Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Тема закрита 
Не заводиться
Автор Повідомлення
serik0500 Немає
Ученик
*

Повідомлень: 2
Приєднався: Feb 2019

Повідомлення: #1
14-02-2019 12:10 Не заводиться

Всім доброго дня.. Я є власником Skoda Octavia A5 2007

Проблема полягає в чому:
Зранку машина без проблем заводиться, катаюсь пів дня, заводиться, глушиться, все ок...
Постоїть після їзди 1-2 годинки, завожу, стартер крутиться, а вона не заводиться, поки не натисну на пердаль газу, і то не зразу, а через декілька секунд... потім глушу, завожу, і все ок.. Поки не постоїть знову 1-2 годинки, і та сама ситуація..

Колись це виявлялось рідко, тепер все частіше..
Поїхав на діагностику, мені сказали, що є помилка по лямда зонд.. (Ну це я думаю, що від газової установки)

Доречі пробував і на газу, і на бензині їздити, ефект той самий... Боюсь, що проблема в топлевному насосі. Може в когось така ситуація була, хто як з цим боровся..\\
Дякую!
Шукати всі повідомлення учасника
BingerUA Немає
Классик
****

Повідомлень: 1 277
Приєднався: Feb 2014

SuperB III 4x4 2.0 TDI
Повідомлення: #2
14-02-2019 12:13 RE: Не заводиться

Попробуйте еще перекрыть газ в баке и поездить только на бензине.
Шукати всі повідомлення учасника
Украинец Немає
Эстет
*****

Повідомлень: 3 199
Приєднався: Nov 2010
Слобожанщина
А5FL 1.8TSI
Повідомлення: #3
15-02-2019 11:37 RE: Не заводиться

(14-02-2019 12:10)serik0500 :  Всім доброго дня.. Я є власником Skoda Octavia A5 2007

Проблема полягає в чому:
Зранку машина без проблем заводиться, катаюсь пів дня, заводиться, глушиться, все ок...
Постоїть після їзди 1-2 годинки, завожу, стартер крутиться, а вона не заводиться, поки не натисну на пердаль газу, і то не зразу, а через декілька секунд... потім глушу, завожу, і все ок.. Поки не постоїть знову 1-2 годинки, і та сама ситуація..

Колись це виявлялось рідко, тепер все частіше..
Поїхав на діагностику, мені сказали, що є помилка по лямда зонд.. (Ну це я думаю, що від газової установки)

Доречі пробував і на газу, і на бензині їздити, ефект той самий... Боюсь, що проблема в топлевному насосі. Може в когось така ситуація була, хто як з цим боровся..\\
Дякую!

То что указали марку автомобиля и год выпуска это хорошо. Проблема же у вас с двигателем.

С плохим аккумулятором - это не жизнь!
205 65 r15 Зима шипованая
Шукати всі повідомлення учасника
Тема закрита 


Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 1