Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Тема закрита 
Энергосберегающие плёнки на окна
Автор Повідомлення
Porter Немає
Інженегр
*****

Повідомлень: 2 205
Приєднався: Oct 2010
Львів
Oсtavia Tour 1.6i BFQ 2008
Повідомлення: #31
24-01-2018 18:55 RE: Энергосберегающие плёнки на окна

YARI Можна фото, як воно поклеєне виглядає? Загальний план і десь у куті місце поклейки крупним планом. Дякую.
Маю пару матових вікон, ВТЧ глухих. Думаю їх таки махнути плівкою.
(Востаннє це повідомлення було змінене: 24-01-2018 18:56 Porter.)
Шукати всі повідомлення учасника
SOA Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 3 880
Приєднався: Apr 2008
Киев,р-он Харьковский
Фабия, Авео (были), Ford Fusion
Повідомлення: #32
24-01-2018 19:34 RE: Энергосберегающие плёнки на окна

YARI Какой там скотч ? Типа 3М прозрачный, тонкий?
Шукати всі повідомлення учасника
YARI Немає
Писатель
***

Повідомлень: 468
Приєднався: Apr 2011
Львів
1.6MPI
Повідомлення: #33
24-01-2018 20:11 RE: Энергосберегающие плёнки на окна

Скотч звичайний прозорий ... напевно канцелярський, який був вдома-він клеється на раму .
Фото завтра спробую зробити...
(Востаннє це повідомлення було змінене: 24-01-2018 20:11 YARI.)
Шукати всі повідомлення учасника
Porter Немає
Інженегр
*****

Повідомлень: 2 205
Приєднався: Oct 2010
Львів
Oсtavia Tour 1.6i BFQ 2008
Повідомлення: #34
24-01-2018 20:29 RE: Энергосберегающие плёнки на окна

Канцелярського, ще й при перепаді температури - вологості на довго не вистачить Sad
Шукати всі повідомлення учасника
Лёха Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 3 940
Приєднався: Oct 2006
Киев
Octavia A5 FL1.6MPI Combi (CHGA+ГБО)
Повідомлення: #35
24-01-2018 21:26 RE: Энергосберегающие плёнки на окна

(24-01-2018 16:58)SergM :  Див. вище: саме тепло – це виключно випромінення.
че-то пропустил это перл... Упал и качаюсьУпал и качаюсьУпал и качаюсь
даже комментировать не буду...

Арфография... эта как канг-фу. Настаящие мастира ею биз надабнасти ни пользуюцца!!!©
Шукати всі повідомлення учасника
otarnavsky Немає
Газовик
***

Повідомлень: 434
Приєднався: Jan 2009
Львів
octavia tour 1.6 BFQ ГБО
Повідомлення: #36
25-01-2018 09:10 RE: Энергосберегающие плёнки на окна

Брав тут - http://ekosun.at.ua/index/uteplenie_okon/0-4 (не реклама)
Клеїв з внутрішньої сторони.

[Зображення: ab80484.gif]
интересное
Шукати всі повідомлення учасника
Игорь 28 Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 120
Приєднався: Feb 2013
Киев
Toyota Camry
Повідомлення: #37
25-01-2018 10:20 RE: Энергосберегающие плёнки на окна

(25-01-2018 09:10)otarnavsky :  Брав тут - http://ekosun.at.ua/index/uteplenie_okon/0-4 (не реклама)
Клеїв з внутрішньої сторони.

и есть результат?
Шукати всі повідомлення учасника
otarnavsky Немає
Газовик
***

Повідомлень: 434
Приєднався: Jan 2009
Львів
octavia tour 1.6 BFQ ГБО
Повідомлення: #38
25-01-2018 10:35 RE: Энергосберегающие плёнки на окна

Є. Але от який.. - це треба все заміряти чітко.Тобто брати ізольовану кімнату, однакову зовнішню та внутрішню температуру та засікати час, коли температура впаде на 0,1 град.
Робив все в комплексі - ставив термостат з управлінням через смарт, інфрачервоні панелі та трьохзонний електрооблік електроенергії. Тому чітко сказати не можу.
Фактично, щоб чітко побачити ефект, на мою думку треба дуже чутливим тепловізором при великому перепаді зовнішньої та внутрішньої температур з вулиці заміряти тепловтрати.

[Зображення: ab80484.gif]
интересное
Шукати всі повідомлення учасника
SergM Немає
------------
*****

Повідомлень: 5 677
Приєднався: Jan 2006

Повідомлення: #39
25-01-2018 13:07 RE: Энергосберегающие плёнки на окна

Може я почую нарешті які такі маленькі звірятка відбирають тепло і передають його по речовині? Чи буває тепло без випромінення? Що взагалі таке тепло?

І також бажаю почути чому та сама пориста речовина буде помітно гірше передавати тепло. І звичайно спростування того, що тепло у речовинах не передається випроміненням.

Лёха :так може ви наведете цитати до своєї теорії? чи як??
я правильно вас зрозумів - тепло передаеться виключно випроміненням? теплопровідності як такої немеє то все виромінення та перевипромінення на молекулярному рівні?
Це не цитати і не моя теорія. Просто є загальні речі (спрощені), а є суть.

Лёха :нагадаю, на мою тезу, що через вікно втрачається тепло 3-ма шляхами (випромінення, теплопровідність та конвекція) отримав від вас якесь незрозуміле ги-ги і до поки що жодного вагомого спростування...
Я от задумався, якщо тепло передається виключно вироміненням, то вже треба клеїти ту плівку і на стіни... на біса той пенопласт....Добыча мыслей
Просто люди не задумуються про наявність середовища у вигляді повітря – воно краще пропускає випромінення ніж перевипромінює його. Випромінення у чистому вигляді буде лише у абсолютному вакуумі.

Так само не задумуються про наступний крок пояснення явища теплопровідності – це перевипромінення тепла атомами та молекулами речовини.

А саме головне – моє "Ги" стосувалося іншого, якщо Ви здатні читати написане.

Ну і тепловізор, який наочно показує втрати тепла є звичайною ІЧ камерою... І чомусь там де втрат менше, ІЧ випромінення так само менше, бо тепло туди не дійшло.

Лёха :до речі, ваши міркування про призначення прошарків у склопакетах геть не вірні...
– Зараз буде ще одне "Ги": Виявляється якщо зробити склопакет товщим, то він чомусь стане краще передавати тепло і втрати збільшаться... – Є оптимальна відстань, що дорівнює балансу теплоізоляційних властивостей від товщини повітряного проміжка і втрат внаслідок конвекції у ньому.

А розумні люди, які в курсі фізики, одразу зметикували, що двокамерний краще робити так щоби точка роси була всередині середнього скла + покращення звукоізоляції.

Лёха :про склопакети з дбну

4-10-4 = 0,29
4-10-4К = 0,49
4-10-4і = 0,57
4-10-4-10-4 = 0,47

як бачимо, додаткова камера додає майже стількіж як и напилення.... дивно? вона же не стримує виромінення на відмінність від напилення...
– Ой... А не дивно що сумарна товщина збільшилася? А не дивно, що, як би там не було, кожна поверхня скла щось відбиває? А ще не дивно що коли одне пропускає 0,8, то два послідовно пропускають 0,64, а три – 0,512?

Лёха :так я хотів би почути, чому повітря завадило випроміненню вашої долоні нагріти метал так же єфективно як і при контакті?...
– Так само як і вогнище на іншому березі річки Вас не зігріє. – Усе питання у ефективності – випромінення, поглинання, теплоємності. Коли ви берете щось у руки, атоми безпосередньо не контактують, але наближення молекулярних масштабів дозволяє передавати тепло ефективніше.

Лёха :а, припустимо, інфрочервоному нагрівачу, воно не завадить.. (потужності вашої долоні достатньо, бо вона ж нагріла його контактним методом..)
Ви взагалі уявляєте різницю у потужності випромінювання? Facepalm
+ Нагрівач зроблено саме для своєї мети.

За шулерський прийом "потужності вашої долоні достатньо, бо вона ж нагріла його контактним методом" ставлю "5", як і за троллінг...
Шукати всі повідомлення учасника
Лёха Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 3 940
Приєднався: Oct 2006
Киев
Octavia A5 FL1.6MPI Combi (CHGA+ГБО)
Повідомлення: #40
25-01-2018 13:43 RE: Энергосберегающие плёнки на окна

(25-01-2018 13:07)SergM :  Може я почую нарешті які такі маленькі звірятка відбирають тепло і передають його по речовині? Чи буває тепло без випромінення? Що взагалі таке тепло?
І також бажаю почути чому та сама пориста речовина буде помітно гірше передавати тепло. І звичайно спростування того, що тепло у речовинах не передається випроміненням.
Лёха :так може ви наведете цитати до своєї теорії? чи як??
я правильно вас зрозумів - тепло передаеться виключно випроміненням? теплопровідності як такої немеє то все виромінення та перевипромінення на молекулярному рівні?
Це не цитати і не моя теорія. Просто є згальні речі (спрощені), а є суть.
Ок.. Услышите...
1. Тепло это энергия!!!! энергия движения молекул...
2. Тепло без излучения? - не корректный вопрос, еще раз тепло это энергия!! излучение это один из видов его передачи...
3. маленьких зверят зовут молекулами...
4.
Цитата: Молекулы в более нагретых частях тела движутся быстрее и передают энергию посредством столкновений медленным частицам в более холодных частях тела.
5. пористая структура хуже проводит тепло потому что молекулы дальше друг от друга и хуже взаимодействуют между собой..
6. я никогда не отрицал излучение, но говорил, что есть еще и теплопроводность..

Я тоже много чего хочу услышать... Обычно "суть" можно прочитать в других источниках - приведите их пожалуйста.. т.к. я неоднократно приводил вам цитати про "згальні речі"...


(24-01-2018 16:58)SergM :  Див. вище: саме тепло – це виключно випромінення.
это тоже "суть".. ??? можете привести цитату?


(25-01-2018 13:07)SergM :  Так само не задумуються про наступний крок пояснення явища теплопровідності – це перевипромінення тепла атомами та молекулами речовини.
так помогите задуматься... приведите цитату...


(25-01-2018 13:07)SergM :  
Лёха :до речі, ваши міркування про призначення прошарків у склопакетах геть не вірні...
– Зараз буде ще одне "Ги": Виявляється якщо зробити склопакет товщим, то він чомусь стане краще передавати тепло і втрати збільшаться... – Є оптимальна відстань, що дорівнює балансу теплоізоляційних властивостей від товщини повітряного проміжка і втрат внаслідок конвекції у ньому.
А розумні люди, які в курсі фізики, одразу зметикували, що двокамерний краще робити так щоби точка роси була всередині середнього скла + покращення звукоізоляції.
Facepalm
ну давайте поГыкаем...
4-8-4 = 0,28
4-10-4=0,29
4-12-4=0,32
4-16-4=0,32
как видно, чем тольще стеклопакет, тем больше коэф. сопротивления теплопроводности.. и тем меньше!!! потери тепла...
как Гыкается?...


(25-01-2018 13:07)SergM :  – Так само як і вогнище на іншому березі річки Вас не зігріє. – Усе питання у ефективності – випромінення,
а может в диапазоне дело...
а солнышко нагреет? оно однако дальше, чем "через речку"
так может напыления то разные? не?...


(25-01-2018 13:07)SergM :  
Лёха :а, припустимо, інфрочервоному нагрівачу, воно не завадить.. (потужності вашої долоні достатньо, бо вона ж нагріла його контактним методом..)
Ви взагалі уявляєте різницю у потужності випромінювання? Facepalm
+ Нагрівач зроблено саме для своєї мети.
За шулерський прийом "потужності вашої долоні достатньо, бо вона ж нагріла його контактним методом" ставлю "5", як і за троллінг...
неее... это не шуллерский...
ведь вы писали:
(22-01-2018 11:41)SergM :  Тепло = інфрачервоний спектр...
и если нет контактной телпопередачи, то все идет излучением и инфракрасному излучению воздух помешать был не должен.. ведь он не помешал инфрокрасному обогревателю.. для чистоты эксперимента вес метала нагреваемого "УФО" будет больше во столько же раз, во сколько больше его мощность... WinkTongue
кстати, а вы знаете сколько тепла выделяет средний человек... Wink...


Ладно надоело трактаты строчить...
Присоединюсь к 'OSA65
(24-01-2018 18:14)OSA65 :  Боже, який Ви вумний.

Арфография... эта как канг-фу. Настаящие мастира ею биз надабнасти ни пользуюцца!!!©
(Востаннє це повідомлення було змінене: 25-01-2018 14:47 Лёха.)
Шукати всі повідомлення учасника
Тема закрита 


Можливо схожі теми...
Тема: Автор Відповідей: Переглядів: Останнє
  Металопластиковые окна. $elezen 339 67 274 14-08-2020 21:09
Останнє: Dimon325
  Окна в Киеве CiCeron 2 890 21-10-2016 09:18
Останнє: CiCeron
  Отливы на окна Kosmos 20 3 628 14-04-2016 12:52
Останнє: Таня
  Решётки на окна. Кто занимается? Vlad1358 25 6 011 20-02-2013 08:18
Останнє: Oleksii Pinchuk
  Энергосберегающие лампы Borisovitch 79 24 938 20-03-2012 16:24
Останнє: serviks
  Пластиковые окна - профилактика uahero 21 8 478 09-11-2009 23:45
Останнє: Consta
  И снова про окна - покраска DerWisch 9 6 165 28-06-2007 09:38
Останнє: Slav
  окна на дачу DerWisch 3 2 204 12-04-2007 13:11
Останнє: DerWisch
  Откосы на окна. Срочно разыскиваются специалисты. radio 6 4 414 11-09-2006 07:49
Останнє: Karagh

Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 1