:30)Syperb :  
(28-04-2016 12:42)psychomonkey :  фиат самая ломающаяся марка))) выглядит красиво, а на деле хлам.
а на Outback не смотрели?

аФФтар, жги исчё)))).......
А если серьёзно, что в Фиатах такого мега ломучего?
Зы.В Добло, который Нью, за рулем ездить удобней, чем в Супербе, который тоже нью.
Это пока Добло "Нью"
http://topgir.com.ua/55665-naglyadno-cht...a-v-volvo/
конечно не Добло, но не уверен, что Фиаты крепкие машины
Шукати всі повідомлення учасника
VTX Немає
Писатель
***

Повідомлень: 692
Приєднався: Nov 2008
Киев
Octavia 1U, AGU - была; А5 FSI 4х4 - была; Lancer 9 ГБО - был, Octavia 1U, AGR-была, А7 RS TDI
Повідомлення: #52
28-04-2016 20:58 RE: Сімейне авто. Мінівен?

(28-04-2016 10:56)DoctorAleks :  
(28-04-2016 09:04)VTX :  я бы не сбрасывал со счетов внедорожники. ссмотрел бы в сторону GX
Дуже подобається на рахунок цього вислів відомого автоведучого з ТопГір (сорі якщо українською не вдало написав): "Кататись по місту на позашляховику, це так само як місяць ходити в презервативі заради одного випадку".
А якщо серйозно, то на позашляховиках висока підлога та рамна конструкція + мости створюють далеко некомфортні умови для пересування на далекі відстані. Єдиний його серйозний плюс - це суперовий тягач для кемпера. А інше для мене не акутально. Мені з головою вистачає 4х4 в моєму авто для щоденної комфотної експлуатації в т.ч. і в Карпатах.
спорный аргумент из разряда "полный привод нужен два дня в году зимой". но это дело вкуса...

Владение кунг-фу, равно как и владение грамматикой, не требует от мастера применения без особой надобности.
Шукати всі повідомлення учасника
Banker_DIM Немає
Писатель
***

Повідомлень: 371
Приєднався: Mar 2011
Киев
А-5 2.0 FSI BVZ 6 MG
Повідомлення: #53
28-04-2016 21:29 RE: Сімейне авто. Мінівен?

(28-04-2016 17:33)Щадячий :  
(28-04-2016 14:40)Banker_DIM :  KIA Carens/Carnival не смотрели? Вторые, конечно, постарше будут. Но зато на дизеле есть.
У соседа карнивал дизель 2,9, называет "внукомобиль", два кондера, расход по трассе 7-7,5 л., минус переднеприводный.

Я когда увидел от автора темы вопрос о Траффике, решил, что рассматриваются уже все вариантыSmile
Понятно, что дизель почти три литра объём не может есть как т5. Просто в нем места вагон.
В семье была когда то Toyota Previa 2003 года. Мне она очень нравилась.
Минивэн на базе Камри. Думал порекомендовать, но их давно уже не выпускают, как и Митсу Грандис. Обе эти машины хоть и монопривод отлично справлялись с теми требованиями, которые предъявляет автор + переваривают газ. На Превии мы как-то проехали 3500 км за два дня. Только положительные отзывы.
Шукати всі повідомлення учасника
Flagman Немає
:)
*****
FC Skoda Club

Повідомлень: 2 573
Приєднався: Sep 2008
Киев
Bella italiana
Повідомлення: #54
28-04-2016 22:10 RE: Сімейне авто. Мінівен?

Toyota Previa.

Мы пока что не можем остановить все войны в мире и помочь всем нуждающимся. Но мы уже сделаем очень многое на этом пути, если будем добрее друг к другу, будем любить друг друга сильней.
Шукати всі повідомлення учасника
bumblebee93 Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 1 981
Приєднався: Sep 2011
ВЕ
Повідомлення: #55
28-04-2016 22:17 RE: Сімейне авто. Мінівен?

Імхо,для мене мінівен,то якась недомашина-бус не бус,й не універсал..Курить В знайомої Шаран останній,2.0 тді,з "відомою" кппMr. Green. Їздив за кермом,знаю) не сподобалось! Так,сім місць,так місця над головою.....ну й толку???розхід вже не легковика,багажник-так,бо зняті ті два місця....комплектація максимальна!
Краще крайності-універсал чи бус!


Може ще не созрелНедоумение
(Востаннє це повідомлення було змінене: 28-04-2016 22:17 bumblebee93.)
Шукати всі повідомлення учасника
Deneshi Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 3 205
Приєднався: May 2007
Ровно
Были - Октавия ВТС, Йети 1.8ТСИ. Гранд Сценик 1.5ДСИ, 7мест
Повідомлення: #56
29-04-2016 07:10 RE: Сімейне авто. Мінівен?

(28-04-2016 13:54)CCC :  трафик - хорошее авто, но он сильно мягкий и на трассе он плывет, качается)... даже груз!

Комфортная подвеска на наших дорогах зло? Хотите чтоб лупило по заднице на каждой кочке Smile
Катался пару раз на такой, отличная машина! Заменой пружин (кстати относительно не дорого) можно сделать ходовку жёстче/мягче.
Но с мотором 1.6 такой бы точно не брал. И цены на пассажиров в салонах космос, притом что комплектации убогие. Я б смотрел в сторону б/у 7-ми местных паркетников типа Хонда Пилот.
Шукати всі повідомлення учасника
DoctorAleks Немає
Классик
****

Повідомлень: 962
Приєднався: Dec 2008
Ужгород
Skoda Yeti 2.0TDI Skoda SuperB 2.0TDI
Повідомлення: #57
29-04-2016 07:47 RE: Сімейне авто. Мінівен?

(29-04-2016 07:10)Deneshi :  
(28-04-2016 13:54)CCC :  трафик - хорошее авто, но он сильно мягкий и на трассе он плывет, качается)... даже груз!

Комфортная подвеска на наших дорогах зло? Хотите чтоб лупило по заднице на каждой кочке Smile
Катался пару раз на такой, отличная машина! Заменой пружин (кстати относительно не дорого) можно сделать ходовку жёстче/мягче.
Но с мотором 1.6 такой бы точно не брал. И цены на пассажиров в салонах космос, притом что комплектации убогие. Я б смотрел в сторону б/у 7-ми местных паркетников типа Хонда Пилот.
Найперше хочу подякувати всім за жваву дискусіюHello!, багато цікавої інформації.
Відносно Хонди Пілот наш одноклубник Алексей багато б Вам розповів що до проблем з їхніми двигунами в нього десь і відео є.
Відносно Трафіка були здивування: я просто відписав, що мені він подобається візуально. Ну в кожного свої смаки. До-прикладу, Фіат аля Крайслер мені чогось не до душі, а хтось від нього в захваті.
Шукати всі повідомлення учасника
Shch Немає
Писатель
***

Повідомлень: 351
Приєднався: Sep 2012
Киев
Passat Executive 2.0tdi 6dsg 2018, А5fl Elegance 1.6 м/т 2012, Fabia Elegance Combi 1.4 2005
Повідомлення: #58
29-04-2016 09:37 RE: Сімейне авто. Мінівен?

Tahoe отлично подходит! Пять дней на прокатном ездили. Очень понравился и мне и моим. Просторно, удобно поспать детям можно и поскакать по рядам да и переодеться перед/после пляжа. Надо немного привыкнуть к габаритам. И с большими зеркалами брать, у нас был 15-Го года с уменьшенными 'модными' зеркалами-не хватает их.
Шукати всі повідомлення учасника
Banker_DIM Немає
Писатель
***

Повідомлень: 371
Приєднався: Mar 2011
Киев
А-5 2.0 FSI BVZ 6 MG
Повідомлення: #59
29-04-2016 10:00 RE: Сімейне авто. Мінівен?

(29-04-2016 09:37)Shch :  Tahoe отлично подходит! Пять дней на прокатном ездили. Очень понравился и мне и моим. Просторно, удобно поспать детям можно и поскакать по рядам да и переодеться перед/после пляжа. Надо немного привыкнуть к габаритам. И с большими зеркалами брать, у нас был 15-Го года с уменьшенными 'модными' зеркалами-не хватает их.

С пятилитровым движком? Ил дизельные тоже встречаются?
Посмотрел отзывы - движки 5,3-6,2 литра. Расход реальный где-то 18-20 литров в городе. Бюджет на свежие машины - космос.
(Востаннє це повідомлення було змінене: 29-04-2016 10:05 Banker_DIM.)
Шукати всі повідомлення учасника
Deneshi Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 3 205
Приєднався: May 2007
Ровно
Были - Октавия ВТС, Йети 1.8ТСИ. Гранд Сценик 1.5ДСИ, 7мест
Повідомлення: #60
29-04-2016 10:04 RE: Сімейне авто. Мінівен?

(29-04-2016 07:47)DoctorAleks :  Відносно Хонди Пілот наш одноклубник Алексей багато б Вам розповів що до проблем з їхніми двигунами в нього десь і відео є.

Не обов'язково Хонду Пілот, можна будь-який 7-ми місний паркетник розглядати. Принаймі вони нормально укомплектовані і ціни на б/у адекватні.


(28-04-2016 22:17)bumblebee93 :  Імхо,для мене мінівен,то якась недомашина-бус не бус,й не універсал..Курить В знайомої Шаран останній,2.0 тді,з "відомою" кппMr. Green. Їздив за кермом,знаю) не сподобалось! Так,сім місць,так місця над головою.....ну й толку???розхід вже не легковика,багажник-так,бо зняті ті два місця....комплектація максимальна!

Может расход и больше чем у легковушки, но меньше чем у буса. Шумка, комплектация, приёмистость лучше, максималка выше. Одним словом - минивен для семьи, бус для пассажиров Smile
(Востаннє це повідомлення було змінене: 29-04-2016 10:12 Deneshi.)
Шукати всі повідомлення учасника
Тема закрита 


Можливо схожі теми...
Тема: Автор Відповідей: Переглядів: Останнє
Question Сімейне авто Serhij 22 5 090 31-07-2017 22:08
Останнє: Serhij

Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 1