Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Тема закрита 
Пункт в хоз.договоре о штрафных санкциях
Автор Повідомлення
Барс Немає
Слухач
*****

Повідомлень: 2 904
Приєднався: Jan 2011
Boyarka-City & Novoraysk
Rapid 1.6 - чорненька
Повідомлення: #1
10-02-2017 18:50 Пункт в хоз.договоре о штрафных санкциях

Товарищи юристы, помогите составить грамотный пункт:

Я - поставщик, моя редакция одного из пунктов:

Неустойки, штрафи, пеня документально підтверджені та передбачені цим Договором сплачуються Постачальником на підставі рахунку фактури, яка направляється Постачальнику рекомендованим листом на уповноважену особу. У випадку якщо Постачальник не надішле протягом 15 днів (з дати отримання) вмотивовану відмову, даний рахунок вважається прийнятим Постачальником та підлягає оплаті.


Покупатель хочет добавить в этот пункт следующую формулировку:

У разі неоплати Постачальником за рахунком у встановлений термін Покупець має право призупинити суми належні до оплати за Договором до погашення заборгованості за рахунком.

Я так понимаю, с такой формулировкой нет завершения в потенциально возникшей ситуации...
Как, по вашему мнению, можно грамотно прописать этот пункт, где всем будет хорошо?
Hello!

Не той українець, який вміє говорити українською, а той, в жилах якого тече кров вільної людини.
Шукати всі повідомлення учасника
LUPUS Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 4 064
Приєднався: Oct 2008

Повідомлення: #2
10-02-2017 19:29 Пункт в хоз.договоре о штрафных санкциях

Перше рахунок фактура, якИЙ. Але чому не на підставі претензії?
Потенційно запропонувати вирішення не володіючи ситуацією та не беручи участь у перемовинах складно. Перше питання чому Покупець хоче таку редакцію? У Постачальника погана репутація чи Покупець шукає спосіб не оплачувати?
Друге - документально підтверджена неустойка це як? Розрахунок? Чи засвідчення певних обставин. Взагалі за що неустойка? Несвоєчасна поставка? Неякісний товар? Невиконання ще якіхось зобов'язань?
Я так розумію що поставка на умовах постоплати?




Надіслано з iPhone
Шукати всі повідомлення учасника
Шкодчук Немає
Українець
*****

Повідомлень: 12 132
Приєднався: Oct 2008
Київ, Кинь-Ґрусть урочище
1,6 тур бо ...
Повідомлення: #3
10-02-2017 20:40 RE: Пункт в хоз.договоре о штрафных санкциях

Кратко суть вопроса изложите. Как по мне, как-то криво все прописано.

Вічна пам'ять Героям...
(Востаннє це повідомлення було змінене: 10-02-2017 20:40 Шкодчук.)
Шукати всі повідомлення учасника
Барс Немає
Слухач
*****

Повідомлень: 2 904
Приєднався: Jan 2011
Boyarka-City & Novoraysk
Rapid 1.6 - чорненька
Повідомлення: #4
10-02-2017 21:19 RE: Пункт в хоз.договоре о штрафных санкциях

Если по простому:
Есть сеть магазинов, я дистрибьютор. В договоре поставки много штрафов, разных, за недопоставки\непоставки и т.д..
Часть таких пунктов исключили, часть мы приняли. А теперь покупатель хочет этим пунктом обрести себе гарантии, что те самые штрафы, если они будут, я буду вынужден оплатить.
Понятно, что пока все хорошо, пока есть коммуникации, пока все исполняют свои обязательства, то вряд ли кто-то будет выставлять штрафы... Но, есть прецеденты (Окей, Край и т.д.), когда сеть закрывается, ищут и используют любые зацепки, лишь бы не заплатить.
П\с... У нас один Юрист уволился вчера, а один - недоюрист, а мне продавать нужно...
Как-то так.
Шукати всі повідомлення учасника
LUPUS Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 4 064
Приєднався: Oct 2008

Повідомлення: #5
10-02-2017 23:17 Пункт в хоз.договоре о штрафных санкциях

У вас постоплата чи передоплата?
Якщо постоплата то можете встановити паритет шляхом подібного пункту
"У разі призупинення Покупцем перерахунку Постачальнику належних до оплати грошових сум по Договору, у зв'язку із застосуванням Покупцем неустойки до Постачальника, що не була визнана останнім, Постачальник має право вимагати від Покупця в безспірному порядку, за першою письмовою вимогою, сплати завданих таким притриманням збитків в повному обсязі, включаючи упущену вигоду."

Якщо пост оплата то... не має авансу не має поставки



Надіслано з iPad
(Востаннє це повідомлення було змінене: 10-02-2017 23:18 LUPUS.)
Шукати всі повідомлення учасника
Шкодчук Немає
Українець
*****

Повідомлень: 12 132
Приєднався: Oct 2008
Київ, Кинь-Ґрусть урочище
1,6 тур бо ...
Повідомлення: #6
11-02-2017 14:47 RE: Пункт в хоз.договоре о штрафных санкциях

(10-02-2017 18:50)Барс :  Товарищи юристы, помогите составить грамотный пункт:

Я - поставщик, моя редакция одного из пунктов:

Неустойки, штрафи, пеня, документально підтверджені та передбачені цим Договором, сплачуються Постачальником на підставі рахунку-фактури, який направляється Постачальнику рекомендованим листом на уповноважену особу. У випадку якщо Постачальник не надішле протягом 15 днів (з дати отримання) вмотивовану відмову, даний рахунок вважається прийнятим Постачальником та підлягає оплаті.


Покупатель хочет добавить в этот пункт следующую формулировку:

У разі неоплати Постачальником за рахунком у встановлений термін Покупець має право призупинити суми належні до оплати за Договором до погашення заборгованості за рахунком.

Я так понимаю, с такой формулировкой нет завершения в потенциально возникшей ситуации...
Как, по вашему мнению, можно грамотно прописать этот пункт, где всем будет хорошо?
Hello!
С такой формулировкой нету паритета.

Если товара на миллион, а штраф на 100 грн.? Это ж бред. Не знаю, может в отношениях с сетями это и нормально, так как они руки выкручивают. Но это крючок, на котором поставщик всегда будет висеть.
Если не особо лезть в бочку, то в данном случае, как по мне, достаточно указать, что сумма неоплаты Покупателем за товар равна сумме выставленного им счета по неустойке.

Как-то так, например:

У разі неоплати Постачальником надісланого Покупцем рахунку у встановлений термін, Покупець має право призупинити оплату за Товар в розмірі суми неустойки (штрафу, пені), вказаної у рахунку, до погашення заборгованості Постачальником по вказаному рахунку.

Вічна пам'ять Героям...
(Востаннє це повідомлення було змінене: 11-02-2017 15:32 Шкодчук.)
Шукати всі повідомлення учасника
Тема закрита 


Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 1