Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Голосування: Кого я хотел бы видеть следующим президентом:
Турчинов Александр Валентинович
Наливайченко Валентин Александрович
Саакашвили Михаил Николозович
Корчинский Дмитрий Александрович
Ярош Дмитрий Анатольевич
Порошенко Петр Алексеевич
Тимошенко Юлия Владимировна
Садовый Андрей Иванович
Вилкул Александр Юрьевич
Ляшко Олег Валерьевич
Парасюк Владимир Зиновьевич
Коломойский Игорь Валерьевич
Тигипко Сергей Леонидович
Яценюк Арсений Петрович
Вакарчук Святослав Иванович
Зеленский Владимир Александрович
Свидерский Дмитрий Евгеньевич
Верните мне Януковича
Мені до сраки
Против всех/другая кандидатура
[Показати результати]
 
Відповісти 
Кого я хотел бы видеть следующим президентом
Автор Повідомлення
pn65 Немає
Классик
****

Повідомлень: 1 327
Приєднався: Dec 2013
Киев
Octavia A5 MPI LPG
Повідомлення: #141
21-03-2017 06:42 RE: Кого я хотел бы видеть следующим президентом

Отдал "за грузина", т.к. Пастор показал в 2014 слабость и невозможность управлять бардаком, а Наливайченко может и был бы хорошим выбором, но он - СБУшник (ГБшник одним словом), может не тем стилем пользоваться при "рулении", а полицейское государство нам не треба!
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
SergM Немає
------------
*****

Повідомлень: 5 677
Приєднався: Jan 2006

Повідомлення: #142
21-03-2017 08:55 RE: Кого я хотел бы видеть следующим президентом

Треба було б розділити "проти всіх" та "інша кандидатура", бо я за останній варіант. – У переліку не бачу якихось молодих та перспективних,– хай не сильно відомих, але без тягара сумнівного минулого та з новим поглядом. Нажаль у нашій ситуації рулить бабло, а тому поки немає на що сподіватись.
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Миша Чех Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 14 628
Приєднався: Dec 2010
Praha (ex Киев)
Škoda Octavia IV 2.0TDI
Повідомлення: #143
21-03-2017 09:00 RE: Кого я хотел бы видеть следующим президентом

(21-03-2017 08:55)SergM :  Треба було б розділити "проти всіх" та "інша кандидатура", бо я за останній варіант. – У переліку не бачу якихось молодих та перспективних,– хай не сильно відомих, але без тягара сумнівного минулого та з новим поглядом.

А чим Дмитро Свідерський не влаштовує?

Черный кот, перебегающий Вам дорогу, означает, что животное просто куда-то идет. Не усложняйте! Hello!
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
SergM Немає
------------
*****

Повідомлень: 5 677
Приєднався: Jan 2006

Повідомлення: #144
21-03-2017 09:03 RE: Кого я хотел бы видеть следующим президентом

По посиланнях не знайшов хто це – вказали б де працює, рік народження, ще щось...
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Миша Чех Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 14 628
Приєднався: Dec 2010
Praha (ex Киев)
Škoda Octavia IV 2.0TDI
Повідомлення: #145
21-03-2017 09:07 RE: Кого я хотел бы видеть следующим президентом

(21-03-2017 09:03)SergM :  По посиланнях не знайшов хто це – вказали б де працює, рік народження, ще щось...

Яскаравий приклад присутності в списку молодих та перспективних,– хай не сильно відомих. Hello!

Черный кот, перебегающий Вам дорогу, означает, что животное просто куда-то идет. Не усложняйте! Hello!
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
SergM Немає
------------
*****

Повідомлень: 5 677
Приєднався: Jan 2006

Повідомлення: #146
21-03-2017 09:10 RE: Кого я хотел бы видеть следующим президентом

m.dreval :Яскаравий приклад присутності в списку молодих та перспективних,– хай не сильно відомих. Hello!
З таким успіхом можна будь-кого з присутніх... – Він хоч десь засвітився з тезами, ідеями? Ви не плутайте кота у мішку з невідомими і перспективними. – З нас досить Ляшка.
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Примат Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 2 579
Приєднався: Sep 2008
UA
KAMIQ 1.6MPI 6AG BRC S32 EVO
Повідомлення: #147
21-03-2017 09:10 RE: Кого я хотел бы видеть следующим президентом

Не перестаю удивляться нашим людям, которые выбирают президентов по их внешнему виду, а также, сколько заводов за свою жизнь они построили. Обсуждать нужно не ФИО президента, а те изменения, которые должны быть реализованы, причем список изменений должен быть четкий, со сроками и описанием того, что должно быть на выходе к этим срокам. А далее уже избирать исполнителя, который реализует эти изменения (программу). А еще люди считают, что существует манна небесная, и все что нужно делать президенту – это правильно ее разделить.
Блять, ну дебилы... (с)

Темы нужно создать на форуме не с фамилиями, а со списком задач (программой) для будущего президента, обсуждать приоритетность этих задач, а также оптимальный способ их реализации.
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Миша Чех Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 14 628
Приєднався: Dec 2010
Praha (ex Киев)
Škoda Octavia IV 2.0TDI
Повідомлення: #148
21-03-2017 09:13 RE: Кого я хотел бы видеть следующим президентом

(21-03-2017 09:10)SergM :  
m.dreval :Яскаравий приклад присутності в списку молодих та перспективних,– хай не сильно відомих. Hello!
З таким успіхом можна будь-кого з присутніх... – Він хоч десь засвітився з тезами, ідеями? Ви не плутайте кота у мішку з невідомими і перспективними. – З нас досить Ляшка.

Доречі, якщо Ви уважно погуглите, то знайдете його ПІБ в інтернеті.

А взагалі, Дмитро - то якраз і є приклад молодих та невідомих. Коли вже засвітився з тезами - то вже пройшов перше випробування владою.

Черный кот, перебегающий Вам дорогу, означает, что животное просто куда-то идет. Не усложняйте! Hello!
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
SergM Немає
------------
*****

Повідомлень: 5 677
Приєднався: Jan 2006

Повідомлення: #149
21-03-2017 09:17 RE: Кого я хотел бы видеть следующим президентом

Примат :Не перестаю удивляться нашим людям, которые выбирают президентов по их внешнему виду, а также, сколько заводов за свою жизнь они построили. Обсуждать нужно не ФИО президента, а те изменения, которые должны быть реализованы, причем список изменений должен быть четкий, со сроками и описанием того, что должно быть на выходе к этим срокам. А далее уже избирать исполнителя, который реализует эти изменения (программу). А еще люди считают, что существует манна небесная, и все что нужно делать президенту – это правильно ее разделить.
Блять, ну дебилы... (с)

Темы нужно создать на форуме не с фамилиями, а со списком задач (программой) для будущего президента, обсуждать приоритетность этих задач, а также оптимальный способ их реализации.
Ви не праві.
1. Якщо важливий тільки список справ, то не важлива особистість.
2. Який може бути чіткий календарний план коли треба посунути цю систему вперед – усіх за раз не поміняєш (див. приклад 1917-го). Інша проблема – законотворча діяльність, опір наших грошових мішків + зовнішня агресія.
3. Якщо обговорювати черговість завдань та як їх реалізовувати, то "доброзичливці" будуть попереджені і завчасно зможуть блокувати та зменшувати ефективність дій. Дивимось на Ющенка – він був правильний і старався усе робити правильно, а в результаті конкретних справ замало. А на технічній посаді він таки гривню ввів і дуже вдало – ось вам і різниця.
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Примат Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 2 579
Приєднався: Sep 2008
UA
KAMIQ 1.6MPI 6AG BRC S32 EVO
Повідомлення: #150
21-03-2017 09:20 RE: Кого я хотел бы видеть следующим президентом

с таким подходом вы будете еще 100 лет барахтаться в болоте, и в конце концов вас засосет


Приведу одни пример. Все дороги в стране должны быть приватизированы. Собственник сам принимает решение, что и как ремонтировать, но если на дороге будет яма, на которую зафиксирована жалоба, и эта яма превышает допустимые размеры, то собственник получает денежный штраф. Если все нормально, то собственнику каждый день капает денежка без штрафных санкций. Все просто. Нужно прописать правила игры, закрепить их законом и закрыть эту тему раз и навсегда. Тут нужно много ума? А вы предлагаете избирать ФИО, который будет далее пилить на схемах по ремонту дорог.
(Востаннє це повідомлення було змінене: 21-03-2017 09:25 Примат.)
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Відповісти 


Можливо схожі теми...
Тема: Автор Відповідей: Переглядів: Останнє
  З Президентом! Україно тебе! Compass 118 34 502 05-09-2018 10:54
Останнє: 1.6

Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 1