Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Голосування: Віза для вати
Голосування завершено.
За 81.69% 58 81.69%
Проти 18.31% 13 18.31%
Всього 71 голосів 100%
* Ви голосували за це. [Показати результати]

Відповісти 
Віза для москалів
Автор Повідомлення
Lady Немає
девочка из администрации
*****

Повідомлень: 22 054
Приєднався: Mar 2007

серебристая :))
Повідомлення: #81
25-05-2017 14:47 RE: Віза для москалів

в принципе...
по сообщения в этой теме заметно- кого эта война тронула непосредственно, а кто за ней с дивана наблюдаетКуритьКурить

Не нужно меня обижать, я девочка ранимая, чуть что-сразу в слезы… а потом с заплаканными глазами так сложно понять кому попадаешь лопатой по голове…
Девушка
Дякую всім. Було весело! (с) Mr. Green
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Лёха Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 3 940
Приєднався: Oct 2006
Киев
Octavia A5 FL1.6MPI Combi (CHGA+ГБО)
Повідомлення: #82
25-05-2017 16:07 RE: Віза для москалів

(25-05-2017 14:21)TEZEY :  Так наприкла під час війни ніхто ж не їхав працювати до німеччини - а там і пайки кращі були ще й рейсмарки платили, а у нас за галочки в зошиті ( трудодні) працювали ( концтабори не берем до уваги, у нас теж гулаги були).
їхали... і добровільно і примусово... звісно що тільки з окупованих територій...


(25-05-2017 14:45)Railnolds :  
(25-05-2017 12:25)Waldemaar :  К нам едут-то из РФ только наши, которые или работают там или осели давно, но Родиной считают Украину. Или вы не в курсе, что многие, отработав всю жизнь на Севере возвращаются домой в Украину.
Да да, на Донбасс едут только наши, из российской глубинки, которые там нас жалеют. Ага.
ага Александров и Ерофеев приезжали, пожалеть хотели...

Арфография... эта как канг-фу. Настаящие мастира ею биз надабнасти ни пользуюцца!!!©
(Востаннє це повідомлення було змінене: 25-05-2017 16:11 Лёха.)
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Sozercatel Немає
метафізик
*****

Повідомлень: 2 446
Приєднався: Oct 2013
Мій дім - Всесвіт
Yeti 1.8 МT Мато Вraun
Повідомлення: #83
25-05-2017 16:35 RE: Віза для москалів

(25-05-2017 14:21)TEZEY :  ... Але що країни агрессора то вважаю що це правильний крок на час війни.

... Є агрессор який розв"язав війну у нашій країні і крапка. І працювати на нього добровільно - то є зрада.

... А чи не прості росіяни танцювали та пісні співали проводжаючи своїх "спасателей рюзького мира", а чи не прості росіяни поголовно обвішувалися короладськими стрічками, а чи не прості росіяни в соцмережах нас змішували з гімном з ранку до ночі.... якщо гангрена вразила 86% ноги то її не лікують вже а ампутують. ...
Аплодисменты Дуже влучно...

Нажаль, деколи бачу, що низка співвідчизників і досі дивиться на РФ очима 1994-2012 років. Це є ганебно для українців і невиліковно для "молодшіх братів кацапів".
Hello!


(25-05-2017 14:47)Lady :  в принципе...
по сообщения в этой теме заметно- кого эта война тронула непосредственно, а кто за ней с дивана наблюдаетКуритьКурить
Тоєтак. Недоумение

«Можно быть свободным среди рабов, а можно быть рабом среди свободных...».
(Востаннє це повідомлення було змінене: 25-05-2017 16:38 Sozercatel.)
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Waldemaar Немає
Писатель
***

Повідомлень: 509
Приєднався: Jan 2012
Днепропетровск
Audi Q5 Quatro 2,0 TDI, Superb Elegance 2009 1,8 TSI DSG еще есть
Повідомлення: #84
25-05-2017 17:31 RE: Віза для москалів

(25-05-2017 13:37)baz00k :  Lady в Украине живут обычные люди лучше , чем в глубинке РФ ? Или в Киеве живут обычные люди лучше , чем в глубинке РФ ?)

Прыгаю от радостиАплодисменты
Дааа! Уровень жизни в Киеве сопоставим с Воронежем, Иркутском, Новосибирском...
Только Киев - это не Украина(по аналогии Москва - это не Россия)







(25-05-2017 13:18)Lady :  у меня сестра двоюродная в Иркутске живет..

Я бы про Иркутск поподробнее послушал: есть довольно свежие впечатления и не понаслышке...
Если честно, думал приеду - все будут спрашивать, как вы там, не голодаете, не убивают-ли вас... - всем пофиг. Для них приехать в Украину просто дорого и неудобно - самолеты не летают, проще в Сочи на три недели или Вьетнам-Таиланд-Малайзия.
Они-то могут себе позволить, а кто из вас был на Байкале или на Камчатке? Это такие места, где каждый должен хоть раз побывать. Как много народу может себе позволить это?

[Зображення: 582c27618dbce.gif]
[Зображення: bazaauto.gif]]
(Востаннє це повідомлення було змінене: 25-05-2017 17:48 Waldemaar.)
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
tarickb Немає
Писатель
***

Повідомлень: 341
Приєднався: Aug 2013
Івано- франківськ
Був Octavia tur 1.6 2006 Octavia A5 1.6tdi 2011r
Повідомлення: #85
25-05-2017 18:52 RE: Віза для москалів

(25-05-2017 14:21)TEZEY :  Читав весь цей брєд. і ось шо хочу вам сказать. По переше що до віз. Взагалі ( не стосується параші) віза це ганебне приниження людини - бо навіть паскудній щур може вільно перебігти з країни в країну я вже не кажу за інших звірів, яких наприклад у європі ще й захищати будуть. Але що країни агрессора то вважаю що це правильний крок на час війни. Прийшов москалик за візою, а йому глянилу в акаунт на ВК і однокласниках - під чим лайк ставив? а, хунта, бендеровці і т.д. - до побачення.
По друге - що до заробітчан. Так наприкла під час війни ніхто ж не їхав працювати до німеччини - а там і пайки кращі були ще й рейсмарки платили, а у нас за галочки в зошиті ( трудодні) працювали ( концтабори не берем до уваги, у нас теж гулаги були). Єагрессор який розв"язав війну у нашій країні і крапка. І працювати на нього добровільно - то є зрада.
По третє, що до простих росіян: А чи не прості росіяни танцювали та пісні співали проводжаючи своїх "спасателей рюзького мира", а чи не прості росіяни поголовно обвішувалися короладськими стрічками, а чи не прості росіяни в соцмережах нас змішували з гімном з ранку до ночі.... якщо гангрена вразила 86% ноги то її не лікують вже а ампутують.
ну і по четверте. Що до рівня життя. По рівню життя ми повинні жити ну так разів у десять гірше від москалів, ні не так - Ми повинні жити краще ніж живемо разів у три а москалі краще від нас разів у десять. Це я що до врахування природних ресурсів і можливостей. Микупуємо нафту, а вони продають, ми купуємо газ, а вони продають і т.д. З такими ресурсами вони повинні жити навідь набагато краще ніж живуть люди в Еміратах... але як у них так і внас деякі люди живуть краще ніж шейхи в Еміратах ну а народ.....
Нічого добавитиRulez


Цитата: а кто из вас был на Байкале или на Камчатке? Это такие места, где каждый должен хоть раз побывать. Как много народу может себе позволить это?

Якої біди пертися в Камчатку чи на Байкал? Про сервіс та дороги краще буду мовчати, це те саме як поїхати в Крим, в принципі ти без віз ( на той час) і в себе дома але туди своїм ходом 1200км, сервіс гівно, ціни такі що в Болгарії я в 5* готелі зі сніданком менше платив, і "підмивався" коли хотів а не по годині і то холодною, при тому що до Болгарії 1000км , про дорогу навіть і не говорю, перший раз як їхав на Крим, десь біля Первомайська мене застала ніч , дорога вузька зустрічна очі випалює, так до світанку...від тоді мої ноги не було в Криму!
Це для того щоб ви розуміли скільки наших людей собі може дозволити Байкал та камчатку! Як що хтось і хоче половити рибку то у Норвегії з сервісом , гарними дорогами і практично поруч...
Якось так
Ті роботяги які працюють офіційно в росіі мають дозвола на проживання а це практично як віза, таки скільки таких приїздить на гачку у фсб? Тож віза мала бути введена ще "вчора"
(Востаннє це повідомлення було змінене: 25-05-2017 19:15 tarickb.)
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
smile Немає
Бородатий адмін
*****

Повідомлень: 7 336
Приєднався: Jul 2005
Київ
A5TDI.DSG, Golf+TDI.DSG, Micra1.2AT
Skype IDecho123
Повідомлення: #86
25-05-2017 19:41 RE: Віза для москалів

(25-05-2017 17:31)Waldemaar :  Я бы про Иркутск поподробнее послушал: есть довольно свежие впечатления и не понаслышке...
Если честно, думал приеду - все будут спрашивать, как вы там, не голодаете, не убивают-ли вас... - всем пофиг. Для них приехать в Украину просто дорого и неудобно - самолеты не летают, проще в Сочи на три недели или Вьетнам-Таиланд-Малайзия.
Они-то могут себе позволить, а кто из вас был на Байкале или на Камчатке? Это такие места, где каждый должен хоть раз побывать. Как много народу может себе позволить это?

абажаю абабщения по результатам потребления бутылки водки на кухне. Упал и качаюсьУпал и качаюсь


ЗЫ. https://www.youtube.com/watch?v=4N9QgN5Jf5c
Курить

Moscovia deletum est!

vim it!^[:wq
(Востаннє це повідомлення було змінене: 25-05-2017 19:41 smile.)
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Waldemaar Немає
Писатель
***

Повідомлень: 509
Приєднався: Jan 2012
Днепропетровск
Audi Q5 Quatro 2,0 TDI, Superb Elegance 2009 1,8 TSI DSG еще есть
Повідомлення: #87
25-05-2017 20:08 RE: Віза для москалів

(25-05-2017 18:52)tarickb :  Якої біди пертися в Камчатку чи на Байкал? Про сервіс та дороги краще буду мовчати, це те саме як поїхати в Крим...

Упал и качаюсь Упал и качаюсь Упал и качаюсь
Повеселил!!!
Опус дилетанта.
Болгария, Крым... хоть примерно представляешь что такое Байкал?! Во всем мире знают, что это уникальное место(в мировом масштабе).
Про дороги, я бы предложил Вам помолчать, если не в курсе.


Файл(и) Мініатюри
   

[Зображення: 582c27618dbce.gif]
[Зображення: bazaauto.gif]]
(Востаннє це повідомлення було змінене: 25-05-2017 20:16 Waldemaar.)
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
c2h5oh Немає
AVP
***

Повідомлень: 567
Приєднався: May 2012
KieV
Skoda Super B 1.8 Н2О
Повідомлення: #88
25-05-2017 20:10 RE: Віза для москалів

Отметился Дружба
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
TEZEY Немає
ДЕД
*****

Повідомлень: 2 201
Приєднався: Sep 2009
Кременчуг
NIVA 4x4, Мужик 4,6TD
Повідомлення: #89
25-05-2017 20:15 RE: Віза для москалів

Извините с телефона на руськом. Я был на Байкале, были планы поехать на недельку на Алтай, живет там пару сослуживцев, помешала война. И не столько мне поехать, столько им принять фашиста бандеровца... Одноклубники которые знают меня лично, знают мое предпочтение " дикому" отдыху, но пришлось поехать в цивилизованную Турцию , да и жена у меня любитель цивилизации.

Жить надо так, что бы было приятно вспоминать, но стыдно детям расказать...
+380503080507
+380681555955
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
TEZEY Немає
ДЕД
*****

Повідомлень: 2 201
Приєднався: Sep 2009
Кременчуг
NIVA 4x4, Мужик 4,6TD
Повідомлення: #90
25-05-2017 20:20 RE: Віза для москалів

(25-05-2017 20:08)Waldemaar :  
(25-05-2017 18:52)tarickb :  Якої біди пертися в Камчатку чи на Байкал? Про сервіс та дороги краще буду мовчати, це те саме як поїхати в Крим...

Упал и качаюсь Упал и качаюсь Упал и качаюсь
Повеселил!!!
Опус дилетанта.
Болгария, Крым... хоть примерно представляешь что такое Байкал?! Во всем мире знают, что это уникальное место(в мировом масштабе).
Про дороги, я бы предложил Вам помолчать, если не в курсе.
Уникальность места, не скрасит отсутствие сервиса для любителей комфортных отелей с отличным сервисом. Я уже писал я люблю дикий отдых, но например наш клуб в большинстве любит цивильный отдых ( сужу по личному опыту).

Жить надо так, что бы было приятно вспоминать, но стыдно детям расказать...
+380503080507
+380681555955
(Востаннє це повідомлення було змінене: 25-05-2017 20:20 TEZEY.)
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Відповісти 


Можливо схожі теми...
Тема: Автор Відповідей: Переглядів: Останнє
  тема про москалів, аби в них дупа палала ;) smile 2 362 493 164 20-09-2022 05:09
Останнє: Zandercatcher

Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 1