Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Відповісти 
Нікого не бентежить прапор країни агресора на Головній сторінці форуму?
Автор Повідомлення
skodnyk Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 115
Приєднався: Nov 2011
Львів
Skoda Fabia 1.4 / BBZ
Повідомлення: #1
17-08-2017 10:35 Нікого не бентежить прапор країни агресора на Головній сторінці форуму?

Мабуть, на якомусь іншому сайті-форумі я б цю тему не піднімав. Але оскільки я бачу, що сайт проукраїнський та навіть створена окрема тема "Війна з РФ", то я все ж таки напишу що хотів.

Отже, на Головній сторінці форуму присутні три прапори країн для зміни мови меню: України, Великобританії та РФ.
От щодо прапора країни з якою ми воюємо, я і хотів задати питання - тільки мене бентежить бачити символ країни окупанта на Головній сторінці?

Я розумію, що це стандартна фіча більшості сайтів, яку я теж сприймав як норму, але це було До агресії!

Я також розумію що російська мова для багатьох українців все ще залишається рідною і вони хочуть мати можливість користуватися російськомовним меню.

Я лише пропоную адміністрації форуму, якщо мене підтримають інші форумчани, забрати прапор РФ з Головної сторінки. Як варіант замість прапора, для зміни мови на російську можна написати просто "рус.".

P.S.: пост був створений не з метою провокації, просто я вважаю що в інформаційному просторі теж потрібно боротися з РФ, включно з повсякденним не використанням їх символів.
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Porter Немає
Інженегр
*****

Повідомлень: 2 205
Приєднався: Oct 2010
Львів
Oсtavia Tour 1.6i BFQ 2008
Повідомлення: #2
17-08-2017 10:38 RE: Нікого не бентежить прапор країни агресора на Головній сторінці форуму?

А в чому проблема? Це не банер, не реклама, не хз що. Це банальна іконка - піктограма приналежності кнопки перемикання мові інтервейсу.
Якщо ви не гавкаєте на російськомовних, то чого на прапорець кидатись?
Мо, Вам, у відпустку пора? Smile Hello!
(Востаннє це повідомлення було змінене: 17-08-2017 10:39 Porter.)
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
valekss Немає
Валентин
****

Повідомлень: 1 050
Приєднався: Nov 2012
Київ, Буча
Skoda Fabia Combi 1.2 HTP (CGPA) 2012р
Повідомлення: #3
17-08-2017 10:41 RE: Нікого не бентежить прапор країни агресора на Головній сторінці форуму?

Лично мне оно не мешает, тем более это всего флаг... Я на форум захожу с целью общения и обмена опытом... а не разглядывать обозначение языков...

Hello! Бортовик Skoda
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
uds214 Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 4 046
Приєднався: Jun 2011
Trojeschyna
лайба на швальбах
Повідомлення: #4
17-08-2017 10:45 RE: Нікого не бентежить прапор країни агресора на Головній сторінці форуму?

був би прапор сересеру мене би таж бентежило, ну а хіба триколор винен що вони там вальтануті? коли розвалиться русія, тоді помістимо їхній новий прапор
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Nemo78 Далеко
УКРАЇНЕЦЬ
*****

Повідомлень: 3 648
Приєднався: Sep 2008

2,8 TDi
Повідомлення: #5
17-08-2017 10:53 RE: Нікого не бентежить прапор країни агресора на Головній сторінці форуму?

(17-08-2017 10:45)uds214 :  був би прапор сересеру мене би таж бентежило, ну а хіба триколор винен що вони там вальтануті? коли розвалиться русія, тоді помістимо їхній новий прапор

А то що стяг РОА вас не бентежить?
І країни котра окупувала частину нашої території, а на іншій інде бойові дії.

25%
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Andre_1999 Немає
Banned

Повідомлень: 2 113
Приєднався: Sep 2010

Повідомлення: #6
17-08-2017 10:55 RE: Нікого не бентежить прапор країни агресора на Головній сторінці форуму?

На мою думку, варто взагалі закрити політичну гілку. Це шкода-клуб, а не місце для розмов про політику і сварок.

Російський прапор - це можливість перемкнути меню форуму на російську мову.
Тут 90% спілкуються російською, тому, можливо, це для них актуально.
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Nemo78 Далеко
УКРАЇНЕЦЬ
*****

Повідомлень: 3 648
Приєднався: Sep 2008

2,8 TDi
Повідомлення: #7
17-08-2017 10:56 RE: Нікого не бентежить прапор країни агресора на Головній сторінці форуму?

(17-08-2017 10:55)Andre_1999 :  На мою думку, варто взагалі закрити політичну гілку. Це шкода-клуб, а не місце для розмов про політику і сварок.

Російський прапор - це можливість перемкнути меню форуму на російську мову.
Тут 90% спілкуються російською, тому, можливо, це для них актуально.

Так і продайку закрити. Для цьго є суто продажні Інтернет площадки.

25%
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Примат Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 2 579
Приєднався: Sep 2008
UA
KAMIQ 1.6MPI 6AG BRC S32 EVO
Повідомлення: #8
17-08-2017 10:57 RE: Нікого не бентежить прапор країни агресора на Головній сторінці форуму?

я уже подымал этот вопрос пару лет назад, админы закидали тапками Embarassed
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Andre_1999 Немає
Banned

Повідомлень: 2 113
Приєднався: Sep 2010

Повідомлення: #9
17-08-2017 10:57 RE: Нікого не бентежить прапор країни агресора на Головній сторінці форуму?

Погоджуюсь щодо продайки. Закрити продаж для товарів, які не стосуються Шкоди.
Продавати лише товари, які стосуються виключно шкод.
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
cop Немає
отэц
*****

Повідомлень: 4 094
Приєднався: Oct 2006
Кривой Рог
Kia ceed
Повідомлення: #10
17-08-2017 11:00 RE: Нікого не бентежить прапор країни агресора на Головній сторінці форуму?

та ваще все закрыть, и хвалить ток шоколадки!

[Зображення: 147324-10.png]
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Відповісти 


Можливо схожі теми...
Тема: Автор Відповідей: Переглядів: Останнє
  Якщо на наш прапор потрапляє кров, то він стає червоно-чорним. smile 28 7 564 30-08-2016 12:20
Останнє: Снусмумрик

Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 1