Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Тема закрита 
Fabia 2 універсал не можу обрати
Автор Повідомлення
shurken Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 4 462
Приєднався: Mar 2009
Киев
Roomster Scout 1.6 BTS 2009
Повідомлення: #31
03-06-2018 08:08 RE: Fabia 2 універсал не можу обрати

(02-06-2018 23:36)Дрон :  
(02-06-2018 21:09)shurken :  
(02-06-2018 20:15)Дрон :  
(02-06-2018 16:49)shurken :  
(02-06-2018 14:16)Дрон :  крутний момент у дизеля як не крути краще
Щодо калькулятора, можливо, тому хотілося б почути того хто сам, або через когось розмитнював. На ютубі є відео багато, то з калькулятором ніби збігається
И что, тот момент солить будешь? Если Шкода утверждает, что 1.6 мпи, до сотки разгоняется быстрее на 0.5 сек, чем 1.6 тди той же мощности, то она разгоняется быстрее, хоть обмотайся тем моментом.

Лучше подумай, что будешь делать с egr, сажевиком и форсунками. И за сколько. С таким пробегом, там уже что-то надо делать. И очень быстро подойдёт черед турбинки. Или кто-то по наивности думает, что они по полляма бегают? Не, ну может повезет конечно. За одно поинтересуйся стоимостью двухмассового маховика. Тоже весьма интересная игрушка и не вечная.

Ещё мало кто расскажет, что +100кг на переднюю ось, это в два раза чаще менять стойки, амики, сайленты и подшипники. Ходовка то одна, только пружины разные. Резина кстати тоже быстрее изнашивается под большим весом. с

Не, когда выбираешь в салоне машину за полтос, то все это несущественные мелочи. А вот с покупкой бюджетного авто с солидным пробегом, может быть солидный попандос.

На фоне озвученного, летняя солярка зимой или как недавно знакомому водички в солярочку добавил, вполне солидный бренд, то уже мелочи. Хотя встать ночью в поле, особенно зимой, весьма неприятно.

Крутний момент на швидкість до 100 не впливає. Тут з вами не погоджусь, а все інше вагомі аргументи не на користь дизеля.
Може хтось ще додасть з досвіду експлуатації такого авто. Якщо дизелі такі проблемні, то чому їх так багато навипускали в Євроаі?
Как раз разгоняет машину крутящий момент... на колесах. И кто-бы, что не рассказывал, а чем быстрее машина разгоняется, тем выше у нее на колесах, этот самый средний крутящий момент. А максимальный крутящий на коленвалу, это вообще ни о чем.

Европа, она разная со своими привычками и законами. Там где сложности с газификацией машин (дорого или сложности с легализацией), там на большие пробеги берут новый дизель в салоне. Старый дизель, нафик никому не нужен, т.к. его о-очень дорого ремонтировать, потому и сливают их за копейки. Например в Польше было дизелей как сейчас в Прибалтике, когда вошли в Евросоюз и пошел вал дешёвых дизелей из Германии. А сейчас тот дизель в Польше ещё попробуй найди, в основном бензинки или газифицированные бензинки.

Не надо смотреть на Европу или соседа. Надо самому садиться за калькулятор и все высчитывать. Эксплуатировать машинку и ремонтировать, не европейцу придется. А сама люба сама.

Не хочу Вас образити, але Ви мені нагадуєте самого себе, коли я їздив на бензині і був такої ж думки про газ, як Ви про дизель. І я не хотів ставити газ на авто, до тих пір, поки ціна на бенз не перевалила за 14, тоді я зрозумів, що нічого страшного тут немає, крім страшно дешево їздити. Так були й мінуси: це впала тяга, зменшився незначно об'єм багажника, з каністри не заправишся, прогавив момент їдь на бензині, але коли їду на бензині, то шкодую, що він дорогий, бо таке відчуття, що машині дають гарного копняка. З приємного про газ: це тихіше працює мотор, в моторному маслі менше продуктів зносу (більш світле від заміни до заміни). Ну може ще щось не сутєве забувся як з хорошого так і з поганого. Тепер про дизелі: на фірмі є в нас машини, де встановлено двигун від мерса а169, ОМ 640. Цей ом640 є базою як для бензинового так і для дизельного двигуна, різниці тільки в паливній системі, тому мені не зрозуміло звідки різниця в 100 кг на шкоді? Можливо там щось по іншому, але не в 100 кг. ОМ 640 двигун вадить 170 кг, на шкоді десь такий же по розмірам, тобто дизельний буде 270? За сім років експлуатації на парку з 6 двигунів вийшов з ладу датчик розподільчого валу. Замінили три свічки підігріву. Замінив картридж турбіни через незначне підтікання. Ціна питання 5000 грн. І там було не підтікання, а відпотівання, причому воно спостерігалося на двох машинах, які прийшли до нас одночасно, але одна з них їздила більше. Причина була дуже проста-неправильна конструкція системи суфлювання. У системі відведення картерних газів адаптер був встановлений навпаки, що створювало додатковий опір газам, які виходили через систему суфлювання, збільшувався тиск в картері двигуна і ускладнювалось відведення масла від турбіни двигуна, так як тиск в картері був більше від розрахункового. Вісь турбіни обертається на втулках, ось через ці втулки масло й продавлювало. Турбіну другого двигуна вдалось врятувати, шляхом усунення дефекту в системі суфлювання. Взимку запускається навіть в мінус 35 без проблем. Заправляємося з свого паливозаправника, паливо берем на перевіреній роками базі. Після наповнення цистерни паливозаправника лабораторний контроль в незалежній лабораторії, після результатів оплата за товар. Це стимулює постачальника. Це вже пізніше для легшого запуска двигуна почали в холодну погоду давати водіям рекомендації двічі активувати свічки підігріву (повернув ключ запалення, загорівся підігрів, згас, виключив запалення, потім знову повернув ключ і чекаєш поки згасне, потім вмикаєш стартер). Свічки підігріву активується по температурі охолоджувальної рідини (нижче 20) на мерсі. Поганого бензину я заливав і на брендових заправках. І газ заправляв відверте лайно. Бензин хоч злити можна, а газ, то трішки небезпечно, тому стараюсь заправлятись в перевірених місцях, якщо дуже припекло, то літрів 5. Що стосується крутного моменту, чим при менших обертах він досягається, тим легше авто розганятися, звичайно до певної швидкості. Ну про економічність самі розумієте. В горах дизель поза конкуренцією, йому що згори, що нагору. Про бензин самі знаєте. В горах шалена витрата палива. Я живу не в горах, то мені то таке. Якщо я так добре знаю двигун мерсовський, то чому не беру а 169? Ну не подобається він мені, хоч трісни, двигун хороший і машина, мабуть, хороша (в нас стоїть на інших машинах), бо мерседеси поганими не бувають. От двигун подобається. Товариш їздить на 1.4 бензин, шкода фабія 2 хеч, інший на фабії 1 універсал газ 1.4. То їхали якось влітку з кондиціонером 4 мужика, то вона по трасі була вяла, особливо при обгоні фур. Той, що на хечі поставив собі газ в минулому році. Машина в нього з салону з 12-го року. Три роки я його вмовляв поставити газ. Поставив газ, відбив його і дали йому службову октавію, дизельну з пробігом у 240 тисяч, биту перебиту, салон не доглянутий, машина 2012 року, але двигун просто супер, крутить на ура. Їздив на тій же октавії, але з бензиновим 1.8Т, то трохи не те. Навіть з товаришем вони пробували, хто перший з світлофору. Дизель перемагав, але до певної швидкості, чи то 80 чи то 90 не пам'ятаю.

Как малые дети. Ещё раз - не надо фантазировать и распространять слухи, надо смотреть цифры. Открываем технические характеристики Фабия 2 комби 1,6 мпи и тди на 105 лысы и смотрим такой параметр как "снаряжённая масса". У первого он 1134, у второго 1239. Отличаются они только моторами, обвесовкой, выхлопом и пружинами. Надеюсь калькулятор есть, что-бы посчитать разницу?

Если кто на 1.8Т, не может уехать от 1.9 тди, а у первого все в полтора раза толще, то проблема не в машине, а в прокладке.
Качество прокладки определить довольно легко - ставим в смарт программу расчета разгона по ГРМ и делаем несколько стартов. Получается получить паспортные данные разгона, значит красавчег. И половины не получилось - стоит сходить в автошколу.

Про высокогорные траблы бензином в курсе, но никогда их не видел - видимо потому-что в Украине таких гор нет. Вот когда проложат дорогу на Говерла и там надо будет постоянно ездить, можно задуматься о дизельке.

Владельцу собственной заправки, с лабораторией качества, подозреваю нет нужды выбирать Фабию за пять килобаксов. Подозреваю и вопрос двигателя не сильно беспокоит, в12 имеет паровозную тягу, как и расхода. А так хреновым топливом везде можно заправится, только от хренового бензина или газа, машина не встанет в поле.

Машину на газе надо настраивать, т.к. почувствовать потерю пяти процентов мощности весьма не просто. И смотреть за системой зажигания. Для компенсации потери мощности существует вариатор опережения зажигания, с ним разгоняется лучше чем на бензусе. Проверено опять же не опаметром, а вполне измерительным прибором.
Шукати всі повідомлення учасника
Дрон Немає
Ученик
*

Повідомлень: 29
Приєднався: May 2018

Повідомлення: #32
03-06-2018 13:44 Photo RE: Fabia 2 універсал не можу обрати

Я не власник, а тільки працюю в тій конторі. Якби був власником, то купив би у салоні і не шкоду, і купляв просто те що до ока припало. Думку про дизель в кого немає дизеля я вже почув. Хотілося б від власників почути відгуки. Щодо ваги, то інформації багато, я знайшов різницю набагато меншу, дивіться прикріплений знімок екрану. На газу можна зробити таку ж тягу як на бензині, але ніхто ж не каже про витрату. Дива не буде. Про теплоту згоряння палива і кількість молекул в одиниці газу й рідини розповідати не буду. з нетерпінням чекаю на відгуки власників дизельних універсалів фабія.


Файл(и) Мініатюри
   
Шукати всі повідомлення учасника
zumnuj Немає
Писатель
***

Повідомлень: 673
Приєднався: Dec 2015
Тернопіль
Chevrolet Lacetti була, Volkswagen Jetta 1,6 TDI
Повідомлення: #33
03-06-2018 14:03 RE: Fabia 2 універсал не можу обрати

Та ж вам користувач "шуркен" написав. Форсунки, турбіна, сажевий, егр, двохмасовий маховик. Чим більший пробіг (менша ціна авто), тим більша імовірність попадалова. Варіант як з старим мерсовським мотором не прокатить, це ваген. Very Happy Турбіна, двохмасовий в районі 500 $ за одиницю, форсунка, егр в районі 250 $, вирізка або промивка сажевого теж думаю не менше як 100-200$ потягне. Це ціни не точні, але порядок їх думаю зрозумілий.

А на рахунок тяги... Як не дивно, але теж погоджуся з "шуркен"ом. Це не 3.0 тді і навіть не 2.0 тді. В мене 1.6 тді на 105 сил, повірте, єдина його перевага над 1.6 атмобензином це запас на швидкостях після 140 км/год. Бензинка там вже здувалася, а він ще йде і йде при тому з прийнятним розходом. Але де в нас такі швидкості розвивати? Динаміка зі світлофора в дизеля гірша, якщо знову ж таки порівнювати 1.6 тді і 1.6 атмобенз.
Шукати всі повідомлення учасника
morphius Немає
Классик
****

Повідомлень: 871
Приєднався: Jul 2016
Чернигов
Caddy 2.0 BSX 2012
Повідомлення: #34
03-06-2018 14:18 RE: Fabia 2 універсал не можу обрати

Самое главное преимущество дизеля - это тихонечко чухкаешь примерно 2000 об на 100км/ч, а не воешь 3000+, как на 1,6 атмобензе. Для дальняка очень ощутимое преимущество. Ну и на обгон максимум на передачу ниже переключил. А если поездки город/пригород, то только бенз+гбо.
Шукати всі повідомлення учасника
Дрон Немає
Ученик
*

Повідомлень: 29
Приєднався: May 2018

Повідомлення: #35
03-06-2018 15:39 RE: Fabia 2 універсал не можу обрати

На інфокарі читав відгуки про дизеля на шкода октавії, правда, то нічого такого не надибав, всі пишуть тільки хороше аро 1.9. Про фабію є пару відгуків дизель 1.4, відгуки позитивні. З такими цінами на комплектуючі простіше бв двигун зразу вкинути.Добре, а по бензиновым проблем меньше чи ціни менші?
Шукати всі повідомлення учасника
zumnuj Немає
Писатель
***

Повідомлень: 673
Приєднався: Dec 2015
Тернопіль
Chevrolet Lacetti була, Volkswagen Jetta 1,6 TDI
Повідомлення: #36
03-06-2018 15:54 RE: Fabia 2 універсал не можу обрати

Так відгуки хороші, допоки не поламається. Я б на інфокар не дуже орієнтувався, там велика частина відгуків від людей які проїхали на новому авто 20-30 тис. км, тому зрозуміло що на такому пробігові негативу нема. По цінах на бензинові запчастини до шкоди не орієнтуюся, але посудіть самі. Нема ні сажевого, ні форсунок дорогих, ні турбіни, ні двомасового маховика. Різниця на лице.Mr. Green
Шукати всі повідомлення учасника
Дрон Немає
Ученик
*

Повідомлень: 29
Приєднався: May 2018

Повідомлення: #37
03-06-2018 16:16 RE: Fabia 2 універсал не можу обрати

Читав відгуки про шкоду з пробігами і під 500 тис і за 200 в основному. Але щоб зрозуміти всі проблеми прийшов сюди. У сусідів по стоянці, які володіють шкода чув тільки хороше. Зараз понаганяли фабій дизельних, то вже б мали зявитись якісь відгуки. Та й на форумі у людей є дизелі, судячи з акаунтів. Якби були вони такі погані, то позбулися б їх і на бензин пересіли. Але ж їздять.
Шукати всі повідомлення учасника
zumnuj Немає
Писатель
***

Повідомлень: 673
Приєднався: Dec 2015
Тернопіль
Chevrolet Lacetti була, Volkswagen Jetta 1,6 TDI
Повідомлення: #38
03-06-2018 16:58 RE: Fabia 2 універсал не можу обрати

Настроєні брати дизель (а ви таки настроєні) то беріть і не питайте чужої думки.))) І в мене дизель, але раджу вам чогось бензин.Mr. Green
Шукати всі повідомлення учасника
badan Немає
Апазитчег
**

Повідомлень: 89
Приєднався: Nov 2009
Хмельницкая область
Fabia Combi 1.4 2013
Повідомлення: #39
03-06-2018 18:02 RE: Fabia 2 універсал не можу обрати

Теж наразі вибираю фабію 2 але як радять бенз 1.6, то таких в продажу нема, а 1.4 бенз, дійсно, вигідніше брати "там", а дизель, як "гавкне", то буде дорого, хоча може й не "гавкне".
Шукати всі повідомлення учасника
shurken Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 4 462
Приєднався: Mar 2009
Киев
Roomster Scout 1.6 BTS 2009
Повідомлення: #40
03-06-2018 22:00 RE: Fabia 2 універсал не можу обрати

(03-06-2018 13:44)Дрон :  Я не власник, а тільки працюю в тій конторі. Якби був власником, то купив би у салоні і не шкоду, і купляв просто те що до ока припало. Думку про дизель в кого немає дизеля я вже почув. Хотілося б від власників почути відгуки. Щодо ваги, то інформації багато, я знайшов різницю набагато меншу, дивіться прикріплений знімок екрану. На газу можна зробити таку ж тягу як на бензині, але ніхто ж не каже про витрату. Дива не буде. Про теплоту згоряння палива і кількість молекул в одиниці газу й рідини розповідати не буду. з нетерпінням чекаю на відгуки власників дизельних універсалів фабія.
Картинка, фейк. Не бывает одинаковой максимальной массы у машин с разными пружинками. Даже по ней, разница в 60 кг таки присутствует. Этого вполне достаточно, что-бы быстрее ушатывать ходовку и резину.

P.S. Не обязательно покупать дизель, что-бы разобраться в его достоинствах и недостатках. Лично я предпочитаю учиться на чужих ошибках.


(03-06-2018 14:18)morphius :  Самое главное преимущество дизеля - это тихонечко чухкаешь примерно 2000 об на 100км/ч, а не воешь 3000+, как на 1,6 атмобензе. Для дальняка очень ощутимое преимущество. Ну и на обгон максимум на передачу ниже переключил. А если поездки город/пригород, то только бенз+гбо.
Дизель и "тихонечко" - не совместимые вещи, на светофоре слышно через три машины, даже если это новенький Каен. Сегодня ехал из Одессы и вот чудеса, при трех тысячах, почему-то таки 110 км/ч и на этой скорости шум от дороги полностью глушит двигатель. Расход при такой скорости вышел 100 грн. на сотню.
(Востаннє це повідомлення було змінене: 03-06-2018 22:20 shurken.)
Шукати всі повідомлення учасника
Тема закрита 


Можливо схожі теми...
Тема: Автор Відповідей: Переглядів: Останнє
  допоможіть з вибором А5 універсал Мольфар 22 6 811 04-12-2017 11:43
Останнє: Deneshi
  Octavia A5 - який мотор і коробку передач обрати водію початківцю? Валерій С. 74 18 444 25-03-2016 08:31
Останнє: Байкер
  Універсал Октавія або Пассат krench 18 5 419 14-02-2013 19:14
Останнє: VVD
  Fabia 1.4TDI універсал - порекомендуйте!!!! Fabia1.4tdi 22 14 343 18-07-2012 14:00
Останнє: 1.2HTP
  Допоможіть обрати літню гуму 205/55 R16! (версія 2) Mikka 65 20 508 08-04-2010 21:30
Останнє: Supersonic

Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 1