Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Відповісти 
17 ноября - 28-я годовщина Sametové revoluce в Чехословакии
Автор Повідомлення
Миша Чех Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 14 623
Приєднався: Dec 2010
Praha (ex Киев)
Škoda Octavia IV 2.0TDI
Повідомлення: #11
17-11-2017 23:33 RE: 17 ноября - 28-я годовщина Sametové revoluce в Чехословакии

(17-11-2017 23:23)Nemo78 :  
(17-11-2017 23:20)m.dreval :  Хіба що Порошенко Путіну не лиже. Скоріше навпаки.

Через тиждень Земан їде у Москву, чекай нових перлів. На днях в ПАСЄ він уже почав заробляти кацапські серебреники.

цікаво якщо Шоколадне ху*ло захоче лизнуте Ху*лу. Через скільки він вилетить з України, і де дінеться його сліпий траст?

Ні через скільки. Одразу після лизка війна закінчиться, Донбас повернеться, а ті, хто сьогодні грає а інформаційному ефірі проти нього почнуть його носити на руках.

Черный кот, перебегающий Вам дорогу, означает, что животное просто куда-то идет. Не усложняйте! Hello!
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Nemo78 Далеко
УКРАЇНЕЦЬ
*****

Повідомлень: 3 648
Приєднався: Sep 2008

2,8 TDi
Повідомлення: #12
17-11-2017 23:38 RE: 17 ноября - 28-я годовщина Sametové revoluce в Чехословакии

(17-11-2017 23:33)m.dreval :  **************
Донбас повернеться, а ті, хто сьогодні грає а інформаційному ефірі проти нього почнуть його носити на руках.

ви думаєте що в цьому зумісі Шоколадне ху*ло, і ХУ*ло все рішають.
за столом багато гравців. Вони так просто партію не здадуть, тут ставки мабуть вище чим територія Криму і Лугандону. (ІМХО)

25%
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Миша Чех Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 14 623
Приєднався: Dec 2010
Praha (ex Киев)
Škoda Octavia IV 2.0TDI
Повідомлення: #13
18-11-2017 00:12 RE: 17 ноября - 28-я годовщина Sametové revoluce в Чехословакии

Є і така конспірологія. Але іноді банан - це просто банан.

Черный кот, перебегающий Вам дорогу, означает, что животное просто куда-то идет. Не усложняйте! Hello!
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Відповісти 


Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 1