Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Тема закрита 
Проблема в Октавії
Автор Повідомлення
StE@LtH Немає
Да прибудет с вами сила
*****

Повідомлень: 2 931
Приєднався: Oct 2006
Львів
Skoda Pajero 3.2 DiD
Повідомлення: #21
13-10-2008 18:18  

DIG :
В... :Шось неможу зрозуміти,шо це може бути відпускаю газ на 5передачі і машина дьоргайеться. Буквально один раз таке ніби вдарив по педалі тормоза
Їдь на сервіс і не гадай Тикаю

+1 Поехали

http://www.Skodniki.org.ua
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
vladdash Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 222
Приєднався: Jul 2007

Skoda Octavia А5 1.6MPI, Audi A6 allroad quattro 3.0 TDI
Повідомлення: #22
14-10-2008 07:06  

Я купляв чехли на Франківському автобазарі по ціні 700 грн. Зроблені якісно з матеріалу один в один з матеріалом оббивки салону.

Бензин ваш - идеи наши.
Шукати всі повідомлення учасника
В... Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 1 781
Приєднався: Aug 2008
Львов
Octavia Tour vts
Повідомлення: #23
14-10-2008 08:30  

DIG :
В... :Шось неможу зрозуміти,шо це може бути відпускаю газ на 5передачі і машина дьоргайеться. Буквально один раз таке ніби вдарив по педалі тормоза
Їдь на сервіс і не гадай Тикаю
Прийдеться так ы зробити
Шукати всі повідомлення учасника
antik Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 2 700
Приєднався: Jun 2007
Львов
Octavia A5 Sportback
Повідомлення: #24
14-10-2008 08:39  

vladdash :Я купляв чехли на Франківському автобазарі по ціні 700 грн. Зроблені якісно з матеріалу один в один з матеріалом оббивки салону.

фотки можешь сделать?

http://www.drive2.ru/cars/audi/a5_sportb...ack/ant1k/
Шукати всі повідомлення учасника
vladdash Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 222
Приєднався: Jul 2007

Skoda Octavia А5 1.6MPI, Audi A6 allroad quattro 3.0 TDI
Повідомлення: #25
14-10-2008 08:55  

Завтра скину.

Бензин ваш - идеи наши.
Шукати всі повідомлення учасника
StE@LtH Немає
Да прибудет с вами сила
*****

Повідомлень: 2 931
Приєднався: Oct 2006
Львів
Skoda Pajero 3.2 DiD
Повідомлення: #26
14-10-2008 10:48  

vladdash :Завтра скину.

Может смотрины организовать Wink

Дружба

http://www.Skodniki.org.ua
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
andyvit Немає
Писатель
***

Повідомлень: 532
Приєднався: Apr 2008

Повідомлення: #27
18-10-2008 12:17 Re: Юрок

Yura2505 :Народ не занаю в кого що там було, а обдув переднього скла мене і досі виводить!!!!!!! Ніч: стаєш щоб протерти, або "тупо" вкл. кондюк щоб роздуло запотіле скло! Одна порада, в кого таке, я винайшов: на мойці вимивати переднє скло із середини, від жиру........ Вроді легше.....

Якщо так нагло запотіває, то не полінуйся стати на хв 10, включи обдув на макс потжність а на макс температуру. Просто треба просушити випарювач кондиціонера, на ньому збирається дофіга вологи. Можеш трошки відкна привідкрити, щоб не задихнутися, бо якщо пічка працює нормально, то в салоні буде духовка. Laughing
Також можна зняти фільтр салону, поромити проточною водою і висушити. Якщо фільтр вже старенький то бажано і поміняти.
А відносно жиру, то скло дійсно має бути чистим . В мене якщо сунулік сідає спереду в машину, то обов"язково обмацає лобове і бокові скла. Після того зразу ж починають запотівати ті місця де він пальчики відбив. Мушу ставати і витерати сухою тряпкою і нема на то ради. Laughing
Шукати всі повідомлення учасника
antik Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 2 700
Приєднався: Jun 2007
Львов
Octavia A5 Sportback
Повідомлення: #28
18-10-2008 14:24  

vladdash :Завтра скину.

и где же фото?

http://www.drive2.ru/cars/audi/a5_sportb...ack/ant1k/
Шукати всі повідомлення учасника
Yura2505 Немає
Писатель
***

Повідомлень: 259
Приєднався: Aug 2008

Skoda Octavia A5 1.6 МРІ
Повідомлення: #29
20-06-2009 12:03 Re: Юрок

andyvit :
Yura2505 :Народ не занаю в кого що там було, а обдув переднього скла мене і досі виводить!!!!!!! Ніч: стаєш щоб протерти, або "тупо" вкл. кондюк щоб роздуло запотіле скло! Одна порада, в кого таке, я винайшов: на мойці вимивати переднє скло із середини, від жиру........ Вроді легше.....

Якщо так нагло запотіває, то не полінуйся стати на хв 10, включи обдув на макс потжність а на макс температуру. Просто треба просушити випарювач кондиціонера, на ньому збирається дофіга вологи. Можеш трошки відкна привідкрити, щоб не задихнутися, бо якщо пічка працює нормально, то в салоні буде духовка. Laughing
Також можна зняти фільтр салону, поромити проточною водою і висушити. Якщо фільтр вже старенький то бажано і поміняти.
А відносно жиру, то скло дійсно має бути чистим . В мене якщо сунулік сідає спереду в машину, то обов"язково обмацає лобове і бокові скла. Після того зразу ж починають запотівати ті місця де він пальчики відбив. Мушу ставати і витерати сухою тряпкою і нема на то ради. Laughing

Дякую...Буду пробувати...

[Зображення: 3_10_0_01012009_3.gif]
Шукати всі повідомлення учасника
Тема закрита 


Можливо схожі теми...
Тема: Автор Відповідей: Переглядів: Останнє
  Підскажіть де у Львові роблять телескопкі для Октавії Тур Tramp 17 4 949 16-12-2009 13:04
Останнє: Tramp

Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 1