Современное ГБО

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Голосування: Поддерживаете ли использование авто на длительный срок с европейской регистрацией?
Да
нет
[Показати результати]
 
Відповісти 
Закон про еврономера.. и колбаса ))
Автор Повідомлення
SergM Немає
------------
*****

Повідомлень: 4 834
Приєднався: Jan 2006

Повідомлення: #3111
11-01-2019 14:50 RE: Закон про еврономера.. и колбаса ))

m.dreval :Блин, я уже даже инфографику вставил с приростом площадей. Сейчас повторю ссылку:

А у человека все равно личные ощущения - это факт! Добыча мыслей
Facepalm
Які "ощущения"? – Конкретні факти = конкретна реакція на ситуацію з продажами / заробітком. – Таким чином має місце не розвиток, а перерозподіл – різниця не зрозуміла?

Це точно так само як Ви пишете
m.dreval :Ситуация очень проста. Повторюсь, у населения растет доход, не реальный доход, а просто дохлд, а именно количество денег, которое он получает через зарплаты, доходы от предпринимательской деятельности, коррупционные доходы, и т.д. = растет спрос. Рост спроса компенсируется растом предложения = частично компенсируется ростом произврдства (пресловутых 6,1% увеличение потребления колбасы в тоннах), отсальная часть компенсируктся ростом цены, что называется инфляцией.
– Вам, по-перше, все одно що це просто дохід, а не реальний дохід (з виключенням інфляції), Вам все одно що окрім доходів є розходи. А самі доходи формуються від якоїсь діяльності, як її результат. По-друге Вам все одно що один скуповується у тому ж Ашані на 200-300-500 грн. необхідного, а інший на ~3000 грн. усякого різного бо може собі дозволити такі витрати. По-третє зріст доходів не призводить до зросту попиту, особливо на фоні інфляції (привіт 90-м!), а сам попит визначає пропозицію (привіт середнім голубцям!), зростання продажу не означає зростання виробництва як такого (привіт імпорту, точності обліку та тіні). По-четверте інфляцією на загал є знецінення грошей, яке по факту визначають на підставі зміни цін, тобто є певні і різні чинники, що призводять до знецінення = ціни ростуть і за цим зростанням і обчислюють відповідний індекс за певною методикою.
(Востаннє це повідомлення було змінене: 11-01-2019 14:51 SergM.)
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Відповісти 


Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 1