Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Тема закрита 
Любителі пошуку металодетектором, копачі
Автор Повідомлення
Валер"ян Немає
Ученик
*

Повідомлень: 6
Приєднався: Jan 2017
Миколаїв
фабия 1,4
Повідомлення: #21
26-02-2018 15:49 RE: Любителі пошуку металодетектором, копачі

(26-02-2018 14:18)Salim :  Мушу з вами не погодитись. Перший раз вийшов на город у тещі. Провів там 2 дні... .Як результат - 2 царські монети, 4 совєти (2 ранніх), одна наша, мідна печатка і брошка царського періоду. Печатку і брошку вже продав.


З чого ви таке взяли? У Мінелаба найкраща дискимінація, саме його я взяв по рекомендаціям знайомих які вже давно працюють з цим приладом. Не знаю правда як там справи у простіших моделей...
На закритих масках працював досить вдало там де багато шмурдяку. Спершу ходив на режимі "всі метали", задовбався копати шмурдяк - поставив маску - пішли монети. Так можливо я щось пропустив, але завжди треба оцінювати результат по часу і кількості корисних цілей.

До речі саме в інструкції до приладу написано починати з тих місць де живете))

Ваши результаты только это подтверждают,у тещи на огороде ну никак не может быть всего две царских и четыре советских монеты.Там вагон всякого цветного и в том числе монет,пусть советских но монет.Е-Трак много пропускает из-за своей тупости и медлительности,и до одного места та его найкраща дискриминация.Главная задача металлоискателя-это отличить цветное от черного,все.Монета,которая лежит плашмя-это будет один сигнал и цифры,монета под углом-уже другой звук и цифры,на ребре-опять же-это будут и цифры и показания другие.Золотое кольцо плашмя будет пищать как свинец,на ребре как фольга и тд. Так что его дискриминация и даром не нужна.И зачем Вам Е-Трак? Этот прибор для минерализованных грунтов,такие как у меня,больше таких нет в Украине.
Шукати всі повідомлення учасника
Владимир_ Немає
Воффка
*****

Повідомлень: 2 608
Приєднався: Jun 2013
АТ
Octavia А5 FL 2,0 TDI-CR DSG-6
Повідомлення: #22
26-02-2018 15:55 RE: Любителі пошуку металодетектором, копачі

(26-02-2018 14:45)alpinist :  
(26-02-2018 14:30)Владимир_ :  А шо таке " бухаріі" ? Embarassed
Ех, музчина, в вашем возрастє і нє знать? Вот к чему пріводіт отрив от коллєктіва
Єслішо по тєме - коп по ПМВ...5 лєт...

Клюнув. Сработало. Так і думав шо не пройдеш мімо Mr. Green.
Дякую всім за просвєтлєніє про бухарііSmile
Шукати всі повідомлення учасника
Salim Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 187
Приєднався: Mar 2017
Ірпінь
Octavia A7 2.0 TDI
Повідомлення: #23
26-02-2018 15:55 RE: Любителі пошуку металодетектором, копачі

(26-02-2018 15:39)Андрейка :  
(26-02-2018 15:24)Salim :  Мені по війні копати стрьомно...можна налізти на якусь фігню...
Вы же не можете знать что лежит в земле, может банка из под тушенки или упаковка с презерватива(такое тоже бывает, прибор на фольгу срабатывает). А на глубине 30-40 см может лежать все что угодно.

Так, але коли свідомо копаєш по війні то шанси викопать якусь фігню значно зростають.
Шукати всі повідомлення учасника
ser111 Немає
Писатель
***

Повідомлень: 255
Приєднався: Apr 2014
Львів
Skoda Octavia A5 FL Combi 1.6 TDI, Honda CR-V 2.2D
Повідомлення: #24
26-02-2018 15:56 RE: Любителі пошуку металодетектором, копачі

з приборів мені дуже сподобався марс вікінг. жалію що продав...
Шукати всі повідомлення учасника
Валер"ян Немає
Ученик
*

Повідомлень: 6
Приєднався: Jan 2017
Миколаїв
фабия 1,4
Повідомлення: #25
26-02-2018 16:02 RE: Любителі пошуку металодетектором, копачі

(26-02-2018 15:56)ser111 :  з приборів мені дуже сподобався марс вікінг. жалію що продав...

Зараз який?
Шукати всі повідомлення учасника
ser111 Немає
Писатель
***

Повідомлень: 255
Приєднався: Apr 2014
Львів
Skoda Octavia A5 FL Combi 1.6 TDI, Honda CR-V 2.2D
Повідомлення: #26
26-02-2018 16:07 RE: Любителі пошуку металодетектором, копачі

терра 705 + марс тайгер + нел снейк
Шукати всі повідомлення учасника
Salim Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 187
Приєднався: Mar 2017
Ірпінь
Octavia A7 2.0 TDI
Повідомлення: #27
26-02-2018 16:08 RE: Любителі пошуку металодетектором, копачі

(26-02-2018 15:49)Валер"ян :  
(26-02-2018 14:18)Salim :  Мушу з вами не погодитись. Перший раз вийшов на город у тещі. Провів там 2 дні... .Як результат - 2 царські монети, 4 совєти (2 ранніх), одна наша, мідна печатка і брошка царського періоду. Печатку і брошку вже продав.


З чого ви таке взяли? У Мінелаба найкраща дискимінація, саме його я взяв по рекомендаціям знайомих які вже давно працюють з цим приладом. Не знаю правда як там справи у простіших моделей...
На закритих масках працював досить вдало там де багато шмурдяку. Спершу ходив на режимі "всі метали", задовбався копати шмурдяк - поставив маску - пішли монети. Так можливо я щось пропустив, але завжди треба оцінювати результат по часу і кількості корисних цілей.

До речі саме в інструкції до приладу написано починати з тих місць де живете))

Ваши результаты только это подтверждают,у тещи на огороде ну никак не может быть всего две царских и четыре советских монеты.Там вагон всякого цветного и в том числе монет,пусть советских но монет.Е-Трак много пропускает из-за своей тупости и медлительности,и до одного места та его найкраща дискриминация.Главная задача металлоискателя-это отличить цветное от черного,все.Монета,которая лежит плашмя-это будет один сигнал и цифры,монета под углом-уже другой звук и цифры,на ребре-опять же-это будут и цифры и показания другие.Золотое кольцо плашмя будет пищать как свинец,на ребре как фольга и тд. Так что его дискриминация и даром не нужна.И зачем Вам Е-Трак? Этот прибор для минерализованных грунтов,такие как у меня,больше таких нет в Украине.

Зразу видно що ви нічого не знаєте про етрак...Не хочу з вами спорити, але скажу одне - літератури прочитав достатньо, по тому ж етраку. Функціонал етрака дозволяє пристосовуватися до будь-яких умов і грунтів. Можна так само бігати з ним як і з аською - ставите "швидка реакція", "неглибокі цілі", "металомусор - мало" і буде вам аська.
Є знайомий з Києва, копає з 2008 року, етрак продав - поюзав інші, повернувся до етрак. Зараз знову продав - взяв СTX3030 (більш продвинута версія).
Тут же головна фішка - багаточастотність, стабільність роботи і індуктивність, якої у вас немає. У вас прилад визначає метал тільки за провідністю. А в мене крім провідності ще є індуктивність і є графік де ці 2 параметри поєднуються, тож я можу більш точно визначити який саме метал і приблизні розміри обєкта.


Хто вам сказав що я на городі не копав шмурдяка?) Викопав достатньо - мідні осколки, обломки ложок і вилок і т.д., ті ж самі кришки. Коли зрозумів що так буде довго - поставив маску і діло пішло швидше і продуктивніше.
(Востаннє це повідомлення було змінене: 26-02-2018 16:17 Salim.)
Шукати всі повідомлення учасника
Vov4ik54 Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 65
Приєднався: Oct 2015

VW Golf 6 Plus 1.4TSI
Повідомлення: #28
26-02-2018 16:17 RE: Любителі пошуку металодетектором, копачі

Тоже есть прибор (Гарретт 300i) + поинтер

Первый выход и баклажан не стреляный))) за Бояркой лес(боевой вроде)
Обратно прикопал и все.

А так да - нужно время на это хобби.
Шукати всі повідомлення учасника
Salim Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 187
Приєднався: Mar 2017
Ірпінь
Octavia A7 2.0 TDI
Повідомлення: #29
26-02-2018 16:28 RE: Любителі пошуку металодетектором, копачі

Викладу книжку про пошук - стосується більше етрак, але основні прийоми можна використати і на всіх інших приладах. Скажу від себе - прочитав до першого виходу, багато чого взяв і зрозумів.

Пошук
Шукати всі повідомлення учасника
Валер"ян Немає
Ученик
*

Повідомлень: 6
Приєднався: Jan 2017
Миколаїв
фабия 1,4
Повідомлення: #30
26-02-2018 18:05 RE: Любителі пошуку металодетектором, копачі

(26-02-2018 16:08)Salim :  
(26-02-2018 15:49)Валер"ян :  
(26-02-2018 14:18)Salim :  Мушу з вами не погодитись. Перший раз вийшов на город у тещі. Провів там 2 дні... .Як результат - 2 царські монети, 4 совєти (2 ранніх), одна наша, мідна печатка і брошка царського періоду. Печатку і брошку вже продав.


З чого ви таке взяли? У Мінелаба найкраща дискимінація, саме його я взяв по рекомендаціям знайомих які вже давно працюють з цим приладом. Не знаю правда як там справи у простіших моделей...
На закритих масках працював досить вдало там де багато шмурдяку. Спершу ходив на режимі "всі метали", задовбався копати шмурдяк - поставив маску - пішли монети. Так можливо я щось пропустив, але завжди треба оцінювати результат по часу і кількості корисних цілей.

До речі саме в інструкції до приладу написано починати з тих місць де живете))

Ваши результаты только это подтверждают,у тещи на огороде ну никак не может быть всего две царских и четыре советских монеты.Там вагон всякого цветного и в том числе монет,пусть советских но монет.Е-Трак много пропускает из-за своей тупости и медлительности,и до одного места та его найкраща дискриминация.Главная задача металлоискателя-это отличить цветное от черного,все.Монета,которая лежит плашмя-это будет один сигнал и цифры,монета под углом-уже другой звук и цифры,на ребре-опять же-это будут и цифры и показания другие.Золотое кольцо плашмя будет пищать как свинец,на ребре как фольга и тд. Так что его дискриминация и даром не нужна.И зачем Вам Е-Трак? Этот прибор для минерализованных грунтов,такие как у меня,больше таких нет в Украине.

Зразу видно що ви нічого не знаєте про етрак...Не хочу з вами спорити, але скажу одне - літератури прочитав достатньо, по тому ж етраку. Функціонал етрака дозволяє пристосовуватися до будь-яких умов і грунтів. Можна так само бігати з ним як і з аською - ставите "швидка реакція", "неглибокі цілі", "металомусор - мало" і буде вам аська.
Є знайомий з Києва, копає з 2008 року, етрак продав - поюзав інші, повернувся до етрак. Зараз знову продав - взяв СTX3030 (більш продвинута версія).
Тут же головна фішка - багаточастотність, стабільність роботи і індуктивність, якої у вас немає. У вас прилад визначає метал тільки за провідністю. А в мене крім провідності ще є індуктивність і є графік де ці 2 параметри поєднуються, тож я можу більш точно визначити який саме метал і приблизні розміри обєкта.


Хто вам сказав що я на городі не копав шмурдяка?) Викопав достатньо - мідні осколки, обломки ложок і вилок і т.д., ті ж самі кришки. Коли зрозумів що так буде довго - поставив маску і діло пішло швидше і продуктивніше.

Про Трак знаю все,было аж 4 штуки в разное время.На индуктивности и проводимости разные озвучки,на проводимости монеты пищат высоким тоном,железо низким,на индуктивности наоборот ,но на индуктивности мелочь лучше ловит,если у Вас русскоязычная версия то там перепутаны эти опции местами,катины пятаки не берет,чтоб брал нужно включить опцию "грунт сложный",многочастотности там и близко нет,там всего две частоты,низкая порядка 5кГц и высокая 16кГц и на разных каналах отстройки от помет они повышаются (частоты привел примерно,давно мерял) А у меня как раз таки прибор аж трехчастотный (одновременно),с ручным управлением и автоматическим,есть доступ к балансу грунта,можно его увести в + или - ,можно замок поставить,можно в автомате ходить,можно на трех частотах ходить,а можно одну включить,есть доступ к управлению фильтрами,можно высокий поставить и ходить комфортно или низкий и выслушивать глубокие цели,скорость восстановления,подача тока на катушку,две чуствительности (ол метал и дискрим) и еще куча всего есть,чего нет и близко в Траке. А бегать с Траком по полю не получится,он во вспашке слепой стает из-за автоматического баланса грунта,верх вспушен,а низ твердый и он начинает тупить,да и тяжелый он для беготни.для беготни по полю есть другие приборы,легкие и с быстрым откликом от цели,и швидка реакція не сильно Траку и помогает,он тормозит и с ней,он свои достоинства проявляет только на сильной минерализации,в других случаях он проигрывает дешевым одночастотникам
(Востаннє це повідомлення було змінене: 26-02-2018 18:08 Валер"ян.)
Шукати всі повідомлення учасника
Тема закрита 


Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 1