Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Голосування: Віза для вати
Голосування завершено.
За 81.69% 58 81.69%
Проти 18.31% 13 18.31%
Всього 71 голосів 100%
* Ви голосували за це. [Показати результати]

Відповісти 
Віза для москалів
Автор Повідомлення
1.6 Немає
зажратый сеньор
*****
FC Skoda Club

Повідомлень: 5 900
Приєднався: Jun 2007
Київ, Сирець
антрацитовий тур
Повідомлення: #91
25-05-2017 20:51 RE: Віза для москалів

(25-05-2017 17:31)Waldemaar :  а кто из вас был на Байкале или на Камчатке? Это такие места, где каждый должен хоть раз побывать. Как много народу может себе позволить это?
я був.
в петрапавловську, магадані, улан-уде(+байкал)
шо з того ?

Магия MyCode
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
СЕАТовод Немає
ПРАКТИК
*****

Повідомлень: 2 261
Приєднався: Oct 2010
У К Р А Ї Н А
SEAT ALTEA,Skoda Octavia Tour
Повідомлення: #92
25-05-2017 21:05 RE: Віза для москалів

(25-05-2017 20:51)1.6 :  шо з того ?

+1

Многие люди не понимают, почему я перестал с ними разговаривать.
А для меня непонятно, нахрена я когда-то вообще с ними заговорил?
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Vitaly_N Немає
татаро-монголофоб
*****

Повідомлень: 13 638
Приєднався: Oct 2008
Харьков, Павлово поле
А5 1,6 MPI+ESP
Повідомлення: #93
25-05-2017 21:08 RE: Віза для москалів

(25-05-2017 20:08)Waldemaar :  
(25-05-2017 18:52)tarickb :  Якої біди пертися в Камчатку чи на Байкал? Про сервіс та дороги краще буду мовчати, це те саме як поїхати в Крим...

Упал и качаюсь Упал и качаюсь Упал и качаюсь
Повеселил!!!
Опус дилетанта.
Болгария, Крым... хоть примерно представляешь что такое Байкал?! Во всем мире знают, что это уникальное место(в мировом масштабе).
Про дороги, я бы предложил Вам помолчать, если не в курсе.

Сколько там того Байкала... Курить

Всю жизнь что-то портишь. В молодости девок, в старости воздух.
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
1.6 Немає
зажратый сеньор
*****
FC Skoda Club

Повідомлень: 5 900
Приєднався: Jun 2007
Київ, Сирець
антрацитовий тур
Повідомлення: #94
25-05-2017 21:14 RE: Віза для москалів

до речі байкал місцями дуже брудний
а от колима сподобалась набагато більше
подорож по сопкам камчатки це щось надзвичайне - але то не на кожний смак Hello!

Магия MyCode
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
tarickb Немає
Писатель
***

Повідомлень: 341
Приєднався: Aug 2013
Івано- франківськ
Був Octavia tur 1.6 2006 Octavia A5 1.6tdi 2011r
Повідомлення: #95
25-05-2017 21:26 RE: Віза для москалів

(25-05-2017 20:08)Waldemaar :  
(25-05-2017 18:52)tarickb :  Якої біди пертися в Камчатку чи на Байкал? Про сервіс та дороги краще буду мовчати, це те саме як поїхати в Крим...

Упал и качаюсь Упал и качаюсь Упал и качаюсь
Повеселил!!!
Опус дилетанта.
Болгария, Крым... хоть примерно представляешь что такое Байкал?! Во всем мире знают, что это уникальное место(в мировом масштабе).
Про дороги, я бы предложил Вам помолчать, если не в курсе.

Ну я вашу ватну душу не зрозумію, вибачте, і хизуватися місцями не буду,як що ви не вловили суть... кожний відпочиває там де йому подобається, а для мене це- комфорт, а не те щоб мене за яйця комарі кусали, і поїду швидше в Скандинавію чим на забайкалля...

[quote='Waldemaar.]
Болгария, Крым... хоть примерно представляешь что такое Байкал?! Во всем мире знают, что это уникальное место(в мировом масштабе).

О зразу відчувається чим пахне -совком
Десь ще там говорили про "искандери",
(Востаннє це повідомлення було змінене: 25-05-2017 21:34 tarickb.)
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Шкодчук Немає
Українець
*****

Повідомлень: 12 132
Приєднався: Oct 2008
Київ, Кинь-Ґрусть урочище
1,6 тур бо ...
Повідомлення: #96
25-05-2017 21:55 RE: Віза для москалів

(25-05-2017 14:21)TEZEY :  Читав весь цей брєд. і ось шо хочу вам сказать. По переше що до віз. Взагалі ( не стосується параші) віза це ганебне приниження людини - бо навіть паскудній щур може вільно перебігти з країни в країну я вже не кажу за інших звірів, яких наприклад у європі ще й захищати будуть. Але що країни агрессора то вважаю що це правильний крок на час війни. Прийшов москалик за візою, а йому глянилу в акаунт на ВК і однокласниках - під чим лайк ставив? а, хунта, бендеровці і т.д. - до побачення.
По друге - що до заробітчан. Так наприкла під час війни ніхто ж не їхав працювати до німеччини - а там і пайки кращі були ще й рейсмарки платили, а у нас за галочки в зошиті ( трудодні) працювали ( концтабори не берем до уваги, у нас теж гулаги були). Єагрессор який розв"язав війну у нашій країні і крапка. І працювати на нього добровільно - то є зрада.
По третє, що до простих росіян: А чи не прості росіяни танцювали та пісні співали проводжаючи своїх "спасателей рюзького мира", а чи не прості росіяни поголовно обвішувалися короладськими стрічками, а чи не прості росіяни в соцмережах нас змішували з гімном з ранку до ночі.... якщо гангрена вразила 86% ноги то її не лікують вже а ампутують.
ну і по четверте. Що до рівня життя. По рівню життя ми повинні жити ну так разів у десять гірше від москалів, ні не так - Ми повинні жити краще ніж живемо разів у три а москалі краще від нас разів у десять. Це я що до врахування природних ресурсів і можливостей. Микупуємо нафту, а вони продають, ми купуємо газ, а вони продають і т.д. З такими ресурсами вони повинні жити навідь набагато краще ніж живуть люди в Еміратах... але як у них так і внас деякі люди живуть краще ніж шейхи в Еміратах ну а народ.....

+100500
до кожної букви
Respect


(25-05-2017 20:08)Waldemaar :  Опус дилетанта.
Болгария, Крым... хоть примерно представляешь что такое Байкал?! Во всем мире знают, что это уникальное место(в мировом масштабе).
А сколько в мире уникальных мест?..
Как можно одно сравнивать с другим? Все равно, что сравнивать нос с ухом... что красивее...

Вічна пам'ять Героям...
(Востаннє це повідомлення було змінене: 25-05-2017 22:00 Шкодчук.)
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Майстер Немає
kiy
*****

Повідомлень: 4 602
Приєднався: Mar 2008
Шаргород
Roomster 1,6 comfort T8T8 АКВАРИУМ
Повідомлення: #97
26-05-2017 06:50 RE: Віза для москалів

Добавлю своїх 5 копійок. Тему про візи для параші піднімав ще два роки назад - заклювали. Як будуть їздити пересічні росіяни в Україну мені побоку: двоюрідний брат і сестра, один в Калінінграді, друга в Ленінграді. Після кожної нашої зустрічі тут, у мене вдома скандал і вони обіжені не зрозуміло чому.
Про Українців, що працюють в россії. Коли були 6 хвиль мобілізації, коли добровольці йшли на війну, за свої кошти купували броніки, каски, одітися і взутися, коли мобілізовували інших, то заробітчани спокійно працювали на россійську економіку, на россійську армію, на россійський ВПК, деякі в прямому змісті слова і просто косили від мобілізації переховуючись на заробітках в агресора. Сьогодні косять від армії строкової знову ж заробляючи россії на зброю, яку вона використовує проти нас.
Не відкрию таємницю, що переважна більшість заробідчан мають відмінний стан здоров'я. Тому якщо повернуться на Батьківщину і не знайдуть роботи тут у них є шанс піти на контракт у ЗСУ (на сьогодні вже хоть , підніметься професійний рівень армії, можливо навіть і витіснять ворога з Донбасу, а там роботи по відбудові і нашим дітям хвати.
Тому в чому проблема в візовому режимі з агресором?

142000 км на одометре.
Он же "kiy".
Безнаказанность порождает беспредел.
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
yuristkonsult Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 2 779
Приєднався: Apr 2008
Хмельницький
Octavia 1.8t (vtg)
Повідомлення: #98
26-05-2017 07:49 RE: Віза для москалів

А до чого взагалі тут Байкал, Камчатка чи інші унікальні місця? Курить
Мова йде про людей, а не про природу чи місцевість.
В самому найгарнішому і найвизначнішому місці можуть жити г..ні люди.

Никогда не бойся делать то, что ты не умеешь. Помни, ковчег был построен любителем. Профессионалы построили "Титаник".
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
valekss Немає
Валентин
****

Повідомлень: 1 050
Приєднався: Nov 2012
Київ, Буча
Skoda Fabia Combi 1.2 HTP (CGPA) 2012р
Повідомлення: #99
26-05-2017 07:54 RE: Віза для москалів

(26-05-2017 06:50)МаSтеР :  деякі в прямому змісті слова і просто косили від мобілізації переховуючись на заробітках в агресора. Сьогодні косять від армії строкової знову ж заробляючи россії на зброю,

Это дело каждого, так как служить должны те у кого есть желание и при определенной заработной плате... А строчная служба, а потом мобилизация - я считаю это полевое мясо...И то что народ на заработках или косит от армии - это проблемы государства, а не человека.

Hello! Бортовик Skoda
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
TEZEY Немає
ДЕД
*****

Повідомлень: 2 201
Приєднався: Sep 2009
Кременчуг
NIVA 4x4, Мужик 4,6TD
Повідомлення: #100
26-05-2017 10:40 RE: Віза для москалів

Справа вибору кожного - у мирний час. А ось коли ворог напав на твою Батьківщину то це вже інша справа. Я так як і майже всі тут присутні не побіг добровольцем в воєнкомат, але і не ховався, достав воєнний квиток сказав призовуть - піду, тікать не буду... Знаю багатьох хто все покидав і втік за кордон, хто на захід, хто схід.... Що поробиш під час другої світової теж багато поліцаїв було....

Жить надо так, что бы было приятно вспоминать, но стыдно детям расказать...
+380503080507
+380681555955
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Відповісти 


Можливо схожі теми...
Тема: Автор Відповідей: Переглядів: Останнє
  тема про москалів, аби в них дупа палала ;) smile 2 362 493 136 20-09-2022 05:09
Останнє: Zandercatcher

Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 2