Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Тема закрита 
Питання по ASR
Автор Повідомлення
OlegA5 Немає
Ученик
*

Повідомлень: 22
Приєднався: Dec 2018

Повідомлення: #1
22-12-2018 22:54 Питання по ASR

Всім привіт.
Буквально недавно став власником Октавії А5 і майже одразу ледь не попав в прикру ситуацію.
Їхав по куску дороги, фактично покритої льодом. Їхав на адекватній зимовій резині зі швидкістю в 30 кілометрів.
В один момент почув, що машину несе. Почав робити все по науці: руль в сторону заносу і додав газу. Але результату це абсолютно не дало.
Машину розвернуло на 180 градусів і я зупинився в купі снігу на узбіччі.
Таке зі мною вперше. До того їздив на першому поколінні Мерседесу А-класс і такого не було ніколи. З початків заносу виходив без проблем.
І тут в мене виникло питання: чи не та ASR мене підвела? Коли я давав газу, колеса на льоді, зрозуміло, зривалися в пробуксовку і система могла скидати тягу. Відповідно, ефекту від моїх дій не було.
Власне питання: це баг чи фіча? Так і задумано? Відключаті систему на слизькій дорозі?.
Шукати всі повідомлення учасника
OctaviaNew Немає
ГоНщЫк!
***

Повідомлень: 323
Приєднався: Dec 2009
Кировоград
Был: Ниссан Х-Trail. Сейчас:Шкода А5 FL (1.9TDI), Мазда CX-7(2.3).
Повідомлення: #2
23-12-2018 16:03 RE: Питання по ASR

Я всегда зимой отключаю ASR - она очень сильно мешает! Иногда даже бесит! Снег или лед и я ее сразу отключаю так как застрять можно даже в смешном количестве снега/грязи!

Вопрос назревает зачем она вообще надо?!
Я один раз из-за неё чуть в ЛоБ туарегу незаехал!

(КИРОВОГРАД Мир ). +380958834131 Егор
Шукати всі повідомлення учасника
Wasilich Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 1 665
Приєднався: Jul 2009
Запорожье
была A5 1.6 мех. амбиент сейчас А5 FL 1.6 АКПП элеганс
Повідомлення: #3
23-12-2018 16:40 RE: Питання по ASR

Могу сказать только про свой опыт и только про мою А5. По чистому льду машина на трассе была управляемая на скорости 90 км/ч (больше не пробовал Mr. Green), но при легком заносе и когда руль «облегчается» - всегда сбрасываю газ, чуть выворачиваю руль и машина выравнивается, руль «тяжелеет» -машина опять становится управляемой. А в случае, в начале заноса, когда я выворачивал руль и поддавал газу, то ощущалось какое-то, вроде бы, легкое торможение передка авто и начинало заносить задок, газ сбрасываешь и авто начинает выравниваться.
Возможно и у Вас была такая ситуация – газанули, пробуксовка, где-то сработала ASR, передок притормозился – задок занесло.
Ну это мое ИМХО Smile

Шукати всі повідомлення учасника
yuristkonsult Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 2 779
Приєднався: Apr 2008
Хмельницький
Octavia 1.8t (vtg)
Повідомлення: #4
23-12-2018 16:54 RE: Питання по ASR

(22-12-2018 22:54)OlegA5 :  ...Почав робити все по науці: руль в сторону заносу і додав газу. Але результату це абсолютно не дало.
...
Ну це справді точно як по книжці Shocked.
Але це загальна, приблизна порада. В книжці ж не пише на який кут крутити кермо чи скільки добавляти газу.
Машину потрібно ловити, короткими поворотами керма аж поки не зловиш дорогу, те ж саме і з газом.
Писи АSR виключав пару раз, коли потрібно було рухатись з постійною пробуксовкою. А так, ніколи не заважає.

Никогда не бойся делать то, что ты не умеешь. Помни, ковчег был построен любителем. Профессионалы построили "Титаник".
Шукати всі повідомлення учасника
Ozzy Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 4 077
Приєднався: Jan 2017
Краматорск
Skoda Karoq 1.4TSi + 8АТ
Повідомлення: #5
23-12-2018 17:17 RE: Питання по ASR

тоже при включенном АСР не замечал, чтобы при газе еще сильнее заносить начинало... у меня при газе в пол и включенном аср на любой передаче кроме первой чувствуется тяга, но колесо не буксует почти, так самую малость...
Шукати всі повідомлення учасника
Ulisss Немає
сомелье всея Донецк
*****

Повідомлень: 9 774
Приєднався: Apr 2008
Луцьк
Polo 1,2 TDi
Повідомлення: #6
23-12-2018 17:30 RE: Питання по ASR

А чем поможет ASR если машину уже "несе"?
(Востаннє це повідомлення було змінене: 23-12-2018 17:30 Ulisss.)
Шукати всі повідомлення учасника
Hornet 7 Немає
Писатель
***

Повідомлень: 286
Приєднався: May 2015
Львів
Skoda Fabia Combi 1.4 16v
Повідомлення: #7
23-12-2018 17:51 RE: Питання по ASR

Система ASR призначена для запобігання заносу,а якщо авто попало в занос то система нічим не допоможе,тільки дії водія
Шукати всі повідомлення учасника
ShpizVol Немає
Писатель
***

Повідомлень: 657
Приєднався: Apr 2012
г.Шпола Черк.обл.-Вишневе
шкода А7 1,6 тді
Повідомлення: #8
23-12-2018 18:05 RE: Питання по ASR

(23-12-2018 17:51)Hornet 7 :  Система ASR призначена для запобігання заносу,а якщо авто попало в занос то система нічим не допоможе,тільки дії водія

ASR від пробуксовки коліс, а ESP від заносуУпал и качаюсь
Шукати всі повідомлення учасника
OlegA5 Немає
Ученик
*

Повідомлень: 22
Приєднався: Dec 2018

Повідомлення: #9
23-12-2018 20:10 RE: Питання по ASR

(23-12-2018 18:05)ShpizVol :  
(23-12-2018 17:51)Hornet 7 :  Система ASR призначена для запобігання заносу,а якщо авто попало в занос то система нічим не допоможе,тільки дії водія

ASR від пробуксовки коліс, а ESP від заносуУпал и качаюсь

В мене ESP немає в комплектації. Тому не дуже потішний від такої новини
Шукати всі повідомлення учасника
Hornet 7 Немає
Писатель
***

Повідомлень: 286
Приєднався: May 2015
Львів
Skoda Fabia Combi 1.4 16v
Повідомлення: #10
23-12-2018 20:13 RE: Питання по ASR

ESP допомагає при маневруванні і виводить з заносу на початковій стадії,а ASR запобігає пробуксовуванню коліс,відповідно менша ймовірність заносу
Шукати всі повідомлення учасника
Тема закрита 


Можливо схожі теми...
Тема: Автор Відповідей: Переглядів: Останнє
  Питання знаючим чи "перегонщикам" про розмитнення) Lebrasko 26 7 006 25-06-2014 13:50
Останнє: Lebrasko

Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 1