Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Тема закрита 
На Росії призупиняють роботу всесвітньої релігійної організації
Автор Повідомлення
Andre_1999 Немає
Banned

Повідомлень: 2 113
Приєднався: Sep 2010

Повідомлення: #1
24-03-2017 15:55 На Росії призупиняють роботу всесвітньої релігійної організації

Сьогодні дізнався про таку новину.
Ссилка на НТВ

В Росії сотні тисяч послідовників цієї організації. Ця організація діє по всьому світу і має мільйони членів.

Звісно, щодо організації є різні думки. Особисто у мене є знайомі, які входять у цю організацію, тому за десятки років знайомства з такими людьми ставлення до цієї організації досить позитивне. Скажу більше - люди справді намагаються жити згідно своїх поглядів.

Чому в РФ хочуть заборонити цю організацію? Як на мене, Росія працює з ризиками, а саме з великими організаціями людей, які непідконтрольні владі, які в своїх діях ставлять вищим пріорітетом Біблію та Бога, а не накази влади. Звісно, що такі люди не служитимуть в армії.

В кого які думки щодо цього питання? В РФ утискають свободу слова (не скажу, що у нас такого немає), мітинги забороняють. Тепер утиски почали стосуватись свободи віросповідання. Що далі?
(Востаннє це повідомлення було змінене: 26-03-2017 21:40 Владислав.)
Шукати всі повідомлення учасника
Lady Немає
девочка из администрации
*****

Повідомлень: 22 054
Приєднався: Mar 2007

серебристая :))
Повідомлення: #2
24-03-2017 16:03 RE: В Росії призупиняють роботу всесвітньої релігійної організації

(24-03-2017 15:55)Andre_1999 :  В кого які думки щодо цього питання?

пофигКуритьКурить

Не нужно меня обижать, я девочка ранимая, чуть что-сразу в слезы… а потом с заплаканными глазами так сложно понять кому попадаешь лопатой по голове…
Девушка
Дякую всім. Було весело! (с) Mr. Green
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
Vitaly_N Немає
татаро-монголофоб
*****

Повідомлень: 13 629
Приєднався: Oct 2008
Харьков, Павлово поле
А5 1,6 MPI+ESP
Повідомлення: #3
24-03-2017 16:04 RE: В Росії призупиняють роботу всесвітньої релігійної організації

тем более в этой ветке... Курить

в эрефии хомячков притесняют

Всю жизнь что-то портишь. В молодости девок, в старости воздух.
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
kwon Немає
турбобой
*****

Повідомлень: 2 294
Приєднався: Nov 2005
Борисполь
Octavia Tour 1,8T+chip ATG+ГБО була
Повідомлення: #4
24-03-2017 16:04 RE: В Росії призупиняють роботу всесвітньої релігійної організації

ибо нефиг Курить

"Все будет хорошо! Главное, чтобы все было нормально", "Я сегодня подниму вопрос по этому вопросу" (мой начальник, военный в отставке)
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
Railnolds Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 6 624
Приєднався: Jun 2015
Одесса, Украина
Skoda Fabia Combi III, CUSB 1.4 TDI, МКПП, 2015
Повідомлення: #5
24-03-2017 16:13 RE: В Росії призупиняють роботу всесвітньої релігійної організації

Неужели непонятно? Единственная правильная церковь это РПЦ. Остальные от лукавого.
(Востаннє це повідомлення було змінене: 24-03-2017 16:13 Railnolds.)
Шукати всі повідомлення учасника
Шкодчук Немає
Українець
*****

Повідомлень: 12 132
Приєднався: Oct 2008
Київ, Кинь-Ґрусть урочище
1,6 тур бо ...
Повідомлення: #6
24-03-2017 16:18 RE: В Росії призупиняють роботу всесвітньої релігійної організації

(24-03-2017 15:55)Andre_1999 :  Сьогодні дізнався про таку новину.
Ссилка на НТВ

В Росії сотні тисяч послідовників цієї організації. Ця організація діє по всьому світу і має мільйони членів.

«Управленческий центр свидетелей Иеговых в России» — головная организация, управляющая филиалами «Свидетелей Иеговы» в РФ. Эта религиозная организация регулярно имеет проблемы с законом в России — от судебных постановлений о запрете детальности и ликвидации отделений до штрафов за хранение экстремистских материалов, сообщает РИА Новости.

Интересно, а какие у них могут быть "экстремистские материалы"? В чем их "экстремизм"? Хм

Вічна пам'ять Героям...
Шукати всі повідомлення учасника
Andre_1999 Немає
Banned

Повідомлень: 2 113
Приєднався: Sep 2010

Повідомлення: #7
24-03-2017 16:18 RE: В Росії призупиняють роботу всесвітньої релігійної організації

(24-03-2017 16:03)Lady :  пофигКуритьКурить


«Когда они пришли…» — известная цитата из выступлений немецкого пастора Мартина Нимёллера, которой он пытался объяснить бездействие немецких интеллектуалов и их непротивление нацистам:
"Когда они пришли за коммунистами, я молчал — я не был коммунистом.
Когда они пришли за социал-демократами, я молчал — я не был социал-демократом.
Когда они пришли за профсоюзными активистами, я молчал — я не был членом профсоюза.
Когда они пришли за мной — уже некому было заступиться за меня."
Шукати всі повідомлення учасника
Railnolds Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 6 624
Приєднався: Jun 2015
Одесса, Украина
Skoda Fabia Combi III, CUSB 1.4 TDI, МКПП, 2015
Повідомлення: #8
24-03-2017 16:18 RE: В Росії призупиняють роботу всесвітньої релігійної організації

(24-03-2017 16:18)Шкодчук :  Интересно, а какие у них могут быть "экстремистские материалы"? В чем их "экстремизм"? Хм
В России свидетелей не любят, убирают.
Если свидетель, значит что-то видел.
(Востаннє це повідомлення було змінене: 24-03-2017 16:19 Railnolds.)
Шукати всі повідомлення учасника
Шкодчук Немає
Українець
*****

Повідомлень: 12 132
Приєднався: Oct 2008
Київ, Кинь-Ґрусть урочище
1,6 тур бо ...
Повідомлення: #9
24-03-2017 16:20 RE: В Росії призупиняють роботу всесвітньої релігійної організації

(24-03-2017 16:18)Andre_1999 :  "Когда они пришли за коммунистами, я молчал — я не был коммунистом.
Когда они пришли за социал-демократами, я молчал — я не был социал-демократом.
Когда они пришли за профсоюзными активистами, я молчал — я не был членом профсоюза.
Когда они пришли за мной — уже некому было заступиться за меня."

В Германии, оказывается, очередность была в этом вопросе, а в СССР - рулетка...

Вічна пам'ять Героям...
Шукати всі повідомлення учасника
kwon Немає
турбобой
*****

Повідомлень: 2 294
Приєднався: Nov 2005
Борисполь
Octavia Tour 1,8T+chip ATG+ГБО була
Повідомлення: #10
24-03-2017 16:27 RE: В Росії призупиняють роботу всесвітньої релігійної організації

(24-03-2017 16:18)Andre_1999 :  
(24-03-2017 16:03)Lady :  пофигКуритьКурить


«Когда они пришли…» — известная цитата из выступлений немецкого пастора Мартина Нимёллера, которой он пытался объяснить бездействие немецких интеллектуалов и их непротивление нацистам:
"Когда они пришли за коммунистами, я молчал — я не был коммунистом.
Когда они пришли за социал-демократами, я молчал — я не был социал-демократом.
Когда они пришли за профсоюзными активистами, я молчал — я не был членом профсоюза.
Когда они пришли за мной — уже некому было заступиться за меня."

или так: "когда они пришли за Локки..., за Механиком..., за Лупусом..." Facepalm

"Все будет хорошо! Главное, чтобы все было нормально", "Я сегодня подниму вопрос по этому вопросу" (мой начальник, военный в отставке)
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
Тема закрита 


Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 1