Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Відповісти 
Шулявський міст всьо?..
Автор Повідомлення
Шкодчук Немає
Українець
*****

Повідомлень: 12 132
Приєднався: Oct 2008
Київ, Кинь-Ґрусть урочище
1,6 тур бо ...
Повідомлення: #71
10-03-2017 16:53 RE: Шулявський міст всьо?..

(10-03-2017 16:32)1.6 :  саме так
коли я наприклад пишу програму а до мене підходить кухар і каже це ти робиш неправильно, а як правильно я не скажу (не знаю)
це викликає тільки посмішкуMr. Green

Наприклад, якщо форум на 4pda почитати і подивитись, скільки недопрацювань та помилок в ПО телефонів знаходять користувачі... і як розробники ПО потім його по заявках "кухарей" з форуму виправляють, то не так вже й смішно це виглядає.

Тільки ПО можна доваяти... а з мостом трохи складніше буде...

Вічна пам'ять Героям...
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
SergM Немає
------------
*****

Повідомлень: 5 677
Приєднався: Jan 2006

Повідомлення: #72
10-03-2017 17:08 RE: Шулявський міст всьо?..

1.6 :саме так
коли я наприклад пишу програму а до мене підходить кухар і каже це ти робиш неправильно, а як правильно я не скажу (не знаю)
це викликає тільки посмішкуMr. Green
Пане 1,6!
1) А Ви яке маєте відношення до архітектури? Можете посприяти?
2) Вам мало прикладів коли "профі" нагородили казна-що, бо чи то бюджет, чи то кишеня, чи то інше? (Див. "профі побудували "Титанік".)
3) Варіація на тему від мене вище Вас влаштовує? – Тобто компіляція ідей?
4) Кільце з рухом за годинниковою стрілкою – новизна, але воно зменшує кількість перетинів потоків і його треба робити так, щоби фізично не було змоги повернути проти руху. До того ж у нас ліве кермо. + Бажано перекривати фари авто для уникнення засліплення.

Витратив свій час на таке:

   


P.S. Усі більш-менш завантажені розв'язки "листок конюшини" я би замінив на 3-рівневі з кільцем – вони набагато краще справляються з переважно транзитним потоком, а займають стількі ж місця. Причому все одно віддаю перевагу класичному проти годинникової, бо якщо проти, то там проситься а-ля кільце (бо виключно для лівих поворотів) з рухом за годинниковою стрілкою, хоча на ньому дещо дивні траекторії та за компактності гірші радіуси.
(Востаннє це повідомлення було змінене: 11-03-2017 21:18 SergM.)
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Ket Немає
радистка
****

Повідомлень: 1 096
Приєднався: Feb 2010
Киев
Skoda Octavia 1,6 - капучинка
Повідомлення: #73
14-03-2017 10:17 RE: Шулявський міст всьо?..

Проезжала на выходных пару раз по нему... стремновато как-то...
народ в месте обвала к середине моста прижимается.



[Зображення: f3d1b287c28ff92a60b32fea566edba5.gif]
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
1.6 Немає
зажратый сеньор
*****
FC Skoda Club

Повідомлень: 5 900
Приєднався: Jun 2007
Київ, Сирець
антрацитовий тур
Повідомлення: #74
14-03-2017 14:36 RE: Шулявський міст всьо?..

(10-03-2017 17:08)SergM :  Пане 1,6!
1) А Ви яке маєте відношення до архітектури? Можете посприяти?
2) Вам мало прикладів коли "профі" нагородили казна-що, бо чи то бюджет, чи то кишеня, чи то інше? (Див. "профі побудували "Титанік".)
3) Варіація на тему від мене вище Вас влаштовує? – Тобто компіляція ідей?
4) Кільце з рухом за годинниковою стрілкою – новизна, але воно зменшує кількість перетинів потоків і його треба робити так, щоби фізично не було змоги повернути проти руху. До того ж у нас ліве кермо. + Бажано перекривати фари авто для уникнення засліплення.

Витратив свій час на таке:
та який я тобі пан Mr. Green
маю відношення тільки но до архітектур баз данних та до архітектури своїх квартири, будинку та гаражу Mr. Green
але я не критикую варінти якщо не маю ліпші пропозиції

(09-03-2017 10:00)SergM :  1-й варіант – ... а лівий поворот зливається з правим поворотом з Гетьмана
ви не сприйняли на одному з варіантів злиття трьох напрямків а в свому варіанті пропонуєте злиття чотирьох !!!
також я не бачу змоги повернути ліворуч з пр.перемоги


(10-03-2017 16:53)Шкодчук :  Тільки ПО можна доваяти... а з мостом трохи складніше буде...
по - це звісно не дуже гарний приклад
добре, я не розповідаю куму як краще робити плов, бо він в тому спець а я ні Mr. Green

Магия MyCode
(Востаннє це повідомлення було змінене: 14-03-2017 20:21 1.6.)
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Dictator Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 2 622
Приєднався: Aug 2009
Україна
Tour combi 1Z1Z
Повідомлення: #75
14-03-2017 15:12 RE: Шулявський міст всьо?..

(14-03-2017 14:36)1.6 :  добре, я не розповідаю куму як краще робити плов, бо він в тому спець а я ні Mr. Green

Постує він... Потерпи... Mr. Green
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
1.6 Немає
зажратый сеньор
*****
FC Skoda Club

Повідомлень: 5 900
Приєднався: Jun 2007
Київ, Сирець
антрацитовий тур
Повідомлення: #76
14-03-2017 20:22 RE: Шулявський міст всьо?..

(14-03-2017 15:12)Dictator :  Постує він... Потерпи... Mr. Green
я ж йому їсти не пропоную
ми й самі стопчем ?

Магия MyCode
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
SergM Немає
------------
*****

Повідомлень: 5 677
Приєднався: Jan 2006

Повідомлення: #77
15-03-2017 10:07 RE: Шулявський міст всьо?..

1.6 :
SergM :1-й варіант – ... а лівий поворот зливається з правим поворотом з Гетьмана
ви не сприйняли на одному з варіантів злиття трьох напрямків а в свому варіанті пропонуєте злиття чотирьох !!!

Laughing Ну так? Smile

1.6 :але я не критикую варінти якщо не маю ліпші пропозиції

По суті: для ідеальної розв'язки там немає місця і архітектурно вона не виправдана, і там злиття на Гетьмана тупо безпосередньо у швидкісну ліву смугу і пряме злиття у смугу розгону – одразу на Перемоги...

1.6 :також я не бачу змоги повернути ліворуч з пр.перемоги
Недомальовано. – У мене два варіанти – або додаткові естакади, або віддалені розвороти – чи підковами надземні, чи підземні.
(Востаннє це повідомлення було змінене: 15-03-2017 10:08 SergM.)
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Cossack Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 2 618
Приєднався: Feb 2008
Київ
Skoda Octavia A7 1.4TFSI Ambition+
Повідомлення: #78
15-05-2017 11:30 RE: Шулявський міст всьо?..

Степан Кубів та Китайська корпорація доріг і мостів домовилися про будівництво мосту біля Кременчука та реконструкцію Шулявського шляхопроводу у Києві

Перший віце-прем‘єр-міністр України – Міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів та Китайська корпорація доріг і мостів домовилися про будівництво мосту біля Кременчука та реконструкцію Шулявського шляхопроводу у Києві.

Представники Китайської корпорації зауважили, що нещодавно ефективно завершили низку проектів на загальну суму $2 млрд, серед яких будівництво мосту у Белграді (Сербія) та дороги Гродно-Гомель.

У свою чергу Степан Кубів відзначив гідну підготовку проектних пропозицій будівництва мостового переходу біля Кременчука та проекту реконструкції Шулявського шляхопроводу у м. Києві на загальну суму $400 млн.

“Пропоную Вам завершити підготовчі роботи щодо цих проектів не пізніше вересня, щоб після цього можна було перейти до укладення кредитних угод та договору на виконання робіт з корпорацією. Наразі буде створена робоча група для комплексного опрацювання цих інвестпроектів, до якої увійдуть представники Мінекономрозвитку, Мінінфраструктури, Мінфіну та Укравтодору”, - відзначив Степан Кубів.
...
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
SergM Немає
------------
*****

Повідомлень: 5 677
Приєднався: Jan 2006

Повідомлення: #79
17-05-2017 08:33 RE: Шулявський міст всьо?..

Якщо китайці з турками нам будуть усе будувати, то ми розівчимося (наразі вже багато профільних установ на ладан дихають або загнулися).
По-друге для цього необхідна валюта...
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
1.6 Немає
зажратый сеньор
*****
FC Skoda Club

Повідомлень: 5 900
Приєднався: Jun 2007
Київ, Сирець
антрацитовий тур
Повідомлення: #80
17-05-2017 13:02 RE: Шулявський міст всьо?..

(17-05-2017 08:33)SergM :  Якщо китайці з турками нам будуть усе будувати, то ми розівчимося (наразі вже багато профільних установ на ладан дихають або загнулися).
По-друге для цього необхідна валюта...
Курить
якщо українці не вміють чи не хочуть робити якісно то хай лопаються
конкуренція це добре

Магия MyCode
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Відповісти 


Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 1