Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Відповісти 
Порекомендуйте аналоги радіатора
Автор Повідомлення
shurken Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 4 462
Приєднався: Mar 2009
Киев
Roomster Scout 1.6 BTS 2009
Повідомлення: #11
20-01-2024 13:37 RE: Порекомендуйте аналоги радіатора

Посмотрите Borsehung. Это упаковщик, как и febi, но большой шанс получить запиленый оригинал.


(19-01-2024 10:16)Vov4ik54 :  а что в коробке and лежит?
And, vika, polcar, это самый дешманский Китай.


(12-01-2024 18:08)vitaliy_o :  Дякую!
Оригінал бу брати сенсу нема, бо він не тече, він забивається. Бу буде такий самий, як і мій.
На ніссенс також відгуки через один. Др. Мотор не чув, пошукаю.
Если у вас забился и не течет, почему бы его не промыть?
(Востаннє це повідомлення було змінене: 20-01-2024 13:43 shurken.)
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
vitaliy_o Немає
Ученик
*

Повідомлень: 39
Приєднався: Oct 2020

Повідомлення: #12
21-01-2024 01:08 RE: Порекомендуйте аналоги радіатора

Цитата:Если у вас забился и не течет, почему бы его не промыть?

Отвечу вам и всем, кому любопытно:

1. Мыть смысла мало - внутри мелкие соты. Аналогично в печке, я ее мыл уже, хватило ненадолго и стоить будет дороже, чем сам радиатор. Кстати, при мойке оттуда сыплется что-то типа морского песка, какая-то странная накипь.
2. Понял, что он забился, т.к. температура масла на трассе 120-130 градусов. Летом вообще кипел антифриз (радиатор егр, печка и радиатор масла в одном контуре на дизеле и когда прожиг егр шел, то была беда). Перелопатил кучу схожих тем на наших и зарубежных форумах - 9 из 10, что проблема в печке и этом радиаторе.

Сейчас потихоньку покупаю детали, скоро ТО и буду менять все сразу. Надеюсь, что забуду про эти проблемы.
Всем ещё раз спасибо за рекомендации.

Кстати, может кто-то подскажет схему (или видео), как ПОЛНОСТЬЮ слить ОЖ на дизеле серии еа288 (А7, гольф7 и т.д.)?
По схеме там три контура: большой, малый и контур интеркулера. Между ними насос, термостат и т.д., на неработающем холодном двигателе они отделены друг от друга. Т.к. на большинстве сто сливают только большой не заморачиваются, хочу обратить на это внимание.
(Востаннє це повідомлення було змінене: 21-01-2024 01:12 vitaliy_o.)
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
shurken Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 4 462
Приєднався: Mar 2009
Киев
Roomster Scout 1.6 BTS 2009
Повідомлення: #13
21-01-2024 12:17 RE: Порекомендуйте аналоги радіатора

Если у вас в системе песок, то и нового не на долго хватит.
Весь антифриз слить невозможно. И не взумайте промывать водой, даже дистиллированной.
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
vitaliy_o Немає
Ученик
*

Повідомлень: 39
Приєднався: Oct 2020

Повідомлення: #14
22-01-2024 22:22 RE: Порекомендуйте аналоги радіатора

(21-01-2024 12:17)shurken :  Если у вас в системе песок, то и нового не на долго хватит.
Весь антифриз слить невозможно. И не взумайте промывать водой, даже дистиллированной.

Я так понимаю, что у всех песок, у кого г13 залит с завода был.
А чем мыть?
Была идея залить химию, покататься и слить. Но как ее полностью вымыть потом тоже не ясно
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
wywiadowca1980 Далеко
Мегаписака
*****

Повідомлень: 3 627
Приєднався: May 2016
Київ
Superb III, 2.0 TDI (DFCA)+Stage 1, DQ250
Повідомлення: #15
22-01-2024 23:05 RE: Порекомендуйте аналоги радіатора

(21-01-2024 12:17)shurken :  Если у вас в системе песок..
Причина в цьому?:
   

У мене такий зараз стоїть.
Щоб небуло як у ТС...., літом планую заміну і перехід на G12++ з попередньою промивкою системи дистильованою водою (щонайменьше 2-3 рази).
(Востаннє це повідомлення було змінене: 22-01-2024 23:09 wywiadowca1980.)
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
shurken Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 4 462
Приєднався: Mar 2009
Киев
Roomster Scout 1.6 BTS 2009
Повідомлення: #16
23-01-2024 00:01 RE: Порекомендуйте аналоги радіатора

(22-01-2024 22:22)vitaliy_o :  Я так понимаю, что у всех песок, у кого г13 залит с завода был.
А чем мыть?
Была идея залить химию, покататься и слить. Но как ее полностью вымыть потом тоже не ясно
Рассыпавшиеся силикагель вы никакой химией не вымоете. Разве только фильтром пытаться вылавливать. Он конечно растворяется в плавиковой кислоте или каким кротом, только оно быстрее мотор съест.

По химии вопрос открыт. Интернет пестрит всякими тестами и экспериментами. Автомобильная химия загрязнения в принципе не моют. Одни смывают пленку от g11 антифриза, вторые масло после ремонта. Загрязнения за пять минут не вымоешь. Народные средства типа лимонной кислоты весьма хороши для промывки, но есть одна проблема, эти кислоты с не меньшим удовольствием жрут алюминий и силикон.
Множество экспериментов пока мне не дали ответ, чем безопасно и эффективно мыть систему охлаждения. Есть одна химия, но она из-за войны недоступна. Пока только механический фильтр и частая замена антифриза в концентрации 1:3 более менее оживляла систему без нанесения ей существенного вреда.

Правда недавно обратил свое внимание на промывки для бытовых систем отопления. Заинтересовали они меня, потому-что материалы там +- те же, загрязнения +- те же. Но главное средства профессиональные, потому указаны полные составы продуктов и нормальные инструкции. Плюс бытовые системы часто сопоставимы со стоимостью автомобиля и растворять их никому не надо. Первое, на что обратил внимание, что не бывает никаких пяти-десятиминуток. Промывка системы отопления химией, это минимум три часа. Т.е. составы не сильно агрессивные. А вот второй нюанс по поводу мотериалов. Хоть указано, что самая эффективная промывка по 60-80 градусов, если в системе присутствует алюминий, температура не должна превышать 40 градусов. Потому-что во всех промывках хоть и органические неагрессивные, но все же кислоты присутствуют (привет лимонке). А вот как промыть систему не нагревая, вопрос. Как минимум напрашивается удаление термостата, быстрая развоздушка и оставлять на ночь промываться. В общем довольно геморно.


(22-01-2024 23:05)wywiadowca1980 :  
(21-01-2024 12:17)shurken :  Если у вас в системе песок..
Причина в цьому?:


У мене такий зараз стоїть.
Щоб небуло як у ТС...., літом планую заміну і перехід на G12++ з попередньою промивкою системи дистильованою водою (щонайменьше 2-3 рази).
Не взумайте промывать водой систему, ржавеет мгновенно. Если хотите промыть, мешайте концентрат 30 на 70. На лето норм. За лето пару раз замените, вот вам и промывка. За одно присадки отработают если в системе есть загрязнения.
Кстати g13 и g12++, это один и тот же антифриз. В g13 разрешили добавлять глицерин, но такой возможностью воспользовался только мотюль.
(Востаннє це повідомлення було змінене: 23-01-2024 10:32 shurken.)
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
vitaliy_o Немає
Ученик
*

Повідомлень: 39
Приєднався: Oct 2020

Повідомлення: #17
24-01-2024 00:45 RE: Порекомендуйте аналоги радіатора

(22-01-2024 23:05)wywiadowca1980 :  
(21-01-2024 12:17)shurken :  Если у вас в системе песок..
Причина в цьому?:


У мене такий зараз стоїть.
Щоб небуло як у ТС...., літом планую заміну і перехід на G12++ з попередньою промивкою системи дистильованою водою (щонайменьше 2-3 рази).

Так, але патрон там, наче, цілий. Конструкція бачка така, що він так просто там не висипиться, але і витягти неможливо.
Коли мили там не силікат висипався, а якийсь деталізований накип, як морський пісок.
Стосовно промивки - бачив хімію, з якою треба кататися кілька днів, вона потроху розчиняє той накип. І я розумію, що насосом окремо контури якби промили потім було б непогано, але ніхто це не зробить, а залишати хімозу в системі не хочеться.
Тому поки не знаю, як краще
(Востаннє це повідомлення було змінене: 24-01-2024 00:50 vitaliy_o.)
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
PAnda Немає
Писатель
***

Повідомлень: 373
Приєднався: Nov 2010
Киев
Skoda Fabia Sedan 1.4 bky
Повідомлення: #18
08-02-2024 13:21 RE: Порекомендуйте аналоги радіатора

П'ять копійок виключно з досвіду.
Досвідчив моменту, що навіть найоригінальніший антифриз деградує з часом і висипається, до речі, фігньою, схожою на білий пісочок . Також, що буває, якщо тобі на сто розмішали концентрат водою з крану. Пічка перестала гріти в обох випадках.
Першим приїхала з водою з під крану. Взяв 5ти хвилинну промивку, залив і поїхав поки тепло не піде. Тепло пішло через 4 дні та 600 км. Я тоді багато їздив. Як тільки стійко пішло тепло, 20 літрів води дистильованої (зараз я б так не робив, хоч 15% але жбурнув би концентрату) і виполіскував ту бельосу жижу, коротше вимив, витіснив, замінив.
В другому авто все було по багатому, там офіціал міняв антифриз, але йшов шостий рік. Не довго думаючи банку хімози, але іншої, трошки дорожчої, бо перша, дешевша, щось по часу мене не вразила, і той самий сценарій. Але в другому випадку, при -20 з гаком за бортом, ташкентіище поперло через 30 кілометрів. злив, виполіскав, замінив.
В обох випадках це ніяк боком не вилізло, може фартануло. це було років 7 назад. хіба що на одній двигун відкапіталив. Але думаю. що пробіг 466 тис км і 16 повних років внесло більший внесок.
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
vitaliy_o Немає
Ученик
*

Повідомлень: 39
Приєднався: Oct 2020

Повідомлення: #19
29-02-2024 11:23 RE: Порекомендуйте аналоги радіатора

(08-02-2024 13:21)PAnda :  П'ять копійок виключно з досвіду.
Досвідчив моменту, що навіть найоригінальніший антифриз деградує з часом і висипається, до речі, фігньою, схожою на білий пісочок . Також, що буває, якщо тобі на сто розмішали концентрат водою з крану. Пічка перестала гріти в обох випадках.
Першим приїхала з водою з під крану. Взяв 5ти хвилинну промивку, залив і поїхав поки тепло не піде. Тепло пішло через 4 дні та 600 км. Я тоді багато їздив. Як тільки стійко пішло тепло, 20 літрів води дистильованої (зараз я б так не робив, хоч 15% але жбурнув би концентрату) і виполіскував ту бельосу жижу, коротше вимив, витіснив, замінив.
В другому авто все було по багатому, там офіціал міняв антифриз, але йшов шостий рік. Не довго думаючи банку хімози, але іншої, трошки дорожчої, бо перша, дешевша, щось по часу мене не вразила, і той самий сценарій. Але в другому випадку, при -20 з гаком за бортом, ташкентіище поперло через 30 кілометрів. злив, виполіскав, замінив.
В обох випадках це ніяк боком не вилізло, може фартануло. це було років 7 назад. хіба що на одній двигун відкапіталив. Але думаю. що пробіг 466 тис км і 16 повних років внесло більший внесок.

А яку жижу заливали? Бо лякають всі, що то помпа потече то ще щось.

------------------------
Трохи підніму тему, бо для когось це буде актуально.
З хорошого:
Замінили радіатор пічки і корпус масляного фільтра. Пічка була забита, масляний радіатор продувати не пробував - брудна штука, але навіть візуально в каналах був осад.
Результат: в салоні відносно швидко стає тепло (контур гріється швидко від радіатора ЕГР), масло вище 101 градуса нагріти не вдалося. По місту взагалі двигун гріється дуже довго, масло в районі 85 весь час. По трасі, як писав вище, в районі 100, але це якщо хвилин 40 топити на всю. На круїзу прожиг ЕГР вмикаеться, також контур тепер не перегріває.
Якщо вам на сто скажуть, що нормальна температура масла на дизелі +40 градусів від термператури тосолу - це не так.

З поганого:
Міняти корпус фільтра дуже не зручно. Пропонували розібрати всю морду, щоб було зручніше, але зробили як по книжці, щоб не знімати радіатори и не спускати фріон.
Засрали підкапотку, трохи пом'яли соти радіатору, бо місця дуже мало. І окрема була історія з тим, що його ще раз знімали і ставили, бо при першій установці зам'ялася прокладка і погнало масло.
Тепер думаю, чим і як це все відмити, бо, крім того, що засрано, не розумію, чи нічого не підтікає (бо після того, як щ під машини натекла калюжа масла, нервую).
Другий поганий момент: чимось промити систему механічно (по типу насосом прокачати і вимити всю гидоту) відмовилися в кількох місцях, тому як довго прослужить цей ремонт - питання, бо в блоці лишалося купа всього.
Може, з часом, залью якусь хімозу, покатаюся і заміню антифриз в якості профілактики.
Ше складний момент з самими СТО, але у кожного в цьому плані своя історія.
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Oleg1987 Немає
Классик
****

Повідомлень: 1 128
Приєднався: Nov 2009
Дрогобич
Skoda Octavia A7 1,6 TDI CXXB 81kWt
Повідомлення: #20
01-03-2024 06:40 RE: Порекомендуйте аналоги радіатора

Витягти патрон з бачка можливо, при наявності бормашинки і рук сам так зробив, бачок замінив, брав боршехунг - від ориг нічим не відрізняється!
Залив g12++ febi. ,брав концентрат 5л, і методом заміщення замінив, ніби все ок!

...руССкие, всё вокруг себя называют славянским, чтобы потом всё славянское назвать - руССким...
(Востаннє це повідомлення було змінене: 01-03-2024 06:44 Oleg1987.)
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Відповісти 


Можливо схожі теми...
Тема: Автор Відповідей: Переглядів: Останнє
Thumbs Down Порекомендуйте електрика Markin 10 659 05-04-2024 23:23
Останнє: Dimon325
  Порекомендуйте СТО в Киеве Rosk 26 2 550 14-12-2023 22:51
Останнє: Zanuda
  Порекомендуйте свечи Smouky 5 412 11-11-2023 21:51
Останнє: Vitaly_N
Bug вентилятор радіатора vasbag 2 357 09-10-2023 20:00
Останнє: vasbag
Smile SkodaSuperb 2006 - Заміна радіатора Сергій Колмиков 6 1 043 25-06-2021 14:23
Останнє: kiloso
  Заміна радіатора Victor1705 8 1 645 19-10-2020 02:42
Останнє: makell
   Порекомендуйте мотористов YuraV 3 748 13-09-2019 08:13
Останнє: prophet
  Порекомендуйте гарну малярку у Києві SergM 14 4 847 09-09-2019 14:40
Останнє: SergM
  Заміна ЄГР радіатора taras11 0 747 02-08-2019 09:46
Останнє: taras11
  Порекомендуйте мастера по КПП Rosk 0 552 01-03-2019 12:37
Останнє: Rosk

Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 1