Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Тема закрита 
кандидаты... в президенты )))
Автор Повідомлення
smile Немає
Бородатий адмін
*****

Повідомлень: 7 336
Приєднався: Jul 2005
Київ
A5TDI.DSG, Golf+TDI.DSG, Micra1.2AT
Skype IDecho123
Повідомлення: #2621
26-02-2019 11:38 RE: кандидаты... в президенты )))

(25-02-2019 10:35)Lady :  
(24-02-2019 23:28)vetalkiev :  А вот о финансовых отношениях действующей власти с армией мы узнаем из расследования Бигуса в понедельник. Он обещает просто бомбу, всем советую посмотреть).

Я удивлен
опять покажут как Порох материцца?Mr. Green

так шо, мы узнали шота? а то уже вторник, волнуюсь.

Курить

Moscovia deletum est!

vim it!^[:wq
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
Lady Немає
девочка из администрации
*****

Повідомлень: 22 054
Приєднався: Mar 2007

серебристая :))
Повідомлення: #2622
26-02-2019 11:51 RE: кандидаты... в президенты )))

(26-02-2019 11:38)smile :  
(25-02-2019 10:35)Lady :  
(24-02-2019 23:28)vetalkiev :  А вот о финансовых отношениях действующей власти с армией мы узнаем из расследования Бигуса в понедельник. Он обещает просто бомбу, всем советую посмотреть).

Я удивлен
опять покажут как Порох материцца?Mr. Green

так шо, мы узнали шота? а то уже вторник, волнуюсь.

Курить

шариков еще 21-го обещалКуритьКурить
Цитата:Анатолий Шарий
20 февраля в 09:22 ·
Вы, конечно, помните, что я обещал 20-го ночью выдать блог о схеме Порошенко. Переносится на 21-е. Мне сегодня должны предоставить документы. Я жду инфу. Пардон.

Не нужно меня обижать, я девочка ранимая, чуть что-сразу в слезы… а потом с заплаканными глазами так сложно понять кому попадаешь лопатой по голове…
Девушка
Дякую всім. Було весело! (с) Mr. Green
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
Майстер Немає
kiy
*****

Повідомлень: 4 602
Приєднався: Mar 2008
Шаргород
Roomster 1,6 comfort T8T8 АКВАРИУМ
Повідомлення: #2623
26-02-2019 12:02 RE: кандидаты... в президенты )))

(26-02-2019 11:38)smile :  
(25-02-2019 10:35)Lady :  
(24-02-2019 23:28)vetalkiev :  А вот о финансовых отношениях действующей власти с армией мы узнаем из расследования Бигуса в понедельник. Он обещает просто бомбу, всем советую посмотреть).

Я удивлен
опять покажут как Порох материцца?Mr. Green

так шо, мы узнали шота? а то уже вторник, волнуюсь.

Курить
Фейк? Справа була би вже в суді.




Щось мені останні відео не подобаються з Зеленським: або на стакані, або трава або щось його «секретарка» підмішує в каву чи чай. Не схожий він на втомившогося — тут щось не так:







142000 км на одометре.
Он же "kiy".
Безнаказанность порождает беспредел.
Шукати всі повідомлення учасника
Lady Немає
девочка из администрации
*****

Повідомлень: 22 054
Приєднався: Mar 2007

серебристая :))
Повідомлення: #2624
26-02-2019 13:03 RE: кандидаты... в президенты )))

совсем йобнулась головой старушкаУпал и качаюсьУпал и качаюсь

Кандидат у президенти Юлія Тимошенко заявила, що фракція "Батьківщини" починає процедуру імпічменту президента Петра Порошенка

Не нужно меня обижать, я девочка ранимая, чуть что-сразу в слезы… а потом с заплаканными глазами так сложно понять кому попадаешь лопатой по голове…
Девушка
Дякую всім. Було весело! (с) Mr. Green
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
manjik Немає
...
*****

Повідомлень: 3 306
Приєднався: Oct 2008
Київ
WTS=>Yeti 4х4=>VW Golf Alltrack 320hp
Повідомлення: #2625
26-02-2019 13:18 RE: кандидаты... в президенты )))

(26-02-2019 13:03)Lady :  совсем йобнулась головой старушкаУпал и качаюсьУпал и качаюсь
це в неї давно Mr. Green

Людина-Імпічмент Упал и качаюсь

[Зображення: 52854528_800.jpg][Зображення: i.gif]

- turbine is20, 3" custom exhaust, Overload (4.5с 0-100, 12.66с 402м, 13.28с 100-200), brakes 340mm/310mm
Шукати всі повідомлення учасника
Rabbit Немає
думает, что у него 25 см )))
****

Повідомлень: 1 221
Приєднався: Jan 2013
Украина
АнтилопаГну
Повідомлення: #2626
26-02-2019 13:21 RE: кандидаты... в президенты )))

   
Шукати всі повідомлення учасника
Lady Немає
девочка из администрации
*****

Повідомлень: 22 054
Приєднався: Mar 2007

серебристая :))
Повідомлення: #2627
26-02-2019 13:21 RE: кандидаты... в президенты )))

(26-02-2019 13:18)manjik :  
(26-02-2019 13:03)Lady :  совсем йобнулась головой старушкаУпал и качаюсьУпал и качаюсь
це в неї давно Mr. Green

Людина-Імпічмент Упал и качаюсь

месяц до выборовMr. Green
у Воны истерикаПлач до соплей

Не нужно меня обижать, я девочка ранимая, чуть что-сразу в слезы… а потом с заплаканными глазами так сложно понять кому попадаешь лопатой по голове…
Девушка
Дякую всім. Було весело! (с) Mr. Green
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
Lady Немає
девочка из администрации
*****

Повідомлень: 22 054
Приєднався: Mar 2007

серебристая :))
Повідомлення: #2628
26-02-2019 13:41 RE: кандидаты... в президенты )))

КуритьКурить
Цитата:Taras Chornovil

Дуже коротко про істеричну заяву Тимошенко: "Порошенко та його компашка контрабандою завозять російські браковані складові для нашої військової техніки, які за в 4-5 разів завищеними цінами поставлялися нашій армії, через що гинули наші солдати. Президент розкрадає армію! Наша фракція починає процедуру імпічменту!"

А тепер про суть справи. Учора на деяких телеканалах ("Бігус" на 24, "Наші гроші" на УА-1) був повторно показаний сюжет з 2015 року про ніби то факти контрабанди деяких вузлів з РФії для Укроборонпрому. Інформація була не надто переконливою. Тому пропагандистського ефкту не мала й серйозно не розкручувалася. Про тодішній викид "компромату" можуть згадати лише нечисленні аналітики. Тоді не було виборів. А ще в той час пробували розігнати інший фейк про модулі для військових катерів, "які в 10 разів дорожчі за аналогічні на заході. Тоді також виступала Тимошенко (не щодо першої теми, а якраз щодо цього модуля) і вимагала імпічменту чи ще чогось там. Але тоді виявилося, що "розслідувачі Коломойського (він якраз вийшов на стежку війни проти Порошенкак) та Садового промахнулися - сплутали модуль і цілий оснащений броньований катер (там назва була дещо подібна, але сплутати цілий корабель з однією гарматою на ньому - це вже треба бути повним ідіотом. Звісно, що тоді ніхто не вибачився, але тему зам'яли, а до сумнівної тези про поставки контрабандних складових з Рашистану вирішили взагалі не повертатися, щоб не ганьбитися.

Але тоді Порошенко чи хтось із згаданих представників Оборонпрому виставив вимогу, щоб звинувачення були перевірені. Цим на їхню вимогу зайнялися НАБУ й САП. Наскільки пригадую, в них виникла проблема зі співпрацею із "розслідувачами", які уникали контакту з детективами НАБУ, хоча поза тим демонстрували безумовну підтримку Ситнику. Після вивчення оприлюднених матеріалів і НАБУ, і САП визнали, що факти таких незаконних дій не підтвердилися. Але ряд порушень усе ж було виявлено, ьлому певні слідчі дії проводилися й, здається, ривають досі. Однак, рутинність цих проблем нікого з політиків та розслідувачів досі не приваблювала. Десь отак усе виглядало до нинішнього дня.

А сьогодні і Путін, і олігарх Коломойський та всі інші олігархи, і Тимошенко й дрібніша машкара вже не раз повторили, як мантру: " Ще один термін Порошенка ми (Росія, наш бізнес, наша каманда) не переживем. Порошенко должен уйти!" Доки соціологія показувала низькі рейтинги чинного Президента, все було чудово. А коли перед виборами ситуація почала кардинально змінюватися, поліз увесь "джентельменський набір": і соціологи продажні (а раніше були такі чесні!), і Порошенко піраміди створює (жодного факту!), і сама Тимошенко пішла на створення мережі для скупкиголосів (за участю російських політично заангажованих громадян!), і з Аваковим про "вибіркову принциповість" домовилися. Коли ж над нею нависла не лише загроза програшу, але й звинувачень у державній зраді, з загашника почали витягувати все, що там лежало. Сьогодні викинули вже давно спростований компромат 2015 року. До нього добавили лише схеми з ніби то діалогами якихось персоналій, які за припущеннями "розслідувачів" мали б належати фігурантам розслідування 15-го року. І це все. Тому в інформаційрному полі ще вчора, після чергового викиду звинувачень, не відбулося ніякої помітної активізації. І лише сьогодні "інформаційну бомбу" всім нам вирішила спрезентувати пані Тимошенко. Завтра до тих же збройних модулів повернуться, чи ще щось придумають.

Помилка російських чи доморощених технологів Тимошенко в тому, що вони такий гнилий матеріал викинули дуже зарання. Так, у них земля під ногами горить, але вони дали хороший пас команді Порошенка. У них тепер є вдосталь часу, щоб не лише доказати фейковість звинувачень, але й почати судовий розгляд щодо наклепу. Чи вони цим зуміють належним чином скористатися, мені невідомо, але ж зобов'язані, бо це вже не тільки їхня, але й наша справа.

Не нужно меня обижать, я девочка ранимая, чуть что-сразу в слезы… а потом с заплаканными глазами так сложно понять кому попадаешь лопатой по голове…
Девушка
Дякую всім. Було весело! (с) Mr. Green
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
smile Немає
Бородатий адмін
*****

Повідомлень: 7 336
Приєднався: Jul 2005
Київ
A5TDI.DSG, Golf+TDI.DSG, Micra1.2AT
Skype IDecho123
Повідомлення: #2629
26-02-2019 13:55 RE: кандидаты... в президенты )))

тю. а я думав, що розкажуть про те, як порошенко на мальдівах з друзяками на офшорні гроші номера з бетеерів на вертольоти переклемпували.
а оце воно не то, не теє.

Курить

Moscovia deletum est!

vim it!^[:wq
(Востаннє це повідомлення було змінене: 26-02-2019 13:56 smile.)
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
Lady Немає
девочка из администрации
*****

Повідомлень: 22 054
Приєднався: Mar 2007

серебристая :))
Повідомлення: #2630
26-02-2019 15:27 RE: кандидаты... в президенты )))

КуритьКурить

КОМЕНТАР ДК "УКРОБОРОНПРОМ" ЩОДО ІНФОРМАЦІЇ, ОПРИЛЮДНЕНОЇ ПРОГРАМОЮ "НАШІ ГРОШІ"

Не нужно меня обижать, я девочка ранимая, чуть что-сразу в слезы… а потом с заплаканными глазами так сложно понять кому попадаешь лопатой по голове…
Девушка
Дякую всім. Було весело! (с) Mr. Green
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
Тема закрита 


Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 2