Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Тема закрита 
Допоможіть з вибором авто: Fabia / Roomster / Ibiza
Автор Повідомлення
Ulisss Немає
сомелье всея Донецк
*****

Повідомлень: 9 775
Приєднався: Apr 2008
Луцьк
Polo 1,2 TDi
Повідомлення: #21
20-04-2018 13:39 RE: Допоможіть з вибором авто: Fabia / Roomster / Ibiza

(20-04-2018 09:57)Evgen_88 :  А в чому проблема потім продати Румстер?
В том же, что и купить его. Посмотрите, сколько их бегает по дорогам? В объемах продаж Шкоды Румстер, если процента 3-5 занимал, то хорошо.
Я продавал Румстер в 2015, знаю
Шукати всі повідомлення учасника
Romatr Немає
Писатель
***

Повідомлень: 293
Приєднався: Jul 2017
Дніпро
Skoda Fabia 2 1.4 (2012)
Повідомлення: #22
21-04-2018 19:03 RE: Допоможіть з вибором авто: Fabia / Roomster / Ibiza

Цитата:2. Мотор 1,4 бенз - найнадійніший та безпроблемний (при умові газу)? 1,6л бенз взагалі потрібно стороної обходити?
Автор если под газ то однозначно лучше ищите 1.6, а то если нагрузите фабию универсал с 1.4 на газу, то тяжковато ей будет..

Псс: по себе скажу что при пробеге около 10 тыс км в год не вижу смысла ставить газ на фабию с мотором на 1.4, она потребляет в городе около 6л летом и 6,5-7л зимой. Трасса в среднем 5-5,5л в зависимости от загруженности салона и дорог, увы в нашей стране они тоже имеют место быть в расходе топлива...
(Востаннє це повідомлення було змінене: 21-04-2018 19:04 Romatr.)
Шукати всі повідомлення учасника
juristkostya Немає
Классик
****

Повідомлень: 1 087
Приєднався: May 2012
Харьков
Повідомлення: #23
21-04-2018 20:52 RE: Допоможіть з вибором авто: Fabia / Roomster / Ibiza

Цитата: фабию с мотором на 1.4, она потребляет в городе около 6л летом и 6,5-7л зимой.
это у вас очень "лояльный" городской цикл. Запросто может быть и 10.

С уважением,
Константин https://pentaxphotogallery.com/artist-ga...d=20167028
Шукати всі повідомлення учасника
Evgen_88 Немає
Ученик
*

Повідомлень: 8
Приєднався: Apr 2018

Повідомлення: #24
23-04-2018 08:46 RE: Допоможіть з вибором авто: Fabia / Roomster / Ibiza

(21-04-2018 19:03)Romatr :  [quote]2. Мотор 1,4 бенз - найнадійніший та безпроблемний (при умові газу)? 1,6л бенз взагалі потрібно стороної обходити?
Автор если под газ то однозначно лучше ищите 1.6,

Читав, що мотор 1,6 проблемний (стук на холостих) + в 1.6 цеп замість ремня. Я сам стороннік більш потужного двигуна, але не хочеться брати завідомо проблемний двигун.
Шукати всі повідомлення учасника
Schnauzer Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 126
Приєднався: Mar 2017
Черкаси
Skoda Roomster 2011 1.4 LPG
Повідомлення: #25
23-04-2018 09:19 RE: Допоможіть з вибором авто: Fabia / Roomster / Ibiza

(20-04-2018 13:39)Ulisss :  
(20-04-2018 09:57)Evgen_88 :  А в чому проблема потім продати Румстер?
В том же, что и купить его. Посмотрите, сколько их бегает по дорогам? В объемах продаж Шкоды Румстер, если процента 3-5 занимал, то хорошо.
Я продавал Румстер в 2015, знаю

В прошлом году купил, Рум 1.4 - тоже думал на год-два, сейчас посмотрел рынок понимаю что для моих запросов лучше авто нет, продавать его в ближайшие годы не думаю. А по продаже, то 90% уверен что уйдет знакомым - авто бережется, делается после предыдущего владельца на совесть, ну думаю что будут проблемы с продажей.
Хотя если рассмотреть срочную продажу то с Вами согласен, многие при покупке говорили неликвид, не связывайся - купил, ничуть не жалею


(17-04-2018 13:52)Evgen_88 :  Моя повага всім форумчанам.

Потрібна допомога у виборі авто з бюджетом 7 - 8 тис. $. Так як ніколи не мав справи з Skoda, надіюся, тут мені допоможуть.

Розглядаю 3 варіанти:
1. Skoda Fabia Combi
2. Skoda Roomster
3. Seat Ibaza ST

По моторчику хочу 1,4 бенз з подальшим газом, механіка, рік - від 2012р.
Одним словом - універсальне сімейне авто, максимально економне (як по паливу так і по експлуатації) та безпроблемне (динамікою готовий пожертвувати :crySmile, яке буде радувати ще років 5-7 а може й більше (.

Отже, до вас питання:
1. Якщо я правильно вивчив матчасть, то всі 3 авто - однакові по начинці? Різниця у зовнішньому вигляді та салон?
2. Мотор 1,4 бенз - найнадійніший та безпроблемний (при умові газу)? 1,6л бенз взагалі потрібно стороної обходити?
3. На скільки реально знайти авто в хорошому стані в Україні? Шукаю вже 2-й місяць, одне розчарування... Вже приходили думки про пригон з Європи, але не розумію,де вигода: на сайтах (mobile.de, автоскаут тощо) ціна майже аналогічна нашій + ще розмитнення, інші витрати.

Буду всім вдячним, хто поділиться своєю думкою щодо авто і можливо порадить варіант, як купити "живе" авто за адекватні кошти.

З приводу Вашого питання, їздив на всіх 3-х авто, можу трохи про них описати, напишу плюси кожної, бо у них одна платформа - болячки теж однакові.

Фабія
+ більший вибір авто
+ дешевше Румстера,
+ простіше перепродати
+ в універсалі трохи більший чим у Рума багажник, але не такий зручний, якщо авто для сім'ї більше двох осіб, то хеч би не розглядав - місця буде мало, а якщо там ще поселиться запаска, то однозначно треба викреслювати хетч.

Ібіза
+ спортивніший характер і посадка в салоні (за кермом хочется завжди навалювати:driveSmile, хоча з 1.4 навряд вийдеEmbarassed
+ багатша комплектація
+ класний зовнішній вигляд (хоча якщо знову ж таки сім'я, то універсал зовні мені не подобается, і салон як на мене в цьому кузові не дуже зручний)

Румстер
+ Задні дискові гальма
+ більший розмір штатних коліс
+ Більша колісна база
+ Крісла трансформери (мегазручна штука - і рідкість в цьому класі)
+ задня підвіска, "вічна" балка, як на Турі
+ АБС, ЕПС і ще купа усіляких систем (в Фабах це рідкість)
+ Дуже Зручний багажник

По моторах:
1.2 - катав для міста норм, часте треба сильно крутити, але приемно, немає овочевих відчуттів, але трасса точно не його.
1.4 - газується без проблем, приємний в єксплуатації, для міста часто вистачає, але ж якщо б була можливість вибору, зараз брав би мабуть 1.6. На трасі слабуватий + газ дає свое (менше потужність і більше вага авто кіллограмів на 80). Хоча все залежить від задач.
1.6 - про проблемність треба говорити з власниками, але я би, на нього, звернув би увагу в першу чергу. З мінусів знаю лиш що (дорожче комплект ГРМ з цепком, дорожче задні гальмівні диски через нестандартний розмір, та шумніше робота в порівнянні з 1.4 - знову ж через цепний ремінь.)

Удачі в виборі автоHello!


(21-04-2018 20:52)juristkostya :  
Цитата: фабию с мотором на 1.4, она потребляет в городе около 6л летом и 6,5-7л зимой.
это у вас очень "лояльный" городской цикл. Запросто может быть и 10.

+1Дружба
(Востаннє це повідомлення було змінене: 23-04-2018 09:42 Schnauzer.)
Шукати всі повідомлення учасника
Evgen_88 Немає
Ученик
*

Повідомлень: 8
Приєднався: Apr 2018

Повідомлення: #26
23-04-2018 11:34 RE: Допоможіть з вибором авто: Fabia / Roomster / Ibiza

Schauzer,

дякую за змістовку відповідь. Все більше думаю про Румстер... але найти норм варіант дійсно складно
Шукати всі повідомлення учасника
Schnauzer Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 126
Приєднався: Mar 2017
Черкаси
Skoda Roomster 2011 1.4 LPG
Повідомлення: #27
24-04-2018 08:40 RE: Допоможіть з вибором авто: Fabia / Roomster / Ibiza

(23-04-2018 11:34)Evgen_88 :  Schauzer,

дякую за змістовку відповідь. Все більше думаю про Румстер... але найти норм варіант дійсно складно

Hello!

Важко, але можна) Вдалого пошукуWink

Цікаво почути відгуки власників 1.2ТДІ(їх зараз багато з Европи везуть), 4-5л. на сотню підкупає)) - але 3 циліндриНедоумение
Шукати всі повідомлення учасника
juristkostya Немає
Классик
****

Повідомлень: 1 087
Приєднався: May 2012
Харьков
Повідомлення: #28
24-04-2018 09:06 RE: Допоможіть з вибором авто: Fabia / Roomster / Ibiza

Цитата:Румстер
+ Задні дискові гальма
+ більший розмір штатних коліс
+ Дуже Зручний багажник
1. что хорошего? в экслпуатации барабанные неприхотливее, а в плане эффективности торможения роль задних минимальна.
2. что хорошего? в реалиях наших "направлений" наращивать диаметр колёс однозначно лучше за счёт профиля резины, а не за счёт диаметра диска.
3. самый странный тезис. Все бытовые/дачные/отпускные грузы как правило очень не приспособлены к погрузке штабелями (т.е., друг на друга). Короткий и высокий багажник румстера удобен только для явно "кубических" грузов типа стиралки. Но это настолько неповседневная задача, что я бы её вообще не учитывал.

С уважением,
Константин https://pentaxphotogallery.com/artist-ga...d=20167028
Шукати всі повідомлення учасника
Schnauzer Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 126
Приєднався: Mar 2017
Черкаси
Skoda Roomster 2011 1.4 LPG
Повідомлення: #29
24-04-2018 10:42 RE: Допоможіть з вибором авто: Fabia / Roomster / Ibiza

(24-04-2018 09:06)juristkostya :  
Цитата:Румстер
+ Задні дискові гальма
+ більший розмір штатних коліс
+ Дуже Зручний багажник
1. что хорошего? в экслпуатации барабанные неприхотливее, а в плане эффективности торможения роль задних минимальна.
2. что хорошего? в реалиях наших "направлений" наращивать диаметр колёс однозначно лучше за счёт профиля резины, а не за счёт диаметра диска.
3. самый странный тезис. Все бытовые/дачные/отпускные грузы как правило очень не приспособлены к погрузке штабелями (т.е., друг на друга). Короткий и высокий багажник румстера удобен только для явно "кубических" грузов типа стиралки. Но это настолько неповседневная задача, что я бы её вообще не учитывал.
1. Более эффективное торможение, меньше греются, проще обслуживать в случае чего, авто то будет не новое... Их роль значительно меньше чем передних, но иногда те метр-два при торможении могут быть решающими.
2. Тут на вкус и цвет как говорится...Но мне нравятся колеса большего диаметра - авто лучше разгоняется, выше управляемость, лучше тормозная динамика. Авто выше, что Румстеру совсем не лишнее, хотя этого можно достичь и увеличением профиля. Мне зимой 65-го профиля и летом 60-го за глаза хватает.
3. Это индивидуально - я описал свое субъективное мнение. Мне Рум удобнее из-за того что шире Фабы- имея там запаску, у меня влазит собака, велосипед, и рабочие коробки которые в Фабу не ставали. А это для меня самые повседневные грузы Smile

P.S.
Забыл указать еще один плюс, большие стекла на задних дверях + сиденья с возможность регулировки угла наклона спинки и движения назад-вперед самого кресла. Дети, как в принципе и собака это высоко оценили Прыгаю от радости
P.P.S
Больше топливный бак на 10л, что приятно в дальних путешествиях - залить недорогого украинского бенза))
(Востаннє це повідомлення було змінене: 24-04-2018 10:52 Schnauzer.)
Шукати всі повідомлення учасника
juristkostya Немає
Классик
****

Повідомлень: 1 087
Приєднався: May 2012
Харьков
Повідомлення: #30
24-04-2018 11:22 RE: Допоможіть з вибором авто: Fabia / Roomster / Ibiza

(24-04-2018 10:42)Schnauzer :  
(24-04-2018 09:06)juristkostya :  
Цитата:Румстер
+ Задні дискові гальма
+ більший розмір штатних коліс
+ Дуже Зручний багажник
1. что хорошего? в экслпуатации барабанные неприхотливее, а в плане эффективности торможения роль задних минимальна.
2. что хорошего? в реалиях наших "направлений" наращивать диаметр колёс однозначно лучше за счёт профиля резины, а не за счёт диаметра диска.
3. самый странный тезис. Все бытовые/дачные/отпускные грузы как правило очень не приспособлены к погрузке штабелями (т.е., друг на друга). Короткий и высокий багажник румстера удобен только для явно "кубических" грузов типа стиралки. Но это настолько неповседневная задача, что я бы её вообще не учитывал.
1. Более эффективное торможение, меньше греются, проще обслуживать в случае чего, авто то будет не новое... Их роль значительно меньше чем передних, но иногда те метр-два при торможении могут быть решающими.
2. Тут на вкус и цвет как говорится...Но мне нравятся колеса большего диаметра - авто лучше разгоняется, выше управляемость, лучше тормозная динамика. Авто выше, что Румстеру совсем не лишнее, хотя этого можно достичь и увеличением профиля. Мне зимой 65-го профиля и летом 60-го за глаза хватает.
3. Это индивидуально - я описал свое субъективное мнение. Мне Рум удобнее из-за того что шире Фабы- имея там запаску, у меня влазит собака, велосипед, и рабочие коробки которые в Фабу не ставали. А это для меня самые повседневные грузы Smile

P.S.
Забыл указать еще один плюс, большие стекла на задних дверях + сиденья с возможность регулировки угла наклона спинки и движения назад-вперед самого кресла. Дети, как в принципе и собака это высоко оценили Прыгаю от радости
P.P.S
Больше топливный бак на 10л, что приятно в дальних путешествиях - залить недорогого украинского бенза))

1. чем резче торможение - тем меньше роль задних тормозов, это же очевидно Smile
Вопрос об их перегреве обсуждать смешно, да и неприхотливость барабанных вне конкуренции.
2. Если с управляемостью можно согласиться (хотя для грузовика с высоким центром тяжести этот параметр никак не ключевой), то разгон и торможение с увеличением диаметра колёс могут только ухудшиться.
Точнее, торможение ещё может остаться без ухудшения - если в бОльшие колёсные диски впихнуть тормозные механизмы увеличенного размера.
Но динамика разгона уж точно ухудшается.
3. как я и говорил, для типичных бытовых грузов длинный низкий багажник удобнее короткого высокого.

С уважением,
Константин https://pentaxphotogallery.com/artist-ga...d=20167028
Шукати всі повідомлення учасника
Тема закрита 


Можливо схожі теми...
Тема: Автор Відповідей: Переглядів: Останнє
  Octavia A5 (рестайл) допоможіт з вибором SparrowUA 32 7 594 17-07-2019 19:55
Останнє: zhenya
  Допоможіть з вибором криши serik0500 0 1 234 14-02-2019 12:03
Останнє: serik0500
  допоможіть з вибором А5 універсал Мольфар 22 6 863 04-12-2017 11:43
Останнє: Deneshi
Question Tour VS Fabia combi, Ibiza combi, Roomster mal_ser 20 6 284 07-09-2017 13:27
Останнє: uds214
  Skoda Roomster vs Fabia vs inshi miniveni:) ChikiBum 53 12 785 06-06-2016 18:59
Останнє: ChikiBum
  Допоможіть з вибором Fabia mk 1 ymleg 11 3 466 08-09-2014 11:26
Останнє: Roomster07
  Оцените авто Fabia 2002 года Kimi 27 6 895 20-08-2014 17:01
Останнє: Kimi
  Seat Ibiza/Cordoba Sport 2.0 - стоит связываться ? Zipher 108 28 660 24-07-2014 09:37
Останнє: CHERY
  new fabia, roomster. Кому мешает "борода"? Выбор д Briman 36 13 864 15-07-2014 08:05
Останнє: wissem
  Допоможіть оцінити авто у Львові! wasya 19 4 952 26-04-2014 14:15
Останнє: oberchatov

Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 1