Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Тема закрита 
Вино.
Автор Повідомлення
SergM Немає
------------
*****

Повідомлень: 5 677
Приєднався: Jan 2006

Повідомлення: #101
17-12-2018 16:34 RE: Вино.

smile :насколько я знаю, существует всего два вида грузинских вин. (цвет тут не причем)

первый делается по "грузинской" технологии (не помню наверняка, что то смутно припоминается, что оригинально технология древнегреческая, но без гугла не вспомню Wink ) путем выдержки в больших глиняных сосудах (типа больших амфор), закопанных в землю.
[...]
второй вид мы видим в магазинах как "грузинские" вина.
со слов всё тех же грузин, в Грузии не растет столько винограда, чтобы продавать столько вина.
[...]
– Цікаво, самі грузини порівнювали різницю? – Тобто виноград з однієї лози/партії, але технологія різна. – Як це позначається на кінцевому продукті?

= = = = =

m.dreval :От в тому то й проблема, що багато хто думає, що знає, як продавати вино та керувати державою. Зі сторони м'якого дивану воно все просто та легко. Складності починаються тоді, коли попадаєщ в кабінет категорійного менеджера супермаркету.
Та що Ви кажете? Хіба існує хоч 1 супермаркет де представлено усю продукцію своєї країни? Чи хоча б усю локальну продукцію?

Але сперш про продавати, та керувати – здається що Ви точно знаєте, але не кажете Smile

Якщо коротко про КМ, то його завдання зараз ABC + XYZ і загальне збільшення прибутковості, а зовсім не багатий асортимент на будь-який смак. Але якщо трошки подивитися як від ABC дійшли до XYZ, то виявляється, що КМ лише шукає певний баланс виходячи з конкретних умов.

m.dreval :Не буде достатньо незвичності. Бо в Євопі ніхто не знає, шо то таке місто Одеса, а тим більше що там можуть робити вино. А що таке Сухий Ліман не знають навіть половина українців, які ніколи не ьули на сьомому кілометрові або в магазині винсовхоза Таірова.

Тому просто так ніхто незнайомі вина купувати не буде. Скажу більше, ніхто під них не виділить місце на полицях. Принаймині в тих мережах, які я знаю.
А так впевнено кажете, бо ми вже робимо достатнью кількість конкурентного вина? На фоні 100 будь-яке 101-е якось може виділитися?

Чи багато Ви бачили грецького вина поза Грецією?

m.dreval :
SergM :І Ви мені скажіть – конкурси відбуваються взагалі, чи вони обов'язково (моно)сортові?
Серйозні пивні конкурси відбуваються за катеогріями. Винні, думаю так само.
0) Ми звичайно про пиво.
1) Куди дівати власні марочні купажі?
2) Здається усе залежить від мети та категорій конкурсу.

m.dreval :
SergM :Треба знати місця. Сільпо цікаве акціями.
Ну не знаю – нормальне ординарне Шардоне – залежить від року. Тим більше що сухе під щось вживають, якщо не дегустація (що для ординарного скоріше проба).
Перлина Степу – марочне, інший рівень. Колись давно у невиразній совковій пляшці під поліетиленовим корком виявилося дуже непогане (хіба що кислинка була присутня), а від КТ ще не пробував.
Ну то так. Я не там брав, не те вино пробував, не тією пробкою було закрите... Smile

Не щардоне то було. Нажаль. Навіть Моравське Габанське шардоне обійде його на декілька корпусів. Я вже мовчу про більш серйозних конкурентів, чи взагалі про Шаблі.
Треба знати місця = місця де купувати по реальним цінам, а не де КМ поставив так як "треба".

Ординарне вино не може гарантувати як усю повноту сортових ознак, так і їхню сталість – чи не так? По-друге, ми вже розбирали залежність від місця – бувають випадкі місцевої цікавинки, бувають випадки суб'єктивних переваг, але і те і інше явно не зовсім про ординарне.

Не те вино – ну, вибачте. Ви з 2...3...4 євро Шаблі будете порівнювати? Чи може таки варто було витримане знайти, щоб категорія була приблизно рівна?

Про корок – взагалі окрема розмова (просто конкретний випадок) – чи Вам дуже хочеться теревені порозводити?
(Востаннє це повідомлення було змінене: 17-12-2018 16:39 SergM.)
Шукати всі повідомлення учасника
smile Немає
Бородатий адмін
*****

Повідомлень: 7 336
Приєднався: Jul 2005
Київ
A5TDI.DSG, Golf+TDI.DSG, Micra1.2AT
Skype IDecho123
Повідомлення: #102
17-12-2018 17:24 RE: Вино.

(17-12-2018 16:34)SergM :  – Цікаво, самі грузини порівнювали різницю? – Тобто виноград з однієї лози/партії, але технологія різна. – Як це позначається на кінцевому продукті?

розмова про вино була під час вечері в ресторані на набережній річки Кура, глибоко в виноградарство ми не занурювались. Wink

Moscovia deletum est!

vim it!^[:wq
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
Миша Чех Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 14 621
Приєднався: Dec 2010
Praha (ex Киев)
Škoda Octavia IV 2.0TDI
Повідомлення: #103
21-12-2018 13:56 RE: Вино.

(17-12-2018 16:34)SergM :  Треба знати місця = місця де купувати по реальним цінам, а не де КМ поставив так як "треба".
Ординарне вино не може гарантувати як усю повноту сортових ознак, так і їхню сталість – чи не так? По-друге, ми вже розбирали залежність від місця – бувають випадкі місцевої цікавинки, бувають випадки суб'єктивних переваг, але і те і інше явно не зовсім про ординарне.
SergM, я извиняюсь, а причем здесь ординарные вина???

Вы вообще читаете, что другие пишут, или просто раздуваете щеки размером своих постов? Повторюсь еще раз:
(14-12-2018 10:47)m.dreval :  Вчоращні ціни в Сільпо - Шардоне від Трубецького витримане - 134 грн.
Перлина Степу марочна - 194 грн.

Шардоне вчора пробував. Перше враження було більш-менш. Потім стало грше. Перлину степу вже не куплю. (((

[Зображення: shardone-vyderzhannoe-shop-h-full.jpg]

ШАРДОНЕ ВИТРИМАНЕ Ціна: 114.00 грн

Фирменній сагазин на Полевой:

https://vina-trubetskogo.com.ua

Я в неправильном месте в Сильпо взял аж за 134 грн. Мне хватит 20 грн, чтобы от Сильвер Бриза доехать до Полевой даже на маршрутке?

(17-12-2018 16:34)SergM :  Якщо коротко про КМ, то його завдання зараз ABC + XYZ і загальне збільшення прибутковості, а зовсім не багатий асортимент на будь-який смак. Але якщо трошки подивитися як від ABC дійшли до XYZ, то виявляється, що КМ лише шукає певний баланс виходячи з конкретних умов.
Треба знати місця = місця де купувати по реальним цінам, а не де КМ поставив так як "треба".

Не несите бред про категорийный менеджмент!!! Категорийный менеджер НИКОГДА не возьмет и не поставит продукцию по более дорогой цене, чем у конкурента. У рядя сетей в контрактах вообще есть кабкльный пункт, что в случае возникновения такого факта, чьл у кого-то дещевле, они вообще безсогласованно переоценяют товар вниз, а дельту выставляют поставщику.

Я так понимаю, что что такое Категорийный менедмент Вы знаете явно по-наслышке.

(17-12-2018 16:34)SergM :  Чи багато Ви бачили грецького вина поза Грецією?
SergM, если Вы чего-то в жизни не видели или не знаете, это не значит, что этого нет:

Прага, Глобус на Зличине:

[Зображення: cef4b1edbd51.jpg]

[Зображення: 08ede84e9463.jpg]

[Зображення: 952abf5ff85f.jpg]


(17-12-2018 16:34)SergM :  0) Ми звичайно про пиво.

http://www.worldbeerawards.com/how-to-enter

Один их достаточно серьезных и уважаемых конкурсов. Мой завод в 2018 году взял в нем одну из золотых медалей. Там есть и вино. Можете поинтересоваться, в какиъ категориях соревнуются вина.


(17-12-2018 16:34)SergM :  Не те вино – ну, вибачте. Ви з 2...3...4 євро Шаблі будете порівнювати? Чи може таки варто було витримане знайти, щоб категорія була приблизно рівна?

Нет не с Шабли.
например, вот этот продукт в ординарных винах:

[Зображення: 53d3071533d8.jpg]

А вот этот в марочных:

[Зображення: aba5b684ecb1.jpg]


покроет Трубецкого как бык овцу. И это не Фрвнция, не Италия, и не Чили. Это всего лишь Морава. Просто на Мораве присутствует известняковый Мозельский глиняный пласт. А на южной Украине - нет.


А теперь в заключение. SergM, у меня к Вам огромная просьба. Я понимаю, что Вы у нас во всех сферах специалист и знаете все от нуля и до раз-два-три-четыре-пять. Давайте, Вы все-таки будете утверждать то, что действительно знаете, и в чем Вы действительно профи. Мне реально очень жаль своего времени, которое приходится тратить на опровнержение домыслов в Ваших безразмерных постах.

Черный кот, перебегающий Вам дорогу, означает, что животное просто куда-то идет. Не усложняйте! Hello!
Шукати всі повідомлення учасника
SergM Немає
------------
*****

Повідомлень: 5 677
Приєднався: Jan 2006

Повідомлення: #104
21-12-2018 15:30 RE: Вино.

m.dreval :SergM, я извиняюсь, а причем здесь ординарные вина???
– Моя помилка. Чомусь ординарне засіло.

m.dreval :ШАРДОНЕ ВИТРИМАНЕ Ціна: 114.00 грн
Фирменній сагазин на Полевой:
https://vina-trubetskogo.com.ua

Я в неправильном месте в Сильпо взял аж за 134 грн. Мне хватит 20 грн, чтобы от Сильвер Бриза доехать до Полевой даже на маршрутке?
Наприклад до Ашана змогли б...

m.dreval :
SergM :Якщо коротко про КМ, то його завдання зараз ABC + XYZ і загальне збільшення прибутковості, а зовсім не багатий асортимент на будь-який смак. Але якщо трошки подивитися як від ABC дійшли до XYZ, то виявляється, що КМ лише шукає певний баланс виходячи з конкретних умов.
Треба знати місця = місця де купувати по реальним цінам, а не де КМ поставив так як "треба".
Не несите бред про категорийный менеджмент!!! Категорийный менеджер НИКОГДА не возьмет и не поставит продукцию по более дорогой цене, чем у конкурента.
Ніколи не кажіть ніколи. Я цей "брєд" регулярно спостерігаю – близько 10% різниці може бути, і навіть більше. Масове звичайно таку різницю має менше, але має. Мало того – всередині мережі ціни відрізняються.

Хоча останнім часом на деякі товари у деяких мережах ціни наблизилися.

m.dreval :Я так понимаю, что что такое Категорийный менедмент Вы знаете явно по-наслышке.
Може Ви знаєте у яких мережах "працюють" навіть конкретно з КМ щоби вони брали певну продукцію?

m.dreval :
SergM :Чи багато Ви бачили грецького вина поза Грецією?
SergM, если Вы чего-то в жизни не видели или не знаете, это не значит, что этого нет:

Прага, Глобус на Зличине:
Ключові слова – чи багато? Греція ~85% вина експортує до ЕС, але на загальному фоні то мізер.

m.dreval :
SergM :0) Ми звичайно про пиво.

http://www.worldbeerawards.com/how-to-enter

Один их достаточно серьезных и уважаемых конкурсов. Мой завод в 2018 году взял в нем одну из золотых медалей. Там есть и вино. Можете поинтересоваться, в какиъ категориях соревнуются вина.
Ще раз – ми про вино.
За Вашим посиланням наприклад портвейни змагаються за групами: Colheita, Ruby, Tawny, Vintage – не бачу сортів винограду.

m.dreval :
SergM :Не те вино – ну, вибачте. Ви з 2...3...4 євро Шаблі будете порівнювати? Чи може таки варто було витримане знайти, щоб категорія була приблизно рівна?
Нет не с Шабли.
например, вот этот продукт в ординарных винах:
[img]

А вот этот в марочных:
[img]

покроет Трубецкого как бык овцу. И это не Фрвнция, не Италия, и не Чили. Это всего лишь Морава. Просто на Мораве присутствует известняковый Мозельский глиняный пласт. А на южной Украине - нет.
– З кількості сонця Ви тупо з'їхали ігноруванням на "известняковый Мозельский глиняный пласт"... – Так він глиняний чи вапняковий?

По-перше, тут ніхто не вихваляв недосяжні висоти Трубецького.

По-друге: чеська крона = 1,21 гривні, відповідно перше ординарне це 150 грн., друге марочне (типу 1 рік витримки) – 277 грн.

Якщо Ви вважаєте що вони набагато кращі – не питання, але порівнювати мабуть таки треба кращі зразки кращіх років – внаслідок специфіки вина і залежності від конкретного року та місця.

m.dreval :А теперь в заключение. SergM, у меня к Вам огромная просьба. Я понимаю, что Вы у нас во всех сферах специалист и знаете все от нуля и до раз-два-три-четыре-пять. Давайте, Вы все-таки будете утверждать то, что действительно знаете, и в чем Вы действительно профи. Мне реально очень жаль своего времени, которое приходится тратить на опровнержение домыслов в Ваших безразмерных постах.
Я стверджував банальні загальні речі, для яких не треба бути профі чи спеціалістом, бо вони 2+2=4. Ви же безапеляційно все множите на 0, вимагаєте супервисоких досягнень за 70...100 років неоднозначної історії і перепетій новітньої. Які саме "домисли" Ви спростували – я так і не побачив. – Ви навіть неспромоглися довести свої твердження, чи молитеся на "известняковый Мозельский глиняный пласт", тим не менш відсутність якого ніяк не заважає Італії чи Чилі конкурувати у виробництві вина.
Hello!
(Востаннє це повідомлення було змінене: 21-12-2018 16:59 SergM.)
Шукати всі повідомлення учасника
Миша Чех Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 14 621
Приєднався: Dec 2010
Praha (ex Киев)
Škoda Octavia IV 2.0TDI
Повідомлення: #105
21-12-2018 17:04 RE: Вино.

(21-12-2018 15:30)SergM :  Наприклад до Ашана змогли б...

За 20 гривень????? Я удивлен А час для Вас має вартість?

(21-12-2018 15:30)SergM :  Ніколи не кажіть ніколи. Я цей "брєд" регулярно спостерігаю – близько 10% різниці може бути, і навіть більше. Масове звичайно таку різницю має менше, але має. Мало того – всередині мережі ціни відрізняються.

Може Ви знаєте у яких мережах "працюють" навіть конкретно з КМ щоби вони брали певну продукцію?

Шановний, вибачте, Ви «спостерігаєте», а я час від часу вичитую контракти від цих мереж. Скажемо чесно – вичитував, бо тепер в Україні, на жаль, не працюю.

Другу частину Вашого питання, вибачте, не зрозумів. Мені особисто не доводилося "працювати" з категорійниками, якзо я правильно розумію Ваші лапки.

(21-12-2018 15:30)SergM :  Ключові слова – чи багато? Греція ~85% вина експортує до ЕС, але на загальному фоні то мізер.

Знову не знаєте, а говорите. Мізєр – то Украиїна. Бо її зовсім не має. В Глобусі Греції більше ніє ПАР, більше, ніж Австралії, більше, ніж Словаччини, більше, ніж Австрії та Угорщини. Але менше, ніж Німеччини, а тим більш менше, ніж Франції та Ітвлії. І суттєво менше, ніж Чехії.

Те шо греки достатньо ліниві, то ні для кого не новина. Достатньо порівняти дорогу з Італії і районі Больцано, де в першиу полосу неможливо вставитися, бо так щільно ідуть фури одна за одною. І Грецію в напрямку Македонії, де одна фура на 5 км.

(21-12-2018 15:30)SergНM :  За Вашим посиланням наприклад портвейни змагаються за групами: Colheita, Ruby, Tawny, Vintage – не бачу сортів винограду.

І не побачите. Бо Порто – має право називатися вино з лозв, яка вирощена ТІЛЬКИ в долині річки Дору. Наскільтки я пам’ятаю, там вирощують десь 160 сортів винограду, тільки з половини з них дозволяється робити Порто, і тільки здається близько 30 з тої половини є рекомендованими для Порту. Тому немає рінзниці, яка саме лоза Тінти або Торіги піде на вино під назвою Порто. Дивно, що Ви – спец в вині, а цього не знаєте. Я надіюсь, що інформацію, що означають категорії Colheita, Ruby, Tawny, Vintage Ви зможете нагуглити?

(21-12-2018 15:30)SergM :  – З кількості сонця Ви тупо з'їхали ігноруванням на "известняковый Мозельский глиняный пласт"... – Так він глиняний чи вапняковий?
О Господи!!! Повторюю ще раз. Говорити про вплив факторів ня якість вина ВЗАГАЛІ – це як судити про смак крабів на основі крабових паличок. Повний непрофесіоналізм.

Повторю ще раз:

Червоне вино – якість залежить тільки від кількості сонця. Ні, інші фактори також впливають, але вплив їх настільки незначний в порівнянні до кількості сонця, що на них можна не звертати увагу. Тому кращими червоними винами є ті, які зроблені в жаркі роки, коли було багато сонця. В Україні мало сонця, для того, щоб зробити конкурентне Мерло, чи Каберне Совіньон.
Біле вино – якість більшою мірою залежить від грунта. Сонце тут грає другорядну роль. Тому найкраще біле вино – Шаблі – це шардоне з прохолодної Північної Бургундії. І яквсть цього вина залежить від грунта – той самий мозельський пласт, який починається у Франції, проходить через Німеччину, Мораву та Нижню Австрію. А от куди він йде, і чи йде далі, мені треба подивитися. Але в будь якому випадку, здається мені, що на півдні України його не буде. Тому мої висновки від Щардоне Трубецького були очікуваними.
Надіюсь, так зрозуміло?

(21-12-2018 15:30)SergM :  По-друге: чеська крона = 1,21 гривні, відповідно перше ординарне це 150 грн., друге марочне (типу 1 рік витримки) – 277 грн.

А чеська заопрлата? А акції в 45% і звичку населення 80% закупівель робити під час акцій?

(21-12-2018 15:30)SergM :  Якщо Ви вважаєте що вони набагато кращі – не питання, але порівнювати мабуть таки треба кращі зразки кращіх років – внаслідок специфіки вина і залежності від конкретного року та місця.

Я не порівнюю кращі зразки. Мені все одно, що якась одна пляшка виявиться супер класною. Мені треба, щоб моя країна робила вал продажу продукції з достойною якістю і з конкурентною ціною. Не пляшками, а десятками тисяч гектолітрів. Тоді в моїй країні торгівельне сальдо буде позитивне, і ніхто не буде викручувати їй руки за кредити МВФ. А оті Ваші "банальні загальні речі, для яких не треба бути профі чи спеціалістом", - це вибачте як мертвому припарка. Це як те, що кожна кухарка та таксист найкраще знають, як керувати державою.

Вибачте. Але дозвольте на цьому мені закінчити винну дискусію з Вами! Hello!

Черный кот, перебегающий Вам дорогу, означает, что животное просто куда-то идет. Не усложняйте! Hello!
(Востаннє це повідомлення було змінене: 21-12-2018 17:04 Миша Чех.)
Шукати всі повідомлення учасника
SergM Немає
------------
*****

Повідомлень: 5 677
Приєднався: Jan 2006

Повідомлення: #106
21-12-2018 17:36 RE: Вино.

m.dreval :За 20 гривень????? Я удивлен А час для Вас має вартість?
Мова йшла про ціну і це – пристойний відсоток.

m.dreval :Шановний, вибачте, Ви «спостерігаєте», а я час від часу вичитую контракти від цих мереж. Скажемо чесно – вичитував, бо тепер в Україні, на жаль, не працюю.
А КМ у великій мережі курує усе чи якийсь напрямок?
У інших бізнесах окрім продуктових мереж є КМ?
Факт помітної різниці у цінах має місце, чи будете заперечувати?

m.dreval :Червоне вино – якість залежить тільки від кількості сонця. Ні, інші фактори також впливають, але вплив їх настільки незначний в порівнянні до кількості сонця, що на них можна не звертати увагу. Тому кращими червоними винами є ті, які зроблені в жаркі роки, коли було багато сонця. В Україні мало сонця, для того, щоб зробити конкурентне Мерло, чи Каберне Совіньон.
Є конкретні кліматичні цифри про кількість сонця у годинах і температури (посилання були вище).

Південний берег Криму = практично субтропіки, ще й нахил до сонця, але виходять дуже щільні червоні і білі вина – ті якісні сухі не виходять – доведено відомими виноробами неодноразово.

– Відповідно не усе так однозначно як Ви описуєте.

m.dreval :Біле вино – якість більшою мірою залежить від грунта. Сонце тут грає другорядну роль. Тому найкраще біле вино – Шаблі – це шардоне з прохолодної Північної Бургундії. І яквсть цього вина залежить від грунта – той самий мозельський пласт, який починається у Франції, проходить через Німеччину, Мораву та Нижню Австрію. А от куди він йде, і чи йде далі, мені треба подивитися.
Чим тонше смак вина, тим більше на нього вплив різних чинників. – Тому і бачимо регіональні прив'язки вин і їхні порівняння у властивостях. Той же Мозель славний сухим кліматом та крутими схилами, саме з яких вино і цінується. До Морави від нього більше 700 км – чомусь слабо вірю у такий "пласт" вздовж Альп, хоча можливо є спільні риси. Найкраще вино – не знаю, нехай профі сперечаються, бо я таке навряд чи придбаю.

m.dreval :
SergM :По-друге: чеська крона = 1,21 гривні, відповідно перше ординарне це 150 грн., друге марочне (типу 1 рік витримки) – 277 грн.
А чеська заопрлата? А акції в 45% і звичку населення 80% закупівель робити під час акцій?
А тут це до чого? Ми про продукцію. І дуже добре що я можу не сильно дорожче за українське придбати щось для порівняння (що періодично і роблю, у т.ч. по акціях).

m.dreval :Я не порівнюю кращі зразки. Мені все одно, що якась одна пляшка виявиться супер класною. Мені треба, щоб моя країна робила вал продажу продукції з достойною якістю і з конкурентною ціною. Не пляшками, а десятками тисяч гектолітрів. Тоді в моїй країні торгівельне сальдо буде позитивне, і ніхто не буде викручувати їй руки за кредити МВФ.
– Так і я не проти.

m.dreval :А оті Ваші "банальні загальні речі, для яких не треба бути профі чи спеціалістом", - це вибачте як мертвому припарка. Це як те, що кожна кухарка та таксист найкраще знають, як керувати державою.
– Не пересмикуйте. Краще бути любителем чим профі з професійною деформацією і однією іконою.
Шукати всі повідомлення учасника
Миша Чех Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 14 621
Приєднався: Dec 2010
Praha (ex Киев)
Škoda Octavia IV 2.0TDI
Повідомлення: #107
21-12-2018 18:29 RE: Вино.

(21-12-2018 17:36)SergM :  Мова йшла про ціну і це – пристойний відсоток.

Менше 20% між роздрібною ціною в Сільпо па цінох в фірмовому магазині? Ні, то не пристойний відсоток.


(21-12-2018 17:36)SergM :  А КМ у великій мережі курує усе чи якийсь напрямок?
У інших бізнесах окрім продуктових мереж є КМ?
Факт помітної різниці у цінах має місце, чи будете заперечувати?

Якийсь напрямок.
Так.
Повинени мати. Якщо Україна прагне до Європи. Але той факт що я описав, має місце навіть в Європі.

(21-12-2018 17:36)SergM :  Є конкретні кліматичні цифри про кількість сонця у годинах і температури (посилання були вище).

Під рукою не має, шукати в інтернеті не буду. Знаю цю інформацію від Моравських виробників вина.

(21-12-2018 17:36)SergM :  Південний берег Криму = практично субтропіки, ще й нахил до сонця, але виходять дуже щільні червоні і білі вина – ті якісні сухі не виходять – доведено відомими виноробами неодноразово.

– Відповідно не усе так однозначно як Ви описуєте.

Треба спробувати посадити ту лозу, що треба. А потім побачимо.

(21-12-2018 17:36)SergM :  А тут це до чого? Ми про продукцію. І дуже добре що я можу не сильно дорожче за українське придбати щось для порівняння (що періодично і роблю, у т.ч. по акціях).

До курсу 1,22


(21-12-2018 17:36)SergM :  – Не пересмикуйте. Краще бути любителем чим профі з професійною деформацією і однією іконою.

Шановний, моя ікона з професійною деформацією - пиво. А з вином я так, погуляти тут вийшов! Hello!

Черный кот, перебегающий Вам дорогу, означает, что животное просто куда-то идет. Не усложняйте! Hello!
(Востаннє це повідомлення було змінене: 21-12-2018 18:30 Миша Чех.)
Шукати всі повідомлення учасника
SergM Немає
------------
*****

Повідомлень: 5 677
Приєднався: Jan 2006

Повідомлення: #108
22-12-2018 08:32 RE: Вино.

m.dreval :
SergM :А тут це до чого? Ми про продукцію. І дуже добре що я можу не сильно дорожче за українське придбати щось для порівняння (що періодично і роблю, у т.ч. по акціях).
До курсу 1,22
Ми обговорювали ціну, а не купівельну здатність з курсом.


P.S. Бережи Вас Боже від Професійної Деформації та єдиної Ікони.
(Востаннє це повідомлення було змінене: 22-12-2018 08:34 SergM.)
Шукати всі повідомлення учасника
Капа Немає
донецкобандеровец
***

Повідомлень: 518
Приєднався: Oct 2006
ДОНЕЦК это УКРАИНА!
Skoda Octavia RS
Skype IDmax_kapa
Повідомлення: #109
22-12-2018 20:42 RE: Вино.

Вернулся из Афин, чисто ради интереса взял самое дешевое сухое белое в пластиковой 1,5 литровой бутылке аж за 2,2 евро и вы знаете, можно пить, у Украинских производителей в такой ценовой категории даже за 0,7 ничего и близко не найдешь.

Катится, катится, синенький лифтбек...

Я в блоге Drive2.ru
Шукати всі повідомлення учасника
Миша Чех Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 14 621
Приєднався: Dec 2010
Praha (ex Киев)
Škoda Octavia IV 2.0TDI
Повідомлення: #110
26-12-2018 19:00 RE: Вино.

БЕЗ комментариев:

(13-12-2018 13:05)m.dreval :  Мое мнение - развивать нужно ординарный украинский сегмент. Насыщать прежде всего украинский рынок и очень близкое зарубежье.

У середньому українці готові платити за пляшку виноградного вина вітчизняного виробництва 61,88 гривні, за інформацією Державної служби статистики України. У Києві ця цифра трохи більша – 65,28 гривні. При цьому найпоширенішими в Україні є вина, вироблені з таких сортів винограду як Шардоне, Аліготе і Каберне Совіньон.

https://24tv.ua/ukrayina_tag1119

Черный кот, перебегающий Вам дорогу, означает, что животное просто куда-то идет. Не усложняйте! Hello!
(Востаннє це повідомлення було змінене: 26-12-2018 19:00 Миша Чех.)
Шукати всі повідомлення учасника
Тема закрита 


Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 1