Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Відповісти 
Сертифіковані СТО Єврокара у Львові
Автор Повідомлення
StE@LtH Немає
Да прибудет с вами сила
*****

Повідомлень: 2 931
Приєднався: Oct 2006
Львів
Skoda Pajero 3.2 DiD
Повідомлення: #61
02-07-2008 14:44  

Nadin :Ще раз дякую StE@LtH за всі консультації та допомогу. Маю сподівання що в суботу моя епопея з першим ТО на 5 тисяч закінчиться.
Але мушу написати. На Галант авто мені відмовили у ТО у звязку з тим що воно не є обовязковим. І немає документа від заводу про таке раннє перше ТО.
У сервісній книжці в даних про автомобіль є чарівне "QG0" - що означає час періодичного технічного облуговування і воно 15 тисяч для масляного ТО.
Але до сих пір я не розумію чому:
1) на Галич авто мені в сервісній ручкою написали перше ТО на 5 тисяч?
2) і чому це ТО є повним і вартує в них в 2 рази дорожче.
3) чому вони (галич авто) дозволяє собі так писати
Я ще розумію можна порекомендувати (для своєї машини не жаль), але......я рада що у Львові все таки є кілька сертифікованих СТО.

Завжди раді допомогти Wink ми для того і існуємо!

На рахунок твоїх запитань можу тільки сказати що це робиться для висмоктування зайвих грошей. Можеш поставити своє запитання у темі "Проблеми обслуговування ..." у гілці "Обслуживание и ремонт" - можливо там тобі відповість уповноважена людина.

Абсолютно згідний з плюсами конкуренції і можливістю вибору.

Чекаємо на враження ...

Доречі мені було незрозуміло чому на Галанті не виділили пару хвилин їх дорогоцінного часу для того щоб тобі розяснити ситуацію з "нульовим" ТО і надати можливість вибору. Чому Володя з Галанту по телефону міг мені все це роз"яснити і запропонувати альтернативу для тебе а секретар на СТО не змогла це зробити... Будемо сподіватись на краще.

http://www.Skodniki.org.ua
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Nadin Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 78
Приєднався: Mar 2008

Fabia Sedan 1,2
Повідомлення: #62
02-07-2008 14:50  

я таки в суботу їду на ТО.
Вчора дівчинка казала що може записати, якщо я так дуже хочу. Але це моє бажання, а не їх вимога.
Я не проти того що лишній раз подивитися за машинкою, але все почалося з того що різниця в ціні вийшла в два рази і мене дуже зацікавило чому так.
Тим більше що чоловік таки був на тому модному ТО на Галич авто і в суботу буде з чим порівняти.

[Зображення: Oneal.gif]
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
antik Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 2 700
Приєднався: Jun 2007
Львов
Octavia A5 Sportback
Повідомлення: #63
02-07-2008 14:53  

Меня же на Галанте убедили что ТО на 5 тысячах - лишнее выкидывание денежек

http://www.drive2.ru/cars/audi/a5_sportb...ack/ant1k/
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
StE@LtH Немає
Да прибудет с вами сила
*****

Повідомлень: 2 931
Приєднався: Oct 2006
Львів
Skoda Pajero 3.2 DiD
Повідомлення: #64
02-07-2008 14:57  

Особисто моя думка що ГаличАвто це "гламурне СТО". Там велика площа. Миють машину перед заїздлм в рем зону. Чисто ітд.

Але мені вистачило наступних моментів:
1. Не пускають в рем зону
2. На "нульовому ТО" робили ПОВНУ діагностику ходової
3. Змащували дверні петлі невідомо навіщо і взяли за це 70 грн
4. Міняли всі фільтри
5. Коли я сказав про стук ходової то вони ПРИХОВАЛИ факт можливості заміни сайлент блоків по гарантії (пробіг був 5000 км).
6. Коли я поставив запитання щодо змащування петель і що я не буду платити за геометрію після заміни сайлент блоків бо це має входити в гарантійний ремонт то ВСІ працівники рем зони підбігли до мене і почали так грузити що я сказав їм "ок ок, я згідний, допобачення".

Короче працюють вони швидко та якісно але забагато зайвих платних дій. Відстоювання невідомо чиїх інтересів (я про гарантію). І унеможливлення посперечатися або вияснити нюанси щодо виконаних робіт.

http://www.Skodniki.org.ua
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Nadin Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 78
Приєднався: Mar 2008

Fabia Sedan 1,2
Повідомлення: #65
02-07-2008 15:01  

все таки я не розумію. Так вони можуть писати проходити ТО кожних 5 тисяч. Є ж на це якісь вимоги заводу виробника

[Зображення: Oneal.gif]
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
StE@LtH Немає
Да прибудет с вами сила
*****

Повідомлень: 2 931
Приєднався: Oct 2006
Львів
Skoda Pajero 3.2 DiD
Повідомлення: #66
02-07-2008 15:02  

Доречі на Галанті мені давно вже неможуть зробити ходову. Мотають, міняють по гарантії але всеодно стукає. Я вже так втомився від того що кажу їм що все ок і їду собі. Бо шкода часу. Цікаво чи хтось таки може це зробити нормально. В Києві мені сказали що нові сайлент блоки по Києву ходять 60-80 тисяч. Погоджуся на 30 тисяч для Львова. Ну хай буде 20 тисяч якщо врахувати АвтоКвест. Але не 1000 км!!!!! (А підмотані - 300-500 км)

Навідь боюсь робити висновки щодо причин цього.

http://www.Skodniki.org.ua
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
SVAt Немає
Писатель
***

Повідомлень: 710
Приєднався: Aug 2007
Львів
Skoda Pajero Sport 3.0
Skype IDsvat351
Повідомлення: #67
02-07-2008 15:17  

на галич авто дійсно роблять дофіга непотрібної фігні, нафіга машині яка пройшла 5 тис геометрія хіба полюбляєш літати на швидкості по бордюрам, а ходову мені діагностували абсолютно так само як на галанті, і то в останньому мені здаться, що це робили краще. Правда в рем зону я таки попав видно просто не помітили Smile , вигнали вже тільки під час геометрії із за якої я влетів на 200 лишніх гриваків

Skoda Pajero Sport 3.0
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Nadin Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 78
Приєднався: Mar 2008

Fabia Sedan 1,2
Повідомлення: #68
02-07-2008 15:27  

ось і я про це саме. Якщо чоловік буде памятати я напишу завтра що робили на його першому ТО. Але памятаю він також хотів вияснити на рахунок необхідності певних речей. На що йому сказали, що це все треба і крапочка. Потім виставили рахунок на 1100 грн.

[Зображення: Oneal.gif]
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
StE@LtH Немає
Да прибудет с вами сила
*****

Повідомлень: 2 931
Приєднався: Oct 2006
Львів
Skoda Pajero 3.2 DiD
Повідомлення: #69
02-07-2008 15:33  

Nadin :ось і я про це саме. Якщо чоловік буде памятати я напишу завтра що робили на його першому ТО. Але памятаю він також хотів вияснити на рахунок необхідності певних речей. На що йому сказали, що це все треба і крапочка. Потім виставили рахунок на 1100 грн.

Тут все просто - в сервісній книзі подробно все описано що треба робити на ТО при певного пробізі. Коли який фільтр, коли що перевіряти, коли свічки, реміні ітд міняти.

Якщо будуть бикувати то в них біля диванчика де місце для очікування висить телефон в службу обслуговування клієнтів - хай з ними посперечаються.

Почитай тему
http://www.skoda-club.org.ua/index.php?o...cle&id=166

http://www.Skodniki.org.ua
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Nadin Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 78
Приєднався: Mar 2008

Fabia Sedan 1,2
Повідомлення: #70
07-07-2008 11:28  

Розказую про своє перше ТО.
Значить записали мене на 9.00 в суботу. Приїхала, знайшла легко, бо недалеко там працюю. Прийшла в 8.55. Зразу взялися оформляти. Тут же підійшов хлопчина, взяв ключі і поки все оформили машинка уже була в роботі. Питаю скільки часу займе, кажуть "Якщо нічого не вилізе, то 40 хв." Shocked Я приємно здивована. Але мала справи і не чекала, просто лишила телефон і в 10.20 уже подзвонили що машина готова.
Все обішлося у 460 грн. ще й віддали залишок масла.
Враження дуже приємні. Відповіли на всі питання, Ми з чоловіком ще походили, подивилися, як робили машину.
Поговорили з майстром, який сказав що зможе настроїти сигналізацію так як я хочу (а то їздила на "Галич-авто" 2 рази і весь час втирали мені що неможна зробити так що коли заводиш машину всі дверки закриваються автоматично).
Так що їду завтра доробляти сигналку.
До сих пір не можу зрозуміти чому на октавію перше ТО коштувало 1100грн, хоча в сервісній записали те саме що мені. Тестування мені обійшлося в 41 грн без ПДВ, чоловікові в 300грн. І ще йому не віддали 1 літр масла який мав залишитися (сказали що є в багажнику, а насправді не було)
Так що на "Галич авто" скоро уже ніхто з нас двох не поїде.

[Зображення: Oneal.gif]
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Відповісти 


Можливо схожі теми...
Тема: Автор Відповідей: Переглядів: Останнє
  Парковка у Львові. Tarakan 0 1 755 19-05-2021 13:32
Останнє: Tarakan
  Переночувати у Львові lotty 13 15 886 15-04-2021 20:24
Останнє: Цвях
  Де у Львові можна поставити приборку з MaxiDot на доFL? Andre_1999 29 26 426 23-05-2020 11:04
Останнє: YuraM
  Подивитись автомобіль у ЛЬвові dannetis 3 11 435 25-04-2019 21:08
Останнє: вадим74
  Де у Львові можна затонувати авто. kampan 28 30 500 15-12-2018 17:57
Останнє: putila1
  98 бензин у Львові Levchyk 10 18 992 14-06-2018 18:08
Останнє: Андрей 2.8
  Хто знає де можна якісно обшити шкірою кермо у Львові StE@LtH 35 23 360 04-03-2018 23:08
Останнє: Андрій Львів
  Маю день у Львові) Gerzik 3 6 519 27-02-2018 20:14
Останнє: Deneshi
  обшивка керма шкірою у Львові MarkOH 21 21 002 26-11-2017 21:32
Останнє: Andre_1999
  Де у Львові можна привязати приборку РС на тур? avanes32 2 3 099 03-10-2017 01:40
Останнє: avanes32

Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 1