Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Тема закрита 
Поміняв ТАЗік на Румстер 1,4
Автор Повідомлення
Roomster_Ok Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 157
Приєднався: Apr 2018
Киев
Skoda Roomster 1.4 2009 г.в. (газ/бензин)
Повідомлення: #11
01-12-2018 19:52 RE: Поміняв ТАЗік на Румстер 1,4

(01-12-2018 11:39)Олексій-Б :  Дякую)) в мене по місту розхід 8,3-8,4 газу. По трасі приблизно 7л. Вибирав між Мерівою, Нотом, Матріксом...а потім і між фабією комбі і октавою А5. Хотілося простору, зручну і свіженьку машинку). Підвернувся свіженький Румчик)) Дуже зручний і широким пройом на задні сидіння, класна трансформація салону, великий багажник. В мене додатково є сітки в багажнику)
Є думка зробити в багажник подвійний пол, зберігати там запаску-докатку, вогнегасник, лопатку і решта дрібничок. Хтось таке робив? Є якісь рекомендації?

Ну літом і в мене з не постійно включеним кліматом по місту був такий розхід газу (якщо вірити компу). Зараз біля 10 л. Сітки теж собі хочу докупити. Вже й знайшов де. А у Вас балон просто в багажнику стоїть? У мене "таблетка" на 42 літри на місці запаски, а запаска зліва в багажнику стоїть притягнута товстою резинкою.
Шукати всі повідомлення учасника
Олексій-Б Немає
Ученик
*

Повідомлень: 18
Приєднався: Nov 2018

Повідомлення: #12
03-12-2018 15:49 RE: Поміняв ТАЗік на Румстер 1,4

В мене також таблетка в ніші запаски лежить, а запаска просто в багажнику в чохлі. Також думка була закріпити в багажнику вертикально по правому борту. Розхід газу заміряю по пробігу на повному балоні газу. Задувають 35-36л. приблизно і пробіг на балоні 430-440 км.
Шукати всі повідомлення учасника
Roomster_Ok Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 157
Приєднався: Apr 2018
Киев
Skoda Roomster 1.4 2009 г.в. (газ/бензин)
Повідомлення: #13
03-12-2018 17:25 RE: Поміняв ТАЗік на Румстер 1,4

(03-12-2018 15:49)Олексій-Б :  В мене також таблетка в ніші запаски лежить, а запаска просто в багажнику в чохлі. Також думка була закріпити в багажнику вертикально по правому борту. Розхід газу заміряю по пробігу на повному балоні газу. Задувають 35-36л. приблизно і пробіг на балоні 430-440 км.

Заправляюсь завжди на одній і тій самій АЗС (в назві є цифра 7), то в мене рівно на 30 літрах відстрілює шланг. Запаска без чохла зліва. Справа погано, тому що там лампочку освітлення багажника тоді закриває.
Шукати всі повідомлення учасника
Тема закрита 


Можливо схожі теми...
Тема: Автор Відповідей: Переглядів: Останнє
  Який тип кузова Шкоди Румстер? vovchok45 5 1 663 10-11-2016 20:44
Останнє: gsxtrail

Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 1