Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Тема закрита 
Розкажіть про Квест
Автор Повідомлення
В... Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 1 781
Приєднався: Aug 2008
Львов
Octavia Tour vts
Повідомлення: #1
07-09-2008 10:09 Розкажіть про Квест

Дуже цікаво,хотілось би спробувати.Але знаю про квест лише взагальному.На сайті який бачив тут у розділі Квест знайшов лише результати,турнірну таблицю,тощо. Цікавлять такі питання як;
Як часто проходять змагання.
Скільки треба врядити грошей.
Начинающий хоч прпойде завдання.
І взагалі!
Шукати всі повідомлення учасника
Mr.Smith Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 61
Приєднався: Jun 2008

Octavia Tour 1,6
Повідомлення: #2
07-09-2008 10:37  

Ждём Стелса в студии...

[Зображення: Mr.Smith.gif]
[Зображення: gdeskoda.gif]
Шукати всі повідомлення учасника
Igor_Lviv Немає
Классик
****

Повідомлень: 1 213
Приєднався: May 2007
Lviv
Mitsubishi
Повідомлення: #3
07-09-2008 13:46 Re: Розкажіть про Квест

В... :Дуже цікаво,хотілось би спробувати.Але знаю про квест лише взагальному.На сайті який бачив тут у розділі Квест знайшов лише результати,турнірну таблицю,тощо. Цікавлять такі питання як;
Як часто проходять змагання.
Скільки треба врядити грошей.
Начинающий хоч прпойде завдання.
І взагалі!
Там же, в темі про Квест є і всі посилання на першоджерело. http://www.skoda-club.org.ua/forum/showt...#pid165517

[Зображення: 09013048.jpg]
Шукати всі повідомлення учасника
В... Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 1 781
Приєднався: Aug 2008
Львов
Octavia Tour vts
Повідомлення: #4
07-09-2008 22:28  

Mr.Smith :Ждём Стелса в студии...
Як це зрозуміти
Шукати всі повідомлення учасника
В... Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 1 781
Приєднався: Aug 2008
Львов
Octavia Tour vts
Повідомлення: #5
07-09-2008 22:30 Re: Розкажіть про Квест

Там же, в темі про Квест є і всі посилання на першоджерело. http://www.skoda-club.org.ua/forum/showt...#pid165517[/quote]Посилання щоб подивитись результати чи рейтинги це трохи не то що я шукав
Шукати всі повідомлення учасника
pikach00 Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 170
Приєднався: Feb 2008

Повідомлення: #6
08-09-2008 08:19  

Надійшла інфа що Автоквеста у Львові не буде бо орги з Києва зажрались і хочуть задофіга бабла. Тепер буде інше - quest.ua Wink
Шукати всі повідомлення учасника
StE@LtH Немає
Да прибудет с вами сила
*****

Повідомлень: 2 931
Приєднався: Oct 2006
Львів
Skoda Pajero 3.2 DiD
Повідомлення: #7
08-09-2008 10:39  

В... :
Mr.Smith :Ждём Стелса в студии...
Як це зрозуміти

А так що я і Іріша є засновниками і членами клубної команди Шкоднікі, яка доречі стала чемпіоном останнього сезону Wink

http://www.Skodniki.org.ua
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
StE@LtH Немає
Да прибудет с вами сила
*****

Повідомлень: 2 931
Приєднався: Oct 2006
Львів
Skoda Pajero 3.2 DiD
Повідомлення: #8
08-09-2008 10:42  

pikach00 :Надійшла інфа що Автоквеста у Львові не буде бо орги з Києва зажрались і хочуть задофіга бабла. Тепер буде інше - quest.ua Wink

Ну не факт що причина саме в баблі. Наприклад останній сезон не починався навідь в декількох містах. Моя думка що причина в тому що сам формат і правила не продумані до кінця і ті команди які грали мінімум 2 сезони познаходили ці недоліки і почали ними користуватись з метою досягнення кращих результатів не залишаючи шансів новачкам.

http://www.Skodniki.org.ua
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
pikach00 Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 170
Приєднався: Feb 2008

Повідомлення: #9
08-09-2008 12:30  

StE@LtH :
pikach00 :Надійшла інфа що Автоквеста у Львові не буде бо орги з Києва зажрались і хочуть задофіга бабла. Тепер буде інше - quest.ua Wink

Ну не факт що причина саме в баблі. Наприклад останній сезон не починався навідь в декількох містах. Моя думка що причина в тому що сам формат і правила не продумані до кінця і ті команди які грали мінімум 2 сезони познаходили ці недоліки і почали ними користуватись з метою досягнення кращих результатів не залишаючи шансів новачкам.

Можеш розказати про недоліки чи це просто так, абстратне поняття і для кожної команди по різному? Wink

Основний недолік про який я в курсі - звичайне чітерство яке полягало і грі кількома командами. А так більше ніби нічого і не знаю.
Шукати всі повідомлення учасника
StE@LtH Немає
Да прибудет с вами сила
*****

Повідомлень: 2 931
Приєднався: Oct 2006
Львів
Skoda Pajero 3.2 DiD
Повідомлення: #10
08-09-2008 13:25  

pikach00 :
StE@LtH :
pikach00 :Надійшла інфа що Автоквеста у Львові не буде бо орги з Києва зажрались і хочуть задофіга бабла. Тепер буде інше - quest.ua Wink

Ну не факт що причина саме в баблі. Наприклад останній сезон не починався навідь в декількох містах. Моя думка що причина в тому що сам формат і правила не продумані до кінця і ті команди які грали мінімум 2 сезони познаходили ці недоліки і почали ними користуватись з метою досягнення кращих результатів не залишаючи шансів новачкам.

Можеш розказати про недоліки чи це просто так, абстратне поняття і для кожної команди по різному? Wink

Основний недолік про який я в курсі - звичайне чітерство яке полягало і грі кількома командами. А так більше ніби нічого і не знаю.

Це і є основний недолік а ще те, що організатори з багатьма здружились і деяке чітерство прикривалось а деяке навпаки наказувалось. В результаті такої несправедливості на фінал було дискваліфіковано одну з найсильніших команд. Репутація цієї команди була обжована на форумі квесту і їх зганьбили як тільки можна. Ми виступили на захист і нас теж трошки брудом полили. Тому ми вирішили що фінал присвячуємо цій команді і для нас питанням честі було виграти (що ми і зробили). Після цього вирішили зупинити нашу кар"єру квестерів. Доречі на фіналі нашим командним центром і була ця команда про яку я казав. Вони нам дуже допомогли і ця перемога є нашою спільною.

На рахунок нового сезону ... якщо з"явиться драйвер з машиною, то подумаємо. Наразі в моєї машини закінчується гарантія і я не буду вже її так мордувати Smile

http://www.Skodniki.org.ua
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
Тема закрита 


Можливо схожі теми...
Тема: Автор Відповідей: Переглядів: Останнє
  Розкажіть про тест-драйв project 34 8 473 09-02-2014 00:19
Останнє: Navy45
  Команда квест - "ШКОДНІКИ" - повернення !!! StE@LtH 34 8 494 25-11-2009 10:01
Останнє: StE@LtH

Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 1