Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Тема закрита 
кандидаты... в президенты )))
Автор Повідомлення
Gerzik Немає
Все буде HD )
*****

Повідомлень: 6 636
Приєднався: Jul 2008
Київ- Батурин- Кам'янець
H-D Dyna,H-D RoadGlide ,TurboSmart,VW T5 VR6 4x4
Повідомлення: #2251
04-02-2019 09:58 RE: кандидаты... в президенты )))

Михайле, там божа роса.. і на лансері така ж...

moscovia delenda est
Шукати всі повідомлення учасника
Lady Немає
девочка из администрации
*****

Повідомлень: 22 054
Приєднався: Mar 2007

серебристая :))
Повідомлення: #2252
04-02-2019 10:07 RE: кандидаты... в президенты )))

Mr. Green
   

ценники в мясном на рынке первый раз вижуFacepalm

Не нужно меня обижать, я девочка ранимая, чуть что-сразу в слезы… а потом с заплаканными глазами так сложно понять кому попадаешь лопатой по голове…
Девушка
Дякую всім. Було весело! (с) Mr. Green
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
developer Немає
Ребята, давайте жить дружно!
*****

Повідомлень: 4 801
Приєднався: May 2010
Киев Оболонь
Octavia Tour 1.8Ti (была); Toyota Corolla gibryd
Повідомлення: #2253
04-02-2019 10:43 RE: кандидаты... в президенты )))

(04-02-2019 08:04)Railnolds :  
(04-02-2019 00:39)Angiebeth :  Хто замовив Катю Гандзюк?."
Ну да, это же президент должен на такие вопросы отвечать.

А чего же он тогда через черный ход в ЦИК заходит, если не должен? Чего боится, если не имеет к этому никакого отношения?
Шукати всі повідомлення учасника
cop Немає
отэц
*****

Повідомлень: 4 094
Приєднався: Oct 2006
Кривой Рог
Kia ceed
Повідомлення: #2254
04-02-2019 10:57 RE: кандидаты... в президенты )))

(04-02-2019 10:07)Lady :  Mr. Green


ценники в мясном на рынке первый раз вижуFacepalm

у нас тоже в мясном ценники лежат везде

[Зображення: 147324-10.png]
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
Angiebeth Немає
Banned

Повідомлень: 144
Приєднався: Apr 2016

Повідомлення: #2255
04-02-2019 11:00 RE: кандидаты... в президенты )))

(04-02-2019 05:55)Zandercatcher :  
(04-02-2019 00:39)Angiebeth :  Хто замовив Катю Гандзюк?

А хто її замовив?
Активисты хотели задать этот вопрос действующему президенту.Почему именно ему?Не знаю.
Шукати всі повідомлення учасника
Lady Немає
девочка из администрации
*****

Повідомлень: 22 054
Приєднався: Mar 2007

серебристая :))
Повідомлення: #2256
04-02-2019 11:07 RE: кандидаты... в президенты )))

КуритьMr. GreenКурить

Цитата:Що будуть робити кандидати в президенти в разі своєї перемоги, якщо Росія почне відкриту війну з Україною?

Пропоную вам декільк дописів Василя Рибникова на одну тему.
Гадаю,настрій усім піднімеMr. GreenMr. Green

1. Президент Юрій Бойко
БОЙКО: Дорогі члени РНБО! Вітаю вас зі святом нападу Володимира Володимировича Путіна, ура!
Вілкул, МЕДВЕДЧУК, Мура: Ура!
РАБИНОВИЧ (пошепки): У жопі діра.
БОЙКО (кидаючи на підлогу президентський стандарт і булаву): Квіти мені, піду кину на гусениці визволителів.
Бере квіти, йде кидати під гусениці. Дорогу йому перегороджує Вілкул.
Вілкул (ревниво): Проклятий розкольник, ім'ям Ріната, віддай квіти, я сам їх кину.
Бойко мовчки б'є Вілкула кулаком в обличчя. Вілкул самбіст, тому кидає Бойка через стегно. Сутичка триває в партері. Медведчук дивиться на підлеглих з презирством. Через п'ять хвилин бійці знесилюють. До них тихо підкрадається Мураєв і по черзі б'є по голові булавою. Булава ламається об потилицю, випадково зачіпає Шуфрича. Мураєв з переможним рохканням хапає пом'яті квіти і радісно біжить назустріч гуркоту російських танків. Коли до танків залишаються лічені метри, з темного кута безшумно виникає Медведчук і перекушує Мураєву сонну артерію. Вихопивши з рук небіжчика закривавлені квіти, Медведчук кидає їх на гусениці визволителів. В роялі тихо плавають шпроти. Під веселі звуки кацапського танцю "Яблучко" Оксана Марченко мовчки страшно відбиває чечітку.

Курить
2. Президент Олександр Вілкул
Вілкул: Дорогі члени РНБО! Вітаю вас зі святом нападу Володимира Володимировича Путіна, ура!
БОЙКО, МЕДВЕДЧУК, Мура: Ура!
РАБИНОВИЧ (пошепки): У жопі діра.
Вілкул (кидаючи на підлогу президентський стандарт і булаву): Квіти мені, піду кину на гусениці визволителів.
Бере квіти, йде кидати під гусениці. Дорогу йому перегороджує Бойко.
Далі без змін.

Курить
3. Президент Євген Мураєв
Мура: Дорогі члени РНБО! Вітаю вас зі святом нападу Володимира Володимировича Путіна, ура!
Далі як завжди.

Курить
4. Президент Анатолій Гриценко
ГРИЦЕНКО (сміливо): Всі,хто може тримати зброю! Вперед, за батьківщину! У мене пістолет, я наздожену. Де генерал-майор Томенко?
МОСТОВА Ю. В. (сухо): Пішов на каток. Потім у нього сауна з членами Кабміну та дискотека. Очікується виступ Вакарчука, але він поки не впевнений.
В Військовий Кабінет Генеральної Укрвійськради входить генерал-лейтенант Катеринчук. Він напомаджений, надушений і одягнений в нове хрустке кімоно.
КАТЕРИНЧУК (білозубо кланяючись): Камасутра, Толя-сенсей, кюрасао сеппуку!
ГРИЦЕНКО (дратуючись): Яке сеппуку, тут на нас Путін напав!
КАТЕРИНЧУК (недбало): Я чув. Ось, як раз за дивним збігом почав вивчати дзюдо. Як ви думаєте, йде мені кімоно?
МОСТОВА Ю. В. (крізь зуби): А ну-ка йди-но ти нах # й.
Катеринчук іде.
ГРИЦЕНКО (докірливо): Якось грубо взагалі-то, товаришу генерал-полковник ...
МОСТОВА Ю. В. (задумливо): Відставити балачки ... Я хочу поїхати. Кудись туди, на Захід, услід за мільйонами беручких, працьовитих, підприємливих, розумних. За мільйонами тих, хто сподівався і навіть боровся, але втомився.
ГРИЦЕНКО (чуттєво): Я хочу поїхати від невдалої Незалежності. Бо, озираючись назад, мене не покидає думка, що політичний клас використовував незалежну Українську державу тільки з однією метою - розікрасти.
МОСТОВА Ю. В .: Я хочу втекти. Але! Так, ви маєте рацію, - я залишуся.
ГРИЦЕНКО (з досадою): Ну ось, знову ця клята невизначеність.

Курить
5. Президент Олег Ляшко
ЛЯШКО (баритональним басом): Свистать всіх наверх! Полундра! Ворогам не здається наш гордий Олег. Негайно сідлайте мені корову!
МОСІЙЧУК (крадькома милуючись стразами на тростини): Так я цього Путіна, суку, палицею своєю як в'ї ...
ЛЯШКО (з холодною люттю): Ні, Путін мій. Я йому, падлюка, вила в ду ...
МОСІЙЧУК (впадаючи в стан афекту): Краще я відгризу йому х ...
ЛЯШКО (заспокоюючись, зловісно): Ні. Надто вже це буде легка смерть для скотиняки. За мною, в Генштаб!
Ляшко і Мосійчук відправляються на кіностудію Довженка. Там вони співають караоке і знімають штурм Лугандона. Ляшко атакує ворога на броньованій корові з накладними рогами, наводячи особливий жах на супротивника. Мосійчук крутиться з тростиною в гущі ворогів, як дервіш. Трупи російських спецназівців-каратистів лягають навколо нього штабелями. На п'ятій хвилині атаки Ляшко вступає в рукопашну з боягузливо схованим у бункері Захарченком і перемагає його ударом в х ... стоп! Підбіг режисер щось шепоче Олегу на вухо, Захарченка вирізують, сцена перезнімається з Пушилін Денис Володимирович. Армія Ляшка рухається далі, Донецьк упав, звільнено Луганськ, Ляшко вривається в Ростов, заарештовує Януковича, закріплюється на воронезькому плацдармі. Короткий привал, годування корови, караоке-сет, зрада бомбування, Мосійчук поранений бомбою в стегно, Ляшко виносить його на собі з поля бою і здає в санчастину. Любовна сцена з медбратом, чу, це медсестра, ні, агент ФСБ, у нього ніж! Ляшко не помічає смертельної небезпеки, він схилився над картою, але забутий на підлозі Мосійчук з останніх сил вибиває зброю з руки шпигуна (хай йому грець, це Льовочкін!) І з утробним гарчанням відгризає йому х ... Вперед, на Липецьк! Зрозуміло, Липецька фабрика працює як ні в чому не бувало, Олег так і знав, - бабах! - ось тобі, Петре, торгівля на крові, і ось уже горить Москва. Путін замкнувся в Кремлі, Мосійчук вибиває двері тростиною, Ляшко вривається кабінет президента Росії з вилами. Путін забився в кут і злякано дивиться з-під лоба, погрожуючи натиснути на червону кнопку і знищити світ. Мосійчук крадькома засовує йому в дупу парасольку і різко відкриває її. Путін з криком упускає ядерний чемоданчик. Світ врятований. Ляшко пронизує харкаючого кров'ю Путіна вилами, Мосійчук виймає захований в тростини кинджал і відрубує Путіну голову. Перемога! Прокляття, це двійник! Серіал продовжується на другий сезон.

Курить
6. Президент Роман Насиров
Президент Роман Насиров загортається в ковдру і прикидається мертвим.

Курить
7. Президент Володимир Зеленський
ЗЕЛЕНСЬКИЙ (хрипко): Тук-тук, можнааа? Я прийшов на переговооори, Кха-кхааа ... За мене просив Олександр Васильович Маслякоооов, кхааа ...
ПУТІН (здивовано): Що це ще за мерзенний хрипун?
ЛАВРОВ (закурюючи): Це президент України Іван Зеленський.
ЗЕЛЕНСЬКИЙ (з кокетливою образою): Я не Іваааан, я Владіііімурррр, мур-муррр ...
ПУТІН (весело): А, тезка, значить! Що ж, я впевнений, що у нас з Україною, нарешті, відбудеться справжній братній діалог. Сідайте, Андрей.
ЗЕЛЕНСЬКИЙ: А кудааа садіііццааа? І я не Андреееей.
ЛАВРОВ (затягуючись сигаретою і випускаючи дим в обличчя гостю): Да вот же ганчірочка в кутку.
ЗЕЛЕНСЬКИЙ (сідаючи на ганчірочку): Чиво ви хочете, Владііімір, кахи-кхее? Які ваші услооовія? Почемууу ви до нас прийшли? Шо треба, ребяаата? Які ваші пуункти?
ПУТІН (радо): Ну ось, ось це я розумію, інклюзивний діалог! Сергій Вікторович, покажіть Апполинарію наші пункти.
Лавров підходить до Зеленському та гасить недопалок про його лоб.
ЗЕЛЕНСЬКИЙ (терпляче): Я не Апполінаааарій. За мене просив Олександр Васильович Маслякоооов.
Лавров ретельно витирає об Зеленського спочатку один черевик, потім другий.
ЗЕЛЕНСЬКИЙ: Ну лааадно, я Апполінаааарій.
ПУТІН: Вот и договорились. До побачення, Костянтин.
Лавров виштовхує гостя з кабінету і спускає його зі сходів. Звучить фінальна пісня "Кварталу", Лисий смішно зображує Кличко, десь уже пародіюють Парубія, в політиці нові обличчя.

Курить
8. Президент Юлія Тимошенко
ТИМОШЕНКО (хрестячись): Пропало все.
СААКАШВІЛІ в телевізорі: Ах, пірінцесса моя, свет моїх очей, що ти таке кажеш, я вже купив білет до Києва робити риформа рятувати лубимая Україно!
ТИМОШЕНКО (вимикаючи телевізор): Який ти Міша лох.
КОЖЕМ'ЯКІН (включаючи камеру): Йде запис звернення до нації президента України Юлії Володимирівни Тимошенко. Мотор!
ТИМОШЕНКО (надривно): Люби мої! Минуло сто днів, а Путін так і не напав! В Україну прийшов мир і процвітання. Коли ми з президентом Пушилін Денис Володимирович покладали квіти зягіблим апалченцам Донбасу в церкві святого Мотороли, мені подзвонив сам Володимир Владимиравич Путін і особисто пообіцяв аткрити в Харкові українську школу. І знаєте, що я йому сказала? Я йому сказала: не грайтеся зі мною в ваші ігри, Володимир, я вам не Порошенко. Ви що, хочете, щоб я скликала своїх кібаргів або, можливо, Будапештський міморандум? І знаєте, що він мені відповів? Підіжав хвоста, вибачився перед Україною і пообіцяв відразу дві школи, вагон маріупольських чушок з комбінату імені Віссаріонавіча і п'ять дитячих путівок в Запоріжжя - перлину російського козацтва! Це наша спільна перемога над агресором. Як сказав в моєму передвиборчому фільмі великий письменник Труффальдіно з Бергамо, ціну на газ знизити не вдалося, зате ми опустили тарифи на транзит!
СААКАШВІЛІ в телевізорі: Ах ти параститудка, шакал ти паршивий! Я думав, ти рифарматор, а ти ванучій Барига! Я нимедленно виїжджаю в Іспанію до мого друга Петро Порошенко, і ми все вместе будемо прибирати олігарха Тимошенко і її банду бариг каррупціонер!
КОЖЕМ'ЯКІН (роздратовано): Хто знову включив цього сторчма? Негайно вимкнути.
АССИСТЕНТ звукооператор (рвучко поправляючи окуляри): Ні! Я протестую! Я член забороненої в Україні партії "Рух нових сил" і ...
Двоє міцних мужиків у формених вушанках Росгвардіі накидають на голову злочинця мішок і відводять у невідомому напрямку.
ГОЛОВНИЙ РЕЖИСЕР: Вієібачте, Юль Владімірна, то якийсь там маазурік, прдаавжуйте,бдьляска.
ТИМОШЕНКО: Хі-хі

Не нужно меня обижать, я девочка ранимая, чуть что-сразу в слезы… а потом с заплаканными глазами так сложно понять кому попадаешь лопатой по голове…
Девушка
Дякую всім. Було весело! (с) Mr. Green
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
Angiebeth Немає
Banned

Повідомлень: 144
Приєднався: Apr 2016

Повідомлення: #2257
04-02-2019 11:10 RE: кандидаты... в президенты )))

И только Порошенко закончит её(войну) опять за две недели с помощью холодного мира.
Шукати всі повідомлення учасника
Railnolds Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 6 624
Приєднався: Jun 2015
Одесса, Украина
Skoda Fabia Combi III, CUSB 1.4 TDI, МКПП, 2015
Повідомлення: #2258
04-02-2019 11:11 RE: кандидаты... в президенты )))

(04-02-2019 10:43)developer :  А чего же он тогда через черный ход в ЦИК заходит, если не должен? Чего боится, если не имеет к этому никакого отношения?
Ничего не боится. Он туда пришел документы подать, а не на вопросы отвечать.
Шукати всі повідомлення учасника
Lady Немає
девочка из администрации
*****

Повідомлень: 22 054
Приєднався: Mar 2007

серебристая :))
Повідомлення: #2259
04-02-2019 11:17 RE: кандидаты... в президенты )))

(04-02-2019 11:10)Angiebeth :  И только Порошенко закончит её(войну) опять за две недели с помощью холодного мира.

Facepalm

ваш вариант/кандидат??Курить

Не нужно меня обижать, я девочка ранимая, чуть что-сразу в слезы… а потом с заплаканными глазами так сложно понять кому попадаешь лопатой по голове…
Девушка
Дякую всім. Було весело! (с) Mr. Green
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
Lady Немає
девочка из администрации
*****

Повідомлень: 22 054
Приєднався: Mar 2007

серебристая :))
Повідомлення: #2260
04-02-2019 11:25 RE: кандидаты... в президенты )))

(04-02-2019 11:11)Railnolds :  
(04-02-2019 10:43)developer :  А чего же он тогда через черный ход в ЦИК заходит, если не должен? Чего боится, если не имеет к этому никакого отношения?
Ничего не боится. Он туда пришел документы подать, а не на вопросы отвечать.


FacepalmFacepalm
   

Не нужно меня обижать, я девочка ранимая, чуть что-сразу в слезы… а потом с заплаканными глазами так сложно понять кому попадаешь лопатой по голове…
Девушка
Дякую всім. Було весело! (с) Mr. Green
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
Тема закрита 


Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 1