Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Тема закрита 
Чип тюнинг. Удалять сажевик или нет.
Автор Повідомлення
Kail Немає
Классик
****

Повідомлень: 1 495
Приєднався: Oct 2009
Киев
Повідомлення: #11
24-05-2017 19:33 RE: Чип тюнинг. Удалять сажевик или нет.

Я бы егр глушил сразу после выезда нового авто из салона

http://forcars.pro - оригинальное дополнительное оборудование, чип-тюнинг VAG Group
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
ШВАРЦ Немає
Banned

Повідомлень: 2 916
Приєднався: Jun 2010
Харьков
Jetta
Повідомлення: #12
24-05-2017 20:41 RE: Чип тюнинг. Удалять сажевик или нет.

Смешно А мы их глушили, глушили... глушили, глушили...
Шукати всі повідомлення учасника
egorka На сайті
Продавець прохолоди
*****

Повідомлень: 3 353
Приєднався: Mar 2009
Київ. Голосііво
Volkswagen T-5 caravelle
Повідомлення: #13
25-05-2017 09:59 RE: Чип тюнинг. Удалять сажевик или нет.

(24-05-2017 19:33)Kail :  Я бы егр глушил сразу после выезда нового авто из салона
Зачем? Прокомментируете пожалуйста? Глушить надо как?и что это даёт? Я просто в этом не силён.

Мені запах дизеля і солодкий і приемний Hello!
(Востаннє це повідомлення було змінене: 25-05-2017 10:00 egorka.)
Шукати всі повідомлення учасника
DoctorAleks Немає
Классик
****

Повідомлень: 962
Приєднався: Dec 2008
Ужгород
Skoda Yeti 2.0TDI Skoda SuperB 2.0TDI
Повідомлення: #14
26-05-2017 08:36 RE: Чип тюнинг. Удалять сажевик или нет.

ЕГР, сажовик та інші приблуди придумали для максимального зниження шкідливих викидів в атмосферу, максимального дозгоряння газів сажі тощо.
Викинувши їх - мотору стає легше, більше потужності, менше проблем, менше грошей на обслуговування іт.д.
Тільки одне но...
Щодня ми з колегами приймаємо все більше і більше пацієнтів з онкологією по всіх галузях...
Думаєте задурно з якогось там 2020рр в Європі планують взагалі заборонити в'їзд дизелів до Парижу та інших центральних міст?
Подумайте над цією інформацією...
На мою думку, безглуздо чути з вуст людей, які професійно чіпують та обслуговують авто такі рекомендації, правда?
Шукати всі повідомлення учасника
dannetis Немає
Классик
****

Повідомлень: 974
Приєднався: Oct 2006
Київ
Octavia Combi 1.8T 4х4
Повідомлення: #15
26-05-2017 09:19 RE: Чип тюнинг. Удалять сажевик или нет.

(26-05-2017 08:36)DoctorAleks :  ЕГР, сажовик та інші приблуди придумали для максимального зниження шкідливих викидів в атмосферу, максимального дозгоряння газів сажі тощо.
Викинувши їх - мотору стає легше, більше потужності, менше проблем, менше грошей на обслуговування іт.д.
Тільки одне но...
Щодня ми з колегами приймаємо все більше і більше пацієнтів з онкологією по всіх галузях...
Думаєте задурно з якогось там 2020рр в Європі планують взагалі заборонити в'їзд дизелів до Парижу та інших центральних міст?
Подумайте над цією інформацією...
На мою думку, безглуздо чути з вуст людей, які професійно чіпують та обслуговують авто такі рекомендації, правда?

Маленький оффтоп, поки по нашій країні будуть їздити камази/мази з яких валить синій дим, всі ВАГи з заглушеними ЕГР не такі і страшні, але взагалі було б добре якби ми підтримували європейскі тенденції
Шукати всі повідомлення учасника
DoctorAleks Немає
Классик
****

Повідомлень: 962
Приєднався: Dec 2008
Ужгород
Skoda Yeti 2.0TDI Skoda SuperB 2.0TDI
Повідомлення: #16
26-05-2017 09:28 RE: Чип тюнинг. Удалять сажевик или нет.

Зовсім інше хотів спитати у профі Чіпування для себе.
Нічого в житті не буває задарма.
За рахунок чого так добре чіпувати авто? Більше потужності, менший розхід, машина краще слухається завітної педальки.
Чому за рахунок простої зміни налаштувань це не робить завод?
За рахунок декількох сот євро отримуємо на виході краще авто?!
Це не стьоб, дійсно хочу почути реальну інформацію.
Бо після 140л.с. Скаута Туран з аеородинамікою буса та 110л.с. не дуже радує.
Бачив у звітах нам відомого Перфоманса збільшення потужності Турана з 110л.с. до 170л.с. без заміни заліза. Цікаво, але боязно...

П.С. Думаю, що наслідки чіпування - це екологія однозначно.
Ресурс двигуна в мінус так само.


(26-05-2017 09:19)dannetis :  
(26-05-2017 08:36)DoctorAleks :  ЕГР, сажовик та інші приблуди придумали для максимального зниження шкідливих викидів в атмосферу, максимального дозгоряння газів сажі тощо.
Викинувши їх - мотору стає легше, більше потужності, менше проблем, менше грошей на обслуговування іт.д.
Тільки одне но...
Щодня ми з колегами приймаємо все більше і більше пацієнтів з онкологією по всіх галузях...
Думаєте задурно з якогось там 2020рр в Європі планують взагалі заборонити в'їзд дизелів до Парижу та інших центральних міст?
Подумайте над цією інформацією...
На мою думку, безглуздо чути з вуст людей, які професійно чіпують та обслуговують авто такі рекомендації, правда?

Маленький оффтоп, поки по нашій країні будуть їздити камази/мази з яких валить синій дим, всі ВАГи з заглушеними ЕГР не такі і страшні, але взагалі було б добре якби ми підтримували європейскі тенденції
Вибачайте, але це аналогічно інші кидають сигаретні недопалки та сміття на природі, то і я буду кидати. Інші лізуть на червоний на пішохідному переході і я буду... Таких аналогій можна приводити безліч...
(Востаннє це повідомлення було змінене: 26-05-2017 09:33 DoctorAleks.)
Шукати всі повідомлення учасника
Predator_76 Немає
муж жены художника
*****

Повідомлень: 6 326
Приєднався: Mar 2008
Киев
Как у Бусёны Ивановны)
Повідомлення: #17
26-05-2017 10:17 RE: Чип тюнинг. Удалять сажевик или нет.

Это называется, почему одному можно (т.е. он болт ложил на всех) - а мне нельзя, я что, самый рыжий, лох, дибил? Я тоже живу одну жизнь, и нехрен мне тут давить на совесть. Уповать на совестливость и прочее - не стоит. И вся хваленная демократия в Европе построена на хорошем рубле и по карману.
Посему пока у нас не придумают механизм наказания - кина не будет.
Шукати всі повідомлення учасника
DoctorAleks Немає
Классик
****

Повідомлень: 962
Приєднався: Dec 2008
Ужгород
Skoda Yeti 2.0TDI Skoda SuperB 2.0TDI
Повідомлення: #18
27-05-2017 10:37 RE: Чип тюнинг. Удалять сажевик или нет.

(26-05-2017 10:17)Predator_76 :  Это называется, почему одному можно (т.е. он болт ложил на всех) - а мне нельзя, я что, самый рыжий, лох, дибил? Я тоже живу одну жизнь, и нехрен мне тут давить на совесть. Уповать на совестливость и прочее - не стоит. И вся хваленная демократия в Европе построена на хорошем рубле и по карману.
Посему пока у нас не придумают механизм наказания - кина не будет.
Згоден з Вами на 80%. А 20% - все таки залишаю на совість.
Шукати всі повідомлення учасника
egorka На сайті
Продавець прохолоди
*****

Повідомлень: 3 353
Приєднався: Mar 2009
Київ. Голосііво
Volkswagen T-5 caravelle
Повідомлення: #19
27-05-2017 14:46 RE: Чип тюнинг. Удалять сажевик или нет.

Hello!Все. Чип не делаю. Поддержим экологию. Дружба

Мені запах дизеля і солодкий і приемний Hello!
Шукати всі повідомлення учасника
c2h5oh Немає
AVP
***

Повідомлень: 567
Приєднався: May 2012
KieV
Skoda Super B 1.8 Н2О
Повідомлення: #20
27-05-2017 15:32 RE: Чип тюнинг. Удалять сажевик или нет.

ДружбаКурить
Шукати всі повідомлення учасника
Тема закрита 


Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 1