Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Голосування: Голосуємо
Голосування завершено.
Порошенко Петро Олексійович 69.20% 164 69.20%
Зеленський Володимир 25.32% 60 25.32%
Я не піду, то всьо... 5.49% 13 5.49%
Всього 237 голосів 100%
* Ви голосували за це. [Показати результати]

Тема закрита 
Выборы президента, уже второй тур 2019-голосование
Автор Повідомлення
Er@ser Немає
Banned

Повідомлень: 125
Приєднався: Oct 2016
Николаев
А5 1,8TSI 2012
Повідомлення: #141
19-02-2019 12:20 RE: Выборы президента 2019-голосовалка))

(19-02-2019 11:57)SergM :  
Er@ser :Хорошо, не помогают отрицания-давайте посмотрим на хорошие глобальные изменения,которые, по мнению тех, кто будет голосовать за порошенко, он привнес в страну. Только давайте перечислять реальные глобальные позитивные изменения в стране за 5 лет правления. Приведите ваши доводы, которые для вас важны при выборе данного кандидата.
Так давайте і Вас від зворотнього – у цій країні хіба змінилася система і до влади лізуть йдуть реально нові люди? Справа не у альтернативі як такій, а у тому, що на поточний момент реальної альтернативи по усьому колу питань немає. Звичайно є теоретичний найкращий кандидат (і він не балотується), але його об'єктивно не оберуть – бо ні громадяни не готові обирати головою майбутнє, ні ситуація у країні не сприяє (противники змін не дадуть, треба мати гроші, неможливо обіцяти дешевий газ, зарплати та пенсії тощо).


P.S. А Ви помітили глобальні зміни які таки сталися за Ющенка?
Я не апологет порошенко. меня интерисуют по каким причинам за него собираются голосовать и почему люди откидывают причины, которые объективно против порошенко.
Шукати всі повідомлення учасника
SergM Немає
------------
*****

Повідомлень: 5 677
Приєднався: Jan 2006

Повідомлення: #142
19-02-2019 12:30 RE: Выборы президента 2019-голосовалка))

Er@ser :Я не апологет порошенко. меня интерисуют по каким причинам за него собираются голосовать и почему люди откидывают причины, которые объективно против порошенко.
0. Зважувати треба усе – і за, і проти, і здобутки, і недоліки.
1. Є інший реальний претендент що продовжить курс розбудови своєї держави?
2. Є ідеальні люди без вад?
3. Є настільки вагомі недоліки що не дозволяють його обрати вдруге?
4. Вибори у нас поки що (сподіваюсь) гра капіталів. – Хто там у кандидатах? – "З двох зол", "нове лице", "опоблок", "популіст", "технічний кандидат", "приціл на вибори у Раду", "маріонетка", "зрадник" і інші.
Шукати всі повідомлення учасника
Lady Немає
девочка из администрации
*****

Повідомлень: 22 054
Приєднався: Mar 2007

серебристая :))
Повідомлення: #143
19-02-2019 12:32 RE: Выборы президента 2019-голосовалка))

(19-02-2019 12:20)Er@ser :  Я не апологет порошенко. меня интерисуют по каким причинам за него собираются голосовать и почему люди откидывают причины, которые объективно против порошенко.

например какие?Курить


он далеко не идеальныйКурить
но за 5 лет никто (ни кремль, ни наши ) не удосужился найти хоть какой то "нормальный" компромат на негоMr. Green

офшоры на 3000 уе и Мальдивы за свой счет- не считаюццаMr. Green

Не нужно меня обижать, я девочка ранимая, чуть что-сразу в слезы… а потом с заплаканными глазами так сложно понять кому попадаешь лопатой по голове…
Девушка
Дякую всім. Було весело! (с) Mr. Green
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
Railnolds Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 6 624
Приєднався: Jun 2015
Одесса, Украина
Skoda Fabia Combi III, CUSB 1.4 TDI, МКПП, 2015
Повідомлення: #144
19-02-2019 12:55 RE: Выборы президента 2019-голосовалка))

(19-02-2019 11:46)Er@ser :  Хорошо, не помогают отрицания-давайте посмотрим на хорошие глобальные изменения,которые, по мнению тех, кто будет голосовать за порошенко, он привнес в страну. Только давайте перечислять реальные глобальные позитивные изменения в стране за 5 лет правления. Приведите ваши доводы, которые для вас важны при выборе данного кандидата.
1. До сих пор нет русского мира в Украине.
2. Взорванные по 100500 раз пердаки за поребриком.
3. Четкий курс страны за всю её историю (закрепленный в Конституции).
(Востаннє це повідомлення було змінене: 19-02-2019 12:58 Railnolds.)
Шукати всі повідомлення учасника
Er@ser Немає
Banned

Повідомлень: 125
Приєднався: Oct 2016
Николаев
А5 1,8TSI 2012
Повідомлення: #145
19-02-2019 13:36 RE: Выборы президента 2019-голосовалка))

(19-02-2019 12:30)SergM :  
Er@ser :Я не апологет порошенко. меня интерисуют по каким причинам за него собираются голосовать и почему люди откидывают причины, которые объективно против порошенко.
0. Зважувати треба усе – і за, і проти, і здобутки, і недоліки.
1. Є інший реальний претендент що продовжить курс розбудови своєї держави?
2. Є ідеальні люди без вад?
3. Є настільки вагомі недоліки що не дозволяють його обрати вдруге?
4. Вибори у нас поки що (сподіваюсь) гра капіталів. – Хто там у кандидатах? – "З двох зол", "нове лице", "опоблок", "популіст", "технічний кандидат", "приціл на вибори у Раду", "маріонетка", "зрадник" і інші.
В вашем посте я не вижу ни одной причины, только разговоры на отвлеченные темы. Это опять же отрицание остальных кандидатов.

(19-02-2019 12:32)Lady :  например какие?Курить
он далеко не идеальныйКурить
но за 5 лет никто (ни кремль, ни наши ) не удосужился найти хоть какой то "нормальный" компромат на негоMr. Green
офшоры на 3000 уе и Мальдивы за свой счет- не считаюццаMr. Green
Опять же не названы причины, чтобы за него проголосовать. За 5 лет много чего можно назвать-не продан рошен, не наказан никто за 4 взорванных склада , где хранились боеприпасы на миллиарды баксов, нет реформы полиции, нет судебной реформы, не наказан ни один крупных коррупционер, Роттердам+ и шоколадный Вовк это первое что приходит на ум.

(19-02-2019 12:55)Railnolds :  1. До сих пор нет русского мира в Украине.
2. Взорванные по 100500 раз пердаки за поребриком.
3. Четкий курс страны за всю её историю (закрепленный в Конституции).
Вот-хот какая то конкретика. Спасибо.

А вообще-я уже делал свой анализ предвыборной программы порошенка 2014 в Своем посте

еще раз прошу-конкретику, пожалуйста.
Шукати всі повідомлення учасника
Railnolds Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 6 624
Приєднався: Jun 2015
Одесса, Украина
Skoda Fabia Combi III, CUSB 1.4 TDI, МКПП, 2015
Повідомлення: #146
19-02-2019 14:04 RE: Выборы президента 2019-голосовалка))

(19-02-2019 13:36)Er@ser :  А вообще-я уже делал свой анализ предвыборной программы порошенка 2014 в Своем посте
еще раз прошу-конкретику, пожалуйста.
Лично я предпочитаю анализировать то, что было сделано, а не то, что обещают сделать. Что сделал Порошенко за свой срок я вижу и меня это устраивает. А то, что обещают другие кандидаты, о делах которых до выборов никто не слышал - меня не интересует.
Причем некоторые даже не удосуживались на работу приходить голосовать за важные законы, а другие так вообще даже ЖЭКом не управляли, но зато страной могут.
Такая конкретика Вас устроит?
(Востаннє це повідомлення було змінене: 19-02-2019 14:04 Railnolds.)
Шукати всі повідомлення учасника
logger Немає
Шопопало
*****

Повідомлень: 1 701
Приєднався: Jan 2008

Oktavia Tour 1,6
Повідомлення: #147
19-02-2019 14:04 RE: Выборы президента 2019-голосовалка))

эээй, липецкую фабрику забыли КуритьКуритьКурить
Земляк, читни на досуге повноваження Президента, ото удивишься.

За непроданный рошен поржал отдельно, спасибо.

Какая каша у людей в голове, я поражаюсь. Нужно все, и одним махом, и одному человеку решать, и косяки Минобороны, которое кучу лет бабла не получало нормально, для модернизации складов, опять таки. И МВД, с аваковым, напомнить откуда он и с какой партии чи не надо? И ни за что не вспоминайте за Беню и Фирташа, а то задуматься придется трошки))

Мы ехали ехали и наконец приехали (с)
Шукати всі повідомлення учасника
SergM Немає
------------
*****

Повідомлень: 5 677
Приєднався: Jan 2006

Повідомлення: #148
19-02-2019 14:05 RE: Выборы президента 2019-голосовалка))

Er@ser :
SergM :
Er@ser :Я не апологет порошенко. меня интерисуют по каким причинам за него собираются голосовать и почему люди откидывают причины, которые объективно против порошенко.
0. Зважувати треба усе – і за, і проти, і здобутки, і недоліки.
1. Є інший реальний претендент що продовжить курс розбудови своєї держави?
2. Є ідеальні люди без вад?
3. Є настільки вагомі недоліки що не дозволяють його обрати вдруге?
4. Вибори у нас поки що (сподіваюсь) гра капіталів. – Хто там у кандидатах? – "З двох зол", "нове лице", "опоблок", "популіст", "технічний кандидат", "приціл на вибори у Раду", "маріонетка", "зрадник" і інші.
В вашем посте я не вижу ни одной причины, только разговоры на отвлеченные темы. Это опять же отрицание остальных кандидатов.
Які Вам потрібні причини якщо Вас не влаштовують ці?
– Реально є інший кандидат що продовжить розбудову незалежної держави Україна?
– Є ідеальні люди?
– Є суттєві недоліки Порошенка як президента? (Що ніяк не виключає наявності претензій до нього.)
– Кого ще обрати зі списку? – Більшість з них або засвітилася як неспроможні, або як популісти, або як чисті амбіції, або тупо проти суверенної України, інші мутні чи геть невідомі як дійові особи.

Er@ser :еще раз прошу-конкретику, пожалуйста.
А таки конкретику? – Яку саме? Докази-цифри? Чи інтерпретації дій?
Тоді – що конкретного можна сказати за інших?

Реальний вибір складається з відкидання усього принципово неприйнятного з наявного, аналізу +/- з того що залишилося і зважування – в результаті приходимо до вибору одного з двох.

Я би особисто хотів ще кращу фігуру ніж Порошенко, але з наявного вибору у нього конкурентів немає, бо проявлена суть відношення РФ до України – маємо окупований Крим, інспірований і спонсорований військовий конфлікт на сході України – маски зірвано і вже неможна продовжувати розсказувати радянські байки.

Таким чином вибір по суті простий – за совок чи проти. Ось і уся конкретика.
(Востаннє це повідомлення було змінене: 19-02-2019 14:07 SergM.)
Шукати всі повідомлення учасника
Lady Немає
девочка из администрации
*****

Повідомлень: 22 054
Приєднався: Mar 2007

серебристая :))
Повідомлення: #149
19-02-2019 14:10 RE: Выборы президента 2019-голосовалка))

(19-02-2019 14:04)logger :  эээй, липецкую фабрику забыли КуритьКуритьКурить
Земляк, читни на досуге повноваження Президента, ото удивишься.

За непроданный рошен поржал отдельно, спасибо.

Какая каша у людей в голове, я поражаюсь. Нужно все, и одним махом, и одному человеку решать, и косяки Минобороны, которое кучу лет бабла не получало нормально, для модернизации складов, опять таки. И МВД, с аваковым, напомнить откуда он и с какой партии чи не надо? И ни за что не вспоминайте за Беню и Фирташа, а то задуматься придется трошки))

не забыл он про нееMr. GreenMr. Green

но как то умолчал про офшоры , бизнес в РФ и прочие "++" того кандидата- за которого тут проголосовалMr. Green

Не нужно меня обижать, я девочка ранимая, чуть что-сразу в слезы… а потом с заплаканными глазами так сложно понять кому попадаешь лопатой по голове…
Девушка
Дякую всім. Було весело! (с) Mr. Green
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
Gerzik Немає
Все буде HD )
*****

Повідомлень: 6 636
Приєднався: Jul 2008
Київ- Батурин- Кам'янець
H-D Dyna,H-D RoadGlide ,TurboSmart,VW T5 VR6 4x4
Повідомлення: #150
19-02-2019 14:13 RE: Выборы президента 2019-голосовалка))

Може його тойво- єбанітовою палочкою... Mr. Green

moscovia delenda est
Шукати всі повідомлення учасника
Тема закрита 


Можливо схожі теми...
Тема: Автор Відповідей: Переглядів: Останнє
  Выборы в Верховную Раду Украины 2019 Sozercatel 643 126 354 08-10-2021 12:56
Останнє: Lady
  Ваше отношение ко Второй мировой войне и 9-му мая Dimon325 191 31 595 13-05-2019 17:06
Останнє: smile
  Рейтинг нашего президента Fastel 221 55 703 22-01-2018 16:12
Останнє: smile
  Сначала выборы, потом граница Примат 13 4 465 13-02-2017 12:28
Останнє: Navy45

Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 1