Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Відповісти 
Как же тяжко стало жить!!!
Автор Повідомлення
LUPUS Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 4 064
Приєднався: Oct 2008

Повідомлення: #1
16-09-2017 22:48 кому на...жить хорошо?! тема-для "..а поговорить"

А зараз шах і мат емігранту
Дуже простий шах і мат
Скільки коштує айфон чи фольц гольф в США і Україні? Напевно в нас ці продукти менш якісні Упал и качаюсь
Скільки там і тут коштує літр 95? Одяг, взуття? Бідолашні.
Скільки це все коштує в Польші? Як теж дешевше? За те в нас якісніше напевно Упал и качаюсь
Це про ціни від творців "українці більше витрачають на їжу від сукупного доходу, бо більше їдять"
Hello!
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Миша Чех Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 14 621
Приєднався: Dec 2010
Praha (ex Киев)
Škoda Octavia IV 2.0TDI
Повідомлення: #2
16-09-2017 22:51 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

Господи, какой же Вы, Лупус, дилетант.....

Я так понимаю, что о ценах в Польше Вы знаете ровно так же, как и о цене электроэнергии в Европе. Т.е. по-наслышке. Цены на новые Шкоды , например, в соседней теме мы уже обсудили.


(16-09-2017 22:48)LUPUS :  А зараз шах і мат емігранту
Дуже простий шах і мат
Скільки коштує айфон чи фольц гольф в США і Україні? Напевно в нас ці продукти менш якісні Упал и качаюсь

И еще, господин юрист. Уровень жизни в стране меряется не ценой на айфоны и гольфы, а совокупной потребительский корзиной. Неужели Вас этому не учили?

Черный кот, перебегающий Вам дорогу, означает, что животное просто куда-то идет. Не усложняйте! Hello!
(Востаннє це повідомлення було змінене: 16-09-2017 23:04 Миша Чех.)
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
LUPUS Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 4 064
Приєднався: Oct 2008

Повідомлення: #3
16-09-2017 23:10 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

Якщо емігрант порівняє ціни на їжу, побутову хімію та речі в Україні і Польщі і доведе що в Польщі дорожче я вибачусь
Якщо емігрант порахує скільки їжі може придбати на мінімальну зп українець та поляк, може він почне думати головою, а не телевізором?
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Миша Чех Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 14 621
Приєднався: Dec 2010
Praha (ex Киев)
Škoda Octavia IV 2.0TDI
Повідомлення: #4
16-09-2017 23:11 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

Лупус, а в юридических кругах что, принято оценивать жизнь айфонами?


(16-09-2017 23:10)LUPUS :  Якщо емігрант порівняє ціни на їжу, побутову хімію та речі в Україні і Польщі і доведе що в Польщі дорожче я вибачусь

Пане юристе.

Поинтересуйтесь, сколько в Польше стоят:
Недвижимость
Коммуналка
Аренда квартиры
Топливо
Транспорт
Мобильная связь
Интернет
Страховка

А потом оставьте свои извинения при себе.

Черный кот, перебегающий Вам дорогу, означает, что животное просто куда-то идет. Не усложняйте! Hello!
(Востаннє це повідомлення було змінене: 16-09-2017 23:20 Миша Чех.)
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
LUPUS Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 4 064
Приєднався: Oct 2008

Повідомлення: #5
16-09-2017 23:32 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

Емігранте, я задав конкретні запитання, у відповідь чую популізм та спробу відкосити від теми. Скільки коштує однаковий йогурт чи сир у нас і в Польші? Скільки літрів палива на мінімальну зп може придбати поляк та українець? Скільки кв/г електроенергії? Яку частину в сукупному місячному доході там і тут займає їжа? Комуналка? Скільки там і тут коштують однакові речі та взуття? Скільки пар однакового взуття може придбати поляк та українець на мінімалку?
З.і. Якщо ціни на айфони не подобаються то порівняй ціни на сяомі Hello!
(Востаннє це повідомлення було змінене: 16-09-2017 23:33 LUPUS.)
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Миша Чех Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 14 621
Приєднався: Dec 2010
Praha (ex Киев)
Škoda Octavia IV 2.0TDI
Повідомлення: #6
17-09-2017 00:02 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

(16-09-2017 23:32)LUPUS :  Емігранте, я задав конкретні запитання, у відповідь чую популізм та спробу відкосити від теми. Скільки коштує однаковий йогурт чи сир у нас і в Польші? Скільки літрів палива на мінімальну зп може придбати поляк та українець? Скільки кв/г електроенергії? Яку частину в сукупному місячному доході там і тут займає їжа? Комуналка? Скільки там і тут коштують однакові речі та взуття? Скільки пар однакового взуття може придбати поляк та українець на мінімалку?
З.і. Якщо ціни на айфони не подобаються то порівняй ціни на сяомі Hello!

Ну что же. цифры, твк цифры.

Лупусе, я не буду ради Вас копаться в полльских ценах. У нас тут много клубней-полчков, Вас ткнут лицом в грязь и без меня.

Я Вам приведу к примеру чешские расходы:

Недвижимость - 3000 Евро за квадрат, массив на предпоследней станции метро от центра

Коммуналка - 4000 крон в месяц за двущку 50 кв. м. Отопление размазано на 12 мес.

Аренда квартиры - 12 000 крон в месяц за двущку 50 кв. м.

Топливо - 1,10 евро литр дизеля,

Транспорт - 32 кроны билет на 1,5 часа. Хватает доехать на работу в одну сторону.

Мобильная связь - 8 крон/минута. 3 кроны/минута внутри сети

Интернет - 600 крон в месяц.

Страховка - 7000 крон - общегражданка

Парковка - 40 крон в час



Минимальная зарплата в Чехии - 11 000 крон в месяц.
Минималная зарплата в Украине 3 200 грн. в месяц.

Квартиру 2-х комн. 50 кв. м. в Киеве можно снять за 6 000 грн.
Коммуналка на эту квартиру в Киеве составит порядка 2 000 грн. в мес.

Сумма затрат на жилье составт 8 000 грн.
В Чехии за то же придется заплатить 16 000 крон.
Разница составляет 8 000.

Это все равно, что минималная зарплата в Чехии составляла бы 11 000 - 8 000 = 4 000 крон при украинском уровне затрат на жилье.

Всеми отальными затратами на жизнь, равно как и 15% разницей между кроной и гривной просто пренебоегаем.

Скажите, Лупус, после того, как я оплачу все вышеуказанные расходы, меня сильно будет интересовать, насколько у меня в Чехии дешевле айфон, чем в Украине.

Черный кот, перебегающий Вам дорогу, означает, что животное просто куда-то идет. Не усложняйте! Hello!
(Востаннє це повідомлення було змінене: 17-09-2017 00:18 Миша Чех.)
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
LUPUS Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 4 064
Приєднався: Oct 2008

Повідомлення: #7
17-09-2017 06:56 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

Упал и качаюсь феєрично
Я його питаю про ціни на харчі та одяг, про кількість палива яке можна придбати на мінімалку там і тут, а емігрант натомість від крон віднімає гривні і щось отримує Упал и качаюсь
Посилання на айфон з твого богу це галімий популізм. Я ж тобі вже запропонував перейти на сяомі і порівнювати ціни по цьому виробнику.
А що, в чехії не має власників продукції епл? Чи є? Якщо є то як же вони бідолашні її придбали?
Емігрант скільки компаній постачають електроенергію та тепло в Празі і скільки (одна) в Києві?
Як формується ціна на ел енергію там і тут?
І ще раз.
Ціна палива 1.10 євро. Ок. Мінімалка 11000 крон. Відповідно до сайту kurs com ua це 421.63 євро. Проти 100 євро. 421/1.1=382.7 літра палива
У нас. Беру дт по 18 грн
3200/18=177.7
Ну як? Упал и качаюсь


Емігранте
Ось стаття де детально розписані зп та витрати з них на комуналку в різних країнах
Раджу ознайомитись
http://m.gordonua.com/news/society/v-ger...76842.html
І так, айфони вони теж купують, ще й черги за новим займають заздалегідь Hello!
(Востаннє це повідомлення було змінене: 17-09-2017 07:39 LUPUS.)
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
тавровед Немає
Любитель почитать
****

Повідомлень: 1 304
Приєднався: Jan 2010
Днепровщина. IFD
фаба 1.2 BME класик
Повідомлення: #8
17-09-2017 08:55 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

С корешем созванивался , он сейчас в Гданьске. Говорит на распродаже классные джинсики прикупил за 25 злотых, 25, Карл!! Свинина 10-15 злотых Недоумение В Польше уже больше года, говорит как страшно и больно смотреть на Украину со стороны-богатая ресурсами, жиреющими олигархами и с нищим народом Плач до соплей Просчитал: работая на стройке, за 1 год купит участок в 30 км от Гданьска и ещё за 3 построит себе коттедж. А у нас 85 квадратов крыши перекрыть от 60 000 грн -почти годовая моя зарплата Hello!

Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
LUPUS Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 4 064
Приєднався: Oct 2008

Повідомлення: #9
17-09-2017 09:13 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

(17-09-2017 08:55)тавровед :  С корешем созванивался , он сейчас в Гданьске. Говорит на распродаже классные джинсики прикупил за 25 злотых, 25, Карл!! Свинина 10-15 злотых Недоумение В Польше уже больше года, говорит как страшно и больно смотреть на Украину со стороны-богатая ресурсами, жиреющими олигархами и с нищим народом Плач до соплей Просчитал: работая на стройке, за 1 год купит участок в 30 км от Гданьска и ещё за 3 построит себе коттедж. А у нас 85 квадратов крыши перекрыть от 60 000 грн -почти годовая моя зарплата Hello!

Емігранту не кажіть цього Упал и качаюсь
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Nemo78 Далеко
УКРАЇНЕЦЬ
*****

Повідомлень: 3 648
Приєднався: Sep 2008

2,8 TDi
Повідомлення: #10
17-09-2017 09:27 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

(17-09-2017 09:13)LUPUS :  
(17-09-2017 08:55)тавровед :  С корешем созванивался , он сейчас в Гданьске. Говорит на распродаже классные джинсики прикупил за 25 злотых, 25, Карл!! Свинина 10-15 злотых Недоумение В Польше уже больше года, говорит как страшно и больно смотреть на Украину со стороны-богатая ресурсами, жиреющими олигархами и с нищим народом Плач до соплей Просчитал: работая на стройке, за 1 год купит участок в 30 км от Гданьска и ещё за 3 построит себе коттедж. А у нас 85 квадратов крыши перекрыть от 60 000 грн -почти годовая моя зарплата Hello!

Емігранту не кажіть цього Упал и качаюсь

Так он в чому різниця між Інтернет виданнями з статистичним даними.
І реальним життям.

25%
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Відповісти 


Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 1