Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Тема закрита 
fabia 1.2 htp хечбек, сама проста комплектація з кондиціонером
Автор Повідомлення
IgorJV Немає
Писатель
***

Повідомлень: 290
Приєднався: Oct 2016

Skoda Fabia, 1.2 HTP, 47 kWt, BME (була) . Ford Mondeo 2004 TDCi (115 hp)
Повідомлення: #11
25-10-2016 12:50 RE: fabia 1.2 htp хечбек, сама проста комплектація з кондиціонером

І все таки мене дивує відсутність індикатора відкритих дверей на панельці фабії...Коли відкриваю двері - в салоні світло загорається. При провертанні ключа, на панелі загораються всі лампочки (доступних індикаторів даної комплектації), крім лампочок нижнього ряду (двері, багажник і, здається, тормозних колодок)
Шукати всі повідомлення учасника
RRV Немає
водитель любитель
***

Повідомлень: 653
Приєднався: Nov 2010
Чернігів
Fabia BME 1.2 05г. }`20} TOURAN BLS
Повідомлення: #12
25-10-2016 12:58 RE: fabia 1.2 htp хечбек, сама проста комплектація з кондиціонером

Фабия 2005 года. Загораются при повороте ключа спидометр: ЕСР, Руль, АКБ, центральная панель: вода, машинка+ключ (ХЗ ) бензин, масло. и тахометр : воскл знак если на ручнике и ВСЕ
Если вас волнуют колодки выверните руль и посмотрите есть ли там вообще колодки с индикатором? я думаю что нет. т.к. самая простая комлектация
Шукати всі повідомлення учасника
Лёха Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 3 938
Приєднався: Oct 2006
Киев
Octavia A5 FL1.6MPI Combi (CHGA+ГБО)
Повідомлення: #13
25-10-2016 13:39 RE: fabia 1.2 htp хечбек, сама проста комплектація з кондиціонером

(25-10-2016 12:58)RRV :  машинка+ключ (ХЗ )
иммобилайзер

Арфография... эта как канг-фу. Настаящие мастира ею биз надабнасти ни пользуюцца!!!©
Шукати всі повідомлення учасника
Тема закрита 


Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 1