Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Голосування: Віза для вати
Голосування завершено.
За 81.69% 58 81.69%
Проти 18.31% 13 18.31%
Всього 71 голосів 100%
* Ви голосували за це. [Показати результати]

Відповісти 
Віза для москалів
Автор Повідомлення
Lady Немає
девочка из администрации
*****

Повідомлень: 22 054
Приєднався: Mar 2007

серебристая :))
Повідомлення: #71
25-05-2017 13:14 RE: Віза для москалів

(25-05-2017 13:04)uds214 :  а я з вами не походжуюсь

+1Курить

Не нужно меня обижать, я девочка ранимая, чуть что-сразу в слезы… а потом с заплаканными глазами так сложно понять кому попадаешь лопатой по голове…
Девушка
Дякую всім. Було весело! (с) Mr. Green
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Lady Немає
девочка из администрации
*****

Повідомлень: 22 054
Приєднався: Mar 2007

серебристая :))
Повідомлення: #72
25-05-2017 13:18 RE: Віза для москалів

у меня сестра двоюродная в Иркутске живет..
да... ей проблема к нам приехать, но я как то не сильно переживаю по этому поводу.. захочет- найдет возможности.. сделает визу (приглашение я ей оформлю-мне не трудно)

она мне в марте 2014 говорила, что :"Если Украина не нападет на Россию- войны не будет!"
сейчас ее попустило ужеLaughing

Не нужно меня обижать, я девочка ранимая, чуть что-сразу в слезы… а потом с заплаканными глазами так сложно понять кому попадаешь лопатой по голове…
Девушка
Дякую всім. Було весело! (с) Mr. Green
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Lady Немає
девочка из администрации
*****

Повідомлень: 22 054
Приєднався: Mar 2007

серебристая :))
Повідомлення: #73
25-05-2017 13:27 RE: Віза для москалів

(25-05-2017 12:25)Waldemaar :  Обычные люди в России(я был в глубинке) просто жалеют нас, и то когда вспомнят - им нет до нас дела.

а чо нас жалеть?Курить
мы что с голоду тут умираем?Mr. Green..
в Украине люди живут лучше, чем Обычные люди из российской глубинкиПопкорн

Не нужно меня обижать, я девочка ранимая, чуть что-сразу в слезы… а потом с заплаканными глазами так сложно понять кому попадаешь лопатой по голове…
Девушка
Дякую всім. Було весело! (с) Mr. Green
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Andre_1999 Немає
Banned

Повідомлень: 2 113
Приєднався: Sep 2010

Повідомлення: #74
25-05-2017 13:32 RE: Віза для москалів

Lady, яка пенсія в РФ? А яка в Україні?
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
baz00k Немає
Писатель
***

Повідомлень: 423
Приєднався: May 2013
AI
Audi a4 1.8 T
Повідомлення: #75
25-05-2017 13:37 RE: Віза для москалів

Lady в Украине живут обычные люди лучше , чем в глубинке РФ ? Или в Киеве живут обычные люди лучше , чем в глубинке РФ ?)
(Востаннє це повідомлення було змінене: 25-05-2017 13:37 baz00k.)
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
kwon Немає
турбобой
*****

Повідомлень: 2 293
Приєднався: Nov 2005
Борисполь
Octavia Tour 1,8T+chip ATG+ГБО була
Повідомлення: #76
25-05-2017 13:39 RE: Віза для москалів

(25-05-2017 13:37)baz00k :  Lady в Украине живут обычные люди лучше , чем в глубинке РФ ? Или в Киеве живут обычные люди лучше , чем в глубинке РФ ?)

Lady живет лучше, чем обычные люди в глубинке РФ Laughing

"Все будет хорошо! Главное, чтобы все было нормально", "Я сегодня подниму вопрос по этому вопросу" (мой начальник, военный в отставке)
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
baz00k Немає
Писатель
***

Повідомлень: 423
Приєднався: May 2013
AI
Audi a4 1.8 T
Повідомлення: #77
25-05-2017 13:44 RE: Віза для москалів

И скорее всего в Киеве, а не в глубинке Mr. Green
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Lady Немає
девочка из администрации
*****

Повідомлень: 22 054
Приєднався: Mar 2007

серебристая :))
Повідомлення: #78
25-05-2017 13:46 RE: Віза для москалів

сраните украинскую глубинку и российскую..Курить
я ж не сравниваю Киев и МосквуMr. Green

Не нужно меня обижать, я девочка ранимая, чуть что-сразу в слезы… а потом с заплаканными глазами так сложно понять кому попадаешь лопатой по голове…
Девушка
Дякую всім. Було весело! (с) Mr. Green
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
TEZEY Немає
ДЕД
*****

Повідомлень: 2 201
Приєднався: Sep 2009
Кременчуг
NIVA 4x4, Мужик 4,6TD
Повідомлення: #79
25-05-2017 14:21 RE: Віза для москалів

Читав весь цей брєд. і ось шо хочу вам сказать. По переше що до віз. Взагалі ( не стосується параші) віза це ганебне приниження людини - бо навіть паскудній щур може вільно перебігти з країни в країну я вже не кажу за інших звірів, яких наприклад у європі ще й захищати будуть. Але що країни агрессора то вважаю що це правильний крок на час війни. Прийшов москалик за візою, а йому глянилу в акаунт на ВК і однокласниках - під чим лайк ставив? а, хунта, бендеровці і т.д. - до побачення.
По друге - що до заробітчан. Так наприкла під час війни ніхто ж не їхав працювати до німеччини - а там і пайки кращі були ще й рейсмарки платили, а у нас за галочки в зошиті ( трудодні) працювали ( концтабори не берем до уваги, у нас теж гулаги були). Єагрессор який розв"язав війну у нашій країні і крапка. І працювати на нього добровільно - то є зрада.
По третє, що до простих росіян: А чи не прості росіяни танцювали та пісні співали проводжаючи своїх "спасателей рюзького мира", а чи не прості росіяни поголовно обвішувалися короладськими стрічками, а чи не прості росіяни в соцмережах нас змішували з гімном з ранку до ночі.... якщо гангрена вразила 86% ноги то її не лікують вже а ампутують.
ну і по четверте. Що до рівня життя. По рівню життя ми повинні жити ну так разів у десять гірше від москалів, ні не так - Ми повинні жити краще ніж живемо разів у три а москалі краще від нас разів у десять. Це я що до врахування природних ресурсів і можливостей. Микупуємо нафту, а вони продають, ми купуємо газ, а вони продають і т.д. З такими ресурсами вони повинні жити навідь набагато краще ніж живуть люди в Еміратах... але як у них так і внас деякі люди живуть краще ніж шейхи в Еміратах ну а народ.....

Жить надо так, что бы было приятно вспоминать, но стыдно детям расказать...
+380503080507
+380681555955
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Railnolds Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 6 624
Приєднався: Jun 2015
Одесса, Украина
Skoda Fabia Combi III, CUSB 1.4 TDI, МКПП, 2015
Повідомлення: #80
25-05-2017 14:45 RE: Віза для москалів

(25-05-2017 12:25)Waldemaar :  К нам едут-то из РФ только наши, которые или работают там или осели давно, но Родиной считают Украину. Или вы не в курсе, что многие, отработав всю жизнь на Севере возвращаются домой в Украину.
Да да, на Донбасс едут только наши, из российской глубинки, которые там нас жалеют. Ага.
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Відповісти 


Можливо схожі теми...
Тема: Автор Відповідей: Переглядів: Останнє
  тема про москалів, аби в них дупа палала ;) smile 2 362 493 046 20-09-2022 05:09
Останнє: Zandercatcher

Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 1