Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Тема закрита 
Fabia 2 універсал не можу обрати
Автор Повідомлення
Дрон Немає
Ученик
*

Повідомлень: 29
Приєднався: May 2018

Повідомлення: #81
04-07-2018 22:43 RE: Fabia 2 універсал не можу обрати

(01-07-2018 12:49)shurken :  
(01-07-2018 11:57)Дрон :  10000 за фабію 2012 року і пробігом 13000 це адекватна ціна?


Фабія універсал

Как на вид, машинка считай из салона. Стоит ли она своих денег - вероятно. Но лично меня-бы жаба задушила отдать десятку за Фабию. Я бы согласился на больший пробег, но с машинками типа Рапида или Фокуса. А за десятку, там уже появляется выбор, можно даже попробовать Королу поискать. Но это мое личное мнение и не претендую на истину в последней инстанции.
Подивився... Машинка знаходилася не в моєму місті, тож попросив товариша. Товариш подивився, підтвердив все те, що написано у об`яві. І поїхав я купувати. Добиратися на транспорті було незручно, тож заїхав до батьків, які мешкають у сусідній області і вже на авто батька поїхали купувати. Підїхав мій місцевий товариш, в якого був знайомий, щоб допомогти з реєстрацією в Сервісцентрі, і тут батько згадав, що внього є однокласик, в якого теж може бути людина в сервісному. Односкласник сказав, що допоможе. На питання навіщо смикати двох людей по реєстрації, батько відповів на вяк випадок. Приїхала машина, почали дивитися... Знайшов відпотівання незначне двох датчиків на 13 тис, ржаву маленьку гайку під капотом, господарі не любили піднімати ноги через пороги і вони були трошки потерті ногами. Салон був трохи засмічений, але нехай, приберу, але два датчика не давали мені спокою. Підкрасів на було видно. Приїхав помічник брат однокласника батька з приладом для перевірки ЛКП. І де він взявся на лихо господарів фабії? Арка, крило і капот, двері. На дверях показало 1000!!! Купа шпаклівки, зсередині на шві тріснутий герметик. знос коліс не відповідає пробігу, передні тягнуть тисяч на 40, причому із задніми їх місцям не міняли.


Дав ціну у максимум вісім. Документи і електрику, чк працює двигун і все інше вже не було сенсу дивитись. Помічник господаря пропонував погодитсь в кінці, але господар не здавася. Весь цей процес супроводжувався театральними виступами і вже коли я відїхав кілометрів зі 100, нам спало на думку, що це були перекупи, які добре грали свої ролі. Перекуп з нащого боку сказав, що ЛКП відновлено бездоганно і якби не прибор, то ніхто б нічого не знайшов, пробіг скручений. Так я змарнував пару днів свого часу, часу батька, зустрів на порозі розчарованих дітей і жінку. Якби не перекуп з нашого боку, який випадково опинився в потрібний час і в потрібному місці, то... І чого йому батько зненацька подзвонив, що його смикнуло? Вірити людям у нас, нажаль, не можна, але ж так хочеться, треба зразу налаштовуватися, що тебе хочуть нае...и, причому в жорскій формі.Коли відїхав на 200 км від фабії мені почав писати інший господар машини, яку я дивився дома у день відїзду і запитувати чи не прийняв я рішення по його машині. В день покупки, коли я йому запропонував 11500, він сказав, що в нього вже є така пропозиція і він віддасть тому, хто більше запропонує.


Я сказав що подумаю і пішов, хоча для себе прийняв рішення, що це дорого для такого кросовера, якому 11 років з гаком, хоча і пробіг трошки за півсотню. В переписці господар кросовера пропонував мені вже 11200-11300, а де ж ділись вигадані покупці з 11500, я з ним довго переписувався і сказав, що пораджуся і відповідь дам завтра. Нае...ий вже у жорсткій формі я з холодною головою порахував всі майбутні витрати, попередньо порадившись і продзвонивши сервіси та переглянувши ціни на послуги та товари, які мені будуть, що ввести до строю цей міський позашляховик (ГБО, тонування, літня та зимова гума, обробка проти корозії, заміна всіх рідин та ін..) і випалив ціну 9000, завчасно знаючи, що він не продасть, та й за 9000 купувати не хотілось. У відповідь було мовчання. Господар мовчав, йому було шкода віддавати авто дідуся його дружини за безцінь, дідусь мешкав у сусідній області і в продавця було доручення ). Д А Л І Б У Д Е


(04-07-2018 21:03)ratel :  
(01-07-2018 10:35)shurken :  Как малые дети. Ну не может быть дизель с малым пробегом оттуда, тем более универсал. Там народ давно приучен считать бапки и планировать.
С малым пробегом надо искать у нас по регионам. Там лучше кузова сохраняются и ездить особо негде, потому встречаются интересные экземпляры. Причем смело можно расширять возрастные границы до десяти лет. Десятилетняя машинка с пробегом до ста, будет ничуть не хуже такой же пятилетней, а стоить будет гораздо дешевле и в стоимости будет меньше терять.
Вы наши дороги видели? У нас за 300 км можно так убить подвеску, как за 100000 в Польше или Германии не убьёшь.
У них трассовый пробег, встали и пилят на 100 км/ч. Там и износа нет при таких раскладах. Или у нас - до офиса 20 км, дневной пробег 40 км в день. Старт-стоп, двигло не прогревается, грязь, ямы такие, что сайленты вылетают. Я привёз из Польши машину 180 тыс. пробега - на подъёмнике и в салоне она выглядит от силы как 10 тыс пробега.
Кстати до 10 тыс. USD очень положительные отзывы Меган 3 - гольф класс, есть универсал, К9К дизель очень надёжный с нормальным расходом и мощностью.
На сьогодні я для себе вже знову розглядаю можливість авто із-за кордону, нехай по дорученню, нехай з пробігом за 160тис, але все по чесному, сервіска, він код, який підтверджує пробіг у офіціалів...
(Востаннє це повідомлення було змінене: 04-07-2018 22:46 Дрон.)
Шукати всі повідомлення учасника
Lebrasko Немає
Классик
****

Повідомлень: 1 137
Приєднався: Jun 2012
Хмельницький
Caddy 2.0 EcoFuel
Повідомлення: #82
04-07-2018 23:24 RE: Fabia 2 універсал не можу обрати

Ви перерахували скільки людей при покупці що ппц."Гуртом і батька легше бити "))
Шукати всі повідомлення учасника
Дрон Немає
Ученик
*

Повідомлень: 29
Приєднався: May 2018

Повідомлення: #83
05-07-2018 00:12 RE: Fabia 2 універсал не можу обрати

(04-07-2018 23:24)Lebrasko :  Ви перерахували скільки людей при покупці що ппц."Гуртом і батька легше бити "))

Чим більше запобіжників, тим краще. Самому можна таку дурниую втнути.
Шукати всі повідомлення учасника
shurken Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 4 462
Приєднався: Mar 2009
Киев
Roomster Scout 1.6 BTS 2009
Повідомлення: #84
05-07-2018 08:21 RE: Fabia 2 універсал не можу обрати

Можно было сразу с отцом посовещаться, одноклассник посмотрел бы по месту и не пришлось бы ездить.

Пробег по потебщим датчикам и резине определять смысла нет. Как и скручивать с 50и до 13и. Обычно вагкомом смотрится время работы эгур, делится на среднюю скорость из бк и сразу все вопросы отпадают.
Шукати всі повідомлення учасника
Konstantin.m Немає
Писатель
***

Повідомлень: 560
Приєднався: Mar 2017
Київ
Audi A4 B9 2.0 TFSI Ultra
Повідомлення: #85
05-07-2018 09:16 RE: Fabia 2 універсал не можу обрати

(05-07-2018 08:21)shurken :  Обычно вагкомом смотрится время работы эгур, делится на среднюю скорость из бк и сразу все вопросы отпадают.
Речь о средней скорости, которую видим на экранчике? Если да, то в фабии будет подсчет ни о чем. С обычным БК данные блока два среднего расхода сбрасываются через 2 тыс км или 20 часов суммарной езды, с максидотом 10 тыс или 100 часов. Я уже молчу о возможности сбросить самому или сброс при снятии клемы акума.
Но может там есть другие цифры средней скорости, которые доступны только через вагком?
Шукати всі повідомлення учасника
shurken Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 4 462
Приєднався: Mar 2009
Киев
Roomster Scout 1.6 BTS 2009
Повідомлення: #86
05-07-2018 12:56 RE: Fabia 2 універсал не можу обрати

(05-07-2018 09:16)Konstantin.m :  
(05-07-2018 08:21)shurken :  Обычно вагкомом смотрится время работы эгур, делится на среднюю скорость из бк и сразу все вопросы отпадают.
Речь о средней скорости, которую видим на экранчике? Если да, то в фабии будет подсчет ни о чем. С обычным БК данные блока два среднего расхода сбрасываются через 2 тыс км или 20 часов суммарной езды, с максидотом 10 тыс или 100 часов. Я уже молчу о возможности сбросить самому или сброс при снятии клемы акума.
Но может там есть другие цифры средней скорости, которые доступны только через вагком?

Сбросить то можно, но вот сделать, что-бы скорость там совпадала с километражом на одометра, поделенном на время работы эгур, несколько сложнее. Да и перекупы об этом деле как правило не ведают.
Шукати всі повідомлення учасника
Konstantin.m Немає
Писатель
***

Повідомлень: 560
Приєднався: Mar 2017
Київ
Audi A4 B9 2.0 TFSI Ultra
Повідомлення: #87
05-07-2018 13:17 RE: Fabia 2 універсал не можу обрати

(05-07-2018 12:56)shurken :  
(05-07-2018 09:16)Konstantin.m :  
(05-07-2018 08:21)shurken :  Обычно вагкомом смотрится время работы эгур, делится на среднюю скорость из бк и сразу все вопросы отпадают.
Речь о средней скорости, которую видим на экранчике? Если да, то в фабии будет подсчет ни о чем. С обычным БК данные блока два среднего расхода сбрасываются через 2 тыс км или 20 часов суммарной езды, с максидотом 10 тыс или 100 часов. Я уже молчу о возможности сбросить самому или сброс при снятии клемы акума.
Но может там есть другие цифры средней скорости, которые доступны только через вагком?

Сбросить то можно, но вот сделать, что-бы скорость там совпадала с километражом на одометра, поделенном на время работы эгур, несколько сложнее. Да и перекупы об этом деле как правило не ведают.
Я говорю кнопкой на ручке сбросить, тоесть по сути то, что происходит через 2 или 10 тыс км самостоятельно и без нажатий. Речь о том, что реальной средней скорости то нету как я себе предполагаю. Или есть где то в недрах через вагком? Вот если есть то да, можно считать. А если брать данные с экранчика, который мы на приборке видим то нельзя так.
Шукати всі повідомлення учасника
shurken Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 4 462
Приєднався: Mar 2009
Киев
Roomster Scout 1.6 BTS 2009
Повідомлення: #88
05-07-2018 15:05 RE: Fabia 2 універсал не можу обрати

(05-07-2018 13:17)Konstantin.m :  
(05-07-2018 12:56)shurken :  
(05-07-2018 09:16)Konstantin.m :  
(05-07-2018 08:21)shurken :  Обычно вагкомом смотрится время работы эгур, делится на среднюю скорость из бк и сразу все вопросы отпадают.
Речь о средней скорости, которую видим на экранчике? Если да, то в фабии будет подсчет ни о чем. С обычным БК данные блока два среднего расхода сбрасываются через 2 тыс км или 20 часов суммарной езды, с максидотом 10 тыс или 100 часов. Я уже молчу о возможности сбросить самому или сброс при снятии клемы акума.
Но может там есть другие цифры средней скорости, которые доступны только через вагком?

Сбросить то можно, но вот сделать, что-бы скорость там совпадала с километражом на одометра, поделенном на время работы эгур, несколько сложнее. Да и перекупы об этом деле как правило не ведают.
Я говорю кнопкой на ручке сбросить, тоесть по сути то, что происходит через 2 или 10 тыс км самостоятельно и без нажатий. Речь о том, что реальной средней скорости то нету как я себе предполагаю. Или есть где то в недрах через вагком? Вот если есть то да, можно считать. А если брать данные с экранчика, который мы на приборке видим то нельзя так.

Да не нужена нам суперточно средняя скорость, что-бы отловить скрутку в 50 тык, тем более в сто. Тем более нет в машине точной фиксации ничего. Например километраж в коробке и в приборке, никогда не совпадает.
Шукати всі повідомлення учасника
Konstantin.m Немає
Писатель
***

Повідомлень: 560
Приєднався: Mar 2017
Київ
Audi A4 B9 2.0 TFSI Ultra
Повідомлення: #89
05-07-2018 16:46 RE: Fabia 2 універсал не можу обрати

(05-07-2018 15:05)shurken :  
(05-07-2018 13:17)Konstantin.m :  
(05-07-2018 12:56)shurken :  
(05-07-2018 09:16)Konstantin.m :  
(05-07-2018 08:21)shurken :  Обычно вагкомом смотрится время работы эгур, делится на среднюю скорость из бк и сразу все вопросы отпадают.
Речь о средней скорости, которую видим на экранчике? Если да, то в фабии будет подсчет ни о чем. С обычным БК данные блока два среднего расхода сбрасываются через 2 тыс км или 20 часов суммарной езды, с максидотом 10 тыс или 100 часов. Я уже молчу о возможности сбросить самому или сброс при снятии клемы акума.
Но может там есть другие цифры средней скорости, которые доступны только через вагком?

Сбросить то можно, но вот сделать, что-бы скорость там совпадала с километражом на одометра, поделенном на время работы эгур, несколько сложнее. Да и перекупы об этом деле как правило не ведают.
Я говорю кнопкой на ручке сбросить, тоесть по сути то, что происходит через 2 или 10 тыс км самостоятельно и без нажатий. Речь о том, что реальной средней скорости то нету как я себе предполагаю. Или есть где то в недрах через вагком? Вот если есть то да, можно считать. А если брать данные с экранчика, который мы на приборке видим то нельзя так.

Да не нужена нам суперточно средняя скорость, что-бы отловить скрутку в 50 тык, тем более в сто. Тем более нет в машине точной фиксации ничего. Например километраж в коробке и в приборке, никогда не совпадает.
Ну вы то предложили данные метод для как один из вариантов определения пробега в контексте поиска фабии. И тут речь не о супер точности а то что приехав с трассы где в дороге как раз обновились мои показание (пробежала машинка очередные 2 тыс км где то на трассе) у меня средняя скорость 90 км в час уже показывает а по городу в этом же блок2 среднюю показывает 25-30 (это лично мои показания по киевским пробкам). А по факту какая средняя вообще мы не знает. Я ее с пробегом в 99 купил и как ездили до этого сказать не могу. На одометре у меня 117 тыс. Но допустим средняя скорость этой машины за всю жизнь каких-то 45 которые узнать нам получается не откуда. И по работе эгур допустим прочитали 2500 часов через вагком. ну вот если бы мы знали об этих 45 км в час, умножили на часы работы получив пробег расчетный 112 тыс и тогда верим одометру (+- 5 тыс это вполне ок). Но мы можем получить с экрана БК как 90 км в час так и 25 км в час. а это уже или 225 тыс или 62 тыс. пробега соответсвенно.
Такой способ рабочий вполне но похоже не на фабке.
Шукати всі повідомлення учасника
shurken Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 4 462
Приєднався: Mar 2009
Киев
Roomster Scout 1.6 BTS 2009
Повідомлення: #90
05-07-2018 18:55 RE: Fabia 2 універсал не можу обрати

(05-07-2018 16:46)Konstantin.m :  
(05-07-2018 15:05)shurken :  
(05-07-2018 13:17)Konstantin.m :  
(05-07-2018 12:56)shurken :  
(05-07-2018 09:16)Konstantin.m :  Речь о средней скорости, которую видим на экранчике? Если да, то в фабии будет подсчет ни о чем. С обычным БК данные блока два среднего расхода сбрасываются через 2 тыс км или 20 часов суммарной езды, с максидотом 10 тыс или 100 часов. Я уже молчу о возможности сбросить самому или сброс при снятии клемы акума.
Но может там есть другие цифры средней скорости, которые доступны только через вагком?

Сбросить то можно, но вот сделать, что-бы скорость там совпадала с километражом на одометра, поделенном на время работы эгур, несколько сложнее. Да и перекупы об этом деле как правило не ведают.
Я говорю кнопкой на ручке сбросить, тоесть по сути то, что происходит через 2 или 10 тыс км самостоятельно и без нажатий. Речь о том, что реальной средней скорости то нету как я себе предполагаю. Или есть где то в недрах через вагком? Вот если есть то да, можно считать. А если брать данные с экранчика, который мы на приборке видим то нельзя так.

Да не нужена нам суперточно средняя скорость, что-бы отловить скрутку в 50 тык, тем более в сто. Тем более нет в машине точной фиксации ничего. Например километраж в коробке и в приборке, никогда не совпадает.
Ну вы то предложили данные метод для как один из вариантов определения пробега в контексте поиска фабии. И тут речь не о супер точности а то что приехав с трассы где в дороге как раз обновились мои показание (пробежала машинка очередные 2 тыс км где то на трассе) у меня средняя скорость 90 км в час уже показывает а по городу в этом же блок2 среднюю показывает 25-30 (это лично мои показания по киевским пробкам). А по факту какая средняя вообще мы не знает. Я ее с пробегом в 99 купил и как ездили до этого сказать не могу. На одометре у меня 117 тыс. Но допустим средняя скорость этой машины за всю жизнь каких-то 45 которые узнать нам получается не откуда. И по работе эгур допустим прочитали 2500 часов через вагком. ну вот если бы мы знали об этих 45 км в час, умножили на часы работы получив пробег расчетный 112 тыс и тогда верим одометру (+- 5 тыс это вполне ок). Но мы можем получить с экрана БК как 90 км в час так и 25 км в час. а это уже или 225 тыс или 62 тыс. пробега соответсвенно.
Такой способ рабочий вполне но похоже не на фабке.

Ага, машина не ездила десять лет и перед продажей решила прохватить круиз по Украине на две штуки. Любые аномалии, это повод отказаться от покупки.
Шукати всі повідомлення учасника
Тема закрита 


Можливо схожі теми...
Тема: Автор Відповідей: Переглядів: Останнє
  допоможіть з вибором А5 універсал Мольфар 22 6 802 04-12-2017 11:43
Останнє: Deneshi
  Octavia A5 - який мотор і коробку передач обрати водію початківцю? Валерій С. 74 18 427 25-03-2016 08:31
Останнє: Байкер
  Універсал Октавія або Пассат krench 18 5 411 14-02-2013 19:14
Останнє: VVD
  Fabia 1.4TDI універсал - порекомендуйте!!!! Fabia1.4tdi 22 14 322 18-07-2012 14:00
Останнє: 1.2HTP
  Допоможіть обрати літню гуму 205/55 R16! (версія 2) Mikka 65 20 497 08-04-2010 21:30
Останнє: Supersonic

Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 1