Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Тема закрита 
Наскільки реально через суд оскаржити постанову?
Автор Повідомлення
Maibock Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 129
Приєднався: Jan 2018
Київ
Skoda Octavia Tour Combi BFQ 1.6 (2009р.)
Повідомлення: #21
06-08-2018 07:46 RE: Наскільки реально через суд оскаржити постанову?

Мое видение ситуации следующее: я езжу не только "по правилам", а и по совести. Если и еду в левом ряду из-за дырявой дороги в правом, и при этом бдю в зеркало, чтоб не мешать тем, кто топчет под 200. Но, если так вышло, что нарвался на копа, который еще на этапе рассмотрения включает толстолоба, то проще выполнить то, что он просит. Дать ему волю в составлении. Как правило - они все долбаны. Сделает кучу ошибок и нарушений при составлении. При таком раскладе оспорить вообще не проблема
Шукати всі повідомлення учасника
Railnolds Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 6 624
Приєднався: Jun 2015
Одесса, Украина
Skoda Fabia Combi III, CUSB 1.4 TDI, МКПП, 2015
Повідомлення: #22
06-08-2018 10:37 RE: Наскільки реально через суд оскаржити постанову?

(06-08-2018 07:46)Maibock :  Мое видение ситуации следующее: я езжу не только "по правилам", а и по совести. Если и еду в левом ряду из-за дырявой дороги в правом, и при этом бдю в зеркало, чтоб не мешать тем, кто топчет под 200. Но, если так вышло, что нарвался на копа, который еще на этапе рассмотрения включает толстолоба, то проще выполнить то, что он просит. Дать ему волю в составлении. Как правило - они все долбаны. Сделает кучу ошибок и нарушений при составлении. При таком раскладе оспорить вообще не проблема
А если заранее скажешь что не согласен и будешь оспаривать в суде и напишешь об этом в протоколе - то и протокол не напишут.
Шукати всі повідомлення учасника
Хтось Немає
Ученик
*

Повідомлень: 37
Приєднався: Mar 2018

Ford Focus, Daewoo Matiz
Повідомлення: #23
27-06-2019 15:02 RE: Наскільки реально через суд оскаржити постанову?

Вирішив відписатись про результати. Якщо в двох словах, то суд виніс рішення на мою користь ще півроку тому. Суддя мабуть був на моєму боці від самого початку, так як трохи остовпів, що за таке можуть виписувати штрафи в наш час. Виклад рішення суду зайняв аж п'ять сторінок формату А4 дрібним шрифтом Smile Кому цікаво - ось тут
.pdf  рішення щодо штрафу.pdf (Розмір: 118,58 кб / Завантажень: 8)

Чому згадав - прийшов до мене оце на днях лист із виконавчої служби про те, що я їм винен тисячу з гаком гривень - оплата штрафу, пеня і т.д. Сходив у виконавчу службу, захопивши із собою роздруківку із інтернету із сайту єдиного реєстру судових рішень матеріали по моїй справі. Дівчина, що там сиділа, взяла роздруківку і пообіцяла, що провадження закриють. Спитав чи треба принести їм завірену копію рішення із суду, сказала - ні. Мені ось стало цікаво - невже немає якогось автоматичного судово-виконавчого механізму? У всіх інтернет-порадах історія закінчується виграшем справи у суді, а про те, що іще треба відвідувати виконавчу службу - ані півслова.
Шукати всі повідомлення учасника
Мавпун Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 2 389
Приєднався: Jun 2008

Tour 1.9 TDI AGR 66/90,
Повідомлення: #24
28-06-2019 16:39 RE: Наскільки реально через суд оскаржити постанову?

(27-06-2019 15:02)Хтось :  Вирішив відписатись про результати. Якщо в двох словах, то суд виніс рішення на мою користь ще півроку тому. Суддя мабуть був на моєму боці від самого початку, так як трохи остовпів, що за таке можуть виписувати штрафи в наш час. Виклад рішення суду зайняв аж п'ять сторінок формату А4 дрібним шрифтом Smile Кому цікаво - ось тут

Чому згадав - прийшов до мене оце на днях лист із виконавчої служби про те, що я їм винен тисячу з гаком гривень - оплата штрафу, пеня і т.д. Сходив у виконавчу службу, захопивши із собою роздруківку із інтернету із сайту єдиного реєстру судових рішень матеріали по моїй справі. Дівчина, що там сиділа, взяла роздруківку і пообіцяла, що провадження закриють. Спитав чи треба принести їм завірену копію рішення із суду, сказала - ні. Мені ось стало цікаво - невже немає якогось автоматичного судово-виконавчого механізму? У всіх інтернет-порадах історія закінчується виграшем справи у суді, а про те, що іще треба відвідувати виконавчу службу - ані півслова.

пока нема. Є тільки при реєстрації нерухомого майна і ДАБІ
Шукати всі повідомлення учасника
Примат Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 2 579
Приєднався: Sep 2008
UA
KAMIQ 1.6MPI 6AG BRC S32 EVO
Повідомлення: #25
28-06-2019 20:08 RE: Наскільки реально через суд оскаржити постанову?

Прочитал только название темы. Если говорить , что ничего нигде не нарушал, то постановление отменят в суде.


Если суд выиграл, то из исполнительной всё равно будет письмо, в реестрах штрафов по авто также будет штраф висеть, везде нужно будет решение показывать, чтобы поисправляли
(Востаннє це повідомлення було змінене: 28-06-2019 20:13 Примат.)
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
Predator_76 Немає
муж жены художника
*****

Повідомлень: 6 326
Приєднався: Mar 2008
Киев
Как у Бусёны Ивановны)
Повідомлення: #26
02-07-2019 16:45 RE: Наскільки реально через суд оскаржити постанову?

Роль автоматично судового механизму виконує той, кому більш всього треба)))


А в виконавчої вони можуть ті ксерокси чеків та сплати десь губить та слать нові запити, що винен державі купу грошей
(Востаннє це повідомлення було змінене: 02-07-2019 16:46 Predator_76.)
Шукати всі повідомлення учасника
Тема закрита 


Можливо схожі теми...
Тема: Автор Відповідей: Переглядів: Останнє
  Взыскание с виновника ДТП без страховой. Реально ли? kwon 29 6 823 29-12-2015 11:37
Останнє: VasiliSK
  по госномеру авто -адрес реально? али 9 3 308 21-01-2013 11:55
Останнє: fedww
  Прислали постанову ~Water~ 8 3 156 24-03-2010 17:02
Останнє: ~Water~
  Як оскаржити дії гаїшника? Bendera 0 1 207 09-11-2009 10:41
Останнє: Bendera
  Помогите обжаловать постанову Maxx-SkodNIK 4 2 099 30-10-2009 12:11
Останнє: Maxx-SkodNIK
  SkodaFabiaNew-в кредит реально за наявності 70%?(Львів) skodanew 1 1 604 22-05-2009 07:52
Останнє: stёppan

Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 2